Gaat ook meer om vibe eromheen.quote:Op dinsdag 18 september 2012 23:17 schreef Caland het volgende:
[..]
Wel leuk om af en toe te kijken. Maar elke aflevering is hetzelfde.
Jaquote:Op dinsdag 18 september 2012 23:18 schreef Ajacied422 het volgende:
Weten jullie wat lijstverbinding inhoudt?
Babel heeft ook heel wat kilometers afgelegd.quote:Op dinsdag 18 september 2012 23:18 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Eriksen is wel een van de weinigen die zijn conditie op peil heeft.
Ook hij jaquote:
Tsja, zit niet echt een verhaal in imo. Hij krijgt wel of niet een rol, één van die vriendjes moet iets regelen, Ari heeft een rol, ze gaan naar een feest en hij neukt een wijf.quote:
Restzetel weggeven aan een andere partij toch? Iets met samenvoegen ofzo.quote:Op dinsdag 18 september 2012 23:19 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
zou je me dat uit willen leggen
Google jong http://nl.wikipedia.org/wiki/Lijstverbindingquote:Op dinsdag 18 september 2012 23:19 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
zou je me dat uit willen leggen
Als politieke partijen een lijstverbinding aangaan dan worden stemmen op die partijen bij elkaar geteld bij de verdeling van restzetels.quote:Op dinsdag 18 september 2012 23:18 schreef Ajacied422 het volgende:
Weten jullie wat lijstverbinding inhoudt?
dankuquote:Op dinsdag 18 september 2012 23:20 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Als politieke partijen een lijstverbinding aangaan dan worden stemmen op die partijen bij elkaar geteld bij de verdeling van restzetels.
Maar liep na 35 minuten al rond alsof hij kapot was.quote:Op dinsdag 18 september 2012 23:19 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Babel heeft ook heel wat kilometers afgelegd.
Tribunequote:Op dinsdag 18 september 2012 23:22 schreef Caland het volgende:
[..]
Speelde die Van der Wiel eigenlijk?
Je ademt nu niet automatischquote:Op dinsdag 18 september 2012 23:21 schreef Ajacied422 het volgende:
Ik ga nu naar bed toe en mijn verdriet verwerken/
Wel een mooie actie trouwens toen hij 2 man uitschakelde aan de zijkant. Babel viel me sowieso heel erg mee. Denk als hij topfit is, we nog veel gaan zien van de man.quote:Op dinsdag 18 september 2012 23:21 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Maar liep na 35 minuten al rond alsof hij kapot was.
Sowieso wel een heupschotje of 2.quote:Op dinsdag 18 september 2012 23:23 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Wel een mooie actie trouwens toen hij 2 man uitschakelde aan de zijkant. Babel viel me sowieso heel erg mee. Denk als hij topfit is, we nog veel gaan zien van de man.
Tribuneklant.quote:Op dinsdag 18 september 2012 23:22 schreef Caland het volgende:
[..]
Speelde die Van der Wiel eigenlijk?
Dat is bij veel comedyseries zo.quote:Op dinsdag 18 september 2012 23:20 schreef Caland het volgende:
[..]
Tsja, zit niet echt een verhaal in imo.
quote:
quote:Op dinsdag 18 september 2012 23:22 schreef Caland het volgende:
[..]
Speelde die Van der Wiel eigenlijk?
quote:
Klopt. Daarom zal ik van dat soort series ook nooit een paar seizoenen in 2 dagen oid weg kunnen werken.quote:
Jammer dat die actie niet een beetje mooi herhaald werd. Ik vond hem ook prima.quote:Op dinsdag 18 september 2012 23:23 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Wel een mooie actie trouwens toen hij 2 man uitschakelde aan de zijkant. Babel viel me sowieso heel erg mee. Denk als hij topfit is, we nog veel gaan zien van de man.
Een zetel staat gelijk aan een aantal stemmen. Bijvoorbeeld 1 zetel is 100 stemmen, als je dan 230 stemmen hebt dan heb je 2 zetels en 30 reststemmen. Bij een lijstverbinding worden deze reststemmen bij elkaar opgeteld en als dat tot een zetel komt dan krijgt 1 van de partijen die onderdeel uitmaken van de lijstverbinding deze zetel.quote:Op dinsdag 18 september 2012 23:19 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
zou je me dat uit willen leggen
quote:
Entourage is geweldig manquote:Op dinsdag 18 september 2012 23:24 schreef Caland het volgende:
[..]
Klopt. Daarom zal ik van dat soort series ook nooit een paar seizoenen in 2 dagen oid weg kunnen werken.
Ja, leuk om af en toe een keer wat afleveringen te kijken.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |