Dit dusquote:Op maandag 27 augustus 2012 20:48 schreef BrandX het volgende:
[..]
Ik had geen vragen, maar met groot plezier meegelezen. Gaaf dat u zo hier op alles antwoord heeft willen geven
maar hoe gaan jullie de kleine independant developer beschermen?quote:Op maandag 27 augustus 2012 20:40 schreef Dirk_Poot het volgende:
[..][quote]Op maandag 27 augustus 2012 20:40 schreef Dirk_Poot het volgende:
[..]
Een beetje censuur bestaat niet, dus wanneer je de moderne bands die voor het contact met hun bands aangewezen zijn op TPB en Youtube niet in bescherming neemt tegen lobbyclubs die hen in het oude model waarin platenmaatschappijen weer alles voor het zeggen hebben niet beschermt, laat je toe dat er een filtertechnologie wordt gebouwd die via een glijdende schaal de vrijheid van meningsuiting nog veel verder beperkt. De technologie die hier met veel geld ontwikkeld wordt gaat daarnaast ook linea recta naar onderdrukkende dictaturen die we daarmee faciliteren.
Geen vraag, dus hier niet op zijn plaats. Hou discussies onderling aub elders op FOK!quote:Op maandag 27 augustus 2012 20:47 schreef Esses het volgende:
[..]
Als je die aflevering gelooft... ben je echt dom.
De artiesten schaffen zelf al geleidelijk dit soort clubs af door hun muziek beschikbaar te stellen onder een vrije licentie, zoals bijv. Creative Commons - op http://www.jamendo.com vind je o.a. muziek die je ook voor commercieel gebruik gratis mag gebruiken (donaties worden natuurlijk zeer gewaardeerd).quote:Op maandag 27 augustus 2012 19:59 schreef ErikHoevenaars het volgende:
Hoe denken jullie over BUMA/STEMRA? Zou het ooit afgeschaft kunnen worden, zodat ik op de website van mijn bedrijf muziek kan gebruiken?
Ik reageer juist ergens waar de PP leest.quote:Op maandag 27 augustus 2012 20:49 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Geen vraag, dus hier niet op zijn plaats. Hou discussies onderling aub elders op FOK!
Vandaar mijn vraag ook inderdaad.quote:Op maandag 27 augustus 2012 20:49 schreef sp3c het volgende:
[..]
maar hoe gaan jullie de kleine independant developer beschermen?
dat vrije blije internet waar iedereen alles van iedereen met elkaar kan delen is een volgens mij een doodslag voor deze groeiende tak van sport waar zowel de ontwikkelaar als de consument nu al heel veel voordeel van heeft
deze jongens moeten inpakken of uitgevers gaan zoeken die hun product naar de winkel brengen om geld te kunnen verdienen, dat zijn 2 extra lagen die beiden niet alleen geld kosten maar ook invloed uitoefenen op de creatieve vrijheid
volgens mij is dit het tegenovergestelde van wat u zegt te willen bereiken
Maar de grote artiesten van de wereld doen dat niet. Gaat de Piratenpartij hier nog actief wat aan doen dan?quote:Op maandag 27 augustus 2012 20:50 schreef Dirk_Poot het volgende:
[..]
De artiesten schaffen zelf al geleidelijk dit soort clubs af door hun muziek beschikbaar te stellen onder een vrije licentie, zoals bijv. Creative Commons - op http://www.jamendo.com vind je o.a. muziek die je ook voor commercieel gebruik gratis mag gebruiken (donaties worden natuurlijk zeer gewaardeerd).
In de Volkskrant van 2 weken geleden noemde professor Huub Schellekens de kracht van de lobby van de industrie als belangrijke reden voor dat stilzwijgen.quote:Op maandag 27 augustus 2012 19:59 schreef timmmmm het volgende:
Namens een onzer collega's:
Naast uw partij noemt geen enkele andere partij de farmapatenten in haar programma, betreffende besparingen op de uitgaven aan Volksgezondheid.
Dus hoe kan het dat u het afschaffen van de farmapatenten noemt als oplossing, waar geen enkele andere partij dat doet? Is dat omdat het niet haalbaar/realistisch is, of om een andere reden?
quote:Op maandag 27 augustus 2012 20:54 schreef remlof het volgende:
Beste Dirk, het uur is al ruim voorbij, dus we willen je graag enorm bedanken voor je bijdrage hier vanavond. Het was erg interessant en we willen de piratenpartij alvast veel succes wensen bij de verkiezingen.
Maar we hopen natuurlijk dat je nog even blijft om eventuele nog openstaande vragen nog te beantwoorden en we willen je in ieder geval alvast (nogmaals) bedanken voor je bijdrage.
geen games als minecraft meer?quote:Op maandag 27 augustus 2012 20:53 schreef Dirk_Poot het volgende:
[..]
kan je nagaan wat er gebeurt als we straks een zetel of twee hebben
quote:Op maandag 27 augustus 2012 20:55 schreef sp3c het volgende:
[..]
geen games als minecraft meer?
de mods van GAM hier op fok! zullen het ongetwijfeld op prijs stellen
Welke partijen hebben dit programma tot nu toe voorzichtig "gecopy-paste"?quote:Op maandag 27 augustus 2012 20:53 schreef Dirk_Poot het volgende:
[..]
In de Volkskrant van 2 weken geleden noemde professor Huub Schellekens de kracht van de lobby van de industrie als belangrijke reden voor dat stilzwijgen.
Inmiddels hebben zowel het AMC als het EMCR het aangedurfd om de farmapatenten ter discussie te stellen en lijken andere partijen ons voorzichtig te gaan copy-pasten. We hebben dus al invloed vóór we in de kamer zitten; kan je nagaan wat er gebeurt als we straks een zetel of twee hebben
Als je meeleest zie je dat ik de vragen op volgorde beantwoordt en dat jouw vraag niet zozeer stilte veroorzaakte maar wat later in de wachrtij binnenkwamquote:Op maandag 27 augustus 2012 19:59 schreef Debeul het volgende:
[..]
Ik stel hem nog maar een keertje het is wat stil
Eens.quote:Op maandag 27 augustus 2012 20:54 schreef remlof het volgende:
Beste Dirk, het uur is al ruim voorbij, dus we willen je graag enorm bedanken voor je bijdrage hier vanavond. Het was erg interessant en we willen de piratenpartij alvast veel succes wensen bij de verkiezingen.
Maar we hopen natuurlijk dat je nog even blijft om eventuele nog openstaande vragen nog te beantwoorden en we willen je in ieder geval alvast (nogmaals) bedanken voor je bijdrage.
Wij vinden het goed dat er aandacht is voor de cookies die overal gebruikt worden. De piratenpartij zou het echter slimmer doen, bijvoorbeeld door als overheid een plugin aan te bieden waarmee je de keuze die je nu voor elke site moet maken automatisch door kan geven.quote:Op maandag 27 augustus 2012 20:03 schreef AnimeFan het volgende:
Namens Stranger die er vanavond niet bij kan zijn:
[..]
Zonder de Euro zaten we vast aan de DMark en waren onze spaar- en pensioentegoeden belegd in US dollars. de Nixon shock in de jaren 70 heeft laten zien hoe makkelijk de VS ons spaargeld kon inzetten om haar eigen begrotingstekort te dekken. Via de Euro zijn we minder afhankelijk dan we waren, maar in een land dat drijft op voornamelijk Europese export is totale onafhankelijkheid als klein land sowieso onmogelijk.quote:Op maandag 27 augustus 2012 20:01 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Ik vind de PiratenPartij een aardige partij.![]()
Ik heb twee vragen, een is al aan de orde geweest volgens mij:
1. Wat is uw standpunt betreffende de Euro en de E.U. In mijn beleving gaan burgervrijheden en privacy moeilijk samen met een instituut als de Europese Unie, zo had de EU onlangs ingestemd om alle bankgegevens van EU-onderdanen aan de V.S. te overhandigen. Een zeer kwalijke zaak, in mijn overtuiging.![]()
Haha!quote:Op maandag 27 augustus 2012 21:04 schreef Stefan het volgende:
Dirk
Geen idee of je dit of iets dergelijks al hebt geantwoord, val er net in
1/3e zegt op onze poll te overwegen op julllie te stemmen
1/3e FOK!kers overweegt Piratenpartij
Hebben jullie capabele mensen genoeg als de PP echt groot wordt of krijgen we LPF toestanden?
Ah.quote:Op maandag 27 augustus 2012 21:05 schreef Dirk_Poot het volgende:
[..]
Zonder de Euro zaten we vast aan de DMark en waren onze spaar- en pensioentegoeden belegd in US dollars. de Nixon shock in de jaren 70 heeft laten zien hoe makkelijk de VS ons spaargeld kon inzetten om haar eigen begrotingstekort te dekken. Via de Euro zijn we minder afhankelijk dan we waren, maar in een land dat drijft op voornamelijk Europese export is totale onafhankelijkheid als klein land sowieso onmogelijk.
De Euro is een gegeven. Een munt wijzigen is niet zo makkelijk.
Hetzelfde wat je hier over de EU schrijft kun je ook van de Nederlandse overheid zeggen, De Nederlandse overheid doet ook braaf wat de VS vraagt. Het maakt niet uit of je door de kat of de hond gebeten wordt. Daarom wil de Piratenpartij op alle niveau's de burgerrechten tegen overheden beschermen.
Is dat veel of juist weinig?quote:Op maandag 27 augustus 2012 21:04 schreef Stefan het volgende:
Dirk
Geen idee of je dit of iets dergelijks al hebt geantwoord, val er net in
1/3e zegt op onze poll te overwegen op julllie te stemmen
1/3e FOK!kers overweegt Piratenpartij
Hebben jullie capabele mensen genoeg als de PP echt groot wordt of krijgen we LPF toestanden?
quote:
Laten we dit soort discussies even houden in het andere topic s.v.p.quote:
1) Amazon heeft mooi het verband laten zien tussen zwak/geen auteursrecht en een sterk auteursrecht. Het is duidelijk dat een sterk auteursrecht slechts een beperkt aantal 'winnaars' in het systeem ten goede komt, maar dat de creatieve sector als geheel juist verschraalt ten tijde van een sterk auteursrecht:quote:Op maandag 27 augustus 2012 20:04 schreef Picchia het volgende:
1. Biedt het auteursrecht niet meer vrijheid dan het afschaffen van het auteursrecht?
Dit vanwege het feit dat personen momenteel kunnen kiezen onder wat voor licentie hun werk wordt gepubliceerd: een betaalde of vrije licentie.
2. In jullie partijprogramma staat dat de piratenpartij er veel waarde aan hecht om zoveel mogelijk informatie te delen. Die past niet echt bij jullie privacystandpunt, waarbij jullie liever niet hebben dat burgers ongevraagd informatie delen.
Waarin zit hier het verschil? Mogen personen en rechtspersonen elkaars informatie wel delen, maar de overheid niet?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |