Ik bied in ieder geval twee tientjes voor de scooter.quote:Op maandag 24 september 2012 17:36 schreef OmgevallenFlat het volgende:
[..]
Het is al verlaagd naar 80 euro, ik was teveel bezig met dingen tegelijk.
Ja maar dat doe ik niet op foK! deze fiets was een oude en me vriend helpen mij ermee dat topic ging over de moutenbikequote:Op maandag 24 september 2012 17:37 schreef NotYou het volgende:
[..]
Het verschil is dat jij nog geen dag geleden hier op het forum hebt aangegeven fietsen bedrijfsmatig/als handel goedkoop in te kopen om ze vervolgens voor veel weer te verkopen. Laat in de policy daar nou net iets over bepaald zijn..
Nee, ik bedoel met welke groep is de fiets afgemonteerd.quote:Op maandag 24 september 2012 17:35 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Met ouderweste handmatig te schakelen dingen.
Een halffabricaat dat door noeste kundige arbeid en toevoeging van nog niet half weggerotte onderdelen vermaakt wordt tot een zogenaamde moutenbike.quote:
Ik bied drie euro voor de moutenbike, op voorwaarde dat jullie hem roze verven.quote:Op maandag 24 september 2012 17:38 schreef OmgevallenFlat het volgende:
[..]
Ja maar dat doe ik niet op foK! deze fiets was een oude en me vriend helpen mij ermee dat topic ging over de moutenbike
Please stop hiermee en bied gewoon als je hem wil hebben zoniet ga je maar in R&P of onzin kloten.quote:Op maandag 24 september 2012 17:43 schreef Narcotical het volgende:
Je denkt van jezelf dat je geen troll bent? Dus je weet het niet zeker?
Okquote:Op maandag 24 september 2012 17:44 schreef OmgevallenFlat het volgende:
[..]
Please stop hiermee en bied gewoon als je hem wil hebben zoniet ga je maar in R&P of onzin kloten.
Naam & adres knul.quote:Op maandag 24 september 2012 17:43 schreef OmgevallenFlat het volgende:
[..]
Denk niet dat het een troll is, anders kom je toch langs als je denkt dat het een troll is?
Naam hoef je niet te hebben adres weetjequote:
Oké knul.quote:Op maandag 24 september 2012 17:51 schreef OmgevallenFlat het volgende:
[..]
Naam hoef je niet te hebben adres weetje
Edit: adres weggehaald
Even een beetje offtopic, is het een goede upgrade van wat ik nu heb? Ik heb nu een middengroep van campa, als ik nou een fiets met de beste campa groep kan kopen ga ik er toch over nadenken.quote:Op maandag 24 september 2012 17:43 schreef dop het volgende:
ts laat je niks wijs maken hoor , geweldge fiets met mooie afmontage
ik denk de duurste campa groep die er toen te krijgen was, en wielen met vleugemoeren echt geweldig dat zie je niet meer.
stiekem zijn de mannen n in dit topic gewoon jaloers
[ afbeelding ]
Zou er zeker overdenken , met de gemiddeldes die jij nu fietst , ga je er met z'n groep gelijk met sprongen vooruit.quote:Op maandag 24 september 2012 18:00 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Even een beetje offtopic, is het een goede upgrade van wat ik nu heb? Ik heb nu een middengroep van campa, als ik nou een fiets met de beste campa groep kan kopen ga ik er toch over nadenken.
Thanks dop dat jij te minste sirieus bent, beetje vervelend mensen die denken dat ik troll...quote:Op maandag 24 september 2012 18:02 schreef dop het volgende:
[..]
Zou er zeker overdenken , met de gemiddeldes die jij nu fietst , ga je er met z'n groep gelijk met sprongen vooruit.
Pak je miscchien ook eens een kOM
Scheelt het echt zoveel? Die fiets ziet er wel groot uit. Maar immers geld ook "hoe groter de fiets, hoe harder de snelheid" Toch?quote:Op maandag 24 september 2012 18:02 schreef dop het volgende:
[..]
Zou er zeker overdenken , met de gemiddeldes die jij nu fietst , ga je er met z'n groep gelijk met sprongen vooruit.
Pak je miscchien ook eens een kOM
Bij mij kwam die tot me middel ongeveer en ik ben dan 1,70 of 1,75 als je de volledige hoogte wil hebben meet ik dat voor jequote:Op maandag 24 september 2012 18:04 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Scheelt het echt zoveel? Die fiets ziet er wel groot uit. Maar immers geld ook "hoe groter de fiets, hoe harder de snelheid" Toch?
Graag! Kan je ook even meten hoe breed het stuur is (ook erg belangrijk), kijken welke groep het is (staat volgens mij op dat schakelding achter en anders op de trapper denk ik) en welke wielen er in zitten?quote:Op maandag 24 september 2012 18:05 schreef OmgevallenFlat het volgende:
[..]
Bij mij kwam die tot me middel ongeveer en ik ben dan 1,70 of 1,75 als je de volledige hoogte wil hebben meet ik dat voor je
Zal ik snel voor je doen, denk even vanavond maar de regen nu is vrij vervelend aangezien ik in een kleine ruimte moet werken, voor 8uur heb ik zequote:Op maandag 24 september 2012 18:06 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Graag! Kan je ook even meten hoe breed het stuur is (ook erg belangrijk), kijken welke groep het is (staat volgens mij op dat schakelding achter en anders op de trapper denk ik) en welke wielen er in zitten?
Tegen een OmgevallenFlat aanquote:
TS, maak een kloon aan, en begin ff overnieuw. Hou er wel rekening mee dat je een prutser bent, dus reageer zo min mogelijk. Niet in het topic zelf, maar ook niet in de andere juweeltjes die je vast weer gaat openen. Dus liefst alleen pm/dm. Dit heeft weinig zin zoquote:Op maandag 24 september 2012 17:42 schreef OmgevallenFlat het volgende:
Oke even voor de duidelijkheid
De fiets is 80 euro
Ik heb hem overgekocht
Er zit een kilometerteller op
De fiets kan oud zijn, maar hij rijd heel lekker.
Mijn schattig is zo 10 jaar, dat komt grotendeels door hoe ik er op rijd.
Geen interesse? Dan niet reageren svp.
Ik zal ze nu ff snel metenquote:Op maandag 24 september 2012 18:49 schreef kanovinnie het volgende:
Zeg TS, ik wil graag even met mijn oom bellen, maar die heeft altijd avonddienst en begint om 8 uur. Kan je zorgen dat die info om half 8/kwart voor 8 hiero staat? Dan kan ik nog even met mijn oom praten want die weet veel van fietsen.
60cm hoog zonder zadel meetetellenquote:Op maandag 24 september 2012 18:49 schreef kanovinnie het volgende:
Zeg TS, ik wil graag even met mijn oom bellen, maar die heeft altijd avonddienst en begint om 8 uur. Kan je zorgen dat die info om half 8/kwart voor 8 hiero staat? Dan kan ik nog even met mijn oom praten want die weet veel van fietsen.
17a is volgens mij niet goed. Staat er niet iets anders op?quote:Op maandag 24 september 2012 19:40 schreef OmgevallenFlat het volgende:
[..]
60cm hoog zonder zadel meetetellen
43cm stuur breedte
Klasse 17a(hoop dat het goed is)
wielen: standaardtrim
ik kon alleen 17a vinden sorry, het lijkt ook een beetje onleesbaar gemaakt en de a is een beetje raarquote:Op maandag 24 september 2012 19:53 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
17a is volgens mij niet goed. Staat er niet iets anders op?
Ik denk dat je het op z'n kop leest. Die a is waarschijnlijk een o. er staat dan oli ipv 17a.quote:Op maandag 24 september 2012 19:54 schreef OmgevallenFlat het volgende:
[..]
ik kon alleen 17a vinden sorry, het lijkt ook een beetje onleesbaar gemaakt en de a is een beetje raar
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |