Dat is meer om te voorkomen dat iedereen één uur van te voren bij de incheckbalie staat.quote:Op zaterdag 17 november 2012 16:51 schreef Guppyfriend het volgende:
Ik dacht dat het een moeten was, maar het is dus een advies? Omdat er op Schiphol.nl toch behoorlijk dwingend wordt gezegd "Voor deze vlucht dient u minimaal 3 uur voor vertrek aanwezig te zijn".
Helderquote:Op zaterdag 17 november 2012 17:02 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Dat is meer om te voorkomen dat iedereen één uur van te voren bij de incheckbalie staat.
Beetje afhankelijk van de maatschappij. Bij KLM kun je altijd in een paar minuten bagage droppen. Als je een maatschappij met weinig personeel op schiphol hebt zou ik eerder gaan, niet omdat je het gaat missen als je als laatste in de rij staat, maar omdat de gemoedsrust veel groter is in de rijen voor security enzo.quote:Op zaterdag 17 november 2012 17:04 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Heldermaar als ik dus thuis incheck, maakt dat niet uit en kan ik ook één uur van te voren komen. Baggage op de band en klaar?
Is ook absoluut het plan hoor. Maar het lukt me om precies 3 uur van te voren aan te komen op Schiphol. NS kennende zou ik zomaar een aansluiting kunnen missen, dus dan zou het 2,5 uur van te voren zijn. Vroeg me af of dat een probleem zou zijn. Lijkt het niet op dus?quote:Op zaterdag 17 november 2012 17:29 schreef XL het volgende:
[..]
Beetje afhankelijk van de maatschappij. Bij KLM kun je altijd in een paar minuten bagage droppen. Als je een maatschappij met weinig personeel op schiphol hebt zou ik eerder gaan, niet omdat je het gaat missen als je als laatste in de rij staat, maar omdat de gemoedsrust veel groter is in de rijen voor security enzo.
Mijn ervaringen met de KLM zijn bij het droppen van bagage op Amsterdam nou net niet zo goed, zeker bij het vertrek van vele (intercontinentale) vluchten tegelijk kan de rij om je koffer af te geven nogal lang zijn.quote:Op zaterdag 17 november 2012 17:29 schreef XL het volgende:
[..]
Beetje afhankelijk van de maatschappij. Bij KLM kun je altijd in een paar minuten bagage droppen. Als je een maatschappij met weinig personeel op schiphol hebt zou ik eerder gaan, niet omdat je het gaat missen als je als laatste in de rij staat, maar omdat de gemoedsrust veel groter is in de rijen voor security enzo.
In je confirmation staat je Booking Reference en daarmee kun je inchecken.quote:Op dinsdag 27 november 2012 10:27 schreef Muisraket het volgende:
Ik vlieg over een tijdje naar Dublin en heb wel een bevestigingsmail van de maatschappij (Aer Lingus) ontvangen, maar geen echte e-tickets. Is deze bevestingsmail + een geldig identiteitsbewijs voldoende om in te checken, moet ik ze snel even gaan mailen?
http://www.seatguru.com/airlines/KLM/KLM_MD-11.phpquote:Op dinsdag 27 november 2012 14:30 schreef DancePlaza het volgende:
vlieg zaterdag met KLM (een md11) naar montreal, kan ik verwachten dat er (usb) stroom aanwezig is?
en wat is de kans dat er economy user naar bc worden geupgrade?
In BC is toch gewoon stroom? Alleen geen USB volgens mij.quote:Op dinsdag 27 november 2012 14:34 schreef Fogel het volgende:
[..]
http://www.seatguru.com/airlines/KLM/KLM_MD-11.php
Zelfs in business class geen stroom!
De kans is heel klein. Zelfs met gold card nooit een intercontinentale upgrade gehad (zelfs al had ik dure economytickets, of economy comfort).
Er staat "no power" als je over de BC stoelen heen gaat met de muis.quote:Op dinsdag 27 november 2012 14:49 schreef Bajskorv het volgende:
[..]
In BC is toch gewoon stroom? Alleen geen USB volgens mij.
quote:Op dinsdag 27 november 2012 14:50 schreef Fogel het volgende:
[..]
Er staat "no power" als je over de BC stoelen heen gaat met de muis.
Mhhh, maar als je op het power icoon drukt staat er "All World Business class seats are equipped with AC power ports. There is no power in Economy. "
quote:You can connect your laptop or other electronic equipment to the power supply in:
• Business Class on our Boeings 777, 747, 737-700/-800/-900, Airbus A330 and MD11 aircraft
• Economy Class on our A330-300 aircraft
You do not need an adapter to plug in: both two and three-pin plugs can be used.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |