quote:
Je was quote-alert.quote:Op dinsdag 11 september 2012 21:12 schreef dolfina-chica het volgende:
ik denk, ik word geroepen
Maar valt mee
[..]
nee, helaas, melatonine moet je zelf betalen als je het voorgeschreven krijgt. Goedkoper is het dan om bij de Tuinen een pot van het eigen merk te halen, heb je vijfhonderd tabletjes voor iets van tien euroquote:Op dinsdag 11 september 2012 20:34 schreef dolfina-chica het volgende:
[..]
en bij sommige werkt 10mg niet eens(add'er)
Je kan melatonine gewoon kopen, maar ja.. als je geen geld hebt..
Billie, vraag je huisarts er eens naar... dan wordt ie vergoed...
Gewoon achter de hand houden..
quote:Op dinsdag 11 september 2012 21:25 schreef Mirjam het volgende:
[..]
nee, helaas, melatonine moet je zelf betalen als je het voorgeschreven krijgt. Goedkoper is het dan om bij de Tuinen een pot van het eigen merk te halen, heb je vijfhonderd tabletjes voor iets van tien euro
quote:Op dinsdag 11 september 2012 22:18 schreef dolfina-chica het volgende:
Fan!! Dat is een mega idee!!
Ik zal ook gelijk eens kijken wat ik nog in de kast heb (voorraadje is altijd handig)
maar inderdaad, als je toch wat stuurt..
een zakje macaroni mix... enz.. kan net zo goed!!!
Mooi !quote:Op dinsdag 11 september 2012 22:20 schreef dolfina-chica het volgende:
ik moet zeggen, ik heb dan gehoord van een pakketje, waar dan inderdaad theelichtjes bij zat enz. En inderdaad wat je zegt, of je nou 4 kilo stuurt of 9,5.. prijs blijft hetzelfde![]()
Ik vind het een strak plan!
geeft niets, je hebt mensen op ideeën gebrachtquote:Op dinsdag 11 september 2012 22:24 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Mooi !![]()
ik twijfelde nog of ik het hier zou neerzetten, maar het zat nu eenmaal in mijn hoofd![]()
eh... niet vergeten... scheerschuim, scheermesjes, deodorant, al dat soort dingen
komen steeds terug, ik had er verdorie best nog wat meer in kunnen proppen![]()
maar goed, een ideetje in ieder geval voor de volgende die iets stuurt.
Zijn T-shirt ruiken lekker, maar Billie moet natuurlijk ook lekker ruiken
Cool !quote:Op dinsdag 11 september 2012 22:45 schreef Ireth het volgende:
Ik vind dit een heel leuk idee Fan! Wij hebben het ook niet breed (understatement) maar het is zo lekker om dat soort dingen idd op voorraad te hebben staan
Ik ga eens kijken als mijn roeibootje (een schip kan ik het niet noemen) met geld weer binnen is of ik ook iets kan sturen!
Misschien dat er iemand in Utrecht woont die dit ook wil doen? Dan kunnen we samen een pakketje maken, scheelt weer in de verzendkosten??
is dit trouwens gelukt???quote:Op dinsdag 14 augustus 2012 20:28 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Bezem kan ik er ook wel bij doen. Stuur maar een PM naar dit account Billie. Verkeerde account.
Billie heeft van mij een nieuwe pan gekregen, maar geen bezem. Had er maar 1 in huis liggen, vandaar. Helaas sindsdien niet de bevestiging van Billie gekregen dat hij de pan in goede orde heeft ontvangen.quote:Op dinsdag 11 september 2012 22:50 schreef dolfina-chica het volgende:
Heb me weer even door de lijst heen geworsteld!!
[..]
is dit trouwens gelukt???
Best leuk, die quote alertquote:Op woensdag 15 augustus 2012 22:41 schreef Outpost76 het volgende:
Zal morgen echt eens actie gaan ondernemen. Messen set kan van t to do lijstje af. Ok ik moet m nog opsturen maar das een kwestie van tijd.
Er staat mij wel iets van bij van de pan, maar ik weet het niet meer...quote:Op dinsdag 11 september 2012 22:55 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Billie heeft van mij een nieuwe pan gekregen, maar geen bezem. Had er maar 1 in huis liggen, vandaar. Helaas sindsdien niet de bevestiging van Billie gekregen dat hij de pan in goede orde heeft ontvangen.
quote:Op dinsdag 11 september 2012 22:55 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Billie heeft van mij een nieuwe pan gekregen, maar geen bezem. Had er maar 1 in huis liggen, vandaar. Helaas sindsdien niet de bevestiging van Billie gekregen dat hij de pan in goede orde heeft ontvangen.
oops, ik moet eerst verder lezen voor ik vragen stelquote:Maar er is ook goed nieuws! Ik heb van Lucky Strike een heel handige rugzag/karretje met handvat in 1 gekregen, samen met een pan, net zoals ik die van Jellereppe heb gekregen. Beiden, bedankt daarvoor
Haha, geen probleem. Ik vind het niet erg. Je weet nooit hoe het leven loopt en waarom iemand een tijdje niet reageert. Hopelijk heeft hij wat aan de kookpan gehad.quote:Op dinsdag 11 september 2012 23:00 schreef dolfina-chica het volgende:
[..]
Er staat mij wel iets van bij van de pan, maar ik weet het niet meer...
Sommige dingen moet ik toch gaan opschrijven
Ik ga er vanuit dat Billie morgen weer online is, dus dat we een reactie krijgen
De pan is er iigquote:Op dinsdag 11 september 2012 23:03 schreef dolfina-chica het volgende:
[..]
[..]
oops, ik moet eerst verder lezen voor ik vragen stel
Ho Ho die vriezer moet nog eerst bij Billie zijn.quote:Op dinsdag 11 september 2012 23:00 schreef Mirjam het volgende:
Ik ben sowieso van plan om begin volgende week, maar dta ga ik eerst goed overleggen met Billie, een zut huisgekookte maaltijden langs e brengen voor in de vriezer. En daarbij lang houdbaar spul zoals pasta en rijst enzo. Maar als ik an toch ga, en mensen willen graag wat bijdragen, kan ik er eventueel ook namens anderen verzorgingsspullen etc. Bij doen?
Het is maar een idee hoor, maar als ik dan toch ga? Scheelt weer zeven euro verzendkosten als je toch al van plan was om wat op te sturen, en daar kan dan weer extra shampoo, tandpasta, douchegel etc. Van ekocht worden
Donderdag toch?quote:Op dinsdag 11 september 2012 23:04 schreef Rucky het volgende:
[..]
Ho Ho die vriezer moet nog eerst bij Billie zijn.
Die gaat één deze dagen komen dat dan wel weer.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |