Dan zouden we wel wat kunnen verwachten denk ik ja. Caland zit op NN trouwens, geef dat ook maar door dan.quote:Op zaterdag 22 september 2012 16:44 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Ik hoop dat davy jullie posities doorgeeft aan zijn psv vrienden
oh wacht
Ik juich dan want PSV faalt voor de duizendste keer op rijquote:Op zaterdag 22 september 2012 16:44 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Als dat het wordt ga ik echt compleet los
Nee, sinds ik als mannetje van een jaar of 10 dat deed in de Arena samen met mijn pa doe ik dat niet meer.quote:
Logisch toch.quote:Op zaterdag 22 september 2012 16:44 schreef JanCees het volgende:
Lampard op de bank want Hazard, Mata en Oscar
Ik hou me ook in maar ik vrees dat dat niet lukt als we winnen daarquote:Op zaterdag 22 september 2012 16:45 schreef Typisch het volgende:
[..]
Nee, sinds ik als mannetje van een jaar of 10 dat deed in de Arena samen met mijn pa doe ik dat niet meer.Die woeste blikken vergeet ik nooit meer.
Ik gok dat onze vakken toch redelijk vol zitten met Feyenoorders zo rond het uitvak.quote:Op zaterdag 22 september 2012 16:46 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Ik hou me ook in maar ik vrees dat dat niet lukt als we winnen daar
Waar zit je, welk vak? Tenzij het oost is zal er niet veel gebeuren maar raad het toch af. Je neemt toch altijd een risico.. ook al is het jammer dat het niet kan.quote:Op zaterdag 22 september 2012 16:46 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Ik hou me ook in maar ik vrees dat dat niet lukt als we winnen daar
Denk het ook wel, gaan veel mensen heenquote:Op zaterdag 22 september 2012 16:47 schreef Typisch het volgende:
[..]
Ik gok dat onze vakken toch redelijk vol zitten met Feyenoorders zo rond het uitvak.
LL. En anders maar een potje knokken met Brabantse mongooltjesquote:Op zaterdag 22 september 2012 16:47 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Waar zit je, welk vak? Tenzij het oost is zal er niet veel gebeuren maar raad het toch af. Je neemt toch altijd een risico.. ook al is het jammer dat het niet kan.
Ik doe stiekem mijn feyenoord shirt onder mijn normale kleding aan, zo rol ik.quote:Op zaterdag 22 september 2012 16:48 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Denk het ook wel, gaan veel mensen heen
Ah. Vreemd; ze speelde tegen een b-elftal van Ajax. Maar nu zullen er wel veel mensen op teruggekomen zijn jaquote:Op zaterdag 22 september 2012 16:37 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Te veel arrogantie na 4-2 overwinning tegen Ajax. Veel (niet iedereen dus a422) dachten dat we makkelijk kampioen zouden worden.
quote:Relschopper Haren lijkt de 'nieuwe hooligan'
Door: redactie
22-9-12 - 12:39 bron: ANP
De relschoppers die vrijdagavond in Haren hebben huisgehouden, lijken een vertegenwoordiging van wat in recente onderzoek is omschreven is als een nieuwe generatie of soort hooligan. Die duikt steeds vaker op bij andere evenementen dan voetbalwedstrijden, constateerde het COT, het Instituut voor Veiligheid- en Crisismanagement in een onderzoek naar aanleiding van de strandrellen in Hoek van Holland (augustus 2009).
De nieuwe generatie hooligans is gewelddadiger dan de voorgaande en de politie heeft er minder zicht op. De meeste grote rellen worden niet door de raddraaiers gepland, maar beginnen als kleine incidenten die escaleren, aldus het COT.
Ook het Auditteam Voetbal en Veiligheid constateerde eerder dit jaar dat er een nieuw soort hooligan is opgestaan. Dit team kwam op een aantal punten tot gelijkluidende conclusies en sprak van 'redelijk ongrijpbare groepen'' . Een duidelijke groepsstructuur ontbreekt, evenals een hiërarchie.
Het auditteam heeft sterk aanbevolen te onderzoeken hoe de nieuwe generatie hooligans onderling communiceert.
De tering zeg.quote:
ehh dmv twitter en facebook misschien?quote:Het auditteam heeft sterk aanbevolen te onderzoeken hoe de nieuwe generatie hooligans onderling communiceert.
imessage denk ik manquote:Op zaterdag 22 september 2012 16:55 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
ehh dmv twitter en facebook misschien?
Beetje whatsappen en shit
Kan dat ook met samsung?quote:
ik play store openen en niks gevonden hoorquote:
Dit is best kinderachtig.quote:
quote:
quote:Op zaterdag 22 september 2012 17:02 schreef GGMM het volgende:
[..]Ben benieuwd hoe bijdehand ze doen als PSV wint morgen.
PSV wint niet.quote:Op zaterdag 22 september 2012 17:02 schreef GGMM het volgende:
[..]Ben benieuwd hoe bijdehand ze doen als PSV wint morgen.
Dat denk ik ook niet, maar ik weet niet hoe slecht die keeper is. Als die echt zo slecht is als iedereen zegt dan kan PSV ook gewoon winnen.quote:
quote:Op zaterdag 22 september 2012 17:05 schreef Gramulanion het volgende:
[ afbeelding ]
GGMM doe je ding.
Nu bezig, ze zit met 6 anderen aan kop.quote:Op zaterdag 22 september 2012 17:07 schreef AFCNiels het volgende:
[..]![]()
Was helemaal vergeten dat dat nu ook is, is Vos al kampioen?
Ik denk dat ze 2e wordt.quote:Op zaterdag 22 september 2012 17:08 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Nu bezig, ze zit met 5 anderen aan kop.
quote:Op zaterdag 22 september 2012 17:05 schreef Gramulanion het volgende:
[ afbeelding ]
GGMM doe je ding.
Ik gun haar wel een overwinning.quote:
quote:
Dat is snel zeg.quote:Op zaterdag 22 september 2012 17:12 schreef j0rdiiii het volgende:
WK Wielrennen 2012 #5 Met toch koers op de tv
Is gelijk iemand achter.![]()
Dat is kloon van GGMM. Die kloon vindt alles leuk.quote:Op zaterdag 22 september 2012 17:12 schreef j0rdiiii het volgende:
WK Wielrennen 2012 #5 Met toch koers op de tv
Is gelijk iemand achter.![]()
Die winnen wel joh.quote:Op zaterdag 22 september 2012 17:15 schreef Doublepain het volgende:
KUUUT HEB IK OP SOOUTHAMPTON GESPEELD!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |