http://zappen.blog.nl/rtl(...)njacht-beat-the-bestquote:Gordon en Chantal presenteren talentenjacht Beat the Best
Gordon blijft verbazen. Meer dan eens verklaarde hij de talentenjacht bijna-dood, ook al was hij als jurylid te zien in X Factor en Holland’s Got Talent. En nu gaat hij zelf een nieuwe talentenjacht presenteren! Samen met Chantal Janzen neemt hij de honneurs waar bij Beat the Best, een nieuwe auditieshow die John de Mol in de markt zet bij RTL 4. Gordon vertelt in De Telegraaf: “We gaan met Talpa vanaf augustus een nieuw programma maken: Beat the Best . Een soort Holland’s Got Talent , maar dan met talent uit de hele wereld. Fakirs, folkdansers, degenslikkers… En hier en daar een zanger natuurlijk.”
Hij vervolgt: “Wij worden de Wendy en Martijn van dat programma, zeg maar. John de Mol ziet chemie tussen ons. Want ook Chantal is niet op haar mondje gevallen. Wij zijn een supermatch.”
Beat the Best is dus al dit najaar te zien op RTL 4. Mogelijk als vervanging van My Name Is…? Of als opwarmertje op de vrijdagavond voor The Voice of Holland natuurlijk.
Trinnie en Susaannnaaah agree on yaquote:
Welke zender? Net 5?quote:
Thanks!quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 22:08 schreef Karina het volgende:
[..]
SBS 6
Exotische liefde #5 Waar we Filipijnse importeren
te lang in de us denk ikquote:Op zaterdag 18 augustus 2012 22:08 schreef Pisces29 het volgende:
Die Tumormirurmor had die altijd zo'n irritant accent? Of heeft hij te lang in Amerika gezeten?
Voelt wel wat jammer, SBSquote:Op zaterdag 18 augustus 2012 22:08 schreef Karina het volgende:
[..]
SBS 6
Exotische liefde #5 Waar we Filipijnse importeren
Que?quote:
Moet je ff battelen met Bennyquote:
Oh dan vind ik het bij voorbaat niet leuk als het geen Nederlanders zijnquote:
Nee deze Belgen zijn juist leuker. Nog naiever. En zieliger eigenlijk.quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 22:10 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Oh dan vind ik het bij voorbaat niet leuk als het geen Nederlanders zijn![]()
Oh zo, ik keek even of je een TT aan had gepastquote:
Dat zijn ze altijd toch al?quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 22:11 schreef Karina het volgende:
[..]
Nee deze Belgen zijn juist leuker. Nog naiever. En zieliger eigenlijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |