Haha, zag het op Facebook...misschien toch maar wat inslaanquote:Op vrijdag 24 augustus 2012 14:33 schreef Luchtkoker het volgende:
[..]
Nu 20/25 euro voor 45 doseringen. Give or take een halve euro per dosering. Nou nou, duur zeg. Je snapt dat het niet de bedoeling is dat je ze 5x per week gebruikt he?
Die goatee maakt het wel helemaal af vind ik. Wat een baas.quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 13:23 schreef Otto_Kretschmer het volgende:
Kwam hier om even wat alpha te posten:
[ afbeelding ]
Arnie blijft godver de grootste baas! Als die ergens binnenstapt is hij echt gelijk king of the hill!
En genoeg andere pro's ook. Kijk naar Jay Cutler, Lee Priest enz. Als je haarzakjes niet gevoelig zijn voor DHT kun je roiden wat je wil, je zult er niet kaal door worden. Ben je wel gevoelig voor DHT dan heb je pech en versnelt het het proces.quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 13:38 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Hun hebben nog wel haar na al die roids.
Spot-reduction niet, maar je kan wel degelijk je buikvet verminderen (absoluut, en relatief bezien) omdat het een ander type vet is met andere oorzaak.quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 14:50 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Fat-spot-reducing kan niet, dat bedoel ik.
Roids zijn minder gevaarlijk dan mensen denken.quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 15:12 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Die goatee maakt het wel helemaal af vind ik. Wat een baas.
[..]
En genoeg andere pro's ook. Kijk naar Jay Cutler, Lee Priest enz. Als je haarzakjes niet gevoelig zijn voor DHT kun je roiden wat je wil, je zult er niet kaal door worden. Ben je wel gevoelig voor DHT dan heb je pech en versnelt het het proces.
Kun je hier iets meer over vertellen, ik ben leergierig.quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 15:14 schreef Autobandje het volgende:
[..]
Spot-reduction niet, maar je kan wel degelijk je buikvet verminderen (absoluut, en relatief bezien) omdat het een ander type vet is met andere oorzaak.
Visceraal vet onstaat vooral als je lever carbs omzet naar triglyceriden, die dan meestal snel in de omringende organen en buik worden opgenomen (en dit vooral in mannen). Tevens is de bloedtoevoer in het buikvet slecht, waardoor je lichaam het niet zo snel zal proberen te verbranden omdat het een slecht berijkbare bron is.quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 15:18 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Kun je hier iets meer over vertellen, ik ben leergierig.
Ik heb die ook al een tijdje. Ik neem er elke dag één maar ik weet niet precies wat ik zou moeten merken. Als ik die vitamientjes maar binnen krijg!quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 15:19 schreef Luchtkoker het volgende:
Is volgens mij laatst ook nog langsgekomen, maar wat vinden jullie van de multivit van XXL? Ik ben niet zo thuis in de multi'tjes, is deze vrij compleet/goede doseringen?
http://www.xxlnutrition.nl/multivit/xxl-nutrition
Dankje, maar hoe zit het dan als je onder onderhoud eet. Word je buikvet dan ook aangesproken of moet je daarvoor echt aan de cardio? Buikvet vind ik nog niet eens zo heel erg, maar die love handles heb ik een schijt hekel aan.quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 15:24 schreef Autobandje het volgende:
[..]
Visceraal vet onstaat vooral als je lever carbs omzet naar triglyceriden, die dan meestal snel in de omringende organen en buik worden opgenomen (en dit vooral in mannen). Tevens is de bloedtoevoer in het buikvet slecht, waardoor je lichaam het niet zo snel zal proberen te verbranden omdat het een slecht berijkbare bron is.
Als je vast / sport dan ga je in vetverbrandmodus, waardoor ook je buikvet meer aangesproken zal worden. Als je constant eet dan verbrand je andere bronnen.
IF zelfde effect als cardioquote:Op vrijdag 24 augustus 2012 15:27 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Dankje, maar hoe zit het dan als je onder onderhoud eet. Word je buikvet dan ook aangesproken of moet je daarvoor echt aan de cardio? Buikvet vind ik nog niet eens zo heel erg, maar die love handles heb ik een schijt hekel aan.
Snap ik, maar als het d.m.v. cardio sneller gaat dan doe ik liever cardio.quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 15:31 schreef Luchtkoker het volgende:
Tuurlijk wordt je buikvet dan ook aangesproken.![]()
Ja maar dan vooral als het fasted cardio is, dat versterkt het fast effect zeg maar. Als je cardio doet net na het eten zal je vooral suiker verbranden, wat er uiteindelijk natuurlijk ook voor zorgt dat je minder vet hebt, maar dat zal dan vooral ten koste gaan van onderhuidsvet.quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 15:42 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Snap ik, maar als het d.m.v. cardio sneller gaat dan doe ik liever cardio.
Oke dank je. Ja de buik is inderdaad het allerlaatste volgens mij. Ik kan wel merken dat mijn buik flink geslonken is en de lovehandles zijn ook minder. Bovenkant borst meer definitie en contouren al, andere plekken van het lichaam minder vet enz. Het gaat erg goed maar het is echt geduld hebben.quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 16:11 schreef Autobandje het volgende:
[..]
Ja maar dan vooral als het fasted cardio is, dat versterkt het fast effect zeg maar. Als je cardio doet net na het eten zal je vooral suiker verbranden, wat er uiteindelijk natuurlijk ook voor zorgt dat je minder vet hebt, maar dat zal dan vooral ten koste gaan van onderhuidsvet.
Neemt niet weg dat je als man hoe dan ook als allerlaatste buikvet zal hebben, want het is gewoon het meest hardnekkig, maar je kan het wel verbeteren.
GET THE FUCK OUTTA MY WHEY.quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 16:17 schreef 16meter het volgende:
fasted cardio burning all kinds of fat
KFC heeft wel aardige kipburgertjes hoorquote:Op vrijdag 24 augustus 2012 12:48 schreef Ethanolic het volgende:
Ik vind dat zo fucking smerig mankapsalon, hoe krijg je het door je strot.
Neem ik liever KFC of maak ik zelf dirty ass burgers.
Jack3d of Unlease 3quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 14:30 schreef Luchtkoker het volgende:
Bij XXL is nu alles met 1.3DMAA in de aanbieding.
Ik wil nog wel een potje inslaan voor later. Wat zeggen jullie: Jack3d of NoxiPro?
Thanks. Kan je toelichten waarom? Ooit Noxi gebruikt? Als ik zo bb.com/dbb.com een beetje doorlees zweren de meesten namelijk bij Noxi.quote:
Is je pik ook nog gekrompen?quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 16:42 schreef drumstickNL het volgende:
Heb zelf de Noxi Pro maar wat verder achterin de kast gezet, de vorige keer aardig ziek ervan geworden.
Aangezien ik de hele dag koffie drink vermoed ik dat ik een grotere tolerantie voor het spul heb waardoor ik iets meer nam. De eerste paar keer had ik totaal geen "crash" maar nu wel, vrij serieus ook.
quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 17:41 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Wat is jullie streef fysiek eigenlijk (pic pls)?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |