Donequote:Op maandag 13 augustus 2012 20:08 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Ja mijn gesoakte 0201 mag eruit, die is nu van smurf.
Dan ga ik huilen.quote:
Nice!quote:Op maandag 13 augustus 2012 20:28 schreef bokkepoot het volgende:
Ja deze mag er ook wel in
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ligt nu in een emmer te roken, ik moet toch heel heel eerlijk zeggen dat ondanks dat deze 201 nog enorm stug aanvoelt en goed afgewerkt is ik toch meer naar Samurai neig, de afwerking is ongeveer hetzelfde maar de denim van Samurai voelt veel onregelmatiger en meer character, dan deze vlakke jappen denim.. Desalniettemin toch een leuke toevoeging aan de collectie
Ik vind dat juist wel prettig aan de 0201. M'n NF is ook wel onregelmatig en de 0201 vind ik qua stof zeker fijner.quote:Op maandag 13 augustus 2012 20:28 schreef bokkepoot het volgende:
Ja deze mag er ook wel in
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ligt nu in een emmer te roken, ik moet toch heel heel eerlijk zeggen dat ondanks dat deze 201 nog enorm stug aanvoelt en goed afgewerkt is ik toch meer naar Samurai neig, de afwerking is ongeveer hetzelfde maar de denim van Samurai voelt veel onregelmatiger en meer character, dan deze vlakke jappen denim.. Desalniettemin toch een leuke toevoeging aan de collectie
Je zou mijn ALD eens moeten zienquote:Op maandag 13 augustus 2012 20:41 schreef BigSmurf het volgende:
[..]
Dan ga ik huilen.
[..]
Nice!
Mijn volgende wordt ook een Sammie, gewoon omdat ik die nog nooit heb gehad. Maar, eerst moeten m'n 0201 en ALD helemaal afgeragd worden. Eerste broekaankoop, minimaal april 2013.
Ik kan beide wel waarderen, De stof lijkt qua structuur een beetje op Nudie Dry selvage naar mijn mening , maar toch vind ik de Samurai's die ik heb toch een tikkeltje interessanter, misschien dat er nog verandering in kan komenquote:Op maandag 13 augustus 2012 20:45 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Ik vind dat juist wel prettig aan de 0201. M'n NF is ook wel onregelmatig en de 0201 vind ik qua stof zeker fijner.
Vast wel, de mijne zit nog niet heel veel wear in, zie OP-foto.quote:Op maandag 13 augustus 2012 20:47 schreef bokkepoot het volgende:
[..]
Je zou mijn ALD eens moeten zien, dan ben je ook jaloers
Die van mij zit in het stadium,gaten vallen er bijna in.. Zal binnenkort eens wat foto's knallenquote:Op maandag 13 augustus 2012 20:54 schreef BigSmurf het volgende:
[..]
Vast wel, de mijne zit nog niet heel veel wear in, zie OP-foto.
Beetje afwisseling is altijd leuk, ene dag Momotaro en andere Roy of Samurai.. Houd het een beetje leuk. 6 maanden dezelfde broek dragen zou mij vervelenquote:Op maandag 13 augustus 2012 20:54 schreef don-diablo het volgende:
Het is maar net wat je leuk vindt op dat moment. Egale stof heb ik altijd mooi gevonden voor meer een clean look. Sinds m'n sugarcane ben ik slubby ook gaan waarderen en ben dan ook erg blij met m'n NF.
Kut, mogelijke breking van belofte na al een half uur.quote:Op maandag 13 augustus 2012 21:04 schreef reipoc het volgende:
iemand geinteresseerd in een sam s500JX-LR 31/36,s5000vx 31/36,s5000bk 29/36,s710bk BIG 32/36,
s5000gx T Earth element 30/36 en enige sugar canes
Status van de Sammie earth en die s5000bkquote:Op maandag 13 augustus 2012 21:04 schreef reipoc het volgende:
iemand geinteresseerd in een sam s500JX-LR 31/36,s5000vx 31/36,s5000bk 29/36,s710bk BIG 32/36,
s5000gx T Earth element 30/36 en enige sugar canes
Ik was eerst.quote:Op maandag 13 augustus 2012 21:06 schreef bokkepoot het volgende:
[..]
Status van de Sammie earth en die s5000bk?
***** ik wil ze allemaal![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 13 augustus 2012 21:07 schreef BigSmurf het volgende:
[..]
Ik was eerst.
Van mij mag jeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ik ben eerst benieuwd hoe ze eruit zien..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Als ook van de sarcastische opmerkingen
quote:Op maandag 13 augustus 2012 21:10 schreef bokkepoot het volgende:
[..]
Van mij mag jeik ben eerst benieuwd hoe ze eruit zien..
Ik ben vooral benieuwd naar de measurements eigenlijk, ik denk dat het merendeel al wel afvalt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Aardig watquote:Op maandag 13 augustus 2012 21:04 schreef reipoc het volgende:
iemand geinteresseerd in een sam s500JX-LR 31/36,s5000vx 31/36,s5000bk 29/36,s710bk BIG 32/36,
s5000gx T Earth element 30/36 en enige sugar canes
Momo's met Nudie vergelijkenquote:Op maandag 13 augustus 2012 20:47 schreef bokkepoot het volgende:
Ik kan beide wel waarderen, De stof lijkt qua structuur een beetje op Nudie Dry selvage naar mijn mening , maar toch vind ik de Samurai's die ik heb toch een tikkeltje interessanter, misschien dat er nog verandering in kan komen
Ik heb het over de structuur van de denim, en dat laatste zullen we wel zien jaquote:Op maandag 13 augustus 2012 21:50 schreef M1stral het volgende:
[..]
Momo's met Nudie vergelijken
Je gaat het verschil nog wel zien lieverd.
40?quote:Op dinsdag 14 augustus 2012 07:10 schreef reipoc het volgende:
zijn allemaal bijna niet gedragen hooguit een paar dagen allemaal ook niet gewassen alleen koud geweekt Heb zo'n 40 jeans en kan niet alles dragen en word dit jaar 50 en dus moeten er wat gaan
Zal proberen vanavond fotos te maken. alleen de s5000vx lot 10 is iets ingekort de rest is nog intact
Wat jij hebt met schoenen heeft hij met broeken.quote:
Zo heeft iedereen wel iets waar ze graag veel van hebben of verzamelen etc. Ik ben iig erg tevreden met m'n NF. Lekker simpel en voor mij een prima tapered fit.quote:Op dinsdag 14 augustus 2012 11:34 schreef Atta-boy het volgende:
Maar schoenen horen niet te faden![]()
Vind het wel heel tof, vind het beginstadium een van de coolste. Maar als je er 40 hebt dan heb je voor 5 levens genoeg broeken hahaha
Heb je zo'n kut leven dat je niks beters kunt dromen?quote:Op dinsdag 14 augustus 2012 14:29 schreef Atta-boy het volgende:
Ik heb vandaag serieus gedroomd dat ik die nudie thin finn in een 28 ging passen en dat het een baggy fit was, toen had ik hem heel lang gedragen en was ie heel mooi gefade. Wat een loser ben ik toch soms
Top dat ze passen! En fijn dat ik een medemens heb kunnen blijmakenquote:Op dinsdag 14 augustus 2012 14:08 schreef DutchErrorist het volgende:
Mijn Clarks zijn vandaag aangekomen en ze passen perfectEcht zo blij
![]()
Dank Bear87
Ik droom normaal nooit wat maar in mijn droom kon ik ineens een soort van nadenken en dacht ik bij mezelf dat dit echt triest wasquote:Op dinsdag 14 augustus 2012 14:47 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Heb je zo'n kut leven dat je niks beters kunt dromen?
quote:Op dinsdag 14 augustus 2012 15:29 schreef Atta-boy het volgende:
[..]
Ik droom normaal nooit wat maar in mijn droom kon ik ineens een soort van nadenken en dacht ik bij mezelf dat dit echt triest wasecht een rare droom.
Sta je welquote:Op dinsdag 14 augustus 2012 19:04 schreef DutchErrorist het volgende:
Ik sta nog steeds niet in de OP. Moet maar eens verandering inkomen
Weird dreams my friendquote:Op dinsdag 14 augustus 2012 18:43 schreef Atta-boy het volgende:
Fuck u don diablo![]()
4 maanden:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Donequote:Op maandag 13 augustus 2012 21:59 schreef BacardiRazzSinas het volgende:
[..]
Yes please!
BacardiRazzSinas - Warehouse 1000xx
Begint lekker door te komen, goeie fit ookquote:Op dinsdag 14 augustus 2012 18:43 schreef Atta-boy het volgende:
Fuck u don diablo![]()
4 maanden:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik moet nog even wachten tot ik weer 's bij m'n ouders ben (laat alle pakketjes altijd daar naartoe sturen).. Maar thanks in advance ookquote:Op dinsdag 14 augustus 2012 14:48 schreef bear87 het volgende:
[..]
Top dat ze passen! En fijn dat ik een medemens heb kunnen blijmaken
Nice.quote:Op dinsdag 14 augustus 2012 18:43 schreef Atta-boy het volgende:
Fuck u don diablo![]()
4 maanden:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Hoog water.quote:Op dinsdag 14 augustus 2012 21:13 schreef DutchErrorist het volgende:
Mijn STF en Clarks die ik van Bear heb gekocht
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Heb je wat measurements? Ik dacht altijd dat de Element-series beetje dezelfde fit hadden als de 0201.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 10:37 schreef bokkepoot het volgende:
Die Water.. Mijn Wind is nog ruimer
Het is nog geen Jort nee, maar toch.quote:
Is fake.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 12:46 schreef xSanjay het volgende:
Ik vraag me af of deze site 100% legit is:
http://www.nudiejeansale.com/
Meerdere mensen al naar nudie gemaild, waarbij ze antwoord kregen dat het een echte site is. Ik snap alleen niet waarom ze dan jeans aanbieden die een stuk goedkoper zijn dan bij nudie zelf.
Ik zal binnenkort even voor je opmetenquote:Op woensdag 15 augustus 2012 11:06 schreef BigSmurf het volgende:
[..]
Heb je wat measurements? Ik dacht altijd dat de Element-series beetje dezelfde fit hadden als de 0201.
[..]
Het is nog geen Jort nee, maar toch.
Voor mij ook niet. Ben toch op lowlands. Warm zat in korte broek.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 20:10 schreef BigSmurf het volgende:
Atta verzuipt daarin.
Het is wel echt warm zeg, geen denim voor mij de komende dagen!
Welke model is de broek met maat 31?quote:Op woensdag 15 augustus 2012 20:50 schreef STIKSB het volgende:
heb twee mooie Levis Vintage Clothing broeken te koop voor cheap 50euro per stuk 1 is maat 31 en de andere is 36 als je interesse heb kan ik fotos voor je maken ze zijn amper gedraken
501z XX mooie washing heeft kan wel foto maken als je interesse hebquote:Op donderdag 16 augustus 2012 10:31 schreef wes55 het volgende:
[..]
Welke model is de broek met maat 31?
Alle LVC's zijn 501XX. Het jaartal van de 501 bepaald de fit.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 14:19 schreef STIKSB het volgende:
[..]
501z XX mooie washing heeft kan wel foto maken als je interesse heb
eeh nee je heb 505 519 605quote:Op donderdag 16 augustus 2012 18:32 schreef M1stral het volgende:
[..]
Alle LVC's zijn 501XX. Het jaartal van de 501 bepaald de fit.
volgens mij begon jij eerder uit de hoogte te doen door zomaar reacties te geven dat alle lvc 501xx zijn en vervolgens noem ik andere model nmrs en blijf je toch nog zeggen dat het geen lvc,s zijnquote:Op donderdag 16 augustus 2012 19:12 schreef M1stral het volgende:
Maar je hebt gelijk. Hoef je niet direct zo uit de hoogte te doen, met je "lul niet".
Will doquote:Op donderdag 16 augustus 2012 20:02 schreef leppeh het volgende:
Haha, hou jij het gewoon bij Momotaro-advies M1stral
LVC heeft mooie prewashesquote:Op donderdag 16 augustus 2012 19:41 schreef BigSmurf het volgende:
Ik meende ook dat er alleen raw LVC 501's waren. Prewash geen idee, die zijn vrijwel nooit interessant.
+1 hehequote:Op donderdag 16 augustus 2012 20:22 schreef T_Fuff het volgende:
pre-washes zijn zo, simpel, saai, onaantrekkelijken het is gewoon nep
wat maakt het ook uit eigenlijk, mijn zorgen niet
Dit, en zo nep en zachtquote:Op donderdag 16 augustus 2012 20:22 schreef T_Fuff het volgende:
pre-washes zijn zo, simpel, saai, onaantrekkelijken het is gewoon nep
wat maakt het ook uit eigenlijk, mijn zorgen niet
Nep kan ik me nog iets bij indenken, maar simpel, saai en onaantrekkelijk ben ik het niet met je eensquote:Op donderdag 16 augustus 2012 20:22 schreef T_Fuff het volgende:
pre-washes zijn zo, simpel, saai, onaantrekkelijken het is gewoon nep
wat maakt het ook uit eigenlijk, mijn zorgen niet
Als jij met 30+ graden een jeans aan wil, vooral doen. Ik hou het bij een korte broek.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 15:53 schreef Vinniiee het volgende:
Witte jeans voor morgen. Date & FOK! meet. To do or not to do?
Ik heb geen fatsoenlijke korte broekquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 15:53 schreef BigSmurf het volgende:
[..]
Als jij met 30+ graden een jeans aan wil, vooral doen. Ik hou het bij een korte broek.
Heheheh die is nice, die onthoud ikquote:Op zaterdag 18 augustus 2012 20:55 schreef leppeh het volgende:
Zo, die water element ziet er goed uit. De honeycombs zijn net kleine golfjes, doet me echt aan water denken!
Ongeveer 3 kwart jaarquote:Op zaterdag 18 augustus 2012 23:06 schreef M1stral het volgende:
Die is wel dope geworden Bok, hoeveel wear zit erin?
Is ook gewoon de zelfde, ik kon alleen geen Samurai selvage vinden dus zit er maar Cone 14 oz opquote:Op zondag 19 augustus 2012 00:28 schreef Ali_Ilegali het volgende:
Die water blijft gewoon vetWaar heb je die nieuwe wallet van? Lijkt op Beautiful_Freak zijn wallet
quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 20:47 schreef bokkepoot het volgende:
Zo
Even naast mijn 201 gelegd
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Heb nog een nieuwe aankoop, huidige wallet was toch echt te groot voor mijn smaak. Even een andere laten maken dan maar
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nice! Ziet er bij allebei heel goed uitquote:Op zondag 19 augustus 2012 01:12 schreef Ali_Ilegali het volgende:
9 Months Update
Enjoy it![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |