Demonstreren omdat je gefrustreerd bent, best!quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:15 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Je snapt mijn punt niet, als je denkt dat de verontwaardigheid alleen van dit filmpje afkomt dan zit je er goed naast.
Het is jarenlange bemoeienis en oneindige steun naar Israël wat het midden-oosten op scherp heeft gezet. Dus elk incident wat er voorkomt word natuurlijk aangegrepen om herrie te schoppen.
Dit valt natuurlijk niet goed te praten maar het is wel erg belangerijk waarom deze mensen zo gefrustreerd zijn.
Is het bekend dat het een kopt is? Heb je ook een bron? Eerst dacht men namelijk dat het een jood uit Israel was, en nu een Egyptenaar?quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:07 schreef Disana het volgende:
[..]
De maker schijnt een Koptische christen te zijn die eerder met justitie in aanraking is geweest. Het klinkt alsof het een man met een missie is.
Zeg ik dat er een verband is? Ik zeg dat wordt gesuggereerd dat hij de film uit ideologische gronden heeft gemaakt. Niet om te rellen dus, zoals weer anderen denken, maar om een punt te maken.quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:17 schreef DroogDok het volgende:
[..]
war voor missie dan precies? Zijn eerdere aanraking met justitie was vanwege bedrog van banken, heeft hier niks mee te maken.
Radio 1 is mijn bron, ik heb dus geen link.quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:20 schreef Flow3r het volgende:
[..]
Is het bekend dat het een kopt is? Heb je ook een bron? Eerst dacht men namelijk dat het een jood uit Israel was, en nu een Egyptenaar?
Demonstreren heeft geen zin, dat zal niks veranderen. Als je al 50 jaar onderdrukt wordt en al 50 jaar demonstreert dan kan ik mij goed voorstellen dat je naar andere middelen grijpt.quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:19 schreef Montagui het volgende:
[..]
Demonstreren omdat je gefrustreerd bent, best!![]()
Moorden omdat je gefrustreerd bent, not done! Never!![]()
En in het laatste geval kan geen enkele redenatie wat mij betreft op 'begrip'rekenen.
Alle shoarma winkels aanvallen!!!! branden zullen ze!quote:Op zaterdag 15 september 2012 11:33 schreef Hathor het volgende:
http://www.telegraaf.nl/b(...)film_verhoord__.html
Een Egyptenaar dus, logisch dat dan Amerikaanse en Europese doelen worden aangevallen.
Daar ben ik het op zich mee eens, alleen zijn de meeste moslims het punt van praten allang voorbij. Er rest niets anders dan volledige terugtrekking van alle troepen uit het midden-oosten en laten we maar gewoon weer normaal doen tegen elkaar.quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:19 schreef Montagui het volgende:
[..]
Demonstreren omdat je gefrustreerd bent, best!![]()
Moorden omdat je gefrustreerd bent, not done! Never!![]()
En in het laatste geval kan geen enkele redenatie wat mij betreft op 'begrip'rekenen.
Alweer eentje die moorden probeert goed te praten!quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:22 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Demonstreren heeft geen zin, dat zal niks veranderen. Als je al 50 jaar onderdrukt wordt en al 50 jaar demonstreert dan kan ik mij goed voorstellen dat je naar andere middelen grijpt.
Tegen overheden vechten heeft totaal geen zin, tegen mensen wel.
Oke, dank jequote:Op zaterdag 15 september 2012 12:21 schreef Disana het volgende:
[..]
Radio 1 is mijn bron, ik heb dus geen link.
Als je een klein stukje terugscrollt, zie je een link naar de Telegraaf die Hathor plaatste. In dat artikel gaat het ook om een Kopt.quote:
nee hoor, maar je kan met praten niet winnen van overheden en als je zwaar wordt genaaid dan is het mens eigen om andere dingen te doen.quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:23 schreef Montagui het volgende:
[..]
Alweer eentje die moorden probeert goed te praten!
Inderdaad, leven en laten leven!quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:22 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Daar ben ik het op zich mee eens, alleen zijn de meeste moslims het punt van praten allang voorbij. Er rest niets anders dan volledige terugtrekking van alle troepen uit het midden-oosten en laten we maar gewoon weer normaal doen tegen elkaar.
Hun zullen het vast wel vreselijk vinden dat wij coffeeshops hebben en dat de meeste pornofilms uit Amerika komen. En wij vinden het vreselijk dat een vrouw verplicht is om gesluierd op straat te lopen enz... Leven en laten leven is in dit geval de beste oplossing, laat ze maar lekker hun eigen samenleving opbouwen zonder westerse goedkeuring en we zullen dan zien of we dan nog zo gehaat worden.
Ik geloof van niet.
Och, het gaat helemaal niet om dat filmpje, dat is slechts een excuus om te kunnen moorden. Volgens mij zitten er groepjes haatbaarden het internet af te struinen of er ergens iemand de islam of de profeet beledigt, want dan kunnen ze weer.quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:22 schreef mossad_agent het volgende:
[..]
Alle shoarma winkels aanvallen!!!! branden zullen ze!
Trouwens.... als wij kunnen kiezen om bepaalde filmpjes NIET te kijken en mannen in jurken kunnen die keuze blijkbaar niet maken, dan zegt dat ook wel iets over hun intellect.
Ja het is toch te gek voor woorden. Aan de andere kant....je weet nu wel direct wie er hier moorden goedkeuren. Ook de mensen die spreken van provocaties etc, die steunen blijkbaar die moordenaars. Zelfs al beledig je een denkbeeldig figuur 1000 maal, nog steeds is dat geen reden om wereldwijd te gaan rellen en moorden.quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:23 schreef Montagui het volgende:
[..]
Alweer eentje die moorden probeert goed te praten!
En toch...na al die kruistochten die de debielen houden, of het nou na een cartoon of een aflevering van Southpark of een filmpje op Youtube, durven mensen nog te zeggen dat het geen agressief geloof is. Nou...mijn reet. Er zullen vast uitzonderingen zijn van mensen die niet agressief zijn maar inmiddels is toch wel aangetoond dat je maar een scheet hoeft te laten en de hele wereld wordt afgestruind naar mensen om te vermoorden.quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:27 schreef Gia het volgende:
[..]
Och, het gaat helemaal niet om dat filmpje, dat is slechts een excuus om te kunnen moorden. Volgens mij zitten er groepjes haatbaarden het internet af te struinen of er ergens iemand de islam of de profeet beledigt, want dan kunnen ze weer.
Ik zou zeggen, alle hulp weg daar, zowel wat mensen als middelen betreft en het ze zelf uit laten zoeken. Dan moorden ze elkaar maar uit.
Hier uiteraard de grenzen dicht.
Jij vindt hun debielen, zij vinden ons debielen...Wie heeft er gelijk?quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:27 schreef mossad_agent het volgende:
[..]
Ja het is toch te gek voor woorden. Aan de andere kant....je weet nu wel direct wie er hier moorden goedkeuren. Ook de mensen die spreken van provocaties etc, die steunen blijkbaar die moordenaars. Zelfs al beledig je een denkbeeldig figuur 1000 maal, nog steeds is dat geen reden om wereldwijd te gaan rellen en moorden.
Het is slechts een bewijs dat mensen uit bepaalde landen met bepaalde geloven het vermogen tot zelfstandig nadenken nog niet heeft kunnen ontwikkelen. Geeft verder niet, maar ik wil dan ook niet meer horen dat 'ze worden gediscrimineerd' als ze als complete debiel worden aangemerkt.
Wij laten hen ons normaal debielen vinden, zij willen ons doodmaken.quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:28 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Jij vindt hun debielen, zij vinden ons debielen...Wie heeft er gelijk?
Ik.... wij moorden niemand uit als ze een andere mening hebben. Dát maakt het verschil tussen een beschaving en debielen.quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:28 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Jij vindt hun debielen, zij vinden ons debielen...Wie heeft er gelijk?
Dat deden wij vroeger anders wel en die landen hebben de veranderingen (=verlichting, reformatie, etc.) niet doorgemaakt.quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:29 schreef mossad_agent het volgende:
[..]
Ik.... wij moorden niemand uit als ze een andere mening hebben. Dát maakt het verschil tussen een beschaving en debielen.
Niet? Wat doen al die soldaten dan in Afghanistan en in Irak?quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:29 schreef mossad_agent het volgende:
[..]
Ik.... wij moorden niemand uit als ze een andere mening hebben. Dát maakt het verschil tussen een beschaving en debielen.
Exact mijn standpuntquote:Op zaterdag 15 september 2012 12:30 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Dat deden wij vroeger anders wel en die landen hebben de veranderingen (=verlichting, reformatie, etc.) niet doorgemaakt.
Je gaat serieus een oorlogsgebied vergelijken met rellende jurken over de hele wereld nav een filmpje?quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:30 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Niet? Wat doen al die soldaten dan in Afghanistan en in Irak?
Dat en het gros van de moorden in de westerse wereld komt door andere meningen, waar mensen niet tegen kunnen, en waar niks aan te doen valt met praten/demonstreren. Op een gegeven moment moet je wel. Dat is mens eigen, en als jij zegt dat jij anders bent dan lieg je. Er is al genoeg onderzoek gebeurd wat er gebeurd bij normale fatsoenlijke mensen als deze onder gigantisch stress en onrechtvaardigheid moeten leven.quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:30 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Niet? Wat doen al die soldaten dan in Afghanistan en in Irak?
Proberen een fatsoenlijk bestaan op te bouwen.quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:31 schreef erik666 het volgende:
@PKRchamp wat doen al die moslims in het westen geef daar eens antwoord op.
Inderdaad, alle hulp weg. In Libie hebben het Rode Kruis en nog een soortgelijke organisatie te horen gekregen dat ze maar beter kunnen vertrekken omdat ze als spionnen worden beschouwd. Vraag je je nou ook niet af waarom de VS hemel en aarde bewogen hebben om Khadaffi ten val te brengen? Volgens mij was dat de enige factor die de jihadisten nog onder controle had daar, en nu hij uit de weg is schieten er weer allerlei nieuwe haatclubjes als paddestoelen uit de grond. Dat staat Syrie ook te wachten als Assad het veld moet ruimen, en dan heb je er weer een potentiele brandhaard bij.quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:27 schreef Gia het volgende:
[..]
Och, het gaat helemaal niet om dat filmpje, dat is slechts een excuus om te kunnen moorden. Volgens mij zitten er groepjes haatbaarden het internet af te struinen of er ergens iemand de islam of de profeet beledigt, want dan kunnen ze weer.
Ik zou zeggen, alle hulp weg daar, zowel wat mensen als middelen betreft en het ze zelf uit laten zoeken. Dan moorden ze elkaar maar uit.
Hier uiteraard de grenzen dicht.
Ah, dus je voorouders waren debielen. Intelligentie zit in genen toch?quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:31 schreef mossad_agent het volgende:
[..]
Exact mijn standpuntzij zijn niet ontwikkeld en derhalve debiel.
[..]
Dude...
Die willen een rustig en vredig leven net als jijquote:Op zaterdag 15 september 2012 12:31 schreef erik666 het volgende:
@PKRchamp wat doen al die moslims in het westen geef daar eens antwoord op.
Wat is 'serieus nemen?' Hun boekje en profeet aanbidden? Wij zijn geen moslims, dus voor ons is dat slechts een willekeurig boekje.quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:28 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Jij vindt hun debielen, zij vinden ons debielen...Wie heeft er gelijk?
Deze rellen gaan helemaal niet om 1 of ander filmpje, maar om de ondrukking die zij ervaren van ons, omdat wij hun niet serieus nemen.
Althans, de meesten.quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:33 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Proberen een fatsoenlijk bestaan op te bouwen.
Maar waarom zitten we in Afghanistan? We zitten daar omdat er mensen zijn die het niet eens zijn met onze normen en waarden. We hebben een heel land bezet om al qaida aan te pakken en die zijn nu doodleuk gevlucht naar een ander land wat natuurlijk heel begrijpelijk is. Duizenden doden en duizenden gewonden zijn er nu in Afghanistan puur omdat hun regering ons niet aanstond.quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:31 schreef mossad_agent het volgende:
Je gaat serieus een oorlogsgebied vergelijken met rellende jurken over de hele wereld nav een filmpje?
Dude...
Goed, standpunt gemaakt, ik ben het er niet mee eens, maar wij komen er toch niet over uit.quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:34 schreef Gia het volgende:
[..]
Wat is 'serieus nemen?' Hun boekje en profeet aanbidden? Wij zijn geen moslims, dus voor ons is dat slechts een willekeurig boekje.
Als je verder eens kijkt hoeveel films en cartoons gemaakt zijn over Jezus, Abraham, enz, dan is het toch raar dat andersgelovigen er wel om kunnen lachen, of het naast zich neerleggen en dat moslims in zon geval het nodig vinden om mensen, die er niks mee te maken hebben, te vermoorden.
Dus ja, zij zijn debielen.
Jup, DIE mensen waren inderdaad debielen. Intussen weten 'wij' beter. De Islam leert dat ook nog wel, maar gaat nog even duren. Alhoewel het eindelijk lijkt dat er binnen de Islam ook steeds meer weerstand komt tegen 'hun' debielen.quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:34 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Ah, dus je voorouders waren debielen. Intelligentie zit in genen toch?
Ik durf te wedden dat 99,9 procent van de moslims die naar het westen zijn gekomen dat hebben gedaan om een beter bestaan op te bouwen.quote:
Omdat hier in het westen betere banen te krijgen zijn dan in hun eigen land. Je ziet nu bijvoorbeeld dat het steeds beter gaat in Turkije en dat er veel Turken zijn die er over nadenken om weer terug naar Turkije te gaan.quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:36 schreef erik666 het volgende:
@PKRChamp en dat kan niet in een moslimland.? Leg dat eens uit aub
Klopt, en die van jou ook. Of dacht jij dat Neanderthalers een hoog IQ hadden? Maar het geeft niet, je flame backfiredquote:Op zaterdag 15 september 2012 12:34 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Ah, dus je voorouders waren debielen. Intelligentie zit in genen toch?
Gratis geld tot de dood. Zelfs als je terug gaat naar Turkije.quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:38 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Omdat hier in het westen betere banen te krijgen zijn dan in hun eigen land. Je ziet nu bijvoorbeeld dat het steeds beter gaat in Turkije en dat er veel Turken zijn die er over nadenken om weer terug naar Turkije te gaan.
Maar wat is volgens jou de reden dan dat ze hier zijn gekomen?
Dat zou in mijn stad beteken dat de halve middenstand wegvalt. Dus ik heb liever dat die Turken hier gewoon blijven. Ik heb geen zin om afhankelijk van de supermarkt te worden voor mijn groente en fruit bovendien moet ik dan ook mijn automonteur vaarwel zeggen die mij al zo vaak heeft geholpen met kortingen en dergelijke. Nee dat is geen goed plan.quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:39 schreef erik666 het volgende:
Ja het gaat goed in Turkije ik zou zeggen tegen alle Turken pak je koffer en ga genieten van je eigen cultuur en land.
Egoist.quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:42 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Dat zou in mijn stad beteken dat de halve middenstand wegvalt. Dus ik heb liever dat die Turken hier gewoon blijven. Ik heb geen zin om afhankelijk van de supermarkt te worden voor mijn groente en fruit bovendien moet ik dan ook mijn automonteur vaarwel zeggen die mij al zo vaak heeft geholpen met kortingen en dergelijke. Nee dat is geen goed plan.
Daar is niets gratis aan hoor, ze hebben er immers jarenlang zelf geld in moeten leggen. Dus die AOW van ze mogen ze gewoon hebben.quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:42 schreef Gia het volgende:
[..]
Gratis geld tot he dood. Zelfs als je terug gaat naar Turkije.
AOW, prima, op niveau van de levensstandaard van het land. Aanvullen tot bijstandsniveau? Nee. Waarom? Turken in Turkije zijn het probleem van Turkije.
Ook kinderbijslag voor kinderen die niet hier wonen, moet maar eens worden afgeschaft.
Hoezo ben ik nu weer een egoist? Het is toch in ieders belang dat er een fatsoenlijke middenstand aanwezig is?quote:
Een beetje jammer dat je weigert mijn vraag te beantwoorden.quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:39 schreef erik666 het volgende:
Ja het gaat goed in Turkije ik zou zeggen tegen alle Turken pak je koffer en ga genieten van je eigen cultuur en land.
Dat kan, alleen zitten wij met heel andere motieven in Irak en Afghanistan dan de Turken hier in Nederland. Hun komen niet om hier te moorden en ons land te bezetten.quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:46 schreef erik666 het volgende:
Nou genoeg mensen die het gat wat de Turken dan achterlaten kunnen opvullen.
Maar het zou fijn zijn als alle moslims zich nu eens in een moslim land gingen vestigen.
Hun moskeeen bouwen in een moslimland, bouw het helemaal vol zou ik zeggen, maar vertrek uit het westen. En wij westerlingen weg uit Afghanistan Irak.
Oh...de Nederlanders zijn naar Afghanistan om het land te bezetten en om te gaan moorden?? Je weet echt niet waar je het over hebt he?quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:48 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Dat kan, alleen zitten wij met heel andere motieven in Irak en Afghanistan dan de Turken hier in Nederland. Hun komen niet om hier te moorden en ons land te bezetten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |