Vind hem eigenlijk de minst toffe gast van de top drie. Maar hoe hij nu alles geeft is wel bewonderenswaardig.quote:Op vrijdag 7 september 2012 03:47 schreef Tim86 het volgende:
Djoko was er blij mee..doodeng die ogen
Damn ja. Pure poging tot intimidatie lijkt me.quote:Op vrijdag 7 september 2012 03:47 schreef Tim86 het volgende:
Djoko was er blij mee..doodeng die ogen
Ja da's een goeie, ik weet ook niet wat hij anders zou moeten doen. Niet dit in ieder geval.quote:Op vrijdag 7 september 2012 03:58 schreef Tim86 het volgende:
Delpo kan niet anders dan dit. Wat moet hij dan doen? Zijn volleys zijn niet goed genoeg om daar echt op te spelen en Djoko's clutch game is daar ook te goed voor. Enige dat hij kan doen is spreiden en ballen sneller nemen. Dat doet hij ook af en toe, maar dat lukt hem niet continu.
Ik zette hem wel om 23.00 uur uit.quote:Op vrijdag 7 september 2012 00:47 schreef Ambrosius het volgende:
Mooie pot! Blij dat ik 'm om 23.00 niet heb uitgezet, hetgeen ik wel wilde doen.
Zodra uhm... geen ideequote:Op vrijdag 7 september 2012 07:38 schreef Federer-fan het volgende:
Vandaag dus helemaal geen herentennis en dan gewoon de SF's op zaterdag en de finale op zondag.Wanneer schaffen ze die Super Saturday een keer af (of spelen ze de herenfinale standaard op maandagavond)
Ziet iemand hier trouwens iets anders gebeuren dan een Murray-Djokovicfinale?
En ziet iemand iets anders gebeuren dan dat Djokovic hem dan wint?quote:Op vrijdag 7 september 2012 07:38 schreef Federer-fan het volgende:
Vandaag dus helemaal geen herentennis en dan gewoon de SF's op zaterdag en de finale op zondag.Wanneer schaffen ze die Super Saturday een keer af (of spelen ze de herenfinale standaard op maandagavond)
Ziet iemand hier trouwens iets anders gebeuren dan een Murray-Djokovicfinale?
Eigenlijk niet.quote:Op vrijdag 7 september 2012 09:57 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
En ziet iemand iets anders gebeuren dan dat Djokovic hem dan wint?
Stan Smith?quote:Op vrijdag 7 september 2012 11:35 schreef TheGeneral het volgende:
Deze baas was er ook tijdens Ferrer - Tipsarevic
[ afbeelding ]
Dit.quote:Op vrijdag 7 september 2012 10:08 schreef detennismaster het volgende:
[..]
Eigenlijk niet.![]()
Hoop wel dat Berdych de finale haalt want ik denk dat hij een grotere kans heeft in een eventuele finale. Maar dan nog steeds wint Djoko.
quote:
Hmm, ja eigelijk is dat ook wel zo. Murray is een serieuze titelkandidaat als hij erin gelooft. Dat geldt misschien ook voor Berdych maar die gelooft er in zo'n finale tegen Djokovic denk ik net zomin in als in de Wimbledonfinale van 2010. En wie weet wat voor zelfvertrouwen het winnen van de OS Murray heeft gegeven. Ik hoop dat Ferrer wint maar die geef ik om precies te zijn nul procent kans.quote:Op vrijdag 7 september 2012 13:30 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]. Ik denk dat Murray echt wel een grotere kans maakt in een finale dan Berdych hoor. Laten we zeggen 5 om 10 procent kans.
Als Murray echt zelfvertrouwen had getankt op de OS, dan had hij toch zeker ook niet zo makkelijk verloren van Chardy in Cincinnatti.quote:Op vrijdag 7 september 2012 13:32 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Hmm, ja eigelijk is dat ook wel zo. Murray is een serieuze titelkandidaat als hij erin gelooft. Dat geldt misschien ook voor Berdych maar die gelooft er in zo'n finale tegen Djokovic denk ik net zomin in als in de Wimbledonfinale van 2010. En wie weet wat voor zelfvertrouwen het winnen van de OS Murray heeft gegeven. Ik hoop dat Ferrer wint maar die geef ik om precies te zijn nul procent kans.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |