quote:Op donderdag 27 september 2012 14:06 schreef PeterKelder het volgende:
Vergelijk de Ludo in het bovenstaande filmpje eens met de huidige Ludo. Dat is een complete wereld van verschil, en niet in positieve zin voor de huidige
Ik vond dat Aukje Charlie zo leuk neer heeft gezet, veel leuker dan Lieke, alhoewel de meeste hier het niet met mij eens zullen zijn...quote:Op woensdag 26 september 2012 23:55 schreef Frey het volgende:
In het begin vond ik de Fischers wel nog leuk met Aukje als Charlie en Patrick als Morris.
Er zijn er genoeg die het wel eens zijn.quote:Op donderdag 27 september 2012 15:48 schreef Syb.ren het volgende:
[..]
Ik vond dat Aukje Charlie zo leuk neer heeft gezet, veel leuker dan Lieke, alhoewel de meeste hier het niet met mij eens zullen zijn...
Ik weet dat een aantal acteurs en klein beetje voor het zeggen hebben qua verhaallijn. En ik denk dat Joep Sertons daar ook één van is.quote:Op donderdag 27 september 2012 15:13 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Jawel, maar ik denk niet dat hij voor dat script gekozen heeft. Maar goed er moet toch weer iets met Anton gebeuren. The show must go on.
Het verbaast me overigens niet dat hij naast de pot gepiest heeft. Op de werkplek gebeurt dat wel vaker, vooral bij artsen.
Ja echt welquote:Op donderdag 27 september 2012 14:58 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Snap sowieso niet dat vrouwen dit leuk vinden of zelfs geil worden van de herenliefde.
quote:Op donderdag 27 september 2012 16:41 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Ja echt welVooral als het Bilal betreft!
100% eens.quote:Op donderdag 27 september 2012 14:37 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Getver, Charlie mag gewoon wegblijven
Och Madam Paon gaat weer bepalen wat mij moeten vinden (en zeggen)? Zo niet dan heb ik niks gezegdquote:Op donderdag 27 september 2012 00:04 schreef Madame_Paon het volgende:
"2 zoenende mannen, ah vies, dat zend je toch niet uit, blablabla!!11!11"
Jezus wat een aanstellerij.![]()
Ze waren niet naakt en ze hebben niet veel laten zien, dus get over it.
De Charlie recast was wel prima te doen. Lieke van Lexmondquote:Op donderdag 27 september 2012 16:08 schreef Frey het volgende:
Vond het jammer toen Morris later ineens gerecast was.
Mannen vinden lesbo porno ook geil toch.quote:Op donderdag 27 september 2012 14:58 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Snap sowieso niet dat vrouwen dit leuk vinden of zelfs geil worden van de herenliefde.
Wel heel vlak ervoor, AA&V valt hierna uit elkaar, wat De Garage betekent en dus het einde van Huize Alberts decor#1. Vlak hierna hadden zowel Robert en Laura een kort pittig kapsel en viel hun huwelijk voorgoed uit elkaar. Dit slechts binnen enkele weken tijd.quote:Op donderdag 27 september 2012 17:26 schreef Frey het volgende:
Hier ook Aukje en Patrick als Charlie en Morris, nog vlak voor de grote verandering begin seizoen 10.
quote:Op donderdag 27 september 2012 17:29 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Wel heel vlak ervoor, AA&V valt hierna uit elkaar, wat De Garage betekent en dus het einde van Huize Alberts decor#1. Vlak hierna hadden zowel Robert en Laura een kort pittig kapsel en viel hun huwelijk voorgoed uit elkaar. Dit slechts binnen enkele weken tijd.
Moet je nagaan hoe snel het ging, ik weet ook zeker dat ik de box van seizoen 10 niet koop, hoewel het begin nog even als vanouds is, gaat het alleen maar om verhaallijnen die naar 'de grote verandering' zullen leiden.quote:
Dan zal ik tegen die tijd wel veel screenshots plaatsen.quote:Op donderdag 27 september 2012 17:51 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Moet je nagaan hoe snel het ging, ik weet ook zeker dat ik de box van seizoen 10 niet koop, hoewel het begin nog even als vanouds is, gaat het alleen maar om verhaallijnen die naar 'de grote verandering' zullen leiden.
Dit is volgens mij vlakbij het vervolg van de cliffhanger seizoen 9. De breuk van Laura en Robert + seizoen 9 leader wat best snel in seizoen 10 veranderde.quote:Op donderdag 27 september 2012 17:26 schreef Frey het volgende:
Hier ook Aukje en Patrick als Charlie en Morris, nog vlak voor de grote verandering begin seizoen 10.
Jij bent toch bijna 30? Gedraag je daar dan ook naar.quote:Op donderdag 27 september 2012 17:12 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Och Madam Paon gaat weer bepalen wat mij moeten vinden (en zeggen)? Zo niet dan heb ik niks gezegd
Dat doe ik toch ook, jij faalt er echter (nog steeds) keer op keer in. Sowieso je initiële reactie, maar dat je nu direct weer geheel aan de inhoud voorbij gaat en direct ad hominem reageert, laat zien dat ik me misschien niet als een 30-jarige gedraag, maar nog altijd volwassener dan jij.quote:Op donderdag 27 september 2012 19:16 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Jij bent toch bijna 30? Gedraag je daar dan ook naar.
Weet je, ik heb niet steeds de behoefte om uit het niets persoonlijke opmerkingen richting jou te maken.quote:Op donderdag 27 september 2012 19:18 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Dat doe ik toch ook, jij faalt er echter (nog steeds) keer op keer in. Sowieso je initiële reactie, maar dat je nu direct weer geheel aan de inhoud voorbij gaat en direct ad hominem reageert, laat zien dat ik me misschien niet als een 30-jarige gedraag, maar nog altijd volwassener dan jij.
En op verder persoonlijk gekrakeel ga ik niet in, als het over de inhoud gaat ben ik je man (figuurlijk gezien uiteraard).
Mooi, probeer dat vast te houden.quote:Op donderdag 27 september 2012 19:21 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Weet je, ik heb niet steeds de behoefte om uit het niets persoonlijke opmerkingen richting jou te maken.
Ik spreek jouw gedrag (en niet jou persoonlijk) enkel en alleen aan zodra jij andere users sommeert:quote:Doe jij dat dan ook niet.
Och dit hoort er af en toe bij om het op lange termijn gezellig te houden.quote:Op donderdag 27 september 2012 19:25 schreef LetsGame het volgende:
Wat een gezellig topic..
Overigens: Sylvia!![]()
Sylvia wordt echt een lief en leuk personage naarmate seizoen 6
Al was het niet gepland, blij te horen dat het topic er spannender door wordt dan het huidige gtst.quote:Op donderdag 27 september 2012 19:26 schreef PeterKelder het volgende:
Een opmerking over post #178 t/m #181:
Geweldig dit![]()
Dit is vele malen beter dan de huidige serie
Seizoen 7 wordt het seizoen van de tranen.quote:Op donderdag 27 september 2012 19:25 schreef LetsGame het volgende:
Wat een gezellig topic..
Overigens: Sylvia!![]()
Sylvia wordt echt een lief en leuk personage naarmate seizoen 6
Het ging over die homoscènes. Niet over personages.quote:Op donderdag 27 september 2012 19:23 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Mooi, probeer dat vast te houden.
[..]
Ik spreek jouw gedrag (en niet jou persoonlijk) enkel en alleen aan zodra jij andere users sommeert:
a) Ergens wel over te praten
b) Ergens niet over te praten
Zodra je dat niet doet, heb je van niemand (en zeker van mij) geen last.
Ditmaal wist ik het niet eens zeker, vandaar ook de opmerking "Zo niet, dan heb ik niks gezegd"
En het seizoen van de eerste afbraak, Seizoen 10 het seizoen van de tweede afbraak en seizoen 15 het seizoen van de definitieve afbraakquote:Op donderdag 27 september 2012 19:32 schreef Frey het volgende:
[..]
Seizoen 7 wordt het seizoen van de tranen.
quote:Op donderdag 27 september 2012 19:26 schreef PeterKelder het volgende:
Een opmerking over post #178 t/m #181:
Geweldig dit![]()
Dit is vele malen beter dan de huidige serie
Angela Schijf als Kim is trouwens ook niet misselijk! Vanaf het begin al een geweldige actrice! In mijn opinie zelfs veel beter dan Katja Schuurman!quote:Op donderdag 27 september 2012 19:27 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Och dit hoort er af en toe bij om het op lange termijn gezellig te houden.
Ontopic:
Eindelijk nog iemand die het vindt, jammer dat het in seizoen 7 alweer afgelopen is. Ik vond Sylvia iemand die helemaal op haar plek zat in de serie.
Zo gaat dat op een forum waarbij iedereen zelf bepaalt waar die wel en niet een opmerking over maakt.quote:Op donderdag 27 september 2012 19:32 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Het ging over die homoscènes. Niet over personages.
Bepaalde opmerkingen worden nooit gemaakt als het een scène met een man en een vrouw is
Ik ook en dit kan ik zelfs wel begrijpen, maar in een vrij land heb je het recht intolerant te zijn (binnen bepaalde grenzen waaronder je mening zeggen valt). Uiteraard heb jij het recht daar je mening weer over te geven, maar niet om van mensen te eisen dat ze hun mogelijk intolerante mening voor zich houden. Als je dat niet deed nogmaals, dan heb ik niks gezegd.quote:en aan intolerantie heb ik gewoon een hekel.
Ik vond dat ze in seizoen 6 nog een beetje monotoon sprak soms, dit werd al snel beter. Die scene toen Jef haar vastpakte (volgens Kim aanrandde) is overigens goed gespeeld. Zoveel ervaring had ze toen nog niet namelijk.quote:Op donderdag 27 september 2012 19:34 schreef LetsGame het volgende:
[..]
Angela Schijf als Kim is trouwens ook niet misselijk! Vanaf het begin al een geweldige actrice! In mijn opinie zelfs veel beter dan Katja Schuurman!![]()
![]()
Bilal en Lucas in bedquote:
Awh.quote:Op donderdag 27 september 2012 20:10 schreef MissJ het volgende:
[..]
Bilal en Lucas in bed, na de seks. Bilal lijkt verward en heeft de hotelkamer verlaten.
quote:Op donderdag 27 september 2012 20:17 schreef Kyubey het volgende:
[..]
Dat is helemaal niet goed ik weet het schat
ik vind ze mooi, en prima bij haar passen...quote:
Mee eens!quote:Op donderdag 27 september 2012 20:20 schreef Murmeli het volgende:
Ik vind die Yvonne echt stom! Met haar stomme kinderstemmetje
Aha, gelukkig weet ik niet waar hij de hand in heeft, en dat wil ik graag zou houden.quote:Op donderdag 27 september 2012 16:04 schreef Woelli het volgende:
[..]
Ik weet dat een aantal acteurs en klein beetje voor het zeggen hebben qua verhaallijn. En ik denk dat Joep Sertons daar ook één van is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |