Nah, geen geintjes nu, niet het moment voor.quote:Op maandag 17 september 2012 18:44 schreef PeterKelder het volgende:
Wel jammer dat Ger Smit is overleden
Nu kan Bronkhorst namelijk niet tot arrestatie van onderstaande personen overgaan:
[ afbeelding ]
Mwah, dit kan nog wel.quote:Op maandag 17 september 2012 18:45 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Nah, geen geintjes nu, niet het moment voor.
De man was een held.
True, ik reageerde ook een beetje uit de pas, bericht was nog niet klaarquote:
Dat is wel opvallend ja!quote:Op maandag 17 september 2012 18:48 schreef ArnieAlberts het volgende:
Ik vind het vooral frappant dat hij in Vorden in de gemeente Bronckhorst is overleden.
Misschien dat er in dat plaatsje een speciaal rusthuis zit ofzo?quote:Op maandag 17 september 2012 18:50 schreef Koosnaam het volgende:
[..]
Dat is wel opvallend ja!
Aangezien hij in zijn woonplaats Amsterdam, wordt begraven.
Dat zou kunnen ja!quote:Op maandag 17 september 2012 18:51 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Misschien dat er in dat plaatsje een speciaal rusthuis zit ofzo?
Nee, pas in seizoen 3quote:Op maandag 17 september 2012 19:43 schreef Koosnaam het volgende:
Is rechercheur Bronkhorst in seizoen 2 voor het eerst te zien?
Weten jullie in ongeveer welke aflevering dat is?
okeej!quote:Op maandag 17 september 2012 19:44 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Nee, pas in seizoen 3Precieze aflevering weet ik niet
kan er mee te maken hebben. Dat je in de fabeltjeskrant alleen zijn stem hoorde!quote:Op maandag 17 september 2012 19:57 schreef TheVulture het volgende:
Het is op zich best apart dat ik gelijk aan Bronkhorst moest denken toen ik het bericht las... terwijl hij toch meer heeft bereikt met de Fabeltjeskrant en andere stemmen
Dat heb ik sowieso niet met de huidige seriequote:Op maandag 17 september 2012 20:09 schreef Frey het volgende:
Helemaal geen zin meer om GTST te kijken nu.
Mwah, dat is niet eens zo ergquote:Op maandag 17 september 2012 20:26 schreef Scarface88 het volgende:
Ludo schenkt weer een glas drinken in en gaat er vandoor. De schrijvers weten niks meer voor hem te verzinnen?
Straks krijgt hij nog zijn eigen websoap!!quote:Op maandag 17 september 2012 20:26 schreef Scarface88 het volgende:
Ludo schenkt weer een glas drinken in en gaat er vandoor. De schrijvers weten niks meer voor hem te verzinnen?

Ik checkte zijn pagina op Wikipedia de laatste tijd erg vaak. Ik vreesde er gewoon voor dat hij de volgende zou worden...quote:Op maandag 17 september 2012 20:23 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Damn, had het toevallig nog met Frey over Ger Smit gisteren, hij was weliswaar bijna 80, maar dan nog. Het is toch weer een groot nederlands acteur die niet meer is...
Het is die vloek dat er om de 2 jaar een groot GTST acteur sterft.quote:Op maandag 17 september 2012 20:29 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[ afbeelding ]
Mooi gedaan Frey.
"Lullen met Ludo". De kijkers kunnen hun problemen sturen naar de redactie, waarna Ludo iedere week 1 tot 3 problemen bespreekt en degenen met die problemen uitgebreid van advies voorziet.quote:Op maandag 17 september 2012 20:28 schreef patat het volgende:
[..]
Straks krijgt hij nog zijn eigen websoap!!
Inderdaad jaquote:Op maandag 17 september 2012 20:31 schreef Frey het volgende:
[..]
Het is die vloek dat er om de 2 jaar een groot GTST acteur sterft.
Dat hebben ze zeker goed gedaan jaquote:Op maandag 17 september 2012 20:32 schreef TheVulture het volgende:
Die Tim is qua uiterlijk wel prima gecast hoor... het is echt een beetje een jonge Joep Sertons
quote:Op maandag 17 september 2012 20:31 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
"Lullen met Ludo". De kijkers kunnen hun problemen sturen naar de redactie, waarna Ludo iedere week 1 tot 3 problemen bespreekt en degenen met die problemen uitgebreid van advies voorziet.
Dit wordt de nieuwe Televizierring, let maar op!
Ik zocht het daarstraks inderdaad nog even op. Olga Madsen zat precies tussen Antonie en Ger in.quote:Op maandag 17 september 2012 20:31 schreef Frey het volgende:
[..]
Het is die vloek dat er om de 2 jaar een groot GTST acteur sterft.
Geen Ludo en Huib?quote:Op maandag 17 september 2012 20:50 schreef PeterKelder het volgende:
Ze hebben nu ook "Dossier Slechterik" op de site
http://www.rtl.nl/soaps/gtst/home/#dossier/Dossier Slechterik
Ja echt he, dat er in de serie nog niet is opgemerkt hoe hij op zijn vader lijkt...quote:Op maandag 17 september 2012 20:32 schreef TheVulture het volgende:
Die Tim is qua uiterlijk wel prima gecast hoor... het is echt een beetje een jonge Joep Sertons
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Erg goede aflevering.
[ Bericht 28% gewijzigd door Computerfluisteraar op 17-09-2012 22:30:08 ]
Zet hem anders in een spoiler, dan kan dit nog weleens op de lange duur werken.quote:Op maandag 17 september 2012 21:46 schreef Computerfluisteraar het volgende:
De geheime code om de aflevering van morgen te kijken, is ygKP6O8H.
Erg goede aflevering.
Huh?quote:Op maandag 17 september 2012 21:54 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Zet hem anders in een spoiler, dan kan dit nog weleens op de lange duur werken.
Was niet zo moeilijk om te casten. Die jongen zat in een behoorlijk aantal afleveringen van Spangas, en qua niveau gelijkwaardig aan GTST. Zou me niets verbazen als de schrijvers die serie op de voet volgen.quote:Op maandag 17 september 2012 20:32 schreef TheVulture het volgende:
Die Tim is qua uiterlijk wel prima gecast hoor... het is echt een beetje een jonge Joep Sertons
quote:Op maandag 17 september 2012 23:07 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Welk jaar was dat? 2000?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |