abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Trouwste user 2022 zaterdag 18 augustus 2012 @ 02:07:24 #1
7889 tong80
Spleenheup
pi_115705525


De Gate:

Estelle en Ruud gaan na een huwelijk van 12 jaar en 2 kinderen uit elkaar. Ruud is dit inmiddels wel gewend want hij heeft nog 2 andere ex-vrouwen die ieder ook twee kinderen van hem hebben. De reden waarom ze volgens Estelle uit elkaar gaan is omdat Ruud er (via zijn golftas) nogal wat neukertjes op na zou hebben gehouden. Een van zijn laatste veroveringen zou een dame uit de horecawereld zijn.

Volgens Ruud is echter de de bom gebarsten nadat hij afluisterapparatuur in hun huis heeft geplaatst en zo vernam dat Estelle vreemd ging met Badr Hari waar ze verliefd op is, zelfs misschien zwanger van is. Natuurlijk waren de moeder en zus van Estelle waren op de hoogte van de affaire van Estelle.

Estelle en Badr vertrokken stiekem naar Marokko terwijl Estelle tegen Ruud had gezegd dat ze met Leco van Zadelhoff naar Ibiza zou zijn. Om haar te betrappen heeft Ruud zich verscholen achter een vuilcontainer op Schiphol en zag Estelle terugkomen uit Marokko waarbij zijn vermoedens bevestigd zijn dat ze inderdaad vreemd ging.

Badr Hari had zelf voor/tijdens Estelle ook al een relatie met Daphne. Zij is een maand geleden bevallen is van zijn kind en moest via de media moest vernemen dat haar relatie met Badr voorbij is. Volgens Badr begrijpt Daphne echter "dat zoiets kan gebeuren" (ahum)

Even gingen de geruchten dat Estelle vreemd zou zijn gegaan met Rafael van de Vaart wat deze gate zou hebben veroorzaakt maar het blijkt vooralsnog Badr te zijn. Volgens andere berichten is Rafael wel degelijk vreemdgegaan maar met niemand minder dan Nicky Plessen die een kind heeft met Ruben Bontekoe en zou een scheiding van Rafael en Sylvie op handen zijn.

UPDATE 27-7-2012

Inmiddels zijn we een paar weken verder en is er een staakt het vuren tussen Estelle en Ruud en zijn ze in de rechtbank bezig met de scheiding rond te maken.

Estelle is dol verliefd op haar Badjas Harrie en iedereen mag het weten! (roddelbladen, kranten etc) Als liefdesuitje zijn ze bijvoorbeeld als VIP naar Sensation White gegaan waar Badr, al spelend met het haar van Estelle, vermoedelijk een gast uit een andere sky-box permanent invalide heeft geschopt. Gelukkig lazen we de volgende dag in de krant dat hij er niets mee te maken had, hij had alleen maar wat glazen afgedroogd met een theedoek. Voor de zekerheid zijn ze na de vechtpartij toch maar via het balkon vertrokken voordat de beveiliging er was.

Volgens Badr "overwint hun liefde alles" De vraag is of Estelle nog steeds zo blij is met haar 'vechtmachine' aangezien, na een heerlijke -geplande- vakantie naar het buitenland, Badr moest gaan onderhandelen met de Nederlandse justitie over zijn terugkomst naar Nederland. Er waren inmiddels wat aangiftes tegen hem binnengekomen en hij wilde liever zelf naar het politiebureau komen in plaats van een bezoekje van een arrestatieteam af te wachten.

Inmiddels zit Badr al een paar daagjes vast, en volgens de geruchten mag hij zijn bezoek aan de cel met nog 14 dagen verlengen.

Het wachten is op een reactie van Estelle , het is al 2 weken erg stil vanuit haar kant.

Ruud daarintegen heeft het prima naar zijn zin als vrijgezel. Eindelijk mag hij met al zijn kinderen op vakantie en heeft wellicht een nieuwe mysterieuze blonde vrouw aan de haak geslagen.

Update 07-08-2012

Het voorarrest van Badr is met 3 maanden verlengd.

The story continues!

De hoofdrolspelers:


............Gluiperige Ruud Gul lid..................................Extelle...............................................Badjas Harrie...............

De bijrollen:

Koen Everink (slachtoffer skybox)


Jeroen van de Berg (al eerder in elkaar getimmerd in zijn eigen nachtclub maar durfde niet eerder aangifte te doen)



De kinderen van Ruud



De miserieuze nieuwe scharrel van Ruud



De boosdoeners:

De Golftas



De Vuilcontainer



De vermeende afluisterapparatuur van Ruud



De Skybox



De theedoek



--------

Inmiddels zijn er al wat leuke plaatjes verschenen over deze gate:

En via FB


NIEUWNIEUWNIEUWNIEUW!!!! NU IN DE WINKEL!!!


Eind 2011: Badr & Estelle komen elkaar wel eens tegen in de hotspots in A'dam maar spreken elkaar niet
Oktober 2011: Ontmoeting Badr & Estelle
December 2011: Badr deelt klappen uit in Cooldown
Februari 2012: Estelle interviewt Badr voor Beau Monde, bijna direct daarna gaat hij naar Amerika. Ze skypen omdat hij het artikel nog mag nalezen, meer niet.
3 April 2012: Badr komt terug uit Amerika ivm aanbod K1. Diezelfde avond komen Estelle en Badr elkaar tegen op het gala voor het Emma Kinderziekenhuis. De gevoelens beginnen op te borrelen.
Half mei 2012 (?): Daphne, de ex van Badr, bevalt.
18 mei 2012: Badr mishandelt een bezoeker van club Jimmy Woo, in de Korte Leidsedwarsstraat, vanwege een ruzie tussen broertje en negertjes.
27 mei 2012: Badr vecht een K1 wedstrijd in Madrid, Estelle gaat mee.
2 juni 2012: Geruchten dat Estelle vreemd is gegaan met Rafaël van der Vaart!
Begin juni 2012: Aktie in de tent, volgorde is niet helemaal duidelijk. Er wordt afluisterapparatuur geplaatst in het huis van de Gullitjes. De witte keukentafel is getuige van een slecht-nieuws gesprek. Estelle en Badr gaan op vakantie naar Marrakesh en Ruud zit bij terugkomst in of achter een container op Schiphol. Ruud stelt een persverklaring op over de op handen zijnde scheiding.
12 juni 2012: Media melden scheiding Ruud & Estelle.
15 juni 2012: Interview in Telegraaf. Badr heeft nog nóóit iemand mishandeld! Estelle had het hem zelf gevraagd
20 juni 2012 : Bekendmaking afluisteren Ruud (maar wanneer dat dan was...)
7 juli 2012: Koen Everink in elkaar gerost op Sensation.
8 juli 2012: Estelle had mee zullen doen aan ''Ranking the Stars'', ze ziet er van af.
8 juli 2012: Badr vist zijn witte kleding uit de wasmand en brengt die zelf naar de politie. Want zo is-ie.
25 juli 2012: Na een welverdiende vakantie meldt Badr zich 'vrijwillig' bij de politie. Estelle gaat opnieuw op vakantie, ditmaal naar Ibiza met haar kinderen.
8 augustus 2012: Estelle krijgt voorlopig de kinderen toegewezen, de villa in Amsterdam en 15.000 euro per maand.

Als Badr Hari nog één keer in een vechtpartij belandt, gaat Estelle Cruijff bij hem weg.
Dat is volgens zijn advocate Bénédicte Ficq een extra stok achter de deur bij het schoon schip dat Hari zegt te willen maken.
Ficq heeft dit gisteren verklaard nadat justitie bekendmaakte dat het aantal mishandelingen waarvan de gewelddadige kickbokser wordt verdacht was gestegen van twee naar zes.

In een interview met het Parool op 23-jarige leeftijd: "Ik wil niet meer voor Nederland vechten. Ik ben uitgefloten in Nederland. Ik vecht nu voor Marokko." Hari doelt op zijn gevecht in de Arena in 2005, toen het publiek hem uitfloot toen hij neer was gegaan in de ring: 'Ik ben geboren in Amsterdam, maar ik vecht voor Marokko. Ik wil de Marokkanen in Nederland iets geven waar ze trots op kunnen zijn. Sinds mijn gevecht in de Arena in 2005 ben ik een beetje klaar met het Nederlandse publiek. Ik ging na dertig seconden zwaar neer. Daarna werd ik heel hard uitgefloten. Ja, dag! Vechten in Nederland doe ik dus niet meer. Daar ben ik te trots voor, weet je.'

:P

[ Bericht 4% gewijzigd door tong80 op 18-08-2012 07:17:08 ]
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  † In Memoriam † zaterdag 18 augustus 2012 @ 09:33:51 #2
4036 crew  Cynix ®
Verzuurde hork
pi_115708136


:')
Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken.
De toekomst hangt af van wat je nu aan het doen bent.
pi_115708702
Tong, wil je foto's van de slotjes brug ook in de OP zetten?
Op vrijdag 19 februari 2016 22:42 schreef Nizno het volgende:
je bent zelf een Pino 2.0!
pi_115708785
Steun uit onverwachte hoek

quote:
Gers Pardoel vindt Badr Hari 'keivet'
AMSTERDAM - Gers Pardoel is fan van Badr Hari. De kickbokser wordt verdacht van zes mishandelingen, maar Pardoel heeft grote bewondering voor Hari.

"Nederland zal het wel raar vinden, maar ik vind hem gewoon keivet", zegt de rapper zaterdag in Het Parool.
De 31-jarige rapper waardeert het enorm als mensen ergens enorm gedreven in zijn. "Als ze passie voor iets hebben", zegt Pardoel, die bekend is van hits als Ik Neem Je Mee. In een documentaire van Profiel vertelde de 27-jarige voormalig wereldkampioen K1-vechten over zijn leven en liefde voor de sport. "Ik heb die documentaire gezien, dat is echt… wauw."

Pardoel is wel van mening dat het 'fout' is om buiten de ring door te gaan met vechten. "Maar verder weet ik niet wat er is gebeurd. Ik was er niet bij, dus daar heb ik geen mening over. Hij heeft mij persoonlijk in elk geval niks gedaan."
:')
know'm sayin?
×
word? word.
pi_115709173
quote:
9s.gif Op zaterdag 18 augustus 2012 10:27 schreef alors het volgende:
Steun uit onverwachte hoek

[..]

:')
Tuurlijk. Nog even en Badr wordt gezien als held.
Is dat zo?
  † In Memoriam † zaterdag 18 augustus 2012 @ 10:52:37 #6
4036 crew  Cynix ®
Verzuurde hork
pi_115709208
quote:
9s.gif Op zaterdag 18 augustus 2012 10:27 schreef alors het volgende:
De 31-jarige rapper waardeert het enorm als mensen ergens enorm gedreven in zijn.
Nou, enorm. Enorme paardenlul. :{
Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken.
De toekomst hangt af van wat je nu aan het doen bent.
  Moderator / Miss SHO zaterdag 18 augustus 2012 @ 11:55:13 #7
22592 crew  Ole
pi_115710619
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 augustus 2012 10:22 schreef roos85 het volgende:
Tong, wil je foto's van de slotjes brug ook in de OP zetten?
Ik zal hem even opzoeken..
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  zaterdag 18 augustus 2012 @ 11:59:21 #8
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_115710713
quote:
9s.gif Op zaterdag 18 augustus 2012 10:27 schreef alors het volgende:
Steun uit onverwachte hoek

[..]

:')
Waarmee hij me nogmaals bewijst wat voor randdebiel het is.
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
  Moderator / Miss SHO zaterdag 18 augustus 2012 @ 11:59:24 #9
22592 crew  Ole
pi_115710714
whehe kwam ik tegen

Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  zaterdag 18 augustus 2012 @ 12:20:08 #10
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_115712153
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 augustus 2012 11:59 schreef Ole het volgende:
whehe kwam ik tegen

[ afbeelding ]
ons kloddertje heeft geheime bezigheden buiten fok!?
  Trouwste user 2022 zaterdag 18 augustus 2012 @ 14:51:07 #12
7889 tong80
Spleenheup
pi_115714974
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 augustus 2012 10:50 schreef Smallish het volgende:

[..]

Tuurlijk. Nog even en Badr wordt gezien als held.
Las in een artikel dat bij bepaalde bevolkingsgroepen dat idd het geval is. Net als Holleeder dat is.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115717079
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 augustus 2012 14:51 schreef tong80 het volgende:

[..]

Las in een artikel dat bij bepaalde bevolkingsgroepen dat idd het geval is. Net als Holleeder dat is.

:P
Ik weet het. Dat geschurkt tegen de schurken, bah.
Is dat zo?
pi_115740582
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 augustus 2012 16:11 schreef Smallish het volgende:

[..]

Ik weet het. Dat geschurk tegen de schurken, bah.
Is dat zo?
  Trouwste user 2022 zondag 19 augustus 2012 @ 11:24:26 #15
7889 tong80
Spleenheup
pi_115740933
Gers Pardoel is helemaal geen groot fan van Badr Hari. In Het Parool van zaterdag stond een interview met de rapper, waarin hij zijn bewondering voor de kickboxer uitsprak. Volgens Pardoel is die uitspraak uit zijn verband gerukt.

"Nederland zal het wel raar vinden, maar ik vind hem gewoon keivet", zei Pardoel over Hari. Die uitspraak leverde de 31-jarige rapper veel kritiek op, zijn fans vroegen zich op Twitter af wat Pardoel in zijn hoofd had gehaald.

"Ik vind je een toffe gozer, maar wat je zegt over Badr Hari vind ik echt bizar! Hoe kan je zo iemand nou keivet vinden?", vroeg een fan zich af. "Best jammer die uitspraak van Gers Pardoel. Badr is keivet, doe normaal", reageerde een ander.

Volgens Gers valt zijn bewondering voor het nieuwe liefje van Estelle Cruijff wel mee. "Is niet zo door mij gezegd, snap je wel toch", reageert de rapper op een van de vele tweets. "Hoe kan je alles geloven als je fan bent?! Ik heb het heel anders uitgelegd, snap je." Wat Gers wel met de uitspraak bedoelde, blijft in het ongewisse.

Badr Hari wordt door justitie verdacht van zes geweldplegingen, hij zou onder meer betrokken zijn geweest bij een fikse vechtpartij tijdens Sensation. Dat keurde Pardoel wel af, hij zei dat het 'fout' was van Badr dat hij ook buiten de ring vecht. "Maar verder weet ik niet wat er is gebeurd", zei Pardoel. "Ik was er niet bij, dus daar heb ik geen mening over."

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zondag 19 augustus 2012 @ 11:30:25 #16
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_115741084
Gers Pardoel is een sukkel. Dat blijkt ook wel uit zijn 'verweer', snapte!
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  Trouwste user 2022 zondag 19 augustus 2012 @ 11:44:17 #17
7889 tong80
Spleenheup
pi_115741400
quote:
7s.gif Op zondag 19 augustus 2012 11:30 schreef Copycat het volgende:
Gers Pardoel is een sukkel. Dat blijkt ook wel uit zijn 'verweer', snapte!
Da ge da moar goed wit.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115749777
quote:
7s.gif Op zondag 19 augustus 2012 11:30 schreef Copycat het volgende:
Gers Pardoel is een sukkel. Dat blijkt ook wel uit zijn 'verweer', snapte!
Ik heb geen idee wie die persoon is! Die Gers Pardoel.
♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
  zondag 19 augustus 2012 @ 17:16:33 #19
48646 Poeke
Lief-heb-ster
pi_115750835
quote:
1s.gif Op zondag 19 augustus 2012 16:46 schreef DarkElf het volgende:

[..]

Ik heb geen idee wie die persoon is! Die Gers Pardoel.
Die van dat liedje over de bagagedrager. De zoveelste rapper die een hitje heeft gescoord.
Faber quisque fortunae suae.
Uit Eindhoven
  † In Memoriam † zondag 19 augustus 2012 @ 17:59:09 #20
4036 crew  Cynix ®
Verzuurde hork
pi_115752133
quote:
1s.gif Op zondag 19 augustus 2012 16:46 schreef DarkElf het volgende:
Ik heb geen idee wie die persoon is! Die Gers Pardoel.
Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken.
De toekomst hangt af van wat je nu aan het doen bent.
  † In Memoriam † zondag 19 augustus 2012 @ 18:00:55 #21
4036 crew  Cynix ®
Verzuurde hork
pi_115752201
Al heb ik het idee dat de klad een beetje in de [gate] zit als de ongevraagde mening van wannabe-BN-ers nieuws is. :{
Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken.
De toekomst hangt af van wat je nu aan het doen bent.
  Moderator / Miss SHO zondag 19 augustus 2012 @ 18:16:38 #22
22592 crew  Ole
pi_115752682
Wachr maar tot Badr voor mag komen :9
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_115752946
De roddelpers zal wel klaarstaan als Estelle voor haar eerste bezoekje naar het gevang gaat :P
  Moderator / Miss SHO zondag 19 augustus 2012 @ 18:27:00 #24
22592 crew  Ole
pi_115753020
Volgens mij is ze al geweest. Maar de advocaat wilde niet zeggen wanneer :(
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_115753161
Ze maakt wel wat mee nu ze niet meer aan die witte keukentafel zit :o
Vluchten via het balkon van de skybox, naar de gevangenis.... wanneer komt de film uit??
pi_115762892
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 augustus 2012 12:51 schreef JaneDoe het volgende:

[..]

ons kloddertje heeft geheime bezigheden buiten fok!?
oeps betrapt :7
pi_115772254
quote:
0s.gif Op zondag 19 augustus 2012 17:16 schreef Poeke het volgende:

[..]

Die van dat liedje over de bagagedrager. De zoveelste rapper die een hitje heeft gescoord.
quote:
ah ja merci. een one day fly dus.
♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
pi_115772288
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 augustus 2012 10:50 schreef Smallish het volgende:

[..]

Tuurlijk. Nog even en Badr wordt gezien als held.
quote:
Willem Holleeder‏@WillemHoIIeeder

Badr is een makkelijke prooi. Die vecht zelf. Witte boorden laten het anderen doen.
http://twitter.com/WillemHoIIeeder
  maandag 20 augustus 2012 @ 07:12:18 #29
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_115772325
quote:
Dat is toch niet serieus? Wat een debiele uitspraken op die Twitter :') . Lijkt wel een maffiabaas.
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
pi_115773949
quote:
0s.gif Op maandag 20 augustus 2012 07:12 schreef SEMTEX het volgende:

[..]

Dat is toch niet serieus? Wat een debiele uitspraken op die Twitter :') . Lijkt wel een maffiabaas.
Leon de Winter vraagt zich af wat slachtoffer Koen, een getrouwde man, ‘s nachts om half vier in de Arena te zoeken had en wat er zoal in zijn bloed zat. :{

quote:
WeblogLeon de Winter

Charmante Badr Hari verdient dit niet

maandag 20 augustus 2012 08:47

Een klein jaar geleden werd ik in het Okura Hotel in Amsterdam voorgesteld aan een jongeman voor wie ik meteen sympathie opvatte. Hij was een stuk langer dan ik, een ook heel veel gespierder en leniger.

Charmant en geestig
Hij was een bekende vechtsporter, werd mij verteld, en aangezien ik gedurende de jaren in Amerika veel vechtsporten op tv had gezien, en 'free fight' en 'cage fight' had ontdekt, had hij meteen mijn volle aandacht. Hij was intelligent, charmant, geestig. Zijn naam zei me niets. Hij beviel me. Hij sprak met overtuiging over zijn leven, en hij deed dat met zelfspot. Hij was een wereldster in de dop, dacht ik – tot ik hoorde, veel later, dat hij al lang een wereldster was.

Hij heet Badr Hari.

Machohormonen
Wat hem nu overkomen is - en dat is geen lot dat hem heeft getroffen terwijl hij volledig passief was - gun ik hem niet. Ik gun dat ook niet onze samenleving en zijn sport, en zijn miljoenen fans over de hele wereld. Badr is een fenomeen.

Laat het volgende tot u doordringen: wanneer Badr ergens verschijnt, worden bij veel mannen de machohormonen op volle toeren geproduceerd. Hij roept agressie en provocatie op, alleen al door zijn verschijning. Het is bijna iets dierlijks wat er gebeurt, iets archaisch en tegelijk ongrijpbaars.

Zijn aanwezigheid verstoort de mannelijke pikorde. Alle alfamannetjes raken van streek als Badr binnenstapt. En dat betekent dat er mannen zijn die hem uitdagen, zeker als ze gezopen en gesnoven hebben (wat had slachtoffer Koen, een getrouwde man, ‘s nachts om half vier in de Arena te zoeken, en wat zat er zoal in zijn bloed?).

Openbaarheid
Wat Badr te verwijten valt, is dat hij zich niet volledig uit de openbaarheid heeft teruggetrokken en zich alleen aan zijn sport wijdt. Ik begrijp dat een jonge ster als Badr graag gezien en herkend wil worden, dat is een van de ‘perks’ van zijn roem, maar hij brengt overal verwarring teweeg. Hij is simpelweg te mooi en te verleidelijk voor vrouwen – daar kunnen veel mannen niet mee bestaan, en zoeken dus een confrontatie, ook al weten ze dat een confrontatie met Badr slechts één uitkomst kent.

Badrs zwakte is dat hij zich niet buiten de ring heeft onttrokken aan de blikken van zijn fans - overal waar hij komt, ontstaat spanning, en dat is een paar keer ernstig uit de hand gelopen.

Badr kan een ‘role model’ zijn voor veel jonge immigranten Hij heeft zich door hard werken en ijzeren wilskracht naar boven gevochten, en dat is bewonderenswaardig. De conflicten die hij heeft gehad waren situaties waarin het om eer en respect ging – niet om geld. Buiten de ring heeft Badr niet geslagen om er beter van te worden. Hij is geen roofovervaller.

Hij heeft zich in ingewikkelde situaties niet beheerst (waarom vraagt niemand zich af hoe zijn slachtoffers zich hebben opgesteld tegenover hem?). Daar hoort een psychiater bij te komen, niet een gevangenisbewaarder.

Taakstraf
Ik ben het dus oneens met de harde, compromisloze houding van Gerlof Leistra. Schouder aan schouder zat ik met Badr aan tafel. Zijn ‘personal space’ is dus iets heel relatiefs; het maakt hem niet uit of je dicht bij hem bent, het gaat om de vraag of je agressief bent. Daarop reageert hij, en daarmee moet hij leren omgaan.

Als hij schuldig wordt bevonden, mag Badr niet meer dan een taakstaf en een voorwaardelijke celstraf krijgen. Hij kan gebruik maken van zijn unieke positie bij minderheidsgroepen, en ik ben van mening dat hij de opdracht moet krijgen met jonge allochtonen te werken. Maar hij mag geen enkele scheur in zijn discipline meer toelaten. Hij mag zich de komende tien jaar niet meer in disco’s en dergelijke gelegenheden vertonen. Hij moet zijn sport dienen. En de provocerende macho’s mogen hem nooit meer op hun weg vinden.

Parel
Badr is een schitterende sportman – helaas één met een aantal zwaktes. Daaraan moet hij nu ‘werken’. Hij kan een parel voor de samenleving worden. Maar hem straffen met een gevangenisstraf die zijn loopbaan kapot maakt, is hetzelfde als levenslang.

‘Badrtje moet hangen’ klinkt opeens in Nederland. Nee, te grof en te banaal is dat. Hij moet zich nu gaan bewijzen als iemand die ons allen trots maakt. Dit is de zwaarste partij in Badrs leven.

Leon de Winter
http://www.elsevier.nl/we(...)tm_campaign=elsevier
  maandag 20 augustus 2012 @ 09:57:13 #31
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_115774035
...
Wat een dom stuk. Het heeft een keer bij hem aan tafel gezeten en denkt de inborst door en door te kennen.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_115774454
quote:
15s.gif Op maandag 20 augustus 2012 09:57 schreef Copycat het volgende:
...
Wat een dom stuk. Het heeft een keer bij hem aan tafel gezeten en denkt de inborst door en door te kennen.
Ik hoop dat hij zijn reacties op zijn artikel ook leest! Wat een afgang zeg die meneer de Winter!
  † In Memoriam † maandag 20 augustus 2012 @ 10:21:08 #33
43556 miss_dynastie
pi_115774541
quote:
Zijn aanwezigheid verstoort de mannelijke pikorde. Alle alfamannetjes raken van streek als Badr binnenstapt. En dat betekent dat er mannen zijn die hem uitdagen, zeker als ze gezopen en gesnoven hebben (wat had slachtoffer Koen, een getrouwde man, ‘s nachts om half vier in de Arena te zoeken, en wat zat er zoal in zijn bloed?).
Serieus? Arme Badr verstoort de pikorde en da's niet zijn schuld en Koen had lekker thuis moeten blijven? Omg, wat een oogkleppen :')
pi_115774717
quote:
0s.gif Op maandag 20 augustus 2012 10:21 schreef miss_dynastie het volgende:

[..]

Serieus? Arme Badr verstoort de pikorde en da's niet zijn schuld en Koen had lekker thuis moeten blijven? Omg, wat een oogkleppen :')
ik denk wel dat er een kern van waarheid inzit. Dat opgefokte stoere mannetjes graag even willen laten blijken dat ze niet onder de indruk zijn van Badr. Wil nog steeds niet zeggen dat Badr daar in mee moet gaan.
  † In Memoriam † maandag 20 augustus 2012 @ 10:32:41 #35
43556 miss_dynastie
pi_115774822
quote:
0s.gif Op maandag 20 augustus 2012 10:29 schreef computergirl het volgende:

[..]

ik denk wel dat er een kern van waarheid inzit. Dat opgefokte stoere mannetjes graag even willen laten blijken dat ze niet onder de indruk zijn van Badr. Wil nog steeds niet zeggen dat Badr daar in mee moet gaan.
Het zal best weleens voorkomen, maar ik vind het nogal wat om aan blaming the victim te doen zonder de exacte feiten te kennen. Meneer de Winter is immers een brave huisvader die zéker niet in de Arena is om half vier 's nachts :P
pi_115774856
wat een onzinnig stuk, zinsdelen als "Alfa mannetjes raken van streek door Badr" en "het is bijna iets dierlijks wat er gebeurt" etc zou niet misstaan in een benedenmaats bouquetreeks romannetje, Leon de Winter, de nieuwe voorvechter voor huisvrouwen met jeuk ofzo?
Perfect paranoia is perfect awareness. Yes, I am a misfit.
pi_115774958
Ahjaaaa. Het ligt aan de alphamannen!


En de brandstichting..?
I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
pi_115774981
Leon de Winter :') nog nooit een zinnig woord uitgekomen.
know'm sayin?
×
word? word.
  Trouwste user 2022 maandag 20 augustus 2012 @ 10:46:38 #39
7889 tong80
Spleenheup
pi_115775196
quote:
0s.gif Op maandag 20 augustus 2012 09:52 schreef lexgauw007 het volgende:

[..]

Leon de Winter vraagt zich af wat slachtoffer Koen, een getrouwde man, ‘s nachts om half vier in de Arena te zoeken had en wat er zoal in zijn bloed zat. :{

[..]

http://www.elsevier.nl/we(...)tm_campaign=elsevier
Holy fuck. Die hoeven we dus nooit meer serieus te nemen.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 maandag 20 augustus 2012 @ 10:47:16 #40
7889 tong80
Spleenheup
pi_115775217
quote:
0s.gif Op maandag 20 augustus 2012 10:21 schreef miss_dynastie het volgende:

[..]

Serieus? Arme Badr verstoort de pikorde en da's niet zijn schuld en Koen had lekker thuis moeten blijven? Omg, wat een oogkleppen :')
En dat ie dat huis in de fik stak van een vrouw was ook aan haar te wijten.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115775400
ja want als je midden in de nacht nog op een feestje bent dan vraag je er gewoon om invalide geschopt te worden door een krachtpatser die slachtoffer van zijn eigen borstomvang is.
Zou Leon de Winter ook van mening zijn dat elke vrouw op straat in een korte rok om een verkrachting vraagt? of verkeerd aankijken gewoon pure uitlokking is en schreeuwt om een klap voor je gezicht?
oh en wat te denken van de gevalletjes op de weg zitten, dan vráág je toch gewoon om aangereden te worden door de hardrijdende dronken gasten?
Tuurlijk, het is gewoon de schuld van het slachtoffer, wie loopt er dan ook nog rond op een feestje als je niet eens je vrouw bij je hebt? hartstikke logisch toch...
goed om te weten dat de volgende keer dat ik ooit eens op een feestje kom zonder partner, ik dan gewoon uitlok dat ik invalide geschopt werd, wel zo prettig om dergelijke omgangsregels vooraf te weten.
Perfect paranoia is perfect awareness. Yes, I am a misfit.
  † In Memoriam † maandag 20 augustus 2012 @ 10:56:02 #42
4036 crew  Cynix ®
Verzuurde hork
pi_115775469
Ik heb geprobeerd het te lezen als sarcasme, maar daar is het weer te venijnig voor. Het is allemaal de schuld van de slachtoffers zelf. En van de media natuurlijk.

En dan nog wat middeleeuws gezwets dat wie in elkaar geslagen word er zelf wel om gevraagd zal hebben en eigenlijk gewoon thuis had moeten zitten. Zéker als je getrouwd bent...

Leon heeft zich weer eens laten kennen. Zak. :{
Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken.
De toekomst hangt af van wat je nu aan het doen bent.
pi_115775520
Maar als je Badr neerzet als een grote gevaarlijke gek dan is het wel goed? Je moet slecht over hem schrijven dan is het wel leuk en aardig. waarom? Gers pardoel is ook flink aangevallen om zijn mening kom op zeg wat een onzin hij si bekend dus heeft hij fans en haters.
  maandag 20 augustus 2012 @ 11:00:09 #44
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_115775561
Ja, want als je zegt dat A fout is, juich je Z gegarandeerd toe.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_115775631
quote:
0s.gif Op maandag 20 augustus 2012 10:58 schreef simpelintje het volgende:
Maar als je Badr neerzet als een grote gevaarlijke gek dan is het wel goed? Je moet slecht over hem schrijven dan is het wel leuk en aardig. waarom? Gers pardoel is ook flink aangevallen om zijn mening kom op zeg wat een onzin hij si bekend dus heeft hij fans en haters.
moet heerlijk zijn in een zwart-witte wereld, wie was dat ook alweer van 'als je niet voor mij bent, dan ben je tegen mij?"
Perfect paranoia is perfect awareness. Yes, I am a misfit.
  † In Memoriam † maandag 20 augustus 2012 @ 11:07:38 #46
4036 crew  Cynix ®
Verzuurde hork
pi_115775753
Eeh, Bush? :{w
Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken.
De toekomst hangt af van wat je nu aan het doen bent.
  † In Memoriam † maandag 20 augustus 2012 @ 11:10:20 #47
4036 crew  Cynix ®
Verzuurde hork
pi_115775836
quote:
0s.gif Op maandag 20 augustus 2012 10:58 schreef simpelintje het volgende:
Maar als je Badr neerzet als een grote gevaarlijke gek dan is het wel goed?
Dat hoeft niet, maar stellen dat hij de pech heeft dat iedereen nou eenmaal agressief wordt van zijn uiterlijk en dat hij dus wel móest slaan, maar dat hij dus éigenlijk het slachtoffer is gaat een beetje ver, vind je niet? :?
Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken.
De toekomst hangt af van wat je nu aan het doen bent.
pi_115775854
quote:
0s.gif Op maandag 20 augustus 2012 11:02 schreef WRH het volgende:

[..]

moet heerlijk zijn in een zwart-witte wereld, wie was dat ook alweer van 'als je niet voor mij bent, dan ben je tegen mij?"
Jij hebt toch ook duidelijk je mening? En jij bent toch "tegen"?
pi_115775875
quote:
99s.gif Op maandag 20 augustus 2012 11:10 schreef Cynix ® het volgende:

[..]

Dat hoeft niet, maar stellen dat hij de pech heeft dat iedereen nou eenmaal agressief wordt van zijn uiterlijk en dat hij dus wel móest slaan, maar dat hij dus éigenlijk het slachtoffer is gaat een beetje ver, vind je niet? :?
Dat haal ik er niet uit. Maar ik geloof best wel dat mensen zich gaan uitsloven als hij in de buurt is. D
pi_115775892
quote:
0s.gif Op maandag 20 augustus 2012 10:53 schreef WRH het volgende:
ja want als je midden in de nacht nog op een feestje bent dan vraag je er gewoon om invalide geschopt te worden door een krachtpatser die slachtoffer van zijn eigen borstomvang is.

dat is volgens mij niet wat de Winter beweert.
Als jij als doorgesnoven/bezopen/opgefokt mannetje een fysieke confrontatie aangaat met een beroemde kickboxer om te laten zien hoe stoer jij bent, dan kan je verwachten dat je schade oploopt.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')