Maar goed dat die Nieuw-Zeelander niet alleen brons had, dan was Teun bij Mart vast tenenkrommend geweest.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 19:19 schreef SjaakVilleneuve het volgende:
Mooiste sport op de OS
Mag ik dat zeggen?
Ik zag het niet. Maar ik weet ook niet hoe het zit met afstellingen van de fiets. Of dat die vaste maten hebben of niet.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 19:22 schreef The_Big_Lebowski het volgende:
Ik zie wel dat achterwiel van die NZL dichterbij die achterste rode lijn dan Teun zijn wiel. het is miniem, maar het lijkt erop dat hij ook echt derde is geworden.
Jij mag dat zeggen.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 19:19 schreef SjaakVilleneuve het volgende:
Mooiste sport op de OS
Mag ik dat zeggen?
Even die duitse beachvb eruit knikkeren vanavond.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 19:24 schreef Columbiafan het volgende:
Duitsers hebben nu 5 keer goud, en 14! keer zilver
Ontzettend zonde ja.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 19:27 schreef Leatherface het volgende:
Mulder redt zoals wel vaker de enigszins de meubelen. Wat is het toch zonde hoe deze sport in een paar jaar op zijn gat is komen liggen hier.
Brit die ik het het meeste gun.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 19:28 schreef SjaakVilleneuve het volgende:
HERO, emotie ... heerlijk
Dit is sport!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |