abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_116078179
Wie is Badr Hari?
http://nl.wikipedia.org/wiki/Badr_Hari

Hier verder over de -vermeende- mishandelingen van Badr Hari.

quote:
'Derde mishandeling Badr Hari'

Kickbokser Badr Hari (27) zou ook in de Amsterdamse kroeg die bekend staat als 'de kleine Cooldown', in de Lange Leidsedwarsstraat, een man in elkaar hebben geslagen. Het gaat om een broer van een vrouw die een relatie met Hari had.

De man zou in december onder meer een kopstoot en klappen hebben gehad van Hari, en serieuze verwondingen hebben opgelopen in zijn gezicht. Hij heeft nog geen aangifte gedaan.

Volgens een ingewijde hebben vrienden van Hari de man met ernstige bedreigingen weerhouden van een gang naar de politie. De recherche hoopt dat ook dit vermoede slachtoffer alsnog aangifte wil doen.

Hari's advocaat Marnix van der Werf laat weten dat hij 'graag commentaar zou willen geven' op de nieuwe beschuldiging, maar 'dat niet kan' omdat justitie Hari volledige beperkingen heeft opgelegd - dat houdt in dat Hari alleen contact met zijn advocaat mag hebben en Van der Werf en justitie over de zaak moeten zwijgen. Ook het Openbaar Ministerie doet daarom slechts summiere mededelingen over zijn zaak.
quote:
OM wil Badr Hari nog 2 weken vasthouden

AMSTERDAM - Het Openbaar Ministerie (OM) wil dat kickbokser Badr Hari nog 2 weken blijft vastzitten op verdenking van betrokkenheid bij twee mishandelingen.

De onderzoeksrechter beslist vrijdag of zijn voorarrest inderdaad wordt verlengd.
Hari werd woensdagavond aangehouden, toen hij zich op het politiebureau meldde. Hari zou begin deze maand zakenman Koen Everink hebben mishandeld tijdens het dancefeest Sensation in de Amsterdam ArenA.

De tweede aangifte tegen Hari komt van mede-eigenaar Jeroen van den Berg van de Amsterdamse club Air, die vorig jaar naar eigen zeggen in zijn eigen horecagelegenheid in elkaar is getrapt door de 27-jarige vechtkampioen.
quote:
Badr Hari blijft achter slot en grendel

AMSTERDAM - Kickbokser Badr Hari blijft de komende twee weken vastzitten. Dat heeft de rechter-commissaris in Amsterdam vrijdag bepaald bij Hari's voorgeleiding, aldus een woordvoerster van de rechtbank. Justitie verdenkt Hari van twee ernstige mishandelingen en had om de verlenging van het voorarrest gevraagd.

De 27-jarige Hari werd woensdag aangehouden en vastgezet, nadat hij zich bij de politie had gemeld voor verhoor.

Er liggen twee aangiften tegen Hari. Hij zou betrokken zijn geweest bij de ernstige mishandeling van zakenman Koen Everink, tijdens dancefestijn Sensation op 9 juli in de Amsterdam ArenA. Hari was daar met zijn partner Estelle Cruijff aanwezig in een skybox, waar het geweld zich zou hebben voltrokken. Everink raakte zwaargewond. Vorig jaar zou Hari Jeroen van den Berg, mede-eigenaar van de Amsterdamse Club Air, hebben geslagen en geschopt. Van den Berg, die schade aan zijn gebit opliep, deed zijn aangifte pas na de mishandeling van Everink.

De formele verdenking tegen Hari luidt poging tot doodslag in vereniging, dan wel zware mishandeling en openlijke geweldpleging. Donderdag heeft de politie Hari verhoord.

Estelle Cruijff zal worden gevraagd een getuigenverklaring af te leggen, aldus het OM. Dat geldt ook voor anderen die tijdens Sensation in de skybox aanwezig waren en mogelijk iets van de mishandeling hebben gezien, aldus een woordvoerster van het Openbaar Ministerie.

Hari blijft in zogeheten beperkingen zitten: hij mag alleen contact hebben met zijn advocaat
quote:
Badr Hari zegt flink aangeslagen te zijn door de beschuldiging op misdaadsite Crimesite.nl dat hij verantwoordelijk zou zijn voor het mishandelen van een man tijdens Sensation White in de Amsterdam Arena. In de nabijheid van Badr Hari en zijn vriendin Estelle Gullit-Cruijff werd zaterdagnacht in een VIP-box een man ernstig toegetakeld.



In De Telegraaf vertelt de kickbokser zijn kant van het verhaal. 'Stel en ik stonden in de deuropening nog wat naar die dansende menigte te kijken ... Estelle stond voor me, met één hand speelde ik wat met haar lange haren. Ik hóórde niet eens dat er wat gebeurde! Die muziek, die is zo hard, die hoor je bijna in heel Amsterdam. Ik kreeg er dan ook niets van mee, van die ellende, terwijl ik een dag later weer eens als de grote boosdoener wordt genoemd!'



Nadat de commotie ook doordrong bij het verliefde glamourkoppel gingen ze zo snel mogelijk weg, aldus Badr Hari. Tot zijn grote ontsteltenis las hij de volgende ochtend op internet wat een ooggetuige over de mishandeling verklaarde: 'Badr Hari stond schaapachtig te kijken, met een hopeloze blik van 'wat heb ik nu weer gedaan', tenminste zoals ik het interpreteerde dan hè. Met zijn klauw onder het bloed met een theedoek erom gewikkeld.'

De voormalig K-1 zwaargewichtkampioen baalt flink van de beschuldiging. 'De laatste twee jaar heb ik mijn best gedaan om fouten uit mijn verleden recht te zetten en meteen flitste door mijn hoofd: ik kan nu nog Badr Hari: altijd actueel #12 veel dieper opnieuw beginnen!'

Laten we het objectief en zuiver houden.
En het laatste nieuws:

quote:
Zaak tegen Badr Hari steeds sterker

Voorarrest met 90 dagen verlengd

De rechtbank heeft het voorarrest van kickbokser Badr Hari (27) met negentig dagen verlengd. De verdenking dat hij een reeks slachtoffers zwaar heeft mishandeld, wordt steeds sterker.

De rechtbank weigert 'de beperkingen' op te heffen die het Openbaar Ministerie Hari heeft opgelegd. Hij mag nog altijd geen contact hebben met de buitenwereld. Zijn advocaten Marnix van der Werf en Bénédicte Ficq noch justitie zelf mogen mededelingen doen over de inhoud van de dossiers.

Negentig dagen is de maximale termijn waarmee de raadkamer van de rechtbank de voorlopige hechtenis van een verdachte kan verlengen. In zaken waarin het bewijs nog mager is, kiezen de rechters geregeld voor een kortere verlenging van het voorarrest, bijvoorbeeld met dertig dagen.

Meerdere slachtoffers
Hari heeft volgens justitie meerdere malen slachtoffers ernstig mishandeld in uitgaansgelegenheden. Vorige maand zou hij samen met een of meer anderen zakenman Koen Everink in elkaar hebben geslagen in een vipbox van de Amsterdam Arena - hetgeen hij gedeeltelijk zou hebben bekend. Everink kan mogelijk nooit meer normaal lopen.

Vorig jaar juli zou hij mede-oprichter Jeroen van den Berg in club Air hebben neergeslagen en vervolgens in zijn gezicht hebben geschopt, waardoor enkele tanden afbraken.

Volgens ingewijden heeft Hari in december bovendien de broer van een ex-vriendin klappen en een kopstoot gegeven in feestcafé 'de kleine Cooldown' in de Lange Leidsedwarsstraat. Hij heeft, anders dan Everink en Van den Berg, nog geen aangifte gedaan.
quote:
Wilders: 'Badr Hari na veroordeling land uit'

PVV-leider Geert Wilders vindt dat kickbokscrimineel Badr Hari naar Marokko moet worden gestuurd als hij hier wordt veroordeeld voor geweldpleging en mishandeling.

"Nederlandse nationaliteit afpakken en na uitzitten straf linea recta op vliegtuig naar Marokko", liet Wilders vrijdag weten. Donderdag werd bekend dat het Openbaar Ministerie Hari inmiddels verdenkt van zes mishandelingen.

Advocaat van de kickbokser, Bénédicte Ficq, liet donderdag weten dat de Marokkaan met het korte lontje twee mishandelingen deels bekend heeft. Zo zou hij de 39-jarige miljonair Koen Everink hebben gepimp-smacked tijdens dancefeest Sensation. Daarnaast erkent hij een kopstoot te hebben uitgedeeld aan de broer van zijn ex.

120817_1_img-170812-165.onlineBild_450_285.jpg
Wilders: 'Badr Hari na veroordeling land uit'
OpperHeks van de vliegende bezemsteel te Amsterdam
pi_116078214
Kijk nu naar SBS weet niet wat ik van Estelle moet denken, maar ze lacht wel lief :Y
OpperHeks van de vliegende bezemsteel te Amsterdam
pi_116078224
Even mijn post van het vorige topic:

Estelle interview @ SBS6. JANKEN
  maandag 27 augustus 2012 @ 19:44:25 #4
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_116078269
Wat een gezeur, nu nog een keer het vreemdgaan van Ruud oprakelen... daar gaat het toch allang niet meer om, je gaat scheiden, big deal, je had toch een grootse warme liefde gevonden? Wat moet je dan nog over je scheiding verklaren? Hoe zielig je wel niet was? Daar ben je te laat mee, dat had je moeten doen voor je je grootse, warme liefde voorstelde.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  maandag 27 augustus 2012 @ 19:45:48 #5
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_116078351
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 19:43 schreef Toverheks het volgende:
Kijk nu naar SBS weet niet wat ik van Estelle moet denken, maar ze lacht wel lief :Y
Ik vind dat ze behoorlijk schijnheilig zit te kijken de hele tijd.... ik geloof dat vreemdgaan in d'r eigen huis terwijl ze met de kinderen terugkwam van vakantie ook niet zo.
Ze keek wel oprecht gelukkig toen het over de band met haar vader in haar jeugd ging.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_116078443
Evert interviewt _O-
pi_116078459
Het is een uitgekookte tante.
pi_116078521
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 19:45 schreef Leandra het volgende:

[..]

Ik vind dat ze behoorlijk schijnheilig zit te kijken de hele tijd.... ik geloof dat vreemdgaan in d'r eigen huis terwijl ze met de kinderen terugkwam van vakantie ook niet zo.
Ze keek wel oprecht gelukkig toen het over de band met haar vader in haar jeugd ging.
dat geloof ik wel, ze zou dat toch zomaar niet verzinnen, ook haar kinderen moeten naar school.

Maar uberhaut als ik mijn vent zou betrappen op dat moment zou ik een rol vuilniszakken pakken, al zijn bende erin, en zo op straat pleuren, Ruud ging dus heel vaak vreemd.
Maar dat je als vrouw dat pikt snap ik gewoon niet maar dat is een ander onderwerp.

Maar inderdaad dacht dat het over Badr ging.
OpperHeks van de vliegende bezemsteel te Amsterdam
pi_116078571
daar komen de traantjes alweer
pi_116078631
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 19:49 schreef Toverheks het volgende:

Ruud ging dus heel vaak vreemd.
Dat doen er wel meer hoor...
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
pi_116078666
Om 22:55 vervolgd d
pi_116078674
Ruud ging al vreemd voor de trouwerij. Ze was er voor gewaarschuwd.
pi_116078703
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 19:51 schreef DS4 het volgende:

[..]

Dat doen er wel meer hoor...
Ja dat weet ik ook wel, maar dat je dat pikt 8)7 had hem de 1e de beste keer eral uitgetrapt. Maar ja geld maakt veel goed denk ik dan maar zo over Estelle, is maar een gewoon meisje uit de Elandstraat.
OpperHeks van de vliegende bezemsteel te Amsterdam
  Moderator maandag 27 augustus 2012 @ 19:56:32 #14
184769 crew  Deisyy
pi_116078858
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 19:53 schreef Toverheks het volgende:

[..]

Ja dat weet ik ook wel, maar dat je dat pikt 8)7 had hem de 1e de beste keer eral uitgetrapt. Maar ja geld maakt veel goed denk ik dan maar zo over Estelle, is maar een gewoon meisje uit de Elandstraat.
Als Estelle Ruud de eerste keer dat hij vreemd ging al had uitgetrapt was ze nooit met hem getrouwd geweest.
Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!
pi_116078932
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 19:49 schreef Toverheks het volgende:

[..]

dat geloof ik wel, ze zou dat toch zomaar niet verzinnen, ook haar kinderen moeten naar school.

Maar uberhaut als ik mijn vent zou betrappen op dat moment zou ik een rol vuilniszakken pakken, al zijn bende erin, en zo op straat pleuren, Ruud ging dus heel vaak vreemd.
Maar dat je als vrouw dat pikt snap ik gewoon niet maar dat is een ander onderwerp.

Maar inderdaad dacht dat het over Badr ging.
Badr gaat toch ook vreemd. En zij zelf ook.
Op woensdag 23 januari 2013 16:22 schreef gnaeus het volgende:[/b]
Je denkt serieus dat een goede opvoeding dit kan voorkomen ? Het is juist vaak de oorzaak van misdragingen.
pi_116078938
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 19:53 schreef Toverheks het volgende:

Ja dat weet ik ook wel, maar dat je dat pikt 8)7 had hem de 1e de beste keer eral uitgetrapt. Maar ja geld maakt veel goed denk ik dan maar zo over Estelle, is maar een gewoon meisje uit de Elandstraat.
Laat ik het zo zeggen: ik vind vreemdgaan wel van een compleet andere categorie dan mishandeling, dus vergeleken bij iemand met zulke losse handjes als Badr schijnt te hebben is Ruud een heilige.
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
pi_116079028
Nou ja Conclusie, het is gewoon een zooitje wie liegt er wie gaat er vreemd en wie heeft er losse handjes.
OpperHeks van de vliegende bezemsteel te Amsterdam
pi_116079076
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 19:59 schreef Toverheks het volgende:
Nou ja Conclusie, het is gewoon een zooitje wie liegt er wie gaat er vreemd en wie heeft er losse handjes.
Iedereen liegt, velen gaan vreemd (zo'n ramp is dat nou ook weer niet), slechts een enkeling slaat de een na de ander total-loss.
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
pi_116080150
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 20:00 schreef DS4 het volgende:

[..]

Iedereen liegt, velen gaan vreemd (zo'n ramp is dat nou ook weer niet), slechts een enkeling slaat de een na de ander total-loss.
:Y
OpperHeks van de vliegende bezemsteel te Amsterdam
pi_116083108
goede actrice, die estelle, ik voorzie een lange carriere!
pi_116086004
quote:
Op maandag 27 augustus 2012 19:48 schreef Mylene het volgende:
Het is een uitgekookte tante.
Deze opmerking impliceert dat ze ooit zelf gekookt zou hebben.
Daar geloof ik he-le-maal niks van. :{w
pi_116086857
Ik las net Sjonnie van den Heuvel straks bij de zomer van 4 zit.

Half elf ofzo.
pi_116093789
Op zich nog iets dat wat nieuwe roddels meldt (onderstrepen door mij):

quote:
Voor Badr Hari is tijd van liegen voorbij. Zegt ie

maandag 27 augustus 2012 23:11

Hoezo komkommertijd of Badr-soap? Mogelijk is de 38-jarige zakenman Koen Everink voor de rest van zijn leven invalide geschopt! De voorlopige tenlastelegging tegen kickbokser Badr Hari en zijn twee medeverdachten luidt primair poging tot doodslag (noot Dr_S: en evengoed primair openlijke geweldpleging). Zondagochtend 8 juli rond 3.15 uur zijn enkele mannen in een skybox van de Amsterdam Arena als beesten te keer gegaan. Sensation White werd zo in no time Sensation Red.

Bloed
Het zal nog wel even duren voor het onderzoek is afgerond. Over het ‘aftuigen’ van Everink staan de verklaringen van Badr Hari en zijn medeverdachte Fehrat Y. lijnrecht tegenover elkaar. Beiden wijzen de ander aan, maar afgaand op onder meer de verklaringen van het slachtoffer en getuigen hebben vermoedelijk beide heren bloed aan hun handen (en voeten).

Alsof het een wedstrijd in de ring betreft, draait Badr alle kanten op. Aanvankelijk ontkende hij het slachtoffer ook maar met één vinger aangeraakt te hebben. Later gaf hij toe hem met de vlakke hand te hebben geslagen. Erg geloofwaardig lijkt zijn verdediging niet, zo blijkt uit diverse verklaringen.
Het slachtoffer zelf ziet de vuist van Badr nog ‘met een draaiende beweging’ op zich afkomen en zag hem ook een trappende beweging maken. Hij zegt dat hij door in totaal vier personen in elkaar is geslagen, onder wie Badr Hari en naar later bleek Fehrat Y.

Camerabeelden
Aan het eind van een urenlang verhoor op 1 augustus zegt Badr Hari met droge ogen: 'De tijd van liegen is voorbij.' Was het maar waar! Badr ontkent glashard dat hij het slachtoffer van een mishandeling in de Cooldown kent. Pas als hem zwaar belastende camerabeelden worden getoond, moet hij wel toegeven dat hij het slachtoffer een kopstoot heeft gegeven. En ja, nu weet hij het weer: die jongen is de stiefbroer van een ex-vriendin. Die dame zou hij overigens ook mishandeld hebben. Uiteraard weet Badr van niets.

In de zaak van Elverink is vorige week een derde verdachte aangehouden, maar na verhoor weer vrijgelaten. Het gaat om een kennis van Badr, de Amsterdammer Freddy van Z. Zijn zoon is een getalenteerd kickbokser. Freddy zelf lijkt meer een loopjongen van Badr.

Kopstoot
In mei zou Badr tijdens een vechtpartij in club Jimmy Woo een Surinamer een kopstoot en/of klappen hebben gegeven. Badr weet natuurlijk weer van niets en zegt ook geen flauw idee te hebben waarom Freddy de volgende dag bij de club langsging. Het patroon komt de politie bekend voor: camerabeelden worden opgeëist, getuigen onder druk gezet of afgekocht.

Een proces is een wedstrijd tussen leugens’, schrijft de Amerikaanse crimeschrijver Michael Connelly in zijn thriller Het laatste oordeel (2008). In beperkingen las Badr met veel plezier de roman Duizend schitterende zonnen, van de Afghaanse schrijver Klaled Hosseini. ‘Hij is de schrijver van De Vliegeraar. Hij is heel goed. Iedereen die in beperkingen zit, kent dat boek.’

Estelle
Zou Badr Hari ook Connelly gelezen hebben? Hij kan in elk geval liegen als de beste en datzelfde geldt voor zijn kersverse liefje Estelle Cruijff. In eerste instantie zei Estelle dat ze niets van de vechtpartij met Everink had gezien of meegemaakt en dat ze met Badr was vertrokken voor het uit de hand was gelopen. Volgende week moet ze opnieuw getuigen, nu bij de rechter-commissaris. Daar staat ze onder ede en riskeert bij aantoonbaar liegen aangifte wegens meineed.

Aanvankelijk werd ze bijgestaan door de advocaat van Badr, Benedicte Ficq. Afgelopen vrijdag besloot ze Bram Moszkowicz in te huren. Een opvallende keus: Bram geldt niet bepaald als vriend van Ficq en haar kantoorgenoten. Dat is in zo’n complexe zaak onhandig. Maar zou Estelle ook niet weten dat Bram in een andere zaak - rond grootschalige afpersing - optreedt als raadsman van Hells Angel Harrie Stoeltie?
In het begin van de carrière van Badr was Stoeltie met seksclub Yab Yum sponsor. De heren waren goed bevriend en er ging zelfs het gerucht dat Badr prospect zou worden van de omstreden motorclub. Onzin, zegt hij nu. Vijf jaar geleden kwam een kink in de kabel, doet hij uit de doeken.

Straf
Toen Badr het tijdens detentie van Stoeltie aanlegde met diens vriendin Petra van L. – destijds verantwoordelijk voor de boekhouding van Yab Yum en nu medeverdachte in de afpersingszaak – bekoelde de relatie. Stoeltie gaf Badr te kennen dat hij een code had geschonden. Voor straf mocht Badr naar verluidt een jaar niet vechten in Nederland.

Tussen beide heren kwam het niet meer goed. Hen hangt nu een lange gevangenisstraf boven het hoofd. Na de ontboezemingen van Badr in zijn verhoor lijkt het raadzaam ze niet in dezelfde gevangenis te plaatsen. Anders vallen er klappen.
http://www.elsevier.nl/we(...)voorbij.-Zegt-ie.htm
"Patriotism is the last refuge of a scoundrel"
  dinsdag 28 augustus 2012 @ 02:44:17 #24
383073 schizovreemd
Daar gaan we weer.
pi_116095095
OMG ik heb die troep zelfs opgenomen. Toen ik dat uitgezakte smoelwerk van die overjarige relnicht zag had ik mijn buik al vol.
Besloten om toch maar even door de zure komkommer heen te bijten en er dan achter komen dat het einde er niet op stond :')
Heb ik nu gemist dat ze in verwachting is van een tweeling?
Hadr bari :+
Er zijn van het collectief momenteel 16 persoonlijkheden MIA.
Ik zoek nog een psychiater met groepskorting en ik niet.
  dinsdag 28 augustus 2012 @ 02:47:39 #25
383073 schizovreemd
Daar gaan we weer.
pi_116095117
Dat Badr er ooit vandoor ging met de vriendin van een angel vind ik eigenlijk wel weer voor hem pleiten :P
Er zijn van het collectief momenteel 16 persoonlijkheden MIA.
Ik zoek nog een psychiater met groepskorting en ik niet.
pi_116095954
Het is te hopen dat lossehandjes Badr bij dat hoofd van die Estelle ooit nog es wat cosmetische verbeteringen aanbrengt.

Wat een lillijk grafwijf. Ze lijkt wel 50. En ze is net zo oud als ik. :') :')
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
pi_116097319
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 augustus 2012 02:47 schreef schizovreemd het volgende:
Dat Badr er ooit vandoor ging met de vriendin van een angel vind ik eigenlijk wel weer voor hem pleiten :P
Dat kan hem ook een houten jas bezorgen.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_116097548
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 augustus 2012 02:47 schreef schizovreemd het volgende:
Dat Badr er ooit vandoor ging met de vriendin van een angel vind ik eigenlijk wel weer voor hem pleiten :P
En niet de eerste de beste angel.
Oh I'm sorry, did I break your concentration?
pi_116097603
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 augustus 2012 09:19 schreef Hathor het volgende:

[..]

Dat kan hem ook een houten jas bezorgen.
Dat gaat dit gedrag toch wel doen.
pi_116098707
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 augustus 2012 09:19 schreef Hathor het volgende:

[..]

Dat kan hem ook een houten jas bezorgen.
Oud wordt hij sowieso niet.
Op woensdag 23 januari 2013 16:22 schreef gnaeus het volgende:[/b]
Je denkt serieus dat een goede opvoeding dit kan voorkomen ? Het is juist vaak de oorzaak van misdragingen.
  dinsdag 28 augustus 2012 @ 12:05:36 #31
3647 B.R.Oekhoest
Taalpotpourrist Berend Rinus
pi_116101327
Het is geel, ligt in het zwembad en trapt daar iedereen lens?

Badder Kanarie.
De moraal zit in een crisis, niemand weet meer wat van wie is.
Mijn broer Tinus zeker niet; de minkukel neemt steeds ongevraagd bezit van mijn FOK!account. Beste vent wel verder, overigens: http://fotoboek.fok.nl/Tinus_O..
pi_116106148
Nog even een onthulling:

- Everink heeft bij de politie toch wel een mogelijk motief gegeven voor de daad van Hari. Hij heeft iemand waargenomen in de skybox die hij kende, en die zou tegen Hari gezegd kunnen hebben dat Everink een vriendje was van Jeroen van den Berg.

Dat zou het op zich inderdaad ook minder toevallig maken dat de twee slachtoffers elkaar kenden
"Patriotism is the last refuge of a scoundrel"
pi_116106235
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 augustus 2012 14:28 schreef Dr_Strangelove het volgende:
Nog even een onthulling:

- Everink heeft bij de politie toch wel een mogelijk motief gegeven voor de daad van Hari. Hij heeft iemand waargenomen in de skybox die hij kende, en die zou tegen Hari gezegd kunnen hebben dat Everink een vriendje was van Jeroen van den Berg.

Dat zou het op zich inderdaad ook minder toevallig maken dat de twee slachtoffers elkaar kenden
Dat is dus geen eens een motief. Dan kan hij (BH) beter zeggen dat hij gewoon zin had om iemand met de grond gelijk te maken.
Rik: Hey guys, wouldn't it be AMAZING if all this money was real?
Vyvyan: Rik, that is the single most predictable and BORING thing anyone could ever say whilst playing Monopoly.
  dinsdag 28 augustus 2012 @ 14:32:42 #34
383073 schizovreemd
Daar gaan we weer.
pi_116106311
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 augustus 2012 09:29 schreef Kentoet het volgende:

[..]

En niet de eerste de beste angel.
Inderdaad, stoeltie is een prominente angel (ik dacht dat hij ook partner was geworden van Simon Rutz bij it's showtime?).
Het lijkt er op dat Hari naast al zijn prijzen behaalt in het kickboksen, een prijzenkast aan het aanleggen is met vriendinnen afgepakt van zware jongens en BNers.
Er zijn van het collectief momenteel 16 persoonlijkheden MIA.
Ik zoek nog een psychiater met groepskorting en ik niet.
  dinsdag 28 augustus 2012 @ 14:33:36 #35
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_116106347
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 augustus 2012 14:28 schreef Dr_Strangelove het volgende:
Nog even een onthulling:

- Everink heeft bij de politie toch wel een mogelijk motief gegeven voor de daad van Hari. Hij heeft iemand waargenomen in de skybox die hij kende, en die zou tegen Hari gezegd kunnen hebben dat Everink een vriendje was van Jeroen van den Berg.

Dat zou het op zich inderdaad ook minder toevallig maken dat de twee slachtoffers elkaar kenden
Het is bij skyboxvolk sowieso niet opvallend dat het elkaar kent....
Net zoals het niet opvallend is dat mensen met geld elkaar kennen, en dat showbizsterretjes altijd weer een volgende BN'er aan de haak slaan.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  dinsdag 28 augustus 2012 @ 15:13:21 #36
177711 ThunderBitch
"You know I Can"
pi_116107915
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 augustus 2012 14:30 schreef Boris_Karloff het volgende:

[..]

Dat is dus geen eens een motief. Dan kan hij (BH) beter zeggen dat hij gewoon zin had om iemand met de grond gelijk te maken.
Kan me er wel iets bij voorstellen. Hij zou ook gezegd hebben tegen Everink dat hij moet opdonderen.
[b]"It's me Bitches..!!! "[/b]
*********************************************************************
[b]Every Need Has An Ego To Feed[/b]..............
pi_116107949
http://www.shownieuws.tv/video/exclusief-tv-interview-estelle/

Een uur lang! Lekker janken

[ Bericht 3% gewijzigd door stoeltafel op 28-08-2012 15:26:24 ]
pi_116109396
Maar ze mag van Bram niks over de zaak zeggen. Dit is al veel interessanter:

http://www.rtl.nl/xl/#/u/70674e06-8bde-4a24-a83b-bfa42784ea1c/

Estelle had blijkbaar veel te veel op, want ze zag het dubbele aantal personen (ten opzichte van het aantal dat een andere getuige waarnam). :P
"Patriotism is the last refuge of a scoundrel"
pi_116124327
Vandaag nog nieuws?
pi_116125588
Als er geen nieuws is maak ik zelf wel even nieuws. ;)

Opvallend aan dat laatste Boulevard-item is dat men "vage" shots van bepaalde pagina's van het dossier laat zien, en dat het de vraag is of het de bedoeling is (in de zin van afspraken met de bron) dat deze informatie naar buiten komt. Kijk bijvoorbeeld dit screenshot van een verslag van diverse bewakingscamera's. Door een beetje goed (en contextueel) te kijken, meen ik te lezen (vraagtekens betekent onleesbaar):

quote:
"Om 03:15:4? uur komt een man uit de skybox. Hij heeft een tenger postuur, witte driekwart broek, wit overhemd en zwart kleurige sportschoenen. Met hem komt ook een vrouw uit de skybox lopen. Zij heeft een tenger postuur, draagt een kort wit rokje en een doorzichtig topje. Zij praten tegen het slachtoffer.

Om 03:17 uur staan er beveiligers en toeschouwers om het slachtoffer heen waardoor het zicht wordt beperkt.

Om 03:25:2? uur loopt Cruijff op niveau 2 op de trap. Zij wordt vergezeld door de man met de driekwart broek en de vrouw met het korte witte rokje en het doorzichtig topje.

Om 03:25:3? loopt Hari samen met ??? [witgemaakt] op niveau 2. Zij lopen richting de roltrap. Hari houdt vanaf de deur tot aan de trap zijn rechterhand tegen zijn gelaat/mond. Op de trap tot onderaan de trap houdt Hari zijn hand weer tegen zijn mond.

Om 03:26:?? uur spreken Cruijff, de man met de driekwart broek en de vrouw met het korte rokje en doorzichtig topje met de beveiliging. ??? verlaten zij de Amsterdam Arena.

Om 03:27:?? uur lopen Hari en ??? [witgemaakt] richting de uitgang van de Arena. [Dan iets onleesbaars maar het gaat blijkbaar over die andere persoon die] "een telefoon in zijn rechterhand houdt en daar mee bezig is".

Om 03:27:?? uur lopen de man met de driekwart broek, de vrouw met het korte rokje en ??? [witgemaakt] via de roltrap naar niveau 2 ???. Zij gaan de deur van niveau 2 in en nemen de trap naar boven in de richting van de skyboxen."
Estelle en Hari zijn dus niet (de hele tijd) samen geweest toen ze naar buiten liepen. Estelle is samen met een man en een vrouw meegelopen die even daarvoor het slachtoffer nog hadden aangesproken. Hari is naar buiten gelopen met waarschijnlijk een persoon wiens identiteit bekend is (door het witmaken). Als dit een van de medeverdachten is zou dit vrij funest voor Hari kunnen zijn.

Aan de hand van één van de verklaringen van Everink lijkt het zelfs mogelijk te zijn dat de man die met Estelle naar buiten gelopen is, één van de verdachten is/was, namelijk de neger met de lange staart. Everink verklaart namelijk het volgende volgens dit screenshot:

Hij ziet eerst dat
quote:
"er een [witgemaakt] met de lange vlecht vlakbij de wc stond".
Bij de eigenlijke aanval noemt hij deze persoon trouwens niet. Een stuk verder, nadat hij op de gang is gegooid, wordt gemeld dat
quote:
"op de gang die [witgemaakt] met die vlecht naar buiten kwam".
En direct daarna, dat
quote:
"die negroïde man op mijn vraag "dit is toch niet normaal man" antwoordde "dat is inderdaad niet normaal man".


[ Bericht 0% gewijzigd door Dr_Strangelove op 29-08-2012 11:49:42 ]
"Patriotism is the last refuge of a scoundrel"
pi_116126188
quote:
Verlinde uit kritiek op interview Estelle

Van onze redactie
AMSTERDAM - RTL Boulevard-presentator Albert Verlinde vindt het aantal kijkers dat Shownieuws maandagavond behaalde met het exclusieve interview met Estelle behoorlijk tegenvallen.

Ik denk dat ze daar zelf van dachten: dat gaat me een knaller van een interview worden en daar gaan we kijkcijfers mee halen. Dat is niet gelukt. Dat is rond de 450.000 kijkers blijven steken. Ik heb het ook niet volgehouden", zegt Verlinde tegen Q-music.
Verlinde heeft ook nog wat aan te merken op de kwaliteit van de uitzending. Ik heb drie minuten gekeken en echt mijn best gedaan om het te kunnen verstaan, het geluid was erbarmelijk."
Ook vind hij dat Estelle het interview verkeerd heeft aangepakt. Als je dan al een tv-interview geeft, pak dan uit op het feit dat je het zo verschrikkelijk vindt voor het slachtoffer. Het heeft niet gewerkt en ik denk dat het soort boemerang is die op haar terugkomt, ook omdat ze begint te schijten op haar oude huwelijk. Waarom trek je nu die beerput open? Dat doe je om je eigen hachje te redden."
100 % mee eens.
het is een aandacht snoll
pi_116126566
quote:
Vader Estelle: 'Het is een theaterstuk geworden'

AMSTERDAM - Hennie Cruijff, de vader van Estelle Gullit, heeft met afschuw gekeken naar het interview dat zijn dochter maandag gaf aan Shownieuws. "Het is een theaterstuk geworden. Het is een wanvertoning.
Tegenover RTL Boulevard uit de broer van Johan Cruijff zijn afschuw over het verhaal van zijn voormalige oogappel, met wie hij geen contact meer heeft. “Het is niet mijn dochter die daar zat."
Hij snapt niet dat zijn dochter achter haar nieuwe vriend Badr Hari blijft staan nu hij verdacht wordt van meerdere gevallen van ernstige mishandeling. Hennie is recent ook in de skybox in de Amsterdam Arena geweest waar de mishandeling van zakenman Koen Everink plaatsvond tijdens Sensation en gelooft niet dat zijn dochter daar niets van mee heeft gekregen, zoals ze beweert. “In die skybox passen maar een aantal mensen, dat kan je niet níét gezien hebben.”
pi_116126576
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 augustus 2012 22:11 schreef Dr_Strangelove het volgende:
Als er geen nieuws is maak ik zelf wel even nieuws. ;)

Opvallend aan dat laatste Boulevard-item is dat men "vage" shots van bepaalde pagina's van het dossier laten zien, en dat het de vraag is of het de bedoeling is (in de zin van afspraken met de bron) dat deze informatie naar buiten komt. Kijk bijvoorbeeld dit screenshot van een verslag van diverse bewakingscamera's. Door een beetje goed (en contextueel) te kijken, meen ik te lezen (vraagtekens betekent onleesbaar):

[..]

Estelle en Hari zijn dus niet (de hele tijd) samen geweest toen ze naar buiten liepen. Estelle is samen met een man en een vrouw meegelopen die even daarvoor het slachtoffer nog hadden aangesproken. Hari is naar buiten gelopen met waarschijnlijk een persoon wiens identiteit bekend is (door het witmaken). Als dit een van de medeverdachten is zou dit vrij funest voor Hari kunnen zijn.

Aan de hand van één van de verklaringen van Everink lijkt het zelfs mogelijk te zijn dat de man die met Estelle naar buiten gelopen is, één van de verdachten is/was, namelijk de neger met de lange staart. Everink verklaart namelijk het volgende volgens dit screenshot:

Hij ziet eerst dat

[..]

Bij de eigenlijke aanval noemt hij deze persoon trouwens niet. Een stuk verder, nadat hij op de gang is gegooid, wordt gemeld dat

[..]

En direct daarna, dat

[..]

Heel interessant dit, maar kan dit niet enorme nadelige gevolgen hebben voor de strafzaak? Want het is overduidelijk dat iemand bij de Wout tegen betaling documenten lekt naar de Telegraaf. Wat vinden rechters daarvan?
Op woensdag 23 januari 2013 16:22 schreef gnaeus het volgende:[/b]
Je denkt serieus dat een goede opvoeding dit kan voorkomen ? Het is juist vaak de oorzaak van misdragingen.
  dinsdag 28 augustus 2012 @ 22:33:01 #44
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_116126928
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 augustus 2012 22:27 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

Heel interessant dit, maar kan dit niet enorme nadelige gevolgen hebben voor de strafzaak? Want het is overduidelijk dat iemand bij de Wout tegen betaling documenten lekt naar de Telegraaf. Wat vinden rechters daarvan?
Het hoeft natuurlijk niet iemand bij de politie te zijn die lekt.... stel nu dat de rechter een zaak niet-ontvankelijk zou verklaren als zulke zaken gelekt zouden zijn, wat zou jij dan als advocaat van de dader doen? :+
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_116126944
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 augustus 2012 22:27 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

Heel interessant dit, maar kan dit niet enorme nadelige gevolgen hebben voor de strafzaak? Want het is overduidelijk dat iemand bij de Wout tegen betaling documenten lekt naar de Telegraaf. Wat vinden rechters daarvan?
Het kan ook vanuit het slachtoffer of een van de verdachten (zoals bijvoorbeeld Ferhat Y.) zijn gebeurd. Het gebeurt wel vaker dat de ene procespartij stukken lekt om de andere partij zwart te maken.

Als het uitkomt dat het iemand binnen de politie is geweest, is dat natuurlijk een erg slechte zaak maar ik denk niet dat het erg veel voor de strafzaak zou uitmaken omdat je inhoudelijk niet echt geschaad wordt in je verdediging. Het zal dan waarschijnlijk in het kader van de publiciteit wel enigszins mee worden gewogen.
"Patriotism is the last refuge of a scoundrel"
  † In Memoriam † dinsdag 28 augustus 2012 @ 23:02:53 #46
4036 crew  Cynix ®
Verzuurde hork
pi_116129120
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 augustus 2012 22:33 schreef Leandra het volgende:

[..]

Het hoeft natuurlijk niet iemand bij de politie te zijn die lekt.... stel nu dat de rechter een zaak niet-ontvankelijk zou verklaren als zulke zaken gelekt zouden zijn, wat zou jij dan als advocaat van de dader doen? :+
Ja, als Badr slim is ( :')) zorgt-ie er zelf voor dat er gelekt wordt. :)
Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken.
De toekomst hangt af van wat je nu aan het doen bent.
pi_116129402
quote:
99s.gif Op dinsdag 28 augustus 2012 23:02 schreef Cynix ® het volgende:

[..]

Ja, als Badr slim is ( :')) zorgt-ie er zelf voor dat er gelekt wordt. :)
De kans dat hij slim is is denk ik net zo groot als de kans dat hij geen losse handjes heeft
pi_116129737
Dat geeft me inspiratie voor een tweetal slechte mopjes.

1. Wat is het verschil tussen Badr Hari en Koen Everink?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
2. Er komt een miljonair in een skybox. Hij zegt tegen de man die achter de bar staat:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"Patriotism is the last refuge of a scoundrel"
  dinsdag 28 augustus 2012 @ 23:18:00 #49
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_116130151
quote:
99s.gif Op dinsdag 28 augustus 2012 23:02 schreef Cynix ® het volgende:

[..]

Ja, als Badr slim is ( :')) zorgt-ie er zelf voor dat er gelekt wordt. :)
Hee, hij heeft wel op het VWO gezeten hè :D
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  dinsdag 28 augustus 2012 @ 23:22:53 #50
177711 ThunderBitch
"You know I Can"
pi_116130486
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 augustus 2012 22:11 schreef Dr_Strangelove het volgende:
Als er geen nieuws is maak ik zelf wel even nieuws. ;)

Opvallend aan dat laatste Boulevard-item is dat men "vage" shots van bepaalde pagina's van het dossier laten zien, en dat het de vraag is of het de bedoeling is (in de zin van afspraken met de bron) dat deze informatie naar buiten komt. Kijk bijvoorbeeld dit screenshot van een verslag van diverse bewakingscamera's. Door een beetje goed (en contextueel) te kijken, meen ik te lezen (vraagtekens betekent onleesbaar):

[..]

Estelle en Hari zijn dus niet (de hele tijd) samen geweest toen ze naar buiten liepen. Estelle is samen met een man en een vrouw meegelopen die even daarvoor het slachtoffer nog hadden aangesproken. Hari is naar buiten gelopen met waarschijnlijk een persoon wiens identiteit bekend is (door het witmaken). Als dit een van de medeverdachten is zou dit vrij funest voor Hari kunnen zijn.

Aan de hand van één van de verklaringen van Everink lijkt het zelfs mogelijk te zijn dat de man die met Estelle naar buiten gelopen is, één van de verdachten is/was, namelijk de neger met de lange staart. Everink verklaart namelijk het volgende volgens dit screenshot:

Hij ziet eerst dat

[..]

Bij de eigenlijke aanval noemt hij deze persoon trouwens niet. Een stuk verder, nadat hij op de gang is gegooid, wordt gemeld dat

[..]

En direct daarna, dat

[..]

Was dat niet Leco?. Ik dacht eerder gelezen te hebben dat Leco? nog even naar het toilet zou gaan en dat zij dan weg zouden gaan. Ik kan me dit wel herinneren aan het begin van deze hele affaire in de box.
[b]"It's me Bitches..!!! "[/b]
*********************************************************************
[b]Every Need Has An Ego To Feed[/b]..............
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')