abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_116056979
Meldt met weinig te melden. Gefeliciteerd met de mijlpalen!
pi_116056993
Ik ben sinds het begin van mijn zwangerschap niet meer zo misselijk geweest als na dat suikerdrankje :). En vanaf morgen begin ik weer te werken en kan ik niet zomaar een halve dag verlof nemen om naar 't ziekenhuis te gaan. Wat moet dat moet natuurlijk, maar 't is altijd wel gedoe. En ik ben al helemaal geen held als het gaat over bloedprikken.

Maar goed jouw look in the bright is dan wel weer leuk: rustig tijd om verder te lezen in mijn boek :9
  maandag 27 augustus 2012 @ 08:33:14 #78
265732 Keshet
Alle kleuren van de regenboog
pi_116057079
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 08:23 schreef OooLizaooO het volgende:
Ik ben sinds het begin van mijn zwangerschap niet meer zo misselijk geweest als na dat suikerdrankje :). En vanaf morgen begin ik weer te werken en kan ik niet zomaar een halve dag verlof nemen om naar 't ziekenhuis te gaan. Wat moet dat moet natuurlijk, maar 't is altijd wel gedoe. En ik ben al helemaal geen held als het gaat over bloedprikken.

Maar goed jouw look in the bright is dan wel weer leuk: rustig tijd om verder te lezen in mijn boek :9
Maar als jij die test al gehad hebt zullen ze wel een andere test bedoelen?
A grand adventure has begun.
pi_116057209
Pffff :O
Life is what happens while you are busy making other plans...
pi_116057236
Ik heb een dansende baby in mijn buik vanmorgen, ik vind dat toch zó leuk!

Verder ben ik héél nuchter en kir ik ook niet over kinderen en baby's. Iedereen was ook stomverbaasd dat ik zwanger was ('jij?! Die had ik nou nooooooit zien aankomen!' - Like duh, ik had wel geld op mezelf ingezet hoor, qua leeftijd en situatie en zo).

Anyway, ik las iets over New York (hoe tof! Ik had ook nog een half plan om dat zwanger nog te doen maar te ver in zwangerschap pas vrij dus durfde het risico niet te nemen), nare/lekkere suikerdrankjes (succes!) en over linea negra's (check! Al vanaf heel vroeg, week of 12? Bij mij is ie ook niet recht trouwens). De rest ben ik vergeten.

[ Bericht 0% gewijzigd door Mineola op 27-08-2012 09:25:57 (Damn you autocorrect! ;)) ]
pi_116057542
1ste test (1x suikerdrankje, 1x bloedprikken) heb ik al gehad. Maar door verhoogde waardes nu een tweede test nodig. Woensdag 'n voormiddagje ziekenhuis doen. Weer suikerdrankje en dan 4x om het uur bloedprikken.

NY viel met de zwangere buik erg goed mee! We hadden wel geluk dat het daar 'slecht' weer was (een graad of 26-27 tov normaal 35). Dus ik trok het goed. Iets trager tempo en alles wat rustig aan, maar we hadden voldoende tijd dus dat was best fijn.

Ik ben ook niet zo voor dat gekir. En gelukkig heb ik ook een vrij nuchtere omgeving (wel bezorgd hoor, maar niet zo frullerig). Behalve m'n schoonmoeder, maar die zie ik amper :).
pi_116057577
Welkom terug Liza! En gefeliciteerd samen met Keshet met jullie mijlpaal! *O*

Vandaag 38 weken, straks even naar de huisarts om te checken of ik geen blaasontsteking heb. Heb steeds steken in mijn onderbuik, vooral met plassen.
I found myself alone,
Alone above the raging sea
That stole the only boy I loved
And drowned him deep inside of me
  maandag 27 augustus 2012 @ 09:16:33 #83
381212 Gulara
From the future
pi_116057635
quote:
17s.gif Op maandag 27 augustus 2012 08:02 schreef Limone het volgende:
Ik herken dat gekir niet.. Bij mijzelf niet, bij andere zwangeren in mijn omgeving niet en eigenlijk in dit topic ook niet. Ik ben er ook redelijk alergisch voor, dus misschien zie ik het ook niet.

Oh! Er is trouwens wel iemand in mijn omgeving die kirt! Een man, for crying out loud. :D

Fijn dat je je weer beter voelt Gulara! Hoeveel weken ben je? Dan kan ik daar naar uitkijken. Ik slaap de laatste dagen zo licht (begint dat nu al?) en ik voel me 's ochtends zo duf. Ik kan niet wachten tot het weer weekend is! Wel over sex gedroomd :9
Het gekir was ook meer algemeen bedoeld dan iets specifiek van hier hoor. Maar het is bij mij allemaal nog zo abstract dat ik het al snel raar vind misschien.

Ik ben bijna 13 weken, en nu ongeveer een weekje dat het echt beter gaat. Niet dat ik er heel erg beroerd aan toe was hoor. Maar hopen dat het voor jou ook snel overgaat.
  maandag 27 augustus 2012 @ 09:21:57 #84
381212 Gulara
From the future
pi_116057721
Ooh gezellig ik zit onder nuchtere gelijkgestemden. *O*
pi_116057911
Hoi!

Ik zit gewoon bijna op de helft! OMG!
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_116057937
quote:
1s.gif Op maandag 27 augustus 2012 09:16 schreef Gulara het volgende:

[..]
Maar het is bij mij allemaal nog zo abstract dat ik het al snel raar vind misschien.

Heel herkenbaar! Ik heb echt tot een week of twintig gehad dat ik regelmatig dacht oh ja, ik ben zwanger. Heb t ook niet van de daken gegild of zo toen het zover was. Tuurlijk was ik er blij mee, maar ik vond het zó abstract! Die echofotootjes konden na drie dagen best van een ander zijn. Het besef kwam pas na de 20w echo, toen je wat begon te zien, toen ik wat begon te voelen en toen we wisten dat het een jongetje was. Maar die periode daarvoor, als iemand zei 'geniet ervan!', dacht ik echt waarvan?!
  maandag 27 augustus 2012 @ 09:53:22 #87
381212 Gulara
From the future
pi_116058260
Oh dit is toch wel even stiekem heel fijn om te lezen, want ik dacht al even dat ik raar was. Omdat er ook zoveel mensen zijn die helemaal lyrisch zijn (ook helemaal leuk hoor, maar niet erg herkenbaar). En dat 'geniet ervan' inderdaad. En ik maar vriendelijk glimlachen en een beetje "genietend" kijken. :o

En Tico bijna op de helft, aan je smiley te zien schrik je er zelf van. :+
pi_116058462
Nou wat Mineola schrijft inderdaad ... :D
Soms wil ik dingen doen en dan lukt dat lichamelijk gezien niet en dan denk ik .. Nee kut je bent zwanger, like duhh :') :+

Weer een mijlpalendag voor de meesten *O*

Afgelopen weekend is de eerste van onze pufclub bevallen, had ik dat al verteld? Lenehe .. Die had jouw termijn! (ondanks eerste kindje) .. Dus wie weet? :D (o, zie nou trouwens dat jullie zelfs exact dezelfde UD hebben :D )

Effe heel stom, maar post MixedEmotions nog wel eens in dit topic? Want ik heb even niet mee gekregen hoe het er voor staat met haar? :) ... Hoop dat alles goed gaat, bevallen of niet bevallen :)

En Cantare? Hoe staat het daar mee? :D

Pffff ... Ik moet al heel lang nog een deur schilderen maar ik zoek het gewoon echt helemaal niet! Iedere keer als ik de babykamer op loop denk ik : O ja, dat moet nog ...
Zojuist kraamzorg gebeld, die komen 6 september langs voor intake. Ben benieuwd! :)

En gisteren afgesproken met vriendin van ons die professioneel doet belly painten. We hebben aan haar verklapt dat we een meisje gaan krijgen en de naam en alles O+ ... Toch wel een hele fijne opluchting op de een of andere manier. Want buiten mijn man en ik weet niemand dat! :) .. Die staat gepland voor 6 oktober .. Super vet :s) .. En 's avonds duik ik met mijn mannetje de fotostudio in voor een fotoshoot (doet ie zelf). Allemaal leuke dingen! :)
pi_116058473
Het gaat gewoon zo snel! Vanaf dat we erachter kwamen is er zoveel gebeurd en nu hebben we nog maar 20 weken en dan is er een baby... Vandaag ff het bedje van mn kamer afhalen, dan heb ik geen 4 jarige kleuter meer die stiekem midden in de nacht in dat bedje gaat liggen...

En dan opzoek naar een babybedje...
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_116058635
En ik vind het fijn te lezen dat ik dus ook niet de enige ben...! Zo stom, ik mag echt in mn handjes knijpen hoe fluitend ik door die hele zwangerschap heen rol, zeker in vergelijking met anderen, maar dan hebben die kwaaltjes toch wel voordelen. Ik heb me af en toe echt wel slecht gevoeld omdat ik niet enorm genoten heb ik van 'deze bijzondere periode' :P die inderdaad als een dolle voorbij vliegt.

OMG, ik hoef nog maar een week of 3/4 te werken tot mijn verlof (eerst nog twee weken vakantie)! Straks ben ik gewoon hoogzwanger en ga ik waggelen of zo :D

En mijn baby heeft een bed sinds afgelopen weekend! *O* Hij had er al een, in delen, maar nu is het een echt in elkaar gezet bedje met een matras erin en lijkt het al een soort van babykamer ipv studeerkamer!
pi_116058712
*komt ook weer uit lurkstand*

Jompel voor alle nieuwe zwangeren en alle mijlpalen.

Hier inmiddels al verlof en 35 weken!!! Heel herkenbaar wat meerdere zeggen, het gaat zo snel! Ben benieuwd of deze laatste loodjes ook nog zo snel gaan.

Als er iemand ook nuchter is qua zwangerschap ben ik het wel. Vanaf dat ik de baby voel is het allemaal wat echter maar voor de rest geen gekir ofzo hier :) Hier zegt men ook lekker genieten etc. Pff ik zit al 10 weken thuis met bekken instabiliteit. Kan al zo lang amper iets. Nou genieten hoor... ben er eigenlijk soms gewoon al helemaal klaar mee.
  maandag 27 augustus 2012 @ 10:30:12 #92
326948 rebel-angel
back in the magic zone
pi_116059084
*O* voor alle mijlpalen van vandaag inc. m'n eigen 22 weken mijlpaaltje

hier ook een nuchter persoon hoor, als ik geen b.i. zou hebben en geschop zou voelen dan zou ik het volgens mij ook gewoon vergeten dat ik zwanger ben :@

kan mezelf er ook maar niet toe zetten om te gaan shoppen voor de beeb, terwijl dat toch wel m'n grootste hobby is.
erg vreemd allemaal.

vanacht bagger geslapen van de pijn dus ik denk, kind naar school ik doe m'n ogen nog even dicht,
krijgen de buurkinderen even publiekelijk op hun lazer in de tuin :(
dag slaapje

en nog even een *O* voor het geboortekaartje, zaterdag een voorbeeld kaart gehad en net de 1e proefdruk besteld, ben echt benieuwd
W
Z
E
pi_116059760
*O* Mijlpalendag!!!

Even een egopost hoor
Ik ging net bijna vuur spugen in het ziekenhuis, had een aanvaring met een van de verpleegsters. Ik merkte na 5 minuten ctg op dat er geen bewegingen geregistreerd werd, terwijl ik deze wel dacht te horen, dus op het belletje gedruk. Na 15 minuten komt mevrouw aanzetten (je zal maar bellen omdat je out gaat) met de mededeling oh maar dat is helemaal niet erg, het gaat om het hartje.
Dus ik uitgelegd dat de hoofdreden dat ik iedere dag moet komen is omdat de baby amper beweegt. Nee hoor mevrouw in het dossier staat dat u hier komt omdat uw kindje een groeiachterstand heeft. :X Mevrouw die groeiachterstand was twee weken geleden weer even weggevaagd en morgen zullen we weten hoe dat er verder voor staat, dit is wat er met de gyn besproken is. En vervolgens loopt ze gewoon weg.
Komt er 5 minuten later een arts aan die tegen me zegt, ik begrijp van de verpleegster dat u niet begrijpt waarom u hier iedere dag bent. Nou echt ik kon haar wel wat aan doen :(
Niemand daar leest die dossiers iedere dag weer vragen ze mij of ik het kindje goed voel bewegen, nee want daarom ben ik hier, vragen ze wat ik kom doen en of er meer afspraken gepland staan. Na uitleg begreep de arts in ieder geval mijn probleem met de verpleegster en zou het haar nog even uitleggen, maar hadden we toch bijna morgen de koppen in de krant gehad met 'Zwangere vrouw vermoordt verpleegster' })
pi_116059792
Mogge :)
Kleine vandaag met opa en oma dagje weg heerlijk! Heb nog genoeg te doen hier en vandaag afspraak met de gyn.

quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 09:53 schreef Gulara het volgende:
En ik maar vriendelijk glimlachen en een beetje "genietend" kijken. :o
Haha dus dat!!
pi_116059831
Oh FTA, ongelooflijk zoiets... wat lijkt me dat super irritant :(
Life is what happens while you are busy making other plans...
pi_116059863
Pff FTA wat is dat nou zeg.. zou ook stampij hebben gemaakt.
pi_116059940
FTA dat is wel heel erg vervelend... Ongelofelijk eigenlijk ook dat zulke dingen gebeuren in een ziekenhuis. Kan me voor stellen dat je bijna vuur ging spugen.
  maandag 27 augustus 2012 @ 11:08:58 #98
326948 rebel-angel
back in the magic zone
pi_116060148
je zou toch denken als je daar elke dag komt dat ze toch wel weten wat je komt doen :o
wat een stom mens zeg :6

hier een kleine aanvaring met het vloeren bedrijf, en nu probeer ik te bepalen of dat wat ik ervan vindt is wat ik echt vindt of dat het m'n hormonen zijn :') ben ik nog te volgen
W
Z
E
pi_116060209
FTA, terechte ergernis, wat vervelend. :{

@Twinkle: nog steeds in blijde verwachting. ;) Vanmiddag moet ik naar de vk en als het kan, word ik dan gestript. Ik vind het wel echt Heel Spannend. :X
  maandag 27 augustus 2012 @ 11:12:22 #100
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_116060275
FTA wat slordig! Je zou toch denken dat ze na al die tijd onderhand wel weten waarom je er komt? Ik had niet van zo'n kop in de krant opgekeken na je verhaal.

Cantare, wanneer was nou jouw mijlpaal der mijlpalen? Of heb ik die al gemist?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')