Arm kind, het is in de basis zo'n lief jochquote:Op donderdag 2 augustus 2012 11:54 schreef Toradora het volgende:
[..]
Nu is hij geremd, en gaat hij over 3 jaar naar VMBO Basis, of gaat hij LWO doen.
Lekker voor hem.
"Het is een sterrenkind."quote:Op donderdag 2 augustus 2012 11:50 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Dat zie je verkeerd, dit kind is zo enorm creatief begaafd, hij kan zijn emoties niet uiten naar de buitenwereld. Je moet dit kind niet remmen in zijn ontwikkeling.
Emmer? je sleept hem gewoon bij zijn nek naar zijn ouders, blijkbaar is hij daar bang voor.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 11:50 schreef Toradora het volgende:
want de emmer water staat alsnog klaar.
Ik denk dat ik veel kan gaan slepen, want die gaat mij echt niet vertellen waar hij woont. Of ik moet hem stiekem gaan achtervolgen.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 11:59 schreef Murdera het volgende:
Emmer? je sleept hem gewoon bij zijn nek naar zijn ouders, blijkbaar is hij daar bang voor.
Emmer water.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:02 schreef Toradora het volgende:
[..]
Ik denk dat ik veel kan gaan slepen, want die gaat mij echt niet vertellen waar hij woont. Of ik moet hem stiekem gaan achtervolgen.
Emmer water is leuker
so?quote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:02 schreef CherryLips het volgende:
Indigokinderen die creatief met stront zijn
Doe eens ff normaal jij, alsof dit normaal gedrag is ofzo....quote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:04 schreef Loppe het volgende:
Zie je, het kan ook zonder slaan of emmers.
[..]
so?
Haha, nou dat hoop ik toch niet. Al denk ik dat het een volhoudend persoon is.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:02 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Die staat er morgen gewoon weer.
Ditquote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:03 schreef Murdera het volgende:
[..]
pak zijn portemonnee, pak zijn id, heeft hij dat niet dan sleep je hem naar het politiebureau.
Doe jij ff normaal met je gejank.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:05 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Doe eens ff normaal jij, alsof dit normaal gedrag is ofzo....
Ga je sterrenkind maar weer vertroetelen ofzo....quote:
Dat is ook wel een goeie, dan schrikt hij ook wel. Het politie bureau zit op een kwartier lopen afstand.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:03 schreef Murdera het volgende:
[..]
Emmer water.
Dan ben ik benieuwd wat hij de volgende dag met jouw huis doet.
Zoveel slepen hoeft niet hoor, pak zijn portemonnee, pak zijn id, heeft hij dat niet dan sleep je hem naar het politiebureau.
quote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:07 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ga je sterrenkind maar weer vertroetelen ofzo....
Als de stront tegen je ruiten zit ga jij de dader natuurlijk knuffelenquote:
quote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:07 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ga je sterrenkind maar weer vertroetelen ofzo....
Neen dan trap ik hem de grond in gvd!quote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:08 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Als de stront tegen je ruiten zit ga jij de dader natuurlijk knuffelenen belonen met een koekje
.
Nou danquote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:09 schreef Loppe het volgende:
[..]
Neen dan trap ik hem de grond in gvd!
quote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:09 schreef Loppe het volgende:
[..]
Neen dan trap ik hem de grond in gvd!
En TS ook, ben ik bangquote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:12 schreef GizartFRL het volgende:
150Db scheepshoorn op je bel aansluiten.
Tring *doof*
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |