Oh jongens wat gaan jullie snel! Ik heb alleen dit topic even doorgelezen, want het was echt te veel om terug te lezen. Ik hoop dat het met iedereen goed gaat. En dat ik geen ontzettend belangrijke dingen heb overgeslagen.
Hier gaat het prima, niet meer misselijke en die vermoeide wolk lijkt ook weg te zijn, fijn hoor, ik was er namelijk wel klaar mee. Dus nu is het allemaal een beetje niksig vind ik. Nog geen buik te zien (misschien een beetje, want helemaal inhouden lukt niet meer) en verder voel ik me dus weer normaal. Zou wel een wijntje lusten zeg maar!

Ik denk dat ik stiekem een beetje ontaarde moeder ben of zo, want als ik lees dat sommigen zelfs een angelsounds kopen om naar het hartje te luisteren. Dat klinkt allemaal zo lief en begaan. Ik zou nog niet op het idee komen om zoiets aan te schaffen! En luisteren naar het hartje bij de verloskundige vind ik leuk, maar ik word er niet emotioneel van of zo.

Nou ja, hij/zij moet het maar doen met deze nuchtere moeder, en gelukkig weet ik uit ervaring dat ik buitenbaarmoederlijke kinderen heel leuk vind, en zij mij. Maar vooralsnog kan ik me soms nog maar moeilijk vinden in al het gekir dat blijkbaar bij het zwanger zijn hoort (ik 'kir' sowieso niet zoveel uit principe

). Ik ben meer van het leuk-dat-je-er-bent-als-het-even-kan-maak-het-je-moeder-niet-te-lastig-daarbinnen-en-ik-beloof-het-gebrek-aan-gekir-en-oeeh-en-aah-in-te-halen-als-je-buiten-bent.
Nou zoiets dus, lange dagboekpost maar moest het denk ik even kwijt of zo!