2013 denk ik?quote:Op donderdag 13 december 2012 13:21 schreef indiaantje89 het volgende:
Je kan het nu nog niet zeggen.
Zal bijvoorbeeld een Depeche Mode nog naar Nederland komen? Is ook een optie, maar heeft naar mijn weten geen nieuwe releases gepland staan zover ik weet?
Editors is een goede en mooie optie, komen ook met nieuw album 2012.
Denk dat je ook kan rekenen op namen als: Alt-J (ja nog een keer), Kodaline, Passenger, Image Dragons, de Kraaien etc. Beetje wat nu populair is op 3FM enzo.
Deftones is ook een goede optie als Alpha act. Touren ook en staan op Reading. Foals komen ook met nieuw album en mogen van mij ook weer naar Biddinghuizen komen. Ook hoor je dat het zogenaamde "Trap" helemaal hot gaat worden in 2013. Daarom zie ik TNGHT ook als optie bij de dance namen.
Maar het duurt nog even, we moeten even afwachten dit jaar.
Ik snap het probleem niet echt. Er zijn nog zeker 5 andere tenten waar je naartoe magquote:Op donderdag 13 december 2012 13:39 schreef DecoAoreste het volgende:
Ik hoop niet dat Sigur Ros headliner wordt van Lowlands. Snap dat het een grote naam is, maar ik heb er weinig mee.Blur en Editors mogen van mij wel, al zie ik die toch al op Rock Werchter, allebei prima muziek.
Mwah, hij heeft natuurlijk gelijk dat hij liever iets naar zijn smaak heeft staan. Maar ze kunnen niet 55.000 mensen blij maken met dezelfde headliners. Dat is maar goed ook.quote:Op donderdag 13 december 2012 13:50 schreef WeezerButler het volgende:
[..]
Ik snap het probleem niet echt. Er zijn nog zeker 5 andere tenten waar je naartoe mag
Klopt, maar een grote naam waar ik niks mee heb = minder kans op een grote naam waar ik wel iets mee heb.quote:Op donderdag 13 december 2012 13:50 schreef WeezerButler het volgende:
[..]
Ik snap het probleem niet echt. Er zijn nog zeker 5 andere tenten waar je naartoe mag
Unknown Mortal Orchestra staat er vast ook. Nu al de hype van 2013.quote:Op donderdag 13 december 2012 13:21 schreef indiaantje89 het volgende:
Je kan het nu nog niet zeggen.
Zal bijvoorbeeld een Depeche Mode nog naar Nederland komen? Is ook een optie, maar heeft naar mijn weten geen nieuwe releases gepland staan zover ik weet?
Editors is een goede en mooie optie, komen ook met nieuw album 2012.
Denk dat je ook kan rekenen op namen als: Alt-J (ja nog een keer), Kodaline, Passenger, Image Dragons, de Kraaien etc. Beetje wat nu populair is op 3FM enzo.
Deftones is ook een goede optie als Alpha act. Touren ook en staan op Reading. Foals komen ook met nieuw album en mogen van mij ook weer naar Biddinghuizen komen. Ook hoor je dat het zogenaamde "Trap" helemaal hot gaat worden in 2013. Daarom zie ik TNGHT ook als optie bij de dance namen.
Maar het duurt nog even, we moeten even afwachten dit jaar.
Ik weet niet of ik wat heb met de grote namen waar jij wat mee hebt....noem is watquote:Op donderdag 13 december 2012 14:27 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Klopt, maar een grote naam waar ik niks mee heb = minder kans op een grote naam waar ik wel iets mee heb.
Daar heeft hij zijn Last.fm voor toegevoegd. Ik kan met een gerust hart zeggen dat zijn top 10 de mijne niet is.quote:Op donderdag 13 december 2012 14:48 schreef WeezerButler het volgende:
[..]
Ik weet niet of ik wat heb met de grote namen waar jij wat mee hebt....noem is wat
Ook ff gedaan, ik ga er geen woord meer aan vuil maken...quote:Op donderdag 13 december 2012 14:51 schreef portie het volgende:
[..]
Daar heeft hij zijn Last.fm voor toegevoegd. Ik kan met een gerust hart zeggen dat zijn top 10 de mijne niet is.
Dat zijn sowieso lang niet allemaal festivalwaardige namen dus het geeft nogal een vertekend beeld.quote:Op donderdag 13 december 2012 14:51 schreef portie het volgende:
[..]
Daar heeft hij zijn Last.fm voor toegevoegd. Ik kan met een gerust hart zeggen dat zijn top 10 de mijne niet is.
Het was geen aanval op je muzieksmaak. Maar daar kun je wel het een en ander afleiden wat jij als headliner zou zien. Vorig jaar was dus een goed jaar voor je wat betreft de headliners.quote:Op donderdag 13 december 2012 16:06 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Dat zijn sowieso lang niet allemaal festivalwaardige namen dus het geeft nogal een vertekend beeld.Meat Loaf zoek ik wel op op zijn afscheidstournee, Owl City mag van mij gerust wegblijven na de deceptie die zijn recentste concert was, van Eleventyseven heeft nog haast nooit iemand gehoord
En verder staat er een hoop eurodance tussen en dat soort spul, dat komt toch niet op een festival.
Er is wel meer muziek die ik tof vind dan alleen wat hoog op mijn LastFM staat, voor Lowlands check ik altijd een tijdje van tevoren (als de namen bekend zijn) wat mij het tofst lijkt. Alleen Sigur Ros is een goed voorbeeld van iets wat ik al ken en waar ik niet warm of koud van word.
Bij Rock Werchter ligt het nog weer anders, de vier grote headliners daarvan vind ik allevier wel chill ondanks dat ze niet hoog op mijn LastFM staan. Vooral Editors kan ik wel waarderen, recentelijk wat meer muziek daarvan binnengehaald en dat ligt wel in mijn straatje
Gelukkig maar.quote:Op donderdag 13 december 2012 16:43 schreef portie het volgende:
[..]
Het was geen aanval op je muzieksmaak. Maar daar kun je wel het een en ander afleiden wat jij als headliner zou zien. Vorig jaar was dus een goed jaar voor je wat betreft de headliners.
Ik krijg zelf vaak zat genoeg gebash op mijn muzieksmaak/collectie dus ik houd me daar niet mee bezig.quote:Op donderdag 13 december 2012 16:53 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Gelukkig maar.Je zou niet de eerste zijn geweest, eerlijk is eerlijk.
Ik was in ieder geval wel blij met Foo Fighters ja, heb alleen niet het hele optreden kunnen zien omdat ik bijna flauwviel van de hitte.Of Monsters and Men en Lights waren ook zeer chill, niet echt headliners te noemen (zeker Lights niet) maar toch. En natuurlijk Will and the People, maar die had ik eerder dat jaar ook al 2x gezien, dus daarover hoorde je me sowieso niet klagen! Verder heb ik Hurts leren kennen op Sziget wat geniaal was.
Ik sluit echter niet uit dat wat ik op Lowlands 2013 het mooist ga vinden, ik nu nog niet of nauwelijks ken. Dat is het voordeel van weinig muziek kennen.
Fair enough. Ik denk ook dat sommige mensen door teveel vast te houden aan wat 'kwalitatief goed' is en wat aandacht verdient, ze te weinig letten op wat voor muziek ze nu echt leuk vinden om te horen en wat voor gevoel ze erbij krijgen. Uiteindelijk is dat het belangrijkste. Aan de andere kant moet ik bekennen ook weleens te hebben neergekeken op mensen die, bijvoorbeeld, graag André Hazes luisteren ('dat is toch kansloze rommel?'), en raak ik geïrriteerd als artiesten die ik oprecht slecht vind (Adele, Caro Emerald) enorm populair worden. Hypocriet als je nagaat dat ik wel Marco Borsato hoog op mijn LastFM heb staan en laatst in dit forum nog een pleidooi hield voor Birdy.quote:Op donderdag 13 december 2012 16:55 schreef portie het volgende:
[..]
Ik krijg zelf vaak zat genoeg gebash op mijn muzieksmaak/collectie dus ik houd me daar niet mee bezig.
Ieder zo z'n guilty pleasures. Ik zou het bijvoorbeeld ook leuk vinden als Lowlands gewoon een foute tent zou neerzetten. Gewoon om te zien hoe goed dat zou scoren op LL.quote:Op donderdag 13 december 2012 17:13 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Fair enough. Ik denk ook dat sommige mensen door teveel vast te houden aan wat 'kwalitatief goed' is en wat aandacht verdient, ze te weinig letten op wat voor muziek ze nu echt leuk vinden om te horen en wat voor gevoel ze erbij krijgen. Uiteindelijk is dat het belangrijkste. Aan de andere kant moet ik bekennen ook weleens te hebben neergekeken op mensen die, bijvoorbeeld, graag André Hazes luisteren ('dat is toch kansloze rommel?'), en raak ik geïrriteerd als artiesten die ik oprecht slecht vind (Adele, Caro Emerald) enorm populair worden. Hypocriet als je nagaat dat ik wel Marco Borsato hoog op mijn LastFM heb staan en laatst in dit forum nog een pleidooi hield voor Birdy.
Ach ja. Muziek blijft toch een mooi onderwerp van discussie.
90's in de grolsch doet het prima, dus het werkt. Echter zit er een verschil tussen foute muziek, en birdy-achtige dingen.quote:Op donderdag 13 december 2012 17:20 schreef portie het volgende:
[..]
Ieder zo z'n guilty pleasures. Ik zou het bijvoorbeeld ook leuk vinden als Lowlands gewoon een foute tent zou neerzetten. Gewoon om te zien hoe goed dat zou scoren op LL.
OT: Wanneer komt Lowlands met informatie over ticketprijzen/vvk... ?
Coverpodia hebben we ook al gehad. Sloeg dat een beetje aan? Maar aan fout bedoel ik dan de Andre hazes achtige muziek en evt dus de marco borsato muziek. Wat voor redelijk veel mensen op lowlands gewoon echt not-done is. Of schat ik nu het huidige publiek verkeerd in?quote:Op donderdag 13 december 2012 17:24 schreef Inverted_World het volgende:
[..]
90's in de grolsch doet het prima, dus het werkt. Echter zit er een verschil tussen foute muziek, en birdy-achtige dingen.
Ik denk dat het nog best kan aanslaan, maar meestal hoor je dergelijke muziek al op de campings, gewoon voor de lol. Ik vind om eerlijk te zijn dat alles op het festivalterrein afspeelt eigenlijk gewoon een beetje muziek van redelijk niveau moet zijnquote:Op donderdag 13 december 2012 17:27 schreef portie het volgende:
r aan fout bedoel ik dan de Andre hazes achtige muziek en evt dus de marco borsato muziek. Wat voor redelijk veel mensen op lowland
Ik wacht op de birdy-cover van een hazes song. Met lekker aangedikte bibber en een traantjequote:Op donderdag 13 december 2012 17:27 schreef portie het volgende:
[..]
Coverpodia hebben we ook al gehad. Sloeg dat een beetje aan? Maar aan fout bedoel ik dan de Andre hazes achtige muziek en evt dus de marco borsato muziek. Wat voor redelijk veel mensen op lowlands gewoon echt not-done is. Of schat ik nu het huidige publiek verkeerd in?
De Magneetbar was dat wel een beetjequote:Op donderdag 13 december 2012 17:20 schreef portie het volgende:
[..]
Ieder zo z'n guilty pleasures. Ik zou het bijvoorbeeld ook leuk vinden als Lowlands gewoon een foute tent zou neerzetten. Gewoon om te zien hoe goed dat zou scoren op LL.
OT: Wanneer komt Lowlands met informatie over ticketprijzen/vvk... ?
Dat zou dan meteen een dagafsluiter kunnen zijnquote:Op donderdag 13 december 2012 13:24 schreef indiaantje89 het volgende:
O en Arcade Fire komt in 2013 met een nieuw album geloof ik. Mag van mij ook altijd!
of vroeger de Foxtrot, die barstte van de foute dingen.quote:Op donderdag 13 december 2012 17:36 schreef WeezerButler het volgende:
[..]
De Magneetbar was dat wel een beetje
Het zou inderdaad een gedroomde dagafsluiter worden. Maar het album komt pas eind 2013 uit, en ik heb her en der gehoord dat ze pas in 2014 festivals gaan doen.quote:Op donderdag 13 december 2012 21:34 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Dat zou dan meteen een dagafsluiter kunnen zijn
Mijn top-10:quote:Op donderdag 13 december 2012 16:39 schreef Ang3l het volgende:
Eens even kijken naar m'n last FM top 10:
1 Tori Amos ---> Die zal niet komen. Is wel een aantal jaren terug op Werchter geweest
2 Florence + the Machine ----> Voor t eerst op lowands gezien, nu iets te groot denk ik
3 Crystal Castles -----> Al 2x op Lowlands geweest, wel pas een nieuwe cd weer uit
4 Fever Ray -----> Gezien op Lowlands. Geen diee of daar nog iets nieuws van komt ooit
5 The xx ----> Al 2x op Lowlands gezien
6 Marina & the Diamonds ---> Ook op Lowlands gezien, nu echt te poppy daarvoor geworden denk ik
7 Ludovico Einaudi ---> Klassiek op Lowlands? KanMaar gok van nieet
8 Joshua Radin ----> Neh.
9 Daft Punk ----> We can only hope!
10 Jay Brannan ---> Neh
Grootste kanshebber dus Crystal Castles. Want nieuwe cd net uit, en weliswaar 2x geweest maar daar zit al weer een jaar tussen.
nouja, van hemzelf hebben we weinig gezienquote:8 Holy Other -> Gezien op LL
Holy Other in de top 10 ja? Die hebben toch heul niet zoveel nummers?quote:Op vrijdag 14 december 2012 11:02 schreef µ het volgende:
[..]
Mijn top-10:
1 Burial -> Treedt niet op
2 Frédéric Chopin -> Is 87 jaar dood
3 Aphex Twin -> Gezien op LL
4 Yann Tiersen -> Al eens live gezien
5 Radiohead -> Al eens live gezien
6 Modeselektor -> Gezien op LL
6 Chase & Status -> Gezien op LL
8 Holy Other -> Gezien op LL
9 Erik Satie -> Is al 163 jaar dood
10 Noisia -> Gezien op LL
11 Paul Kalkbrenner ->Gezien op LL
Tijd voor nieuwe ontdekkingen
quote:Op vrijdag 14 december 2012 12:23 schreef rubbereend het volgende:
[..]
nouja, van hemzelf hebben we weinig gezien
nouja meer zwart doek over zijn hoofd en paniek toen hij bij het weglopen bijna openwaaidequote:Op vrijdag 14 december 2012 12:49 schreef Ang3l het volgende:
[..]O ja, zwart doekje
Ik vond dat bij The Knife en later bij Fever Ray ook wel gaaf
Veel gedraaid jaquote:Op vrijdag 14 december 2012 12:48 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Holy Other in de top 10 ja? Die hebben toch heul niet zoveel nummers?Dan heb je ze echt grijsgedraaid!
Heb ze idd ook afgelopen jaar gezien, in de X-ray
Uhmmmm... hmmz.... mwa.quote:Op vrijdag 14 december 2012 14:34 schreef µ het volgende:
[..]
Veel gedraaid ja. Vind het geweldig
. Beetje Burial-achtig...
Hoe vond je het optreden?
Oh wauw, dat zouden mijn droomheadliners zijn! (hoewel ik voor LL B&S meer als Grolsch headliner zie)quote:Op vrijdag 14 december 2012 13:58 schreef mouzzer het volgende:
Sigur Ros en Belle & Sebastian bevestigd voor End of the Road Festival eind augustus, mooie namen voor Lowlands.
de editie daarvoor bedoel jequote:Op maandag 17 december 2012 22:29 schreef Itisbangin het volgende:
Dus toch. Dan heeft dat btw gevalletje afgelopen editie gewoon gezorgd voor teveel onduidelijkheid.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |