quote:WNL-presentatrice Merel Westrik krijgt vanaf 23 juli een eigen avondprogramma op Nederland 3. WNL Half 8 Live! staat met actuele reportages, deskundigen en andere gasten stil bij het nieuws van de dag. Ook wordt tijdens de uitzending rechtstreeks geschakeld naar jonge verslaggevers in het land.
Hoewel het nieuwe avondmagazine te zien is op het tijdstip van De Wereld Draait Door , benadrukt WNL-hoofdredacteur Bert Huisjes dat het programma „zeker geen afgeleide” van de VARA-rubriek zal zijn. „We maken zonder grote pretenties een gevarieerde nieuwsshow, zoals we dat afgelopen seizoen ook deden in de ochtend”, aldus Huisjes. „ WNL Half 8 Live! heeft veel aandacht voor nieuws, sport, politiek, misdaad en showbizz. Het programma is toegesneden op de vooravond en wordt, zoals altijd bij WNL, gebracht met een goed humeur.”
Westrik presenteert samen met Eva Jinek ook de ochtendshow Vandaag de Dag , die in september weer terug komt op de buis. WNL Half 8 Live! is tot en met 31 augustus elke werkdag te zien.
Ziet er leuk uit.quote:
Hehehequote:Op maandag 23 juli 2012 20:20 schreef Specularium het volgende:
Het muziekje, tijd om op te donderen.
De schoenveters van Clairy doen het al beter.quote:Op maandag 23 juli 2012 20:20 schreef OProg het volgende:
[..]
Ziet er leuk uit.![]()
Is interview technish gezien helaas geen Clairy Polak.
quote:
quote:Op maandag 23 juli 2012 20:18 schreef Type-R het volgende:
Die Merel kan nog eens heel groot worden in medialand.
Ik kijk er al naar uit.quote:
En een diepte interview met Wilma Nanninga?quote:
inkijk interviewquote:Op maandag 23 juli 2012 20:23 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
En een diepte interview met Wilma Nanninga?
Ik dacht eerst dat Eva co-host zou zijn.quote:Op maandag 23 juli 2012 20:23 schreef ZaZoe het volgende:
Eva had dit wel iets beter gedaan. Wel een leuke meid om te zien die Merel
Eva heeft binnenkort ook een eigen programma. Hoorde ik haar laatst zeggen bij Mart Smeetsquote:Op maandag 23 juli 2012 20:25 schreef Specularium het volgende:
[..]
Ik dacht eerst dat Eva co-host zou zijn.
Plus de nodige interviewtjes met De Gewone Man. In de Efteling of zo. En een koddig itempje over Chinese toeristen in Kinderdijk die een haring eten.quote:Op maandag 23 juli 2012 20:23 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
En een diepte interview met Wilma Nanninga?
Dat heeft ze al op zondagochtend.quote:Op maandag 23 juli 2012 20:26 schreef ZaZoe het volgende:
[..]
Eva heeft binnenkort ook een eigen programma. Hoorde ik haar laatst zeggen bij Mart Smeets
Ja okay, daarnaast komt er nu nog eenquote:Op maandag 23 juli 2012 20:28 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Dat heeft ze al op zondagochtend.
Dit kost haast niks, een paar lampen in een kartonnen doos en een redactie van schoolverlaters en stagiairs.quote:Op maandag 23 juli 2012 20:28 schreef Tomatenboer het volgende:
Als je het hebt over verkwisting van belastinggeld........ nou dít is nou verkwisting van belastinggeld!
En een nieuwe fiets!quote:Op maandag 23 juli 2012 20:29 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Dit kost haast niks, een paar lampen in een kartonnen doos en een redactie van schoolverlaters en stagiairs.
Het was helemaal leuk.quote:Op maandag 23 juli 2012 20:32 schreef tompsv18 het volgende:
Oh wilde dit nog kijken maar ben het vergeten. Was het wat?
Vanavond laat de herhaling dacht ik. Wilders was er ook.quote:Op maandag 23 juli 2012 20:32 schreef tompsv18 het volgende:
Oh wilde dit nog kijken maar ben het vergeten. Was het wat?
Ligt eraan hoe masochistisch je bent ingesteld.quote:Op maandag 23 juli 2012 20:32 schreef tompsv18 het volgende:
Oh wilde dit nog kijken maar ben het vergeten. Was het wat?
Ja, maar verwacht er niet teveel van.quote:Op maandag 23 juli 2012 20:33 schreef ZaZoe het volgende:
[..]
Vanavond laat de herhaling dacht ik. Wilders was er ook.
bronquote:Geert Wilders: 25 zetels voor PVV
AMSTERDAM -
PVV-leider Geert Wilders heeft maandagavond in het zomerprogramma van WNL, Half Acht live!, laten weten minstens 25 zetels te verwachten. In het programma herhaalde Wilders verder zijn kritiek op de steunoperaties in Europa voor onder meer Griekenland en Spanje. De PVV-leider wil daarmee stoppen en het geld besteden aan het oplossen van problemen in eigen land.
In Half Acht Live!, de vervanger van de DWDD, maakte Wilders zich opnieuw hard voor een Nederland zonder euro. Aan tafel bij presentatrice Merel Westrik - die haar eerste eigen programma deed - haalde Wilders fel uit naar de miljardensteun voor Zuid-Europese landen als Spanje en Griekenland.
Wilders, die niet graag tv-interviews geeft en steevast weigert als gast aan te schuiven bij De Wereld Draait Door, werd door Westrik aan de tand gevoeld. Zoals verwacht ging Wilders weer prat op zijn anti-Europa visie en liet hij voor de zoveelste keer weten dat Nederland beter af is zonder de euro. Tot veel diepgang kwam het echter niet. Westrik viel de PVV-leider toch meermaals in de rede. Toen Wilders de euro een mislukking noemde, zei Westrik: "Uit de euro stappen is toch niet reeël? U staat daar helemaal alleen in." Waarop Wilders zich slechts kon verdedigen met een zwak: "We moeten naar de kiezer luisteren. In september kan Nederland zich laten horen."
Half Acht live! zal het gat van De Wereld Draait Door opvullen, en is tot 31 augustus elke werkdag te zien op Nederland 3. Het programma moet een mix te worden van nieuws, sport, politiek, showbizz en lifestyle, maar zal geen kopie van De Wereld Draait Door worden, beloofde WNL-hoofdredacteur Bert Huisjes eerder. "We maken zonder grote pretenties een gevarieerde nieuwsshow, zoals we dat afgelopen seizoen ook deden in de ochtend."
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |