quote:Op zaterdag 10 november 2012 10:59 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
[..]
zeker niet! Ik heb dit uit betrouwbare bronnen dat dit op het moment onderwerp van discussie is. Speerpunt van Hennis is ook een "fitte krijgsmacht" dit past precies in het plaatje. Dit zorgt er ook voor dat het makkelijker wordt om de bezuinigingsdoelen te halen. Ouder(=duurder) personeel zal vaak meer moeite hebben deze eisen te kunnen halen!
Ik zal het onthoudenquote:Op zaterdag 10 november 2012 17:50 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Je kunt lachen, maar zeg niet dat ik je niet gewaarschuwd heb.
dit kan gewoon ingevoerd worden.quote:Op zaterdag 10 november 2012 18:08 schreef Harde_Mepper het volgende:
Ik schakel alvast de vakbond in.
Natuurlijk, alles kanquote:Op zaterdag 10 november 2012 18:33 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
[..]
dit kan gewoon ingevoerd worden.
Ik heb uit zeer betrouwbare bron dat het CLSK voortaan verplicht de ECO, EVO en AMOL met goed gevolg moet doorlopen, dit geldt ook voor het zittende personeel ongeacht leeftijd. Niet halen is het hek over/ SBK.quote:Op zaterdag 10 november 2012 18:42 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Voordeel is dat defensie zal moeten investeren in sportbegeleiding en dat de militairen meer tijd krijgen om te sporten. (bv 4 uur per dag)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |