Ik ben ongeveer even jong als jij. En het was niet na mijn tijd. Volgens mij lazen we het ook op de kleuterschool.quote:Op woensdag 8 augustus 2012 09:03 schreef Karina het volgende:
volgens mij was de Bobo iets na mijn tijd.
Dan heb ik het misschien nooit gelezen, ik ken het wel, maar meer van mijn zussen dan van mezelf. De eerste editie is van 1968 lees ik. Misschien dat mijn kleuterschool niet zo voorlijk was dat ze dit blad meteen aanschaften.quote:Op woensdag 8 augustus 2012 09:11 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik ben ongeveer even jong als jij. En het was niet na mijn tijd. Volgens mij lazen we het ook op de kleuterschool.
*zwak voor dit soort tekeningen*quote:
Die ken ik nietquote:Op woensdag 8 augustus 2012 10:31 schreef Lienekien het volgende:
Als Okki en Taptoe worden genoemd, moet nummer twee niet vergeten worden: Jippo!
[ afbeelding ]
We kregen ze van de buurvrouw, die was inspecteur bij het onderwijs.
Ik heb vier tijdschriftenboxen vol met oude Tina's, als je iets specifieks zoekt? Dan kan ik wel even kijken. Het ligt helaas niet allemaal op volgordequote:Op zaterdag 11 augustus 2012 04:26 schreef female81 het volgende:
*Klikt rechts en slaat op*
Dank je wel.
Nee, niet echt iets speciaals, want ik heb sowieso geen kennis van de inhoud van Tina's van voor de jaren 90 (uitgezonderd enkele exemplaren die ooit bij mij in huis zijn beland, en waarvan ik al scans had geplaatst).quote:Op zaterdag 11 augustus 2012 13:52 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik heb vier tijdschriftenboxen vol met oude Tina's, als je iets specifieks zoekt? Dan kan ik wel even kijken. Het ligt helaas niet allemaal op volgordedus het kan even tijd kosten.
Ik kan weleens kijken wat de oudste Tina is die ik nog heb en daar iets uit posten EN de nieuwste, die zal dan uit rond 1980? gok ik zal zijn.quote:Op zaterdag 11 augustus 2012 15:28 schreef female81 het volgende:
[..]
Nee, niet echt iets speciaals, want ik heb sowieso geen kennis van de inhoud van Tina's van voor de jaren 90 (uitgezonderd enkele exemplaren die ooit bij mij in huis zijn beland, en waarvan ik al scans had geplaatst).
Desondanks vind ik willekeurige afbeeldingen wel heel leuk om naar te kijken, dat ouderwetse stijltje.
Ik ken de Appie Happie strips uit Het Parool die we vroeger thuis lazen.quote:Op zaterdag 11 augustus 2012 18:51 schreef tong80 het volgende:
Hier heb ik nog een paar boekjes van :
[ afbeelding ]
Weet niet meer waar de afzonderlijke strips in te zien waren. Krant ? Tijdschrift ?
Ik las de PEP, later de EPPO.quote:Op woensdag 8 augustus 2012 08:31 schreef tong80 het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik ben van alle bladen lid geweest. Behalve van De Tina, dat was een meisjesblad, en De Kuifje, dat was Belgisch en zat in de leesmap.
De Sjors was mijn favoriet, die fuseerde later met De Pep tot De Eppo.
Ben ik er één vergeten ?
Wat lazen jullie ?
Dat is precies het boekje dat ik nog heb.quote:Op zaterdag 11 augustus 2012 19:21 schreef Karina het volgende:
Ik ken de Appie Happie strips uit Het Parool die we vroeger thuis lazen.
[ afbeelding ]
Kan ik in ieder geval iets aan vast plakken, als je nieuwste uit 1980 komt.quote:Op zaterdag 11 augustus 2012 19:21 schreef Karina het volgende:
Volgens mij liep de "Tina" strip jarenlang, misschien wel grappig om te kijken hoe zij in de loop der tijd is veranderd. Peggy liep ook jarenlang voorzover ik me kan herinneren.
Leukquote:Op zaterdag 11 augustus 2012 19:58 schreef female81 het volgende:
[..]
Stukje Tina-strip uit 1986:
[ afbeelding ]
Stukje Tina-strip uit 1991.
[ afbeelding ]
Sorry dat het even duurdequote:Op vrijdag 17 augustus 2012 09:54 schreef female81 het volgende:
Zoek maar niet meer verder.
Geen scans meer in SHO?
(En wat er staat geldt eigenlijk voor héél Fok!, niet alleen voor SHO.)
Edit: dat topic is inmiddels op een paar berichten na helemaal verwijderd. Vaag.
Het zijn gewoon stripweekbladen met verschillende strips erin.quote:Op woensdag 8 augustus 2012 12:03 schreef Tropanzia het volgende:
Hoezo heette Michel Vaillant daar toen nog Kuifje????
Kuifje is die vent met die hond en die kapitein toch?
En hoezo heette Billie Turf, daar nog, Sjors v.d. Rebellenclub.
Sjors v.d. rebellenclub is toch die neger die vriendjes was met Sjimmie?
Ik ook heb ook alweer jaren een abonnementquote:Op woensdag 29 augustus 2012 14:42 schreef MediaThom het volgende:
Ik las/lees nog steeds de Donald Duck.
Vind die echt geweldig.
Jij bent helemaal geen 40+quote:Op zaterdag 1 september 2012 15:36 schreef KwadeAfdronk het volgende:
[..]
Ik ook heb ook alweer jaren een abonnement
wel bijna 30quote:Op zondag 2 september 2012 03:58 schreef nicknicknickname het volgende:
[..]
Jij bent helemaal geen 40+maar groot gelijk hoor! Ik lees hem ook nog steeds
Die ken ik. Maar zijn van voor mijn tijd.quote:Op zondag 2 september 2012 12:34 schreef Iwanius het volgende:
Geen mensen die onderstaande boeken kennen of gaat dit alleen maar over magazines?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik had de Sjors, dat de Eppo werd. Wist niet dat het daarna weer Sjors en Sjimmie is geworden.quote:Op woensdag 5 september 2012 18:03 schreef Drugshond het volgende:
Ik heb nog 15 jaargangen van de eppo (volledig compleet) wat later sjors en jimmie is geworden.
quote:Bobo kiest voor RTL Telekids
Het blauwe konijn Bobo maakt voortaan onderdeel uit van de programmering van RTL Telekids, het kinderblok op RTL 8. Dat heeft de tv-zender donderdag laten weten. Bobo, een bekend merk in Nederland, België en Indonesië, zal elke schooldag in de ochtend te zien zijn met zijn gelijknamige kinderserie. “Met Bobo zetten wij opnieuw een belangrijke stap naar ons doel om van RTL Telekids hét kinderplatform van Nederland te maken“, zegt Bas Offenberg, de baas van RTL Telekids.
Offenberg vervolgt: “Bobo is een ongelofelijk grappige en aansprekende kinderserie, die ook nog een licht educatief karakter heeft. Dat is precies waar wij met RTL Telekids voor staan.”
In 1968 werd Bobo geboren, toen het gelijknamige educatieve magazine op de markt kwam. Het blad werd in 2010 vernieuwd, er kwam een iPhone-applicatie en een site.
Studio 100, bekend van onder andere K3 en Mega Mindy, begon vorig jaar met het produceren van de tv-serie.
Bron
Tegen die tijd kom ik je versieren. Vanwege die Eppo's. Ik heb alleen een paar jaargangen compleet, heb wel wat van de voorliggende jaargangen PEP.quote:Op woensdag 5 september 2012 18:03 schreef Drugshond het volgende:
Ik heb nog 15 jaargangen van de eppo (volledig compleet) wat later sjors en jimmie is geworden. Alles netjes in archiefdozen gestopt. Kan ik (ooit) later de blits mee maken in het bejaardentehuis.
quote:Op donderdag 6 september 2012 19:51 schreef sigme het volgende:
[..]
Tegen die tijd kom ik je versieren. Vanwege die Eppo's. Ik heb alleen een paar jaargangen compleet, heb wel wat van de voorliggende jaargangen PEP.
Ik kan me zelfs nog herinneren dat er een prijsvraag was om een nieuwe naam te verzinnen toen de PEP en Sjors samen gingen.quote:Op donderdag 6 september 2012 19:51 schreef sigme het volgende:
Ik heb alleen een paar jaargangen compleet, heb wel wat van de voorliggende jaargangen PEP.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |