discussie met de Amnesty mensen over Pussy Riotquote:
Het viel me allemaal niks tegen. Saschienne, wat geweldig was datquote:Op woensdag 22 augustus 2012 22:36 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Maar ze hadden wel prima airco in de hoek!
Het was best goed toeven daar tijdens Saschienne.
hij is dan ook ten opzichte van vorig jaar vergroot. En nog stond hij heel vaak meer dan volquote:Op woensdag 22 augustus 2012 22:38 schreef Partingglass het volgende:
Maar een keer in de x-ray geweest (bij the bots) en viel me sowieso niet tegen in mijn herinnering was dat ding veel kleiner en bloed bloed bloed heet.
met toffe muziekquote:Op woensdag 22 augustus 2012 22:41 schreef Partingglass het volgende:
nu is dat niet heel moeilijk opzich is nog steeds gene heel groot ding. Wel een tof ding vind ik.
helemaal mee eens dit jaar heel wat meer vertoefd dan voorgaande jaren, en dat ga ik vaker doen.quote:
De mensen die de X-Ray programmeren verstaan hun vak. Vaak genoeg dat ik een act tegenkom op 'mainstream' kanelen/spots waarvan ik denk: hee stonden die een half jaar geleden niet op LL in de X-Ray?quote:
Ik vind dat LL dat sowieso vaak goed doet. Ook bij de charlie staan vaak bandjes die opdat moment nauwelijk bekend zijn in nederland of zelfs europa maar die het jaar erop of een paar jaar later ineens een stuk bekender zijn.quote:Op woensdag 22 augustus 2012 22:45 schreef viagraap het volgende:
[..]
De mensen die de X-Ray programmeren verstaan hun vak. Vaak genoeg dat ik een act tegenkom op 'mainstream' kanelen/spots waarvan ik denk: hee stonden die een half jaar geleden niet op LL in de X-Ray?
en 40 graden koorts, check.quote:
quote:Op woensdag 22 augustus 2012 23:27 schreef Nembrionic het volgende:
Volgens mij voor het eerst in een lange tijd dat ik níet ziek ben na een festival
Niet verkouden, wel voelt het alsof er een kettingzaag bezig is in mijn keel en dat ik bij slikken elke keer glas naar binnen slik of zoquote:
Moet tijdens Push It zijn geweest.quote:Op woensdag 22 augustus 2012 23:32 schreef friekin_ het volgende:
Ik heb pijn aan mijn bil. Iets verrekt ofzo.
Ja, of tijdens Pump up the jam.quote:Op woensdag 22 augustus 2012 23:34 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Moet tijdens Push It zijn geweest.
Auwah! A place to strainquote:Op woensdag 22 augustus 2012 23:35 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Ja, of tijdens Pump up the jam.
quote:Op woensdag 22 augustus 2012 23:36 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Auwah! A place to strain
de befaamde Lowlandshoest.quote:
quote:
Ik heb vooral momenten dat m'n stem gewoon helemaal wegvalt uit het nietsquote:Op woensdag 22 augustus 2012 23:54 schreef rubbereend het volgende:
[..]ik was gisteren meer schor dan op Lowlands. 9 uur slaap is dus duidelijk niet goed voor je
Waren jullie dat met die kliko en die mega katapult om waterballonnen 200 meter ver te schieten?quote:Op woensdag 22 augustus 2012 23:57 schreef leeell het volgende:
onze locatie op camping 3 was erg gezellig dit jaar qua buren trouwens
dit jaar hadden we 2 partytenten aan elkaar dus iedereen loopt bijna zo omdat je aardig ruimte heb om naar achter te lopen (we zaten rechts-half op camping 3, ongeveer evenwijdig aan het achterpaadje van het wcgebouw, 2 oranjeparty tenten)
dat was de groep een metertje of 10 terug en iets dichter bij het padquote:Op donderdag 23 augustus 2012 00:12 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Waren jullie dat met die kliko en die mega katapult om waterballonnen 200 meter ver te schieten?
Tom Trago was wel een enorme baas op zaterdagnacht in de X-ray.quote:Op woensdag 22 augustus 2012 22:44 schreef Partingglass het volgende:
met 98% van wat er geprogrammeerd stond kan ik helemaal niets. Heel eventjes buiten gestaan bij rudimental ofzoiets. echt bizar draait plaatjes van anderen met een beatje onder en krijgt de tent plat.
Maar goed ik heb sowieso niets met plaatjesdraaiers. Wel grappig om te zien
Dat was echt prachtig. Die negert met z'n volle gewicht aan zo'n katapult hangen terwijl 2 gasten de uiteinden vasthielden. Die balonnen gingen me een partij ver. Echt geweldig om te zien.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 00:12 schreef leeell het volgende:
[..]
dat was de groep een metertje of 10 terug en iets dichter bij het pad![]()
die hadden ook 2 tenten + veel wapentuig ja
jij stond ook rechts op camping 3 ?quote:Op donderdag 23 augustus 2012 00:15 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Dat was echt prachtig. Die negert met z'n volle gewicht aan zo'n katapult hangen terwijl 2 gasten de uiteinden vasthielden. Die balonnen gingen me een partij ver. Echt geweldig om te zien.
Was btw heerlijk wakker worden met die techno van die gasten 's ochtends. En dat meen ik...op zich geen verkeerde wekker als je het vergelijkt met de kotsgeluiden en de ole ole megafoon van die gasten met het IQ van een kwal die in het verlengde van dat rechterpad stonden. Man man, wat een teringmongolen waren dat zeg. Zulke domme, primitieve mensen heb ik zonder grappen in m'n leven nog nooit gezien.
hier nog eenquote:Op woensdag 22 augustus 2012 23:27 schreef Nembrionic het volgende:
Volgens mij voor het eerst in een lange tijd dat ik níet ziek ben na een festival
Ik ben de roeipolonaise begonnen met mijn groepjequote:
Werd er touwtje gesprongen? niet gezienquote:Op woensdag 22 augustus 2012 18:00 schreef TheFastOne het volgende:
Lima was toen heel gezellig, met touwtje springen als hoogtepunt
Ik heb jou deze keer niet gespot. Je "moppie" welquote:Op woensdag 22 augustus 2012 10:35 schreef WeezerButler het volgende:
[..]
Yep, met m'n moppie erbij (ze is toch maar weer wel gegaan nadat ze 2 kaartjes bij Converse gewonnen had) Veronica Falls is echt zo een rammelbandje dat ik aan haar kan slijten.
Jij nog gekwist ??
Ik zag naderhand op de weg naar de Alphatent een groepje mensen touwtjespringen zonder touw. Zag er erg goed uit. Stond een heel groepje bij te kijken.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 07:43 schreef ItsMeMB het volgende:
[..]
Werd er touwtje gesprongen? niet gezien
Baasquote:Op donderdag 23 augustus 2012 07:40 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ik ben de roeipolonaise begonnen met mijn groepje
Veel groepen gezien die, met of zonder touw, er vrolijk op los draaiden en sprongen. Zelf ook nog wel eens ingesprongenquote:Op donderdag 23 augustus 2012 07:46 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ik zag naderhand op de weg naar de Alphatent een groepje mensen touwtjespringen zonder touw. Zag er erg goed uit. Stond een heel groepje bij te kijken.
Vervolgens haalt iemand een touw uit zijn zak en gaan ze echt touwtje springen...*zoef*, iedereen weg
Das in de Bravo toch?quote:Op donderdag 23 augustus 2012 09:24 schreef Hou-m-Nat het volgende:
Deze bedoelen we toch?
[ afbeelding ]
100% Limaquote:Op donderdag 23 augustus 2012 09:26 schreef Yuki het volgende:
[..]
Das in de Bravo toch?
Op zaterdagavond was er bij de Russendisco in de Lima ook een roeipolonaisedaar had ik het over...
Dan is dat hemquote:
Als het goed is is dit het begin, drie vrienden van me zaten achter me. Ik heb het zichtbaar naar mijn zin op deze foto!quote:Op donderdag 23 augustus 2012 09:30 schreef Yuki het volgende:
[..]
Dan is dat hemqua vloer dacht ik dat het de Bravo was
Die roeipolonaise dus, ik zat ergens vooraan (want mijn vriendengroep danste vooral achterin de Lima)
Jij met hoedje en wit shirt?quote:Op donderdag 23 augustus 2012 09:33 schreef Hou-m-Nat het volgende:
[..]
Als het goed is is dit het begin, drie vrienden van me zaten achter me. Ik heb het zichtbaar naar mijn zin op deze foto!
Wij stonden helemaal vooraan, menig polonaise ingezet, Limbo gedaan en een Russische Kringdans... smullen was het!quote:
Dat heb ik ook! Echt niet fijn..quote:Op woensdag 22 augustus 2012 23:29 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Niet verkouden, wel voelt het alsof er een kettingzaag bezig is in mijn keel en dat ik bij slikken elke keer glas naar binnen slik of zoMja, was het waard
Berenburgquote:Op donderdag 23 augustus 2012 09:47 schreef kciR het volgende:
[..]
Dat heb ik ook! Echt niet fijn..
Iemand een goede tip om dat weg te krijgen?
Lima is altijd top snachts, alleen maar feestende mensen die echt lol komen maken. Lekker buiten ook enzo.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 09:42 schreef Hou-m-Nat het volgende:
[..]
Wij stonden helemaal vooraan, menig polonaise ingezet, Limbo gedaan en een Russische Kringdans... smullen was het!
Limbo en kringdans heb ik ook nog gedaanquote:Op donderdag 23 augustus 2012 09:42 schreef Hou-m-Nat het volgende:
[..]
Wij stonden helemaal vooraan, menig polonaise ingezet, Limbo gedaan en een Russische Kringdans... smullen was het!
Zaterdag: ja!quote:Op donderdag 23 augustus 2012 09:55 schreef Perquisite het volgende:
[..]
Lima is altijd top snachts, alleen maar feestende mensen die echt lol komen maken. Lekker buiten ook enzo.
Ik vind nog steeds overal glitters van zaterdagquote:Op donderdag 23 augustus 2012 09:59 schreef Yuki het volgende:
[..]
Zaterdag: ja!
Zondag: neestemming zat er niet goed in en ik kon ook weinig met de muziek.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |