quote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:33 schreef MrMonkeyman het volgende:
[..]
Zeg er dan iets van!Goh, ik alleen tegen 7 afgetrainde vechtsporters, moet ik me nou echt in mijn ego gekrenkt voelen omdat jij me een mietje vindt als ik dat niet doe?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
Dat ben ik met je eens.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:33 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Als alleenstaand iets is het nog wel ok hoor. Best indrukwekkend opzich.
Maar niet als bedelmiddel voor gasten die te beroerd zijn om te werken. Ze huppelen wat rond, zijn echt zwartgeblakerd van het de hele dag niets doen in de zon en ze vallen je gewoon lastig tijdens je dure biertje...
Oh ja, sowieso straatmuzikanten. 1 gast die kan zingen met een gitaar ok. Maar het zijn dus of die latino's of een groep roemenen met fluit en accordeon. Het is altijd keihard, storend en ik zit er niet op te wachten.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:35 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Dat ben ik met je eens.
Maar dat vind ik van al die gasten, ook die panfluit shit.
En van die verkopers.
Flikker op, ik wil gewoon mijn ding doen zonder lastig gevallen te worden
Dat willen zij ookquote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:35 schreef Royco1 het volgende:
Flikker op, ik wil gewoon mijn ding doen zonder lastig gevallen te worden
nou ja vechtsporters... balletdansers. Je bent toch ook niet bang voor Ang3l?quote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:34 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Goh, ik alleen tegen 7 afgetrainde vechtsporters, moet ik me nou echt in mijn ego gekrenkt voelen omdat jij me een mietje vindt als ik dat niet doe?
In welk opzicht?quote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:37 schreef stbabylon het volgende:
[..]
nou ja vechtsporters... balletdansers. Je bent toch ook niet bang voor Ang3l?
Nee, je mag van me voelen wat je voeltquote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:34 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Goh, ik alleen tegen 7 afgetrainde vechtsporters, moet ik me nou echt in mijn ego gekrenkt voelen omdat jij me een mietje vindt als ik dat niet doe?
jullie denken dat ze dat hier denkenquote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:25 schreef stbabylon het volgende:
(Amsterdam is 100x beter dan wat dan ook, de enige stad en feijenoord zuigt ezelballen, bijv.)
Kan hier geen filmpjes bekijken, maar op alleen het plaatje zie ik een redelijk gespierd, maar knetter mager, dun benig sletje. Niet echtquote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:38 schreef MrMonkeyman het volgende:
[..]
Nee, je mag van me voelen wat je voelt
Of je moet zo'n vriendin nemen:
![]()
Omdat dat het enige is wat we horenquote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:40 schreef rival het volgende:
[..]
jullie denken dat ze dat hier denken
Nooit, maar dat komt omdat het niet zo isquote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:41 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Omdat dat het enige is wat we horen
Hoe vaak hoor jij Amsterdammers zeggen dat ze in een gemiddelde Nederlandse stad wonen, die niet veel verschilt van bijv. Rotterdam, Groningen of Arnhem?
Als je dat dun en benig vindtquote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:40 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Kan hier geen filmpjes bekijken, maar op alleen het plaatje zie ik een redelijk gespierd, maar knetter mager, dun benig sletje. Niet echt... eerder
het is geen gem. nederlandse stad, het is DE hoofdstad!quote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:41 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Omdat dat het enige is wat we horen
Hoe vaak hoor jij Amsterdammers zeggen dat ze in een gemiddelde Nederlandse stad wonen, die niet veel verschilt van bijv. Rotterdam, Groningen of Arnhem?
Op het plaatje ziet haar lichaam er slechter uit dan in het filmpje.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:40 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Kan hier geen filmpjes bekijken, maar op alleen het plaatje zie ik een redelijk gespierd, maar knetter mager, dun benig sletje. Niet echt... eerder
Dat zal het dan wel zijn.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:43 schreef L-E het volgende:
[..]
Op het plaatje ziet haar lichaam er slechter uit dan in het filmpje.
Apeldoorn en Den Haag hebben ook een paleis. Den Haag zit de regering. Waarin verschilt Amsterdam anders dan dat het op papier de hoofdstad is?quote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:43 schreef rival het volgende:
[..]
het is geen gem. nederlandse stad, het is DE hoofdstad!
Niet waar!quote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:42 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nooit, maar dat komt omdat het niet zo is.
Maar mijn aversie tegen de rest is zwaar overtrokken hoor.
Valt wel mee hoe erg ze gespierd is. Je ziet wel dat het voor kracht en conditie is, niet voor show.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:43 schreef Cue_ het volgende:
zij is niet dun en benig.. vooral erg.. erg gespierd. Vind ik dan weer niet mooi
Ja, maar een stad is ook de voorzieningen, bereikbaarheid, OV, sfeer etc etc.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:45 schreef L-E het volgende:
Amsterdam is heel gemiddeld. Er zijn net zo veel idioten, straattuig, en verschrikkelijk leuke mensen als in elke andere stad. Er lopen wellicht wel iets meer toeristen.
ja, dat wel, maar niet alleen mbt Amsterdam danquote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:46 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Niet waar!Jij bent gewoon een urbanist!
Ik vind het erg gespierdquote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:46 schreef MrMonkeyman het volgende:
Valt wel mee hoe erg ze gespierd is.
niet, maar jij blijft wel denken dat hier iedereen zo denkt, alleen omdat HW dat doetquote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:45 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Apeldoorn en Den Haag hebben ook een paleis. Den Haag zit de regering. Waarin verschilt Amsterdam anders dan dat het op papier de hoofdstad is?
Welk totaalpakket dan? Ik kom uit Amsterdam, heb er jaren gewoond, kom er regelmatig, maar het is voor mij gewoon een stad. Een leuke, fijne, mooie stad, absoluut. Maar enig in zijn soort? Dat gevoel deel ik niet.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:46 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, maar een stad is ook de voorzieningen, bereikbaarheid, OV, sfeer etc etc.
En Amsterdam is misschien niet op alle vlakke beter dan andere steden, maar het totaalpakket vind je in NL alleen hier.
Ik ken meer Amsterdammersquote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:48 schreef rival het volgende:
[..]
niet, maar jij blijft wel denken dat hier iedereen zo denkt, alleen omdat HW dat doet
Niet enig in zijn soort in de wereld, maar in nederland vind IK van wel. Ik vermaak me ook wel in Den Haag, Rotterdam, Utrecht, maar Amsterdam heeft toch net ff iets meer.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:49 schreef L-E het volgende:
[..]
Welk totaalpakket dan? Ik kom uit Amsterdam, heb er jaren gewoond, kom er regelmatig, maar het is voor mij gewoon een stad. Een leuke, fijne, mooie stad, absoluut. Maar enig in zijn soort? Dat gevoel deel ik niet.
Dat heb ik met Amsterdam niet zo, wel met Utrechtquote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:51 schreef MrMonkeyman het volgende:
Als ik in Amsterdam ben heb ik het gevoel dat ik in een groot dorp ben, ben ik in Rotterdam dan heb ik het gevoel dat ik in een kleine metropool ben, ben ik in Eindhoven dan ben ik thuis
Utrecht is gezellig, maar idd een beetje kneuterig soms. Haarlem is echt Amsterdam-miniquote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:52 schreef STING het volgende:
[..]
Dat heb ik met Amsterdam niet zo, wel met Utrecht
Utrecht is mooie stad, alleen jammer van al die mensen. Bah bah, dat graflelijke accent, en al die ballen...quote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:52 schreef STING het volgende:
[..]
Dat heb ik met Amsterdam niet zo, wel met Utrecht
Ik vind het zelf ook niet zo mooi; is dan allemaal zo hardquote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:53 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Doel vooral op haar wasbord. Vind dat gewoon niet mooi
Je moeder.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:53 schreef MrMonkeyman het volgende:
[..]
Utrecht is mooie stad, alleen jammer van al die mensen. Bah bah, dat graflelijke accent, en al die ballen...
Die stelling klopt als je het zuiden als boven zietquote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:55 schreef ArTiC het volgende:
Alles boven de rivieren =
en Limburg ook![]()
Q!quote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:53 schreef MrMonkeyman het volgende:
[..]
Utrecht is mooie stad, alleen jammer van al die mensen.
Utrecht is lekker dorps.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:53 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Utrecht is gezellig, maar idd een beetje kneuterig soms. Haarlem is echt Amsterdam-mini.
Ik heb geen tieten hoor. Tenminste, niet zo heel veel.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 13:19 schreef MrMonkeyman het volgende:
[..]
Er zijn uitzonderingen en die zijn dan ook uitzonderlijk lief
Toch wel minstens een handjevolquote:Op donderdag 2 augustus 2012 13:20 schreef Q. het volgende:
[..]
Ik heb geen tieten hoor. Tenminste, niet zo heel veel..
Een kinderhand is snel gevuld.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 13:21 schreef MrMonkeyman het volgende:
[..]
Toch wel minstens een handjevol
De rechter keurde dat bij mij toen niet goedquote:Op donderdag 2 augustus 2012 13:23 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Een kinderhand is snel gevuld.
STERFquote:Op donderdag 2 augustus 2012 13:36 schreef L-E het volgende:
Over twee uur heb ik vijf weken vakantie, lieve mensen!
Oh, op de mensvriendelijke FOK!manier, zeg dat danquote:Op donderdag 2 augustus 2012 13:40 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Ja, niet op de doodgaan manier mallerd
Sorry, het is al laat hequote:Op donderdag 2 augustus 2012 13:40 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Oh, op de mensvriendelijke FOK!manier, zeg dat dan.
Ik heb te weinig gedronken nogquote:
Dat gevoel ken ik!quote:Op donderdag 2 augustus 2012 13:46 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik heb te weinig gedronken nog.
Ik gisteren ook, ging voor 2 biertjes en toen brak de hel losquote:Op donderdag 2 augustus 2012 13:48 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Dat gevoel ken ik!
Gisteren trouwens nog wel een biertje. Zo maar doordeweek. Doe ik normaal nooit. Maar het eten was nogal HEUL erg pittig
Hoe bedoel je?quote:Op donderdag 2 augustus 2012 13:49 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik gisteren ook, ging voor 2 biertjes en toen brak de hel los.
Die enorme tropische regenbui, no way dat ik naar huis ga in zo'n plensbuiquote:
Ik heb gisteren ontzettend veel bier op, werd geschonken in halve litersquote:Op donderdag 2 augustus 2012 13:49 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik gisteren ook, ging voor 2 biertjes en toen brak de hel los.
Ik doe echt werk! Maar ik zit tussen twee banen in en had nog nagenoeg niets opgenomen bij mijn huidige werkgever. Nu ik een andere baan heb, maak ik al mijn uren op.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 13:46 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Maar waar haal jij plots 5 weken vandaan? Jij doet toch echt werk?
Oh, niks van mee gekregen. Zag er wel uit dat het geregend had vanochtend.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 13:50 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Die enorme tropische regenbui, no way dat ik naar huis ga in zo'n plensbui.
Goed bezig!quote:Op donderdag 2 augustus 2012 13:51 schreef L-E het volgende:
[..]
Ik doe echt werk! Maar ik zit tussen twee banen in en had nog nagenoeg niets opgenomen bij mijn huidige werkgever. Nu ik een andere baan heb, maak ik al mijn uren op.
het was plaatselijk denk ik, maar echt enorm heftig, met 5 min stond ik in een plas water, en ik stond op de stoepquote:Op donderdag 2 augustus 2012 13:51 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Oh, niks van mee gekregen. Zag er wel uit dat het geregend had vanochtend.
quote:Op donderdag 2 augustus 2012 13:52 schreef HeatWave het volgende:
[..]
het was plaatselijk denk ik, maar echt enorm heftig, met 5 min stond ik in een plas water, en ik stond op de stoep.
Wel heel leuk om te zien hoe het leidseplein echt leegstormt, to-ta-le paniek.
Zeker veel toeristen uit het buitenland. Die lui zijn ook niks gewend. Buitenlandersquote:Op donderdag 2 augustus 2012 13:52 schreef HeatWave het volgende:
[..]
het was plaatselijk denk ik, maar echt enorm heftig, met 5 min stond ik in een plas water, en ik stond op de stoep.
Wel heel leuk om te zien hoe het leidseplein echt leegstormt, to-ta-le paniek.
Toeristenquote:Op donderdag 2 augustus 2012 13:54 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Zeker veel toeristen uit het buitenland. Die lui zijn ook niks gewend. Buitenlanders
Denk het ja. Wij hadden zwembad, hottub, sauna, stoomcabine en van die warmtedingenquote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:08 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Dan was het dezelfde denk ikOh nee wacht, wij hadden een hot tub, geen zwembad.
Die gasten van gisteren niet hoorquote:Op donderdag 2 augustus 2012 13:57 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Dat zeg je ook alleen maar omdat je die makkelijk naar je rukbunker mee kunt lokken.
quote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:12 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Neh, 1x een Deventaar ballen was al genoeg. Nog één en ik mag mijn Zwolse-paspoort inleveren.
Oh ja, daar hebben we nog wel even ingekeken, maar dat is wel huge met z'n 2en. Wij hadden de kleinere versie. Datzelfde van jou, minus zwembad.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 13:57 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Denk het ja. Wij hadden zwembad, hottub, sauna, stoomcabine en van die warmtedingen
Ik was even weg, sorry dat ik niet had uitgeklokt bij jequote:
Ik wilde juist die grote vanwege het zwembad. Was zo chill!quote:Op donderdag 2 augustus 2012 13:59 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Oh ja, daar hebben we nog wel even ingekeken, maar dat is wel huge met z'n 2en. Wij hadden de kleinere versie. Datzelfde van jou, minus zwembad.
Sorry won't cut it this time sweetheartquote:Op donderdag 2 augustus 2012 14:01 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Ik was even weg, sorry dat ik niet had uitgeklokt bij je
quote:Op donderdag 2 augustus 2012 14:03 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Sorry won't cut it this time sweetheart.
Jij nooit lekker dierquote:Op donderdag 2 augustus 2012 14:04 schreef missbehavin het volgende:
[..]Net terug en ik heb het nu al verpest bij je?
Alleen zit ik op 14 augustus weer met mijn dikke reet op kantoorquote:Op donderdag 2 augustus 2012 14:03 schreef L-E het volgende:
Nog zo een!
Veel plezier Nouk, geniet ervan!
Ach, seks in het zwembad kan ook wel in de gewone saunaquote:Op donderdag 2 augustus 2012 14:02 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Ik wilde juist die grote vanwege het zwembad. Was zo chill!
Dat kan best! Jij bent toch ook nog best jong!quote:
Jongquote:Op donderdag 2 augustus 2012 14:09 schreef Ripley het volgende:
[..]
Dat kan best! Jij bent toch ook nog best jong!
Lekker voor je, met je pauper Androidquote:Op donderdag 2 augustus 2012 14:11 schreef stbabylon het volgende:
He Q, fijne Apple fanboi, door jouw Apple, moet ik wachten op de Android Lowlands app. Doe daar eens wat aan, ga je meesters eens poken!
Nou ik vond het echt super, zo'n zwembad voor jezelf. Mooi verlicht ook enzo, echt een mooie locatie.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 14:08 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Ach, seks in het zwembad kan ook wel in de gewone sauna
He Android is niks mis mee, Rapid_Razor_Bob kan binnen 5 minuten de Android versie van de LL-app op Play hebben, maar hij wil het tegelijk doen, en Apple zit bureaucratisch te nuilen. Als ze morgen nog niet in de meewerkmodus zitten, dan hebben alle apple-fanbois pech en heeft Android gewoon eerder de appquote:Op donderdag 2 augustus 2012 14:12 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Lekker voor je, met je pauper Android.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |