quote:
quote:
Het is iig een TT, er zijn er ook die helemaal geen nieuw topic openenquote:Op maandag 10 september 2012 00:56 schreef Tim86 het volgende:
Haha dat was echt exact de TT die ik had, maar je was me voor. Niet dat het nou zo'n bijzondere TT is, maar toch.
Truequote:Op maandag 10 september 2012 00:57 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Het is iig een TT, er zijn er ook die helemaal geen nieuw topic openen.
Sorry hoor.quote:Op maandag 10 september 2012 00:57 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Het is iig een TT, er zijn er ook die helemaal geen nieuw topic openen.
Altijd hetzelfde verhaal ja...quote:
Hoezo? Toch niet gek dat ze blij zijn voor een Amerikaanse?quote:Op maandag 10 september 2012 01:03 schreef rembrandtvanrijn het volgende:
Pfff, wat een ontzettend dom volk zit er altijd op de US Open.
Ik bedoel het gejuich bij een servicefout en op de verkeerde momenten kansloos schreeuwen.quote:Op maandag 10 september 2012 01:04 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Hoezo? Toch niet gek dat ze blij zijn voor een Amerikaanse?
Serena weet daar wel raad mee ja, dat zijn gewoon insta-winners ja.quote:Op maandag 10 september 2012 01:13 schreef Ambrosius het volgende:
Die tweede service is gewoon te zwak.
In het enkelspel.quote:Op maandag 10 september 2012 01:17 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Wel iets meer hoor.
15 GS wel.
GS is grand slam, GSM is game, set, match.quote:
Dramaqueen pur sang. Ook al die overdreven reacties eerder in het toernooi als ze al met 6-0 4-1 voorstond en dan krijsen alsof je net de beslissende break gemaakt hebt enzo.quote:
Dank, ik had geen zin om 'm uit te leggenquote:Op maandag 10 september 2012 01:19 schreef Tim86 het volgende:
[..]
GS is grand slam, GSM is game, set, match.
Dat bedoelde hij
Ah, ik had dat niet eens in de gaten. Mijn fout.quote:Op maandag 10 september 2012 01:19 schreef Tim86 het volgende:
[..]
GS is grand slam, GSM is game, set, match.
Dat bedoelde hij
Dat heet Amerikaans. Het zit daar zo ontzettend diep in de wortels. Heel vermoeiend.quote:Op maandag 10 september 2012 01:19 schreef Hazzard het volgende:
[..]
Dramaqueen pur sang. Ook al die overdreven reacties eerder in het toernooi als ze al met 6-0 4-1 voorstond en dan krijsen alsof je net de beslissende break gemaakt hebt enzo.
Wat is jouw probleem? Beetje teleurgesteld of niet?quote:Op maandag 10 september 2012 01:24 schreef Hazzard het volgende:
Serieus ook dit weer "I already prepared my runner up speech" echt sum kotsen
Snap ik ook niet. Ik had ook liever Azarenka zien winnen, maar Serena heeft gewoon zo'n geweldige mentaliteit. Die heb je ook nodig om zo lang aan de top te blijven.quote:Op maandag 10 september 2012 01:25 schreef Jellereppe het volgende:
Waarom hebben zoveel FOK!kers zo een haat aan Serena? Haar manier van reageren staat mij ook niet aan, maar toch? Zo een afgunst is toch iets teveel van het goede.
Ze is al een legende. Wat zal het zijn als zij weg gaat bij de vrouwen. Dan gaat het niveau denk ik wel zakken. Ook complimenten aan Azarenka. Kan mij de laatste keer niet herinneren dat iemand partij kon geven aan Serena in een topvorm.quote:Op maandag 10 september 2012 01:27 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Snap ik ook niet. Ik had ook liever Azarenka zien winnen, maar Serena heeft gewoon zo'n geweldige mentaliteit. Die heb je ook nodig om zo lang aan de top te blijven.
Ja. Denk dat Serena echt de enige speler/speelster op de tour is waar ik een schijthekel aan heb. En zeg nou zelf het slaat toch ook compleet nergens op om daar te staan verkondigen dat je voor de wedstrijd al een runner up speech aan het voorbereiden was.quote:Op maandag 10 september 2012 01:25 schreef rembrandtvanrijn het volgende:
[..]
Wat is jouw probleem? Beetje teleurgesteld of niet?
Ik vond haar in deze partij dan ook niet in topvorm.quote:Op maandag 10 september 2012 01:28 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Ze is al een legende. Wat zal het zijn als zij weg gaat bij de vrouwen. Dan gaat het niveau denk ik wel zakken. Ook complimenten aan Azarenka. Kan mij de laatste keer niet herinneren dat iemand partij kon geven aan Serena in een topvorm.
Topvorm tussen haar oren, waar het in tennis voornamelijk om draait.quote:Op maandag 10 september 2012 01:29 schreef Hazzard het volgende:
[..]
Ik vond haar in deze partij dan ook niet in topvorm.
Ze kan niet snel genoeg stoppenquote:Op maandag 10 september 2012 01:18 schreef rembrandtvanrijn het volgende:
Ik hoop echt dat Serena Williams nog twee of drie jaar door gaat, want wat heeft de WTA haar hard nodig.
Bij vlagen wel, ze retourneerde de ballen van Azarenka vooral in de laatste games goed en hard terug.quote:Op maandag 10 september 2012 01:29 schreef Hazzard het volgende:
[..]
Ik vond haar in deze partij dan ook niet in topvorm.
Ik kijk vanuit de sport en dan kan je het alleen maar met mij eens zijn.quote:Op maandag 10 september 2012 01:31 schreef Thomas-sama het volgende:
[..]
Ze kan niet snel genoeg stoppen
Het is vooral van den gekke hoeveel je kunt winnen bij de vrouwen. Bij de mannen hebben de hedendaagse spelers hun handen vol aan het enkelspel, laat staan dat ze nog gaan dubbelen of mixen.quote:Op maandag 10 september 2012 01:29 schreef rembrandtvanrijn het volgende:
Je kan er lang of kort over lullen. Serena Williams is misschien wel de grootste tennisspeelster ooit. Heeft al 13 jaar zoveel opkomende talenten van zich af moeten slaan en staat op haar dertigste nog steeds fantastisch te tennissen. En moet je eens bedenken wat zij nog gewonnen zou hebben als ze niet al die projectjes buiten de tennisbaan had en zich volledig op het tennis gefocust had.
Was een grapje. Ze bedoelde dat toen ze 5-3 achter stond, ze bijna haar runner-up speech aan het voorbereiden was. Omdat ze er op dat moment zo slecht voor stond.quote:Op maandag 10 september 2012 01:29 schreef rembrandtvanrijn het volgende:
Je kan er lang of kort over lullen. Serena Williams is misschien wel de grootste tennisspeelster ooit. Heeft al 13 jaar zoveel opkomende talenten van zich af moeten slaan en staat op haar dertigste nog steeds fantastisch te tennissen. En moet je eens bedenken wat zij nog gewonnen zou hebben als ze niet al die projectjes buiten de tennisbaan had en zich volledig op het tennis gefocust had.
Als je dat niet eens weet kan je zulke posts beter ook gewoon achterwege latenquote:
quote:Op maandag 10 september 2012 01:31 schreef Thomas-sama het volgende:
[..]
Ze kan niet snel genoeg stoppen
Ja, of natuurlijk Court, Graf, Everts of Navratilova. Navratilova en Court hebben bijvoorbeeld meer slams in zowel singel, dubbel als mixed.quote:Op maandag 10 september 2012 01:29 schreef rembrandtvanrijn het volgende:
Je kan er lang of kort over lullen. Serena Williams is misschien wel de grootste tennisspeelster ooit. Heeft al 13 jaar zoveel opkomende talenten van zich af moeten slaan en staat op haar dertigste nog steeds fantastisch te tennissen. En moet je eens bedenken wat zij nog gewonnen zou hebben als ze niet al die projectjes buiten de tennisbaan had en zich volledig op het tennis gefocust had.
Dat heeft ze dan ook helemaal niet verkondigd. Alleen dat ze bij die achterstand in de derde set met het goede spel van Azarenka als het ware al aan een verliezersspeech aan het denken was.quote:Op maandag 10 september 2012 01:29 schreef Hazzard het volgende:
[..]
Ja. Denk dat Serena echt de enige speler/speelster op de tour is waar ik een schijthekel aan heb. En zeg nou zelf het slaat toch ook compleet nergens op om daar te staan verkondigen dat je voor de wedstrijd al een runner up speech aan het voorbereiden was.
Je Caps Lock zit vast.quote:Op maandag 10 september 2012 02:01 schreef Thomas-sama het volgende:
JA DAT WEET IK OOK WEL!
MAAR DIE 'GRAP' DUS NIET
BEN HIER NIET 24/7
Tegen Serena zijn ze allemaal mentaal wat zwakker.quote:Op maandag 10 september 2012 02:30 schreef Thomas-sama het volgende:
Maar je kunt niet stellen dat Azarenka mentaal zwak is.
Tegen Stosur beslissende tie-break gewonnen. Tegen Sharapova teruggekomen van een set achterstand. Ook vandaag van een set achterstand teruggekomen.
Tis ook niet zo dat ze een reeks MP's had. Tuurlijk lijkt een 5-4 uitserveren makkelijk, maar vergeleken met Williams heeft ze niet echt een geweldige service. In de 3de set zag je ook dat ze haar servicegames met moeite binnenhaalde.
Dus leuke kreet dat 'WTA' maar vandaag niet gepast.
Dit.quote:
Zei ze dat? Da's wel heel erg zeg.quote:Op maandag 10 september 2012 01:24 schreef Hazzard het volgende:
Serieus ook dit weer "I already prepared my runner up speech" echt sum kotsen
Ze gaan bijna allemaal af in 2 sets, vaak ook met 6-0 6-1 en dergelijke. Dat maakt ze niet mentaal zwakker, maar gewoon slechter.quote:Op maandag 10 september 2012 06:54 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Tegen Serena zijn ze allemaal mentaal wat zwakker.
Omdat je het waard bent!!quote:Op maandag 10 september 2012 12:47 schreef Norrage het volgende:
Mijn gebeden zijn verhoord, de finale vandaag als ik weer terug ben![]()
Venus heeft een auto-immuunziekte, die op willekeurige momenten voor problemen kan zorgen, naast de extra vermoeidheid en stijfheid die het sowieso al met zich meebrengt.quote:Op maandag 10 september 2012 08:05 schreef Salamando het volgende:
De mentaliteit van Serena vind ik wel mooi, van d'r zus daarentegen, wat een doos vind ik dat tegenwoordig.
Zeker. Maar goed, ik denk dat hij 'm dit keer wel pakt.quote:Op maandag 10 september 2012 16:50 schreef Norrage het volgende:
Als Murray dit weer verliest....dan begint het toch wel een beetje tragisch te worden...maar dan ook echt tragisch. 3 verloren GS finales okee, kan gebeuren, 4 is wel heel uniek...maar 5???
Z'n coach Lendl was vroeger ook goed in finales verliezenquote:Op maandag 10 september 2012 16:50 schreef Norrage het volgende:
Als Murray dit weer verliest....dan begint het toch wel een beetje tragisch te worden...maar dan ook echt tragisch. 3 verloren GS finales okee, kan gebeuren, 4 is wel heel uniek...maar 5???
Jij wil nooit meer serieus genomen worden?quote:Op maandag 10 september 2012 17:02 schreef Angelof9 het volgende:
En dat zou ik dan wel weer leuk vinden, zulke Smurrie-faal.
Maar aan de andere kant gun ik het Djokobitch nog minder.
Dus toch maar Smurrie.
Niveautje feyenooit, ajakkes, pisvee ditquote:Op maandag 10 september 2012 17:02 schreef Angelof9 het volgende:
En dat zou ik dan wel weer leuk vinden, zulke Smurrie-faal.
Maar aan de andere kant gun ik het Djokobitch nog minder.
Dus toch maar Smurrie.
Daar stopte het bij 4, dus vandaar dat het ook nog extra erg zou zijn als Murray er 5 van maakt...quote:Op maandag 10 september 2012 17:02 schreef Thomas-sama het volgende:
[..]
Z'n coach Lendl was vroeger ook goed in finales verliezen
Yep.quote:
quote:Op maandag 10 september 2012 17:03 schreef kevin_ het volgende:
[..]
Jij wil nooit meer serieus genomen worden?
Jullie hebt het wel over Angelof9 ja.quote:Op maandag 10 september 2012 17:04 schreef Szura het volgende:
[..]
Niveautje feyenooit, ajakkes, pisvee dit
quote:Op maandag 10 september 2012 17:08 schreef Federer-fan het volgende:
Jullie hebt het wel over Angelof9 ja.
Lendl heeft 11 verloren en 8 gewonnenquote:Op maandag 10 september 2012 17:05 schreef Norrage het volgende:
D
[..]
Daar stopte het bij 4, dus vandaar dat het ook nog extra erg zou zijn als Murray er 5 van maakt...
Je snapt toch wel wat hij bedoelt?quote:Op maandag 10 september 2012 17:15 schreef Thomas-sama het volgende:
[..]
Lendl heeft 11 verloren en 8 gewonnen
quote:
ja maar het klopt nietquote:Op maandag 10 september 2012 17:16 schreef Rosario het volgende:
[..]
Je snapt toch wel wat hij bedoelt?
Wat klopt er niet, dat het verliezen van je eerste vier GS-finales uniek is?quote:
quote:Op maandag 10 september 2012 17:29 schreef Federer-fan het volgende:
Poll: Wie wint er en in hoeveel sets?
• Djokobitch in 3
• Djokobitch in 4
• Djokobitch in 5
• Smurrie in 3
• Smurrie in 4
• Smurrie in 5
Tussenstand:
[ afbeelding ]
Ook een poll maken? Klik hier
quote:Op maandag 10 september 2012 17:32 schreef Angelof9 het volgende:
[..]![]()
Nu ben ik toch een beetje verliefd op je hoor, Federer-fan
Tja zet dat er dan meteen bijquote:Op maandag 10 september 2012 17:30 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Wat klopt er niet, dat het verliezen van je eerste vier GS-finales uniek is?
Je valt op oudere mannen?quote:Op maandag 10 september 2012 17:32 schreef Angelof9 het volgende:
[..]![]()
Nu ben ik toch een beetje verliefd op je hoor, Federer-fan
Ik val eigenlijk helemaal niet op mannen, maar soms moet je uitzonderingen maken.quote:
hahahah een libische vrouwquote:Op maandag 10 september 2012 17:35 schreef Angelof9 het volgende:
[..]
Ik val eigenlijk helemaal niet op mannen, maar soms moet je uitzonderingen maken.
Het klopt wel, Lendl verloor vier Grand Slam-finales voor hij er eindelijk eentje won.quote:Op maandag 10 september 2012 17:26 schreef Thomas-sama het volgende:
[..]
ja maar het klopt niet
Lendl verloor 4x US Open, maar Murray verloor ook bij AO
Waar heb je het over?quote:Op maandag 10 september 2012 17:33 schreef Thomas-sama het volgende:
[..]
Tja zet dat er dan meteen bij
was niet tegen jouquote:Op maandag 10 september 2012 18:00 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Waar heb je het over?Ik schreef niet eens de post waarop je oorspronkelijk reageerde.
Kom op, het was duidelijk wat ik bedoeldequote:
Ik voorspelde een 3-setter voor de vrouwenfinalequote:Op maandag 10 september 2012 18:20 schreef Jellereppe het volgende:
Ik denk dat het een vijfsetter wordt.Let op mijn woorden.
Netjes. Vanavond een 5-setter. Ik heb gelijk, let maar op.quote:Op maandag 10 september 2012 18:25 schreef Thomas-sama het volgende:
[..]
Ik voorspelde een 3-setter voor de vrouwenfinale
Ben je lesbisch? Gewoon nieuwsgierigheid. We gaan offtopic, maar kon het niet laten om te vragen? Als je geen antwoord wil geven, dan heb ik daar alle begrip voor.quote:Op maandag 10 september 2012 17:35 schreef Angelof9 het volgende:
[..]
Ik val eigenlijk helemaal niet op mannen, maar soms moet je uitzonderingen maken.
quote:Op maandag 10 september 2012 17:29 schreef Federer-fan het volgende:
Poll: Wie wint er en in hoeveel sets?
• Djokobitch in 3
• Djokobitch in 4
• Djokobitch in 5
• Smurrie in 3
• Smurrie in 4
• Smurrie in 5
Tussenstand:
[ afbeelding ]
Ook een poll maken? Klik hier
Haha, dank je voor je antwoord.quote:Op maandag 10 september 2012 19:09 schreef Angelof9 het volgende:
Grotendeels. Ik zou bv Roger Federer niet mijn bed uit schoppen
Ik ook niet.quote:Op maandag 10 september 2012 19:09 schreef Angelof9 het volgende:
Grotendeels. Ik zou bv Roger Federer niet mijn bed uit schoppen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.know'm sayin?
×
word? word.
quote:Op maandag 10 september 2012 19:26 schreef alors het volgende:
[..]
Ik ook niet.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.'Ook' op mannen of alleen op mannen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hier schreef Toefjes het volgende:
Superieur, maar wel met je eigen stijl _O_
alleen op mannenquote:Op maandag 10 september 2012 19:36 schreef detennismaster het volgende:
[..]
'Ook' op mannen of alleen op mannen?
Ja kan er gewoon niet onderuit komen.quote:Op maandag 10 september 2012 02:04 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
[..]
Ja, of natuurlijk Court, Graf, Everts of Navratilova. Navratilova en Court hebben bijvoorbeeld meer slams in zowel singel, dubbel als mixed.
Voor de duidelijkheid: nee.
dan kijk je toch niet het is niet verplichtquote:Op maandag 10 september 2012 19:15 schreef alors het volgende:
Bleh, ik vind het eigenlijk helemaal geen leuke finale zo
quote:Op maandag 10 september 2012 19:26 schreef alors het volgende:
[..]
Ik ook niet.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een Fokker Tijdens Oud & Nieuw: http://nl.tinypic.com/m/jsyaom/4
Een Fokker Tijdens Een Meteoroïd: http://nl.tinypic.com/m/fy3nth/4
Een Fokker Tijdens Het Warme Weer: http://nl.tinypic.com/m/ioiw5e/4![]()
Ik heb toch wel echt zin in deze wedstrijd, ondanks dat het zeker niet mijn favo spelers zijn.Ik denk Djoko in 4.
Hier schreef Toefjes het volgende:
Superieur, maar wel met je eigen stijl _O_![]()
Hopelijk wordt het een prachtwedstrijd. Maak daar maar 5 sets van, jongen.quote:Op maandag 10 september 2012 20:50 schreef detennismaster het volgende:
Ik heb toch wel echt zin in deze wedstrijd, ondanks dat het zeker niet mijn favo spelers zijn.Ik denk Djoko in 4.
![]()
voor wie ben jij?quote:Op maandag 10 september 2012 20:58 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Hopelijk wordt het een prachtwedstrijd. Maak daar maar 5 sets van, jongen.Een Fokker Tijdens Oud & Nieuw: http://nl.tinypic.com/m/jsyaom/4
Een Fokker Tijdens Een Meteoroïd: http://nl.tinypic.com/m/fy3nth/4
Een Fokker Tijdens Het Warme Weer: http://nl.tinypic.com/m/ioiw5e/4![]()
Ik zou het mooi vinden als Murray wint. Zijn eerste grandslam zou dat worden. Dat gun ik hem wel, aangezien hij al een aantal jaren op jacht is naar zijn eerste en al een paar keer heeft verloren in een finale van een gs.quote:![]()
Ik denk ook dat Djoko hem "gewoon" gaat pakken. 4 sets, misschien 5.Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''![]()
quote:Op maandag 10 september 2012 20:49 schreef Anonymousz het volgende:
[..]
dan kijk je toch niet het is niet verplicht
[..]Jazeker, maar het een sluit het ander niet uit.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.know'm sayin?
×
word? word.![]()
Kom op kut Murray, winnen die pot!
Wel de pot tussen mijn 2 favoriete spelers, dat is toch wel supervet. Maar ik ben echt voor Murray
"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds![]()
Ik vrees dat Murray ook gaat winnen.Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]![]()
Mooie foto. Zo jong. Djokovic is op die foto 19 en Murray zal ook iets van 19/20 jaar zijn.quote:Op maandag 10 september 2012 21:46 schreef TheArt het volgende:
[ afbeelding ]
Dubbelen tijdens de Australian Open 2006![]()
![]()
Bazenkapsel van Murriequote:Op maandag 10 september 2012 21:46 schreef TheArt het volgende:
[ afbeelding ]
Dubbelen tijdens de Australian Open 2006
know'm sayin?
×
word? word.![]()
murray's kapselquote:Op maandag 10 september 2012 21:46 schreef TheArt het volgende:
[ afbeelding ]
Dubbelen tijdens de Australian Open 2006________________
Een Fokker Tijdens Oud & Nieuw: http://nl.tinypic.com/m/jsyaom/4
Een Fokker Tijdens Een Meteoroïd: http://nl.tinypic.com/m/fy3nth/4
Een Fokker Tijdens Het Warme Weer: http://nl.tinypic.com/m/ioiw5e/4![]()
Murrie
"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds![]()
murray is een week ouder dan djokovicquote:Op maandag 10 september 2012 21:47 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Mooie foto. Zo jong. Djokovic is op die foto 19 en Murray zal ook iets van 19/20 jaar zijn.Een Fokker Tijdens Oud & Nieuw: http://nl.tinypic.com/m/jsyaom/4
Een Fokker Tijdens Een Meteoroïd: http://nl.tinypic.com/m/fy3nth/4
Een Fokker Tijdens Het Warme Weer: http://nl.tinypic.com/m/ioiw5e/4![]()
Dat wist ik niet. Ze zijn dus allebei 19 op de foto. Altijd mooi om te zien.quote:Op maandag 10 september 2012 21:54 schreef Anonymousz het volgende:
[..]
murray is een week ouder dan djokovic![]()
![]()
Niet bashen op krullen. Zijn krullen groeien omlaag.quote:Op maandag 10 september 2012 21:52 schreef Anonymousz het volgende:
[..]
murray's kapsel________________
![]()
![]()
Sowieso krullenquote:Op maandag 10 september 2012 21:55 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Niet bashen op krullen. Zijn krullen groeien omlaag.ik ben jaloers op iedereen met krullen.
know'm sayin?
×
word? word.![]()
het is gewoon grappigquote:Op maandag 10 september 2012 21:55 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Niet bashen op krullen. Zijn krullen groeien omlaag.
Een Fokker Tijdens Oud & Nieuw: http://nl.tinypic.com/m/jsyaom/4
Een Fokker Tijdens Een Meteoroïd: http://nl.tinypic.com/m/fy3nth/4
Een Fokker Tijdens Het Warme Weer: http://nl.tinypic.com/m/ioiw5e/4![]()
Krullen zijn baas.quote:Op maandag 10 september 2012 21:58 schreef alors het volgende:
[..]
Sowieso krullenik ben jaloers op iedereen met krullen.
![]()
![]()
murray verloor 4 finales
wimbledon tegen fedje
ao open tegen nole
en de andere 2?Een Fokker Tijdens Oud & Nieuw: http://nl.tinypic.com/m/jsyaom/4
Een Fokker Tijdens Een Meteoroïd: http://nl.tinypic.com/m/fy3nth/4
Een Fokker Tijdens Het Warme Weer: http://nl.tinypic.com/m/ioiw5e/4![]()
fed us openquote:Op maandag 10 september 2012 22:04 schreef Anonymousz het volgende:
murray verloor 4 finales
wimbledon tegen fedje
ao open tegen nole
en de andere 2?Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+![]()
quote:Op maandag 10 september 2012 22:04 schreef Anonymousz het volgende:
murray verloor 4 finales
wimbledon tegen fedje
ao open tegen nole
en de andere 2?
Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''![]()
En fed AOquote:"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds![]()
quote:thanksquote:Een Fokker Tijdens Oud & Nieuw: http://nl.tinypic.com/m/jsyaom/4
Een Fokker Tijdens Een Meteoroïd: http://nl.tinypic.com/m/fy3nth/4
Een Fokker Tijdens Het Warme Weer: http://nl.tinypic.com/m/ioiw5e/4![]()
Kutwind"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds![]()
Daar gaat ie al
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]![]()
Murray lijkt er al goed in, djoko niet"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds![]()
#WTAAlex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''![]()
bagel voor Murray 1e set<@Richardfun> top Morthill ^O^
<@Richardfun> goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."![]()
Gaat 7 uur duren met zulke rally's...
Allebei lekker uren counter-punchen!quote:
Jack does it in real time...![]()
WTA knurftenDie Scheiße bleibt gleich, nur die Fliegen ändern sich| Kurt Cobain sagte mir, Ich soll kommen wie ich bin
en de kikker zei: "Je moet me nog kussen!" en ik stak de kikker terug in mijn binnenzak en zei: "Nee, ik heb veel liever een babbelende kikker!"![]()
Lekker begin zeg
"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds![]()
Ach, die AO pot begon ook rampzalig"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds![]()
Niemand die zo hard zeurt over omstandigheden aks djoko altijd...."Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds![]()
quote:Op maandag 10 september 2012 22:23 schreef Ambrosius het volgende:
Na bijna een kwartier nog geen enkel gamepoint.
![]()
Hoe ging het eerste punt van de wedstrijd? Dat heb ik gemist.
[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien![]()
Bijna een soort van signature bal van Murray op BP is dat, nog erger dan bij Fed ongeveer.quote:Op maandag 10 september 2012 22:24 schreef Ambrosius het volgende:
Vierde slappe backhandslice in het net van Murray.
Murray zou daar zoveel mee kunnen / moeten doen soms, daar laat hij regelmatig kansen liggen.Jack does it in real time...![]()
Dit.quote:Op maandag 10 september 2012 22:26 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
Hold. Moet niet gekker worden.[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien![]()
Murray begon sterk en nu zwak, maar djoko ook. Dit belooft wat
"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds![]()
Federer doet hetzelfde op de 2nd serve return (vaak op BP) ja.quote:Op maandag 10 september 2012 22:26 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Bijna een soort van signature bal van Murray op BP is dat, nog erger dan bij Fed ongeveer.
Murray zou daar zoveel mee kunnen / moeten doen soms, daar laat hij regelmatig kansen liggen.sig verwijderd door FA![]()
Beter dan een Roowwwbin slaan op BPquote:Op maandag 10 september 2012 22:27 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Federer doet hetzelfde op de 2nd serve return (vaak op BP) ja.Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.![]()
Dat voetenwerk van djokobitch in de vorige rally
Die Scheiße bleibt gleich, nur die Fliegen ändern sich| Kurt Cobain sagte mir, Ich soll kommen wie ich bin
en de kikker zei: "Je moet me nog kussen!" en ik stak de kikker terug in mijn binnenzak en zei: "Nee, ik heb veel liever een babbelende kikker!"![]()
Die slice van djoko is zo lelijk hè
"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds![]()
Djoko volley!quote:"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds![]()
Dit was geen Djokosmash. Hier stond hij met zijn rug naar Murray toe en moest hij hem achteruit over zijn hoofd terugspelen. Dit was gewoon een hele moeilijke bal.quote:![]()
Ik verlang naar de finale van vorig jaar
"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds![]()
Veel plezier!quote:Op maandag 10 september 2012 22:32 schreef Norrage het volgende:
Ik verlang naar de finale van vorig jaar
Kutkwaliteit met kutgeluid maar daar kijk je doorheen!![]()
Als er dan een rally is, dan wel met megapower!Die Scheiße bleibt gleich, nur die Fliegen ändern sich| Kurt Cobain sagte mir, Ich soll kommen wie ich bin
en de kikker zei: "Je moet me nog kussen!" en ik stak de kikker terug in mijn binnenzak en zei: "Nee, ik heb veel liever een babbelende kikker!"![]()
Na ja, zijn anticipatie was gewoon niet goed, als hij iets beter had bewogen had hij gewoon kunnen smashen.quote:Op maandag 10 september 2012 22:32 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Dit was geen Djokosmash. Hier stond hij met zijn rug naar Murray toe en moest hij hem achteruit over zijn hoofd terugspelen. Dit was gewoon een hele moeilijke bal.
Rooooooooooowbin.![]()
![]()
Kan niet, Murray speelt alles in het midden diepquote:Die Scheiße bleibt gleich, nur die Fliegen ändern sich| Kurt Cobain sagte mir, Ich soll kommen wie ich bin
en de kikker zei: "Je moet me nog kussen!" en ik stak de kikker terug in mijn binnenzak en zei: "Nee, ik heb veel liever een babbelende kikker!"![]()
Dat spel van Murray is echt niet om aan te gluren.Alleen maar alles teruggeven, niks geen winners...
Maar ja, voorlopig wel efficient doordat Djoko onnauwkeurig, ongeduldig en ongeconcentreerd is...Jack does it in real time...![]()
Nou, ze zijn nog niet echt op gang gekomen zullen we maar zeggenYou sign it Captain Sharon Fucking Raydor and you go home![]()
Roooooowbin
Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''![]()
De Nole van vorig jaar had er wel wat op gevondenquote:Op maandag 10 september 2012 22:35 schreef XL het volgende:
[..]
Kan niet, Murray speelt alles in het midden diepLekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.![]()
Het was een prima lob over hem heen en met die wind was dat gewoon een moeilijke bal. Djokosmashes zijn juist makkelijke smashes die misgaan.quote:Op maandag 10 september 2012 22:35 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
[..]
Na ja, zijn anticipatie was gewoon niet goed, als hij iets beter had bewogen had hij gewoon kunnen smashen.
Rooooooooooowbin.![]()
Niet alle ballen hoor. Genoeg ballen waarop hij onder normale omstandigheden meer mee zou doen.quote:Op maandag 10 september 2012 22:35 schreef XL het volgende:
[..]
Kan niet, Murray speelt alles in het midden diep![]()
Vreselijk ja.quote:[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien![]()
Voor de partij wel goed als Murray de 1e pakt natuurlijk. Djoko zie ik nog wel terugkomen, Murray lijkt me dan al rijp voor de sloop.![]()
Ik vind het wel slim, alles snoeihard diep in het midden. Dan kan djoko niet in zijn spel komen en is zijn marge groot om fouten te voorkomen. Handig zeker omdat Djoko ze momenteel toch wel maaktquote:Op maandag 10 september 2012 22:35 schreef DeeBee het volgende:
Dat spel van Murray is echt niet om aan te gluren.Alleen maar alles teruggeven, niks geen winners...
Maar ja, voorlopig wel efficient doordat Djoko onnauwkeurig, ongeduldig en ongeconcentreerd is...Die Scheiße bleibt gleich, nur die Fliegen ändern sich| Kurt Cobain sagte mir, Ich soll kommen wie ich bin
en de kikker zei: "Je moet me nog kussen!" en ik stak de kikker terug in mijn binnenzak en zei: "Nee, ik heb veel liever een babbelende kikker!"![]()
Slim is het zeker, dat valt niet te ontkennen!
Het is alleen verschrikkelijk om te zien, maar dat geldt voor beiden tot nu toe...
Maar ja, zo'n rally als nu, 53 ballen door het midden.
Jack does it in real time...![]()
DF. 15-15. Wat een vreselijke wedstrijd tot nu toe zeg.
Maar wat een rally.54 slagen?
[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien![]()
55 slagen
"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds![]()
Hmm, ja, inderdaad.quote:Op maandag 10 september 2012 22:39 schreef TheGeneral het volgende:
Tja, lange rally.. Maar eigenlijk gewoon overslaan tot de laatste 2 ballen.
[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien![]()
Het is geen gezicht. En Murray struikelt vaak als hij begint te rennen naar een bal. Het lijkt wel alsof ze motorisch gestoord zijn.quote:Op maandag 10 september 2012 22:40 schreef TheGeneral het volgende:
Djokovic valt elke keer ook bijna om als hij wil slicen
[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien![]()
Viel mij ook al opquote:Op maandag 10 september 2012 22:40 schreef TheGeneral het volgende:
Djokovic valt elke keer ook bijna om als hij wil slicenDie Scheiße bleibt gleich, nur die Fliegen ändern sich| Kurt Cobain sagte mir, Ich soll kommen wie ich bin
en de kikker zei: "Je moet me nog kussen!" en ik stak de kikker terug in mijn binnenzak en zei: "Nee, ik heb veel liever een babbelende kikker!"![]()
Ja, en het is nog eens niet om aan te zien ook.quote:
[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien![]()
Al die ES commentatoren maken er steeds slagenwisselingen van als die stat in beeld komtquote:
Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''![]()
Passing
Hier ook al dat gezeik over een tweede scherm
Tweede scherm
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.![]()
Leuk als je kaarten wint voor de zondag van de Davis Cupontmoeting tussen Nederland en Zwitserland en het twee dead rubbers zijn.
[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien![]()
Dat is inderdaad om strontziek van te worden. Kom je bijna overal tegen.quote:Op maandag 10 september 2012 22:42 schreef Szura het volgende:
Passing
Hier ook al dat gezeik over een tweede scherm
Tweede scherm![]()
Djoko heeft sowieso lelijke techniek. Murray veel mooierquote:"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds![]()
Dat was Spanje - Nederland alquote:Op maandag 10 september 2012 22:43 schreef banderas het volgende:
word de slechtste finale in 500 jaar
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.![]()
Ik vraag me af hoeveel mensen er nou daadwerkelijk met hun iPad op schoot naar EL/SBS/ES gaan kijken voor wat nutteloze stats die toch om de paar games en aan het einde van de set in beeld komen..en om het nou alleen voor Twitter te doenquote:Op maandag 10 september 2012 22:42 schreef Szura het volgende:
Passing
Hier ook al dat gezeik over een tweede scherm
Tweede scherm
Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''![]()
Ik denk dat de spanning veel zal gaan vergoedenquote:Op maandag 10 september 2012 22:43 schreef banderas het volgende:
word de slechtste finale in 500 jaar"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds![]()
Zo lang bestaat het toernooi niet eens.quote:Op maandag 10 september 2012 22:43 schreef banderas het volgende:
word de slechtste finale in 500 jaar[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien![]()
Lelijk ok, maar hij lag al 4x bijna op de grondquote:Op maandag 10 september 2012 22:43 schreef Norrage het volgende:
[..]
Djoko heeft sowieso lelijke techniek. Murray veel mooierDie Scheiße bleibt gleich, nur die Fliegen ändern sich| Kurt Cobain sagte mir, Ich soll kommen wie ich bin
en de kikker zei: "Je moet me nog kussen!" en ik stak de kikker terug in mijn binnenzak en zei: "Nee, ik heb veel liever een babbelende kikker!"![]()
Tennis jij zelf?quote:Op maandag 10 september 2012 22:43 schreef Norrage het volgende:
[..]
Djoko heeft sowieso lelijke techniek. Murray veel mooierHier schreef Toefjes het volgende:
Superieur, maar wel met je eigen stijl _O_![]()
Schaduw op de baan.Weet niet of julie dat spreekwoord kennen van 'Komt de schaduw op de baan, dan komt een tornado eraan.'
[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien![]()
Bij Norrage en mij ziet het spel een beetje als Federer in zijn hoogtij uit, alleen hebben we zijn tempo nietquote:Die Scheiße bleibt gleich, nur die Fliegen ändern sich| Kurt Cobain sagte mir, Ich soll kommen wie ich bin
en de kikker zei: "Je moet me nog kussen!" en ik stak de kikker terug in mijn binnenzak en zei: "Nee, ik heb veel liever een babbelende kikker!"![]()
Nee, jij?quote:"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds![]()
quote:Op maandag 10 september 2012 22:46 schreef Federer-fan het volgende:
Schaduw op de baan.Weet niet of julie dat spreekwoord kennen van 'Komt de schaduw op de baan, dan komt een tornado eraan.'
.
*4-3 Murray.Jack does it in real time...![]()
Ik vind zijn backhand schitterend maar die service beweging is gewoon technisch fout, en die forehand is ook maar raar doch effectief. Om het over zijn waardeloze smashes en volleys en slices maar niet te hebben...quote:Op maandag 10 september 2012 22:47 schreef banderas het volgende:
haha djokoos techniek vind ik veeel mooier alleen die slice niet"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds![]()
Ja, Djoko heeft zeker geen lelijke techniek alleen zijn slice misschien. Als je kijkt hou hij als 7 jarige al forehands sloeg.quote:Zo veel talent!
Hier schreef Toefjes het volgende:
Superieur, maar wel met je eigen stijl _O_![]()
Godverdomme die Djoko slices..kan er echt niet meer naar kijken..alsof hij motorisch gestoord is ineens.Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''![]()
Wat een misser.
[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien![]()
Die forehand is nog 10x zo lelijk inderdaad. Maar de lelijkste blijft die van Nadal.. Wel extreem effectief, maar wat een lelijke slag zeg.quote:Op maandag 10 september 2012 22:50 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
Djokovic's forehand raar? Hij speelt tegen Murray he...
Forum Opties Forumhop: Hop naar: