abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 23 juli 2012 @ 20:02:38 #1
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114575754



Welkom in het FOK! anime en manga topic!

Laat je niet afschrikken door de slowchat, als je vragen hebt kun je die hier altijd kwijt. ;)



Anime(aa-ni-mee) is de Japanse variant (dus Japanse uitspraak op het Engels animation) op onze Westerse tekenfilm. Het mag dan wel getekend zijn, maar anime gaan vaak veel dieper dan de tekenfilms die je hier op TV ziet. Hetzelfde geldt voor Manga (wat o.a. "onbeheerste of willekeurige kwaststreken" betekend).
Door veel mensen die niet bekend worden deze termen echter in verband gebracht met seksueel getinte onderwerpen(hentai, wat eigenlijk pervers betekent in het Japans) of onze (kinderlijke, dus kodomo) series.
Hierdoor heeft dit onderwerp een slechte reputatie bij een aantal mensen.

Anime en manga kun je onderverdelen in verschillende leeftijd categorie. De twee grootste zijn "Shonen" en "Shoujo".
Hiernaast heb je meerdere kleine (sub-)genres, zoals "Josei", "Seinen". Elk (sub-)genre snijd een ander onderwerp aan, dus er zou in principe voor iedereen iets tussen moeten zitten.

Gericht op jonge jongens (Shonen,leeftijd ~12-20/25 jaar): dit is over het algemeen het meest bekeken genre. De meeste mensen beginnen met de bekende series uit dit gedeelte.
De series zijn meestal gericht op actie en humor. De bekende series Bleach, Naruto en Fullmetal Alchemist vallen bijvoorbeeld in dit gedeelte.

Gericht op jonge meisjes (Shoujo,leeftijd ~12-20/25 jaar): dit onderdeel behandelt meestal het (meer) dramatische gedeelte, en bevat veel romantiek.
Meestal is het hoofdpersoon in een van deze series een vrouw (of meisje natuurlijk). Een aantal voorbeelden zijn Sailor Moon, Cardcaptor Sakura en Fruits Basket.

Gericht op de volwassen vrouw (Josei,leeftijd ~20/23/25-70/80+ jaar): deze bevatten globaal dezelfde thema's als de "Shoujo"-series, maar dan iets serieuzer en realistischer uitgevoerd.
Onder andere de series Nana, Paradise Kiss en Honey and Clover zijn voorbeelden hiervan

Gericht op de volwassen man (Seinen,leeftijd ~20/23/25-70/80+ jaar): dit genre is heel divers en er zit veel afwisseling in, van avant-garde tot erotiek. Deze series hebben vaak een serieuze ondertoon.
Een aantal populaire series zijn Elfen Lied, Ghost in the Shell en Black Lagoon.

Gericht op jonge kinderen (Kodomo,leeftijd 0-12 jaar): Hello Kitty, Pokemon en Hamtaro - dit spreekt voor zich.

Gericht op de jong volwassen vrouw (Yaoi/shounen-ai): dit genre gaat over homoseksuele relaties tussen mannelijke figuren. Een aantal voorbeelden hiervan zijn Junjou Romantica en Gravitation.



De makkelijkste manier is de taal leren door middel van een cursus of ervaring. Als je daar geen zin in hebt (of daartoe niet in staat bent) kun je fansubs kijken. Fansub-groepen (zoals Dattebayo) nemen "raw"-versies op van de Japanse TV, vertalen deze en voegen ondertitelingen toe. Vaak geven de groepen extra informatie zodat het voor de kijker beter te begrijpen is (typische Japanse dingen worden uitgelegd).

Er zijn verschillende soorten groepen die animes ondertitelen, daarom zijn er verschillende in de gebruikte lettertypen, tekstopmaak of vertalingen. Verder zijn er twee soorten, de "speedsubbers" en de "qualitysubbers".
Zoals de namen doen vermoeden brengen de "speedsubbers" snel hun aflevering (of hoofdstuk) uit (waardoor het kan zijn dat deze van mindere kwaliteit is), en de "quality-subbers" nemen de tijd en leveren vaak beter werk af.

Het verschil tussen speedsubbers en qualitysubbers wordt steeds kleiner. Vaak hebben de meeste speedsubbers ook kwaliteit die niet onder doet voor die van qualitysubbers. Dit onderscheid is eigenlijk meer iets van vroeger en wordt tegenwoordig niet meer zo gemaakt.



Fansubs worden uitgebracht op verschillende sites, om deze te vinden kun je altijd even Googelen of op (de grotere) P2P-sites zoeken. Ook kun je via IRC downloaden. Een guide daarvoor is gemaakt door Robin007bond en kun je hier vinden.

Links vragen doen we niet in dit topic (omdat het niet in alle gevallen legaal is), maar als je er echt niet uit komt kun je altijd een van de mensen hier een PM/DM sturen.

Waarom zijn (sommige) fansubs illegaal?
Anime worden steeds populairder in andere landen, waardoor er vaker licenties opgekocht worden. Dit betekent dat de afleveringen officieel niet verspreid mogen worden (zonder toestemming).
Dit gebeurt niet bij alle series, maar meestal bij series die bekendheid verkrijgen in het westen waardoor een westerse uitgever de licentie koopt om hieraan te verdienen.

Ik kan de fansubs niet afspelen, wat moet ik doen?
Waarschijnlijk heb je niet de goede codes die nodig zijn om de formaten af te spelen. Het CCCP-Project is een (gratis) pakket speciaal ontwikkeld voor anime, probeer deze eerst te downloaden.
VLC speelt ook nog eens alles af(ook Blu-Ray Disk/BD)! :D
Let er wel op dat deze speler achterloopt op het CCCP Codec Pack en niet speciaal is ontwikkeld met anime in het achterhoofd.



Huidig seizoen
Klik voor de vergroting!
Zomer 2012



2007 | Winter | Spring | Summer | Fall
2008 | Winter | Spring | Summer | Fall
2009 | Winter | Spring | Summer | Fall
2010 | Winter | Spring | Summer | Fall
2011 | Winter | Spring | Summer | Fall
2012 | Winter | Spring | Summer | Fall



Aziatische drama's Deel 2
Een topic over Aziatische drama series, voornamelijk over J-drama. Als je een keer geen zin hebt in anime moet je het hier een keer proberen.

Japans. [Deel 2]
Altijd al een beetje Japans willen leren? Dan is dit hét topic voor jou

Japanse cultuur enzo :D
Vragen over de Japanse Cultuur? Stel ze hier!

Japan #24
Dingen die je echt moet doen (mocht je naar Japan gaan).

Zelf sushi maken deel VII
Gerechten

[Animé] Meld hier dat er een nieuwe EP uit is 3
Hier word het gemeld als er nieuwe afleveringen uitgebracht worden.

Anime/mangaseries verkiezingstopic 2008 - Deel 4
Je wil iets nieuws zien maar weet niet wat? In dit topic vind je welke series het populairst waren op FOK!

Het grote anime/manga Meet topic 2012
Een anime/manga meet.

[Anime] Bleach #9: Bankai. Senbonzakura Kageyoshi
[Anime&Manga] Naruto #19
[ANIME] One Piece



Animees
Nederlandstalig blog met reviews over lopende animeseries en (soms) meer!

Anime News Network (ANN)
Nieuws over anime, hier staan ook beschrijvingen van series en handige lijstjes van goede anime.

Animeinfo.com
Hier vind je alle informatie over een anime die jij zoekt.

Anidb.net
De anime-database.

Anime Planet
Hier kun je een aantal aanraders zoeken (anime).

Anime Recommendations
Een wiki vol met aanraders. Er zit altijd wel wat tussen!

My Anime List (MAL)
Houd je eigen anime- en mangalijst bij! Bekijk andere lijsten en geef je oordeel over anime en manga! Er is zelfs een FOK! groep op MAL, deze vind je hier!

Sommige topicmeubels hebben hun eigen MyAnimeLists (MALs), waar je kunt zien wat zij gekeken hebben en wat ze leuk vinden! De links staan hieronder:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wil jij je eigen MAL er ook bij? Verander de wiki of post het even in het topic, er is vast wel iemand die het voor je kan doen :)

Voorgaande delen

Topicreeks: Het grote anime/manga topic

------------------------------------------------------------

Veel mensen plaatsen lukraak afbeeldingen en illustraties in dit topic om hun powerlevel te tonen. Aangezien dit de laatste tijd nogal wat problemen oplevert hier een kleine guide, waarvan de basis is ontsprongen aan het intellect van outcast_within.

1. Plak niet zomaar lukraak de directe URL van de afbeelding. Dit heet hotlinking en kost bandbreedte aan de kant van de host. Sommige sites als Random Curiosity worden veel gehotlinked en hebben besloten om dit tegen te gaan. Het gevolg voor jouw afbeelding is dat wij slechts een placeholder te zien krijgen met de boodschap dat hotlinken niet toegestaan is.

2. Om ons wel jouw gevatheid te tonen is het beter om de afbeelding te rehosten. Dat wil zoveel zeggen als upload jouw afbeelding naar een andere site of database en link vanaf die locatie. Kost de originele host van de afbeelding minder bandbreedte en garandeert dat wij jouw afbeelding kunnen zien. Er bestaan een aantal van dergelijke sites, zoals Imgur of Photobucket. Als je een eigen site hebt kan je natuurlijk ook vanaf die locatie rehosten.

------------------------------------------------------------

IRC Slowchat
#fokanime op irc.tweakers.net
Download Mirc of xchat
------------------------------------------------------------

Degene die het laatst post in dit topic moet een nieuw topic aanmaken, en deze (als dat kan) bijhouden zolang deze open is.
De OP is hier te vinden.
Klik boven op de tab 'Bewerken' en kopiëer deze versie in verband met incorrecte weergave!
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  maandag 23 juli 2012 @ 20:02:52 #2
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_114575760
Eeehm.

Waarom hebben we het over piemels?
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  maandag 23 juli 2012 @ 20:02:55 #3
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114575766
gaat heen met je gehunt
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
pi_114575770
Ik heb ergens het gevoel dat Ninja genaaid is.
  maandag 23 juli 2012 @ 20:03:07 #5
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_114575775
Ben nu homu homu
  maandag 23 juli 2012 @ 20:03:17 #6
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114575786
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 20:02 schreef .Cake. het volgende:
Eeehm.

Waarom hebben we het over piemels?
kwam door een plaatje dat ik postte, van een vrouw, iemand dacht dat het een trap was
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
pi_114575796
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 20:03 schreef Arashimashou het volgende:
Ik heb ergens het gevoel dat Ninja genaaid is.
Ik was bezig inderdaad :(
pi_114575803
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 20:03 schreef Easymodo het volgende:
Ben nu homu homu
O+ O+ O+ O+ homu homu
pi_114575816
Slechtste TT evar.

quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 20:01 schreef 2Happy4U het volgende:

[..]

ja dat ook, maar ik doelde dat ik hommo ben :')
Oh vandaar. :D :*
pi_114575822
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 20:03 schreef Easymodo het volgende:
Ben nu homu homu
klik
  maandag 23 juli 2012 @ 20:04:18 #11
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114575827
Deze tt :')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114575840
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 20:04 schreef De_Dakgoot het volgende:
Deze tt :')
ik was de lapo 8)7
pi_114575841
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 20:02 schreef .Cake. het volgende:
Eeehm.

Waarom hebben we het over piemels?
Het ging ook even over vagina's. Niet zo selectief lezen.
pi_114575842
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 20:02 schreef .Cake. het volgende:
Eeehm.

Waarom hebben we het over piemels?
Omdat er mensen hier zitten met een vagina aversie. :(
  maandag 23 juli 2012 @ 20:05:13 #15
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114575857
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 20:04 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

ik was de lapo 8)7
IK TOLEREER GEEN GEHUNT
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
pi_114575863
quote:
17s.gif Op maandag 23 juli 2012 20:04 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Het ging ook even over vagina's. Niet zo selectief lezen.
Waar het hart vol van is. :P
  maandag 23 juli 2012 @ 20:05:26 #17
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114575866
quote:
17s.gif Op maandag 23 juli 2012 20:04 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Het ging ook even over vagina's. Niet zo selectief lezen.
Waar het hart vol van is...
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
pi_114575869
quote:
8s.gif Op maandag 23 juli 2012 20:05 schreef 2Happy4U het volgende:

[..]

IK TOLEREER GEEN GEHUNT
Klootzak! o|O
  maandag 23 juli 2012 @ 20:05:37 #19
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114575873
quote:
1s.gif Op maandag 23 juli 2012 20:05 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Waar het hart vol van is. :P
Neger _O_
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  maandag 23 juli 2012 @ 20:05:40 #20
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114575875
ik ga wel Arg hunten
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 23 juli 2012 @ 20:05:59 #21
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114575888
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 20:05 schreef De_Dakgoot het volgende:
ik ga wel Arg hunten
Ik ontmaagd je.
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
pi_114575933
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 20:05 schreef 2Happy4U het volgende:

[..]

Neger _O_
Great minds think alike.
pi_114575948
quote:
14s.gif Op maandag 23 juli 2012 20:06 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Great minds think alike.
Hij is ouder dan jou! :P
  maandag 23 juli 2012 @ 20:08:27 #24
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114576010
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 20:07 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Hij is ouder dan jou! :P
*BAM*
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 23 juli 2012 @ 20:08:59 #25
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_114576042
quote:
WRYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
pi_114576074
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 20:08 schreef Easymodo het volgende:

[..]

WRYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
Wiki is wel makkelijk :P
pi_114576093
WAAR IS DE LOGOUT KNOP HEEN. IK KOM HIER NIET MEER WEG
  maandag 23 juli 2012 @ 20:10:27 #28
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_114576121
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 20:09 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Wiki is wel makkelijk :P
Ik probeer ze meestal te vermijden in verband met spoilers enzo. Weet vrij weinig van de manga af, behalve die memes.
pi_114576178
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 20:10 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Ik probeer ze meestal te vermijden in verband met spoilers enzo. Weet vrij weinig van de manga af, behalve die memes.
JJBA Wikia is wel goed,moet Stone Ocean opnieuw downloaden :+
  maandag 23 juli 2012 @ 20:11:21 #30
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114576185


proest :')
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
pi_114576322
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 20:11 schreef 2Happy4U het volgende:
[ afbeelding ]

proest :')


SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  maandag 23 juli 2012 @ 20:14:46 #32
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_114576362
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 20:11 schreef 2Happy4U het volgende:
[ afbeelding ]

proest :')
oh shit _O_
pi_114576406
Joseph Joestar :P

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  maandag 23 juli 2012 @ 20:16:12 #34
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_114576450
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 20:15 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Geen crossdressers. DO NOT WANT!

Best een cool plaatje, though.
  maandag 23 juli 2012 @ 20:18:13 #35
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114576581
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 20:16 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Geen crossdressers. DO NOT WANT!

Best een cool plaatje, though.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
:P
  maandag 23 juli 2012 @ 20:20:01 #37
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_114576665
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 20:18 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
:P
Hmm, wou ook 20th century boys lezen. Heb je die toevallig ook (gelezen)?
pi_114576698
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 20:20 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Hmm, wou ook 20th century boys lezen. Heb je die toevallig ook (gelezen)?
Nog niet :+
pi_114578437
quote:
Wow, nice. :P
  maandag 23 juli 2012 @ 20:59:52 #41
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_114578503
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 20:07 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Hij is ouder dan jou! :P
Zal ik het dan maar zeggen?

"Jij"
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_114578548
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 20:59 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Zal ik het dan maar zeggen?

"Jij"
jajaja :*
pi_114578594
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:00 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

jajaja :*
Wees blij. Inburgeringscursussen moeten immigranten zelf betalen, maar wij geven het gratis en voor niets. :7
pi_114578644
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:01 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Wees blij. Inburgeringscursussen moeten immigranten zelf betalen, maar wij geven het gratis en voor niets. :7
Nooit gehad :+
  maandag 23 juli 2012 @ 21:05:23 #45
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_114578767
Zal ik nog eens iets zeggen.

Ik heb vandaag helemaal geen zin om anime te kijken. Veels te mooi weer.

Maar mijn backlog wordt zo groot. Tenzij ik series ga kappen. Heb er een aantal die ik overweeg om los te laten.

Eens zien.
La Storia della Arcana Famiglia
Koi to Senkyo to Chocolate
Utakoi
Dakara boku wa H ga dekanai

Zou al flink moeten helpen denk ik als ik die maar gewoon opgeef.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_114578824
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:05 schreef .Cake. het volgende:
Zal ik nog eens iets zeggen.

Ik heb vandaag helemaal geen zin om anime te kijken. Veels te mooi weer.

Maar mijn backlog wordt zo groot. Tenzij ik series ga kappen. Heb er een aantal die ik overweeg om los te laten.

Eens zien.
La Storia della Arcana Famiglia
Koi to Senkyo to Chocolate
Utakoi
Dakara boku wa H ga dekanai

Zou al flink moeten helpen denk ik als ik die maar gewoon opgeef.
Ik denk dat de meeste Animees lezers Sword Art Online verwachten en de andere anime meer een leuke bijkomstigheid vinden. Het seizoen is er gewoon te matig om echt actief veel series te volgen.

En ik ken het. Soms heb je er gewoon even geen zin in.

Oh, en Kokoro Connect vind ik ook wel leuk. Maar je moet het uiteraard zelf weten :)

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 23-07-2012 21:08:30 ]
  maandag 23 juli 2012 @ 21:07:02 #47
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114578853
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:05 schreef .Cake. het volgende:
Zal ik nog eens iets zeggen.

Ik heb vandaag helemaal geen zin om anime te kijken. Veels te mooi weer.

Maar mijn backlog wordt zo groot. Tenzij ik series ga kappen. Heb er een aantal die ik overweeg om los te laten.

Eens zien.
La Storia della Arcana Famiglia
Koi to Senkyo to Chocolate
Utakoi
Dakara boku wa H ga dekanai

Zou al flink moeten helpen denk ik als ik die maar gewoon opgeef.
Utakoi heb ik zelfs niet van gehoord :P
Ik volg nu alleen Accel World, Kokoro Connect en SOA.
  maandag 23 juli 2012 @ 21:11:32 #48
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_114579051
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:06 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ik denk dat de meeste Animees lezers Sword Art Online verwachten en de andere anime meer een leuke bijkomstigheid vinden. Het seizoen is er gewoon te matig om echt actief veel series te volgen.

En ik ken het. Soms heb je er gewoon even geen zin in.
Tja, ik heb het ook een beetje opgegeven om nog een serie te gaan oppikken dit seizoen voor Animees. Ga ook nog op vakantie enzo, dus ja, geen zin om bij terugkomst 4 tot 6 afleveringen in te moeten halen.

Kijk laatste tijd ook meer series die al afgelopen zijn dan lopende series.

Ow en ik had gehoopt dat deze iets toffer zou zijn, maar valt beetje tegen.

quote:
1s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:07 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Utakoi heb ik zelfs niet van gehoord :P
Ik volg nu alleen Accel World, Kokoro Connect en SOA.
Utakoi is de afkorting voor Chouyaku Hyakunin Isshu: Uta Koi.

Dat 100 gedichten ding van karuta (bekend van oa Chihayafuru O+ )
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_114579234
Eigenlijk is het altijd zo geweest met anime. Je moet door poep graven om de diamanten te vinden. Soms ben je dat even zat :P
  maandag 23 juli 2012 @ 21:17:35 #50
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114579310
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:15 schreef robin007bond het volgende:
Eigenlijk is het altijd zo geweest met anime. Je moet door poep graven om de diamanten te vinden. Soms ben je dat even zat :P
Gelukkig zijn de meeste goede anime al ontdekt in het topic. en als je alleen pareltjes ziet kun je er ook niet meer zo erg van genieten lijkt me.
  maandag 23 juli 2012 @ 21:19:32 #51
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114579397
quote:
1s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:17 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Gelukkig zijn de meeste goede anime al ontdekt in het topic. en als je alleen pareltjes ziet kun je er ook niet meer zo erg van genieten lijkt me.
alleen maar goede animes wordt je ook wel zat
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 23 juli 2012 @ 21:20:33 #52
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114579437
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:19 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

alleen maar goede animes wordt je ook wel zat
Moest jij geen leukere UI nemen? :P
  maandag 23 juli 2012 @ 21:21:03 #53
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114579465
quote:
10s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:20 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Moest jij geen leukere UI nemen? :P
momentje :P
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114579522
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:21 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

momentje :P
:P
  maandag 23 juli 2012 @ 21:23:28 #55
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114579585
quote:
10s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:20 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Moest jij geen leukere UI nemen? :P
die's stoer
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
pi_114579621
quote:
1s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:17 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Gelukkig zijn de meeste goede anime al ontdekt in het topic. en als je alleen pareltjes ziet kun je er ook niet meer zo erg van genieten lijkt me.
Mwah, ik weet het niet. Misschien moet je inderdaad af en toe wat troep kijken om de goede anime beter te leren waarderen.
  maandag 23 juli 2012 @ 21:25:08 #57
246140 Klipnap
Petrowh <3
  maandag 23 juli 2012 @ 21:28:43 #58
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114579827
Nu nog haten = :')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114579889
quote:
7s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:25 schreef Klipnap het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Wil je gespoten worden?? :+
  maandag 23 juli 2012 @ 21:30:07 #60
246140 Klipnap
Petrowh <3
  maandag 23 juli 2012 @ 21:30:10 #61
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114579901
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:28 schreef De_Dakgoot het volgende:
Nu nog haten = :')
Vorige was leuker tbh ;(
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  maandag 23 juli 2012 @ 21:30:41 #62
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114579931
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:30 schreef 2Happy4U het volgende:

[..]

Vorige was leuker tbh ;(
Vind ik ook eigenlijk
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 23 juli 2012 @ 21:30:56 #63
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114579968
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:28 schreef De_Dakgoot het volgende:
Nu nog haten = :')
Deze gaat.

Ik heb gewoon een hekel aan Yui. Waarom geen Mio? :P
  maandag 23 juli 2012 @ 21:31:57 #65
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114579995
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:31 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Deze gaat.

Ik heb gewoon een hekel aan Yui. Waarom geen Mio? :P
Listen-Mio-knipoog O+

Oh, en je topic is gekaapt door PenPen.
pi_114580037
quote:
7s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:31 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Listen-Mio-knipoog.

Oh, en je topic is gekaapt door PenPen.
Ik zie het. :o

Dat doet me denken aan dat ene topic op EvaGeeks :') _O-

En eens. Die knipoog van Mio is echt zo leuk. Ik wil haar dan altijd een knuffel geven :@

[ Bericht 10% gewijzigd door #ANONIEM op 23-07-2012 21:33:22 ]
  maandag 23 juli 2012 @ 21:32:49 #67
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114580042
wat voor aniemee avatar zou ik nemen? ik wil weeaboo worden
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
pi_114580055
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:32 schreef 2Happy4U het volgende:
wat voor aniemee avatar zou ik nemen? ik wil weeaboo worden
Het begint bij het kijken, daarna kun je je oriënteren :(
pi_114580066


  maandag 23 juli 2012 @ 21:33:30 #70
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114580072
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:32 schreef 2Happy4U het volgende:
wat voor aniemee avatar zou ik nemen? ik wil weeaboo worden
Neem een SNSD avatar zo ben ik ook begonnen dankzij Beach.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114580075
quote:
11s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:33 schreef Qunix het volgende:
[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
Mooi pooierbusje.
  maandag 23 juli 2012 @ 21:34:09 #72
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114580100
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:33 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Het begint bij het kijken, daarna kun je je oriënteren :(
nee
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  maandag 23 juli 2012 @ 21:34:36 #73
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114580115
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:33 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Neem een SNSD avatar zo ben ik ook begonnen dankzij Beach.
3dpd
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  maandag 23 juli 2012 @ 21:34:51 #75
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114580146
  maandag 23 juli 2012 @ 21:35:41 #78
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114580167
quote:
1s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:34 schreef Klipnap het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
60x60 bitte
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  maandag 23 juli 2012 @ 21:36:19 #79
114455 Frag_adder
Maar ik lieg niet
pi_114580201
deze reeks gaat echt ziekelijk hard, ik herinner me nog dat ik het jubileu topic gemakt heb :P wtf doen jullie tegenwoordig!
Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
  maandag 23 juli 2012 @ 21:36:41 #80
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114580217
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  maandag 23 juli 2012 @ 21:37:19 #81
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114580245
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:36 schreef Frag_adder het volgende:
deze reeks gaat echt ziekelijk hard, ik herinner me nog dat ik het jubileu topic gemakt heb :P wtf doen jullie tegenwoordig!
:o Je bent er nog!!

En Qunix, uit welke anime :')
  maandag 23 juli 2012 @ 21:38:03 #82
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114580276
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:35 schreef 2Happy4U het volgende:

[..]

60x60 bitte
ok komt eraan
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114580278
quote:
Nee, die is dubbed. Doe maar degene die ik heb gestuurd :P
pi_114580304
Master Japanese craftsmen make real-life versions of Evangelion weapons

The Bizen Japanese Sword Museum has opened the long-anticipated show "Evangelion & Japanese Sword Exhibit." Running from July 14-September 17, the exhibit features 18 works modeled after weapons from the Evangelion series. The recreated weapons will be displayed among traditional examples of Japanese swords and knives.

The showpiece of the exhibition is the "Spear of Longinus." Though the spear falls short of the 70 meters needed to be wielded by a giant EVA, it is still an impressive 3.3 meters long. It took a Japanese smith with 40 years of experience six months and the equivalent of 20 swords' worth of steel to craft the weapon.





http://io9.com/5927993/ma(...)f-evangelion-weapons
  maandag 23 juli 2012 @ 21:39:02 #85
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114580312
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:38 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Nee, die is dubbed. Doe maar degene die ik heb gestuurd :P
ik las het niet :') ik zag alleen Death Note staan en klikte het toen weg :')

Maar lezen is dan ook voor flikkers
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  maandag 23 juli 2012 @ 21:39:07 #86
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114580315
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114580324
quote:
1s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:37 schreef Klipnap het volgende:

[..]

:o Je bent er nog!!

En Qunix, uit welke anime :')
Hen Zemi

Categorie Seitokai Yakuindomo dingest/
  maandag 23 juli 2012 @ 21:40:32 #88
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114580381
tijd om te weeaboo
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  maandag 23 juli 2012 @ 21:40:44 #89
114455 Frag_adder
Maar ik lieg niet
pi_114580386
quote:
1s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:37 schreef Klipnap het volgende:

[..]

:o Je bent er nog!!

En Qunix, uit welke anime :')
ja maar jullie gaan te hard voor mij :P ik kijk alleen fairy tail en gundam age op het moment, zijn er nog leuke series (lees met een goed verhaal, harem / slechte japanse comedy trek ik niet)
Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
  maandag 23 juli 2012 @ 21:41:16 #90
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114580413
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:40 schreef Frag_adder het volgende:

[..]

ja maar jullie gaan te hard voor mij :P ik kijk alleen fairy tail en gundam age op het moment, zijn er nog leuke series (lees met een goed verhaal, harem / slechte japanse comedy trek ik niet)
Code Geass, Gundam SEED/SEED Destiny/Unicorn/Wing/Neon genesis evangelion
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 23 juli 2012 @ 21:41:33 #91
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114580426
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:40 schreef 2Happy4U het volgende:
tijd om te weeaboo
Mugi O+
quote:
14s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:38 schreef Qunix het volgende:
Master Japanese craftsmen make real-life versions of Evangelion weapons

The Bizen Japanese Sword Museum has opened the long-anticipated show "Evangelion & Japanese Sword Exhibit." Running from July 14-September 17, the exhibit features 18 works modeled after weapons from the Evangelion series. The recreated weapons will be displayed among traditional examples of Japanese swords and knives.

The showpiece of the exhibition is the "Spear of Longinus." Though the spear falls short of the 70 meters needed to be wielded by a giant EVA, it is still an impressive 3.3 meters long. It took a Japanese smith with 40 years of experience six months and the equivalent of 20 swords' worth of steel to craft the weapon.

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

http://io9.com/5927993/ma(...)f-evangelion-weapons
:o
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:40 schreef Frag_adder het volgende:

[..]

ja maar jullie gaan te hard voor mij :P ik kijk alleen fairy tail en gundam age op het moment, zijn er nog leuke series (lees met een goed verhaal, harem / slechte japanse comedy trek ik niet)
SOA/SAO misschien.
pi_114580431
Blue Exorcist Film Slated for December 28

Hopelijk nu wel een goed einde. (en dat het een leukere film wordt itt de anime)
pi_114580462
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:40 schreef Frag_adder het volgende:

[..]

ja maar jullie gaan te hard voor mij :P ik kijk alleen fairy tail en gundam age op het moment, zijn er nog leuke series (lees met een goed verhaal, harem / slechte japanse comedy trek ik niet)
De anime die Dakgoot zegt zijn wel vet, maar als je een recente zoekt is Sword Art Online vet.
pi_114580472
quote:
14s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:38 schreef Qunix het volgende:
Master Japanese craftsmen make real-life versions of Evangelion weapons

The Bizen Japanese Sword Museum has opened the long-anticipated show "Evangelion & Japanese Sword Exhibit." Running from July 14-September 17, the exhibit features 18 works modeled after weapons from the Evangelion series. The recreated weapons will be displayed among traditional examples of Japanese swords and knives.

The showpiece of the exhibition is the "Spear of Longinus." Though the spear falls short of the 70 meters needed to be wielded by a giant EVA, it is still an impressive 3.3 meters long. It took a Japanese smith with 40 years of experience six months and the equivalent of 20 swords' worth of steel to craft the weapon.

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

http://io9.com/5927993/ma(...)f-evangelion-weapons
Wow. Vet gedaan.
pi_114580518
  maandag 23 juli 2012 @ 21:44:12 #96
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114580571
quote:
10s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:43 schreef Qunix het volgende:
[ afbeelding ]
  maandag 23 juli 2012 @ 21:45:30 #98
114455 Frag_adder
Maar ik lieg niet
pi_114580602
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:41 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Code Geass, Gundam SEED/SEED Destiny/Unicorn/Wing/Neon genesis evangelion
ga code geass aanraden aan iemand met mijn UI ;)
ik bedoelde nieuwe series maar toch bedankt :D als old school animeer ken ik veel oude series al
Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
  maandag 23 juli 2012 @ 21:45:51 #99
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114580617
quote:
10s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:43 schreef Qunix het volgende:
[ afbeelding ]
:') :D
Starcraft 2 :')
Blizzard anno nu :')
Diablo 3 :')
Casuals.
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  maandag 23 juli 2012 @ 21:45:52 #100
246140 Klipnap
Petrowh <3
  maandag 23 juli 2012 @ 21:46:03 #101
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114580627
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 23 juli 2012 @ 21:46:32 #102
353544 omelette
du fromage
pi_114580643
quote:
10s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:45 schreef Klipnap het volgende:
Ohja WTF is dit
[ afbeelding ]
Don't you hate it when that happens
  maandag 23 juli 2012 @ 21:46:45 #103
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114580651
quote:
10s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:45 schreef Klipnap het volgende:
Ohja WTF is dit
[ afbeelding ]
Duidelijk een serieuze zaak van vliegende panties.
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
pi_114580670



Yuko




Mio




Mai
  maandag 23 juli 2012 @ 21:47:12 #105
333374 Lithia
Too serious
pi_114580671
quote:
10s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:45 schreef Klipnap het volgende:
Ohja WTF is dit
[ afbeelding ]
:o :')
Op dinsdag 13 november 2012 21:54 schreef tong80 het volgende:
Ik laat je kreunen en smeken naar genade als ik je achterlangs neem.
:P
pi_114580703
quote:
10s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:45 schreef Klipnap het volgende:
Ohja WTF is dit
[ afbeelding ]
Sora no Otoshimono

  maandag 23 juli 2012 @ 21:48:55 #107
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114580750
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:47 schreef Lithia het volgende:

[..]

:o :')
OMG LITHIA

Ik hoorde dat jij aan cosplay deed? :D
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  maandag 23 juli 2012 @ 21:50:33 #108
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114580837
Wat je allemaal niet vindt op ''weird anime gif''
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  maandag 23 juli 2012 @ 21:50:52 #109
333374 Lithia
Too serious
pi_114580851
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:48 schreef 2Happy4U het volgende:

[..]

OMG LITHIA

Ik hoorde dat jij aan cosplay deed? :D
ja.
vorig jaar was ik Nana Osaki
Op dinsdag 13 november 2012 21:54 schreef tong80 het volgende:
Ik laat je kreunen en smeken naar genade als ik je achterlangs neem.
:P
  maandag 23 juli 2012 @ 21:51:49 #110
246140 Klipnap
Petrowh <3
  maandag 23 juli 2012 @ 21:52:07 #111
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114580903
quote:
7s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:50 schreef Klipnap het volgende:
Wat je allemaal niet vindt op ''weird anime gif''
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
:') 14.gif
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  maandag 23 juli 2012 @ 21:52:34 #112
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114580921
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:50 schreef Lithia het volgende:

[..]

ja.
vorig jaar was ik Nana Osaki
Leuk :D Foto's? :@
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  maandag 23 juli 2012 @ 21:52:37 #113
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114580923
Deze ui?
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 23 juli 2012 @ 21:53:29 #114
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114580951
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:52 schreef De_Dakgoot het volgende:
Deze ui?
O+ Wel een beetje rare verhouding.
Doe deze.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  maandag 23 juli 2012 @ 21:53:32 #115
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114580955
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:52 schreef De_Dakgoot het volgende:
Deze ui?
:N Oude blijft beter
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
pi_114580964

(originele: http://i.imgur.com/vk1Hr.jpg)


(originele: http://puu.sh/L26D (psd: http://puu.sh/L2bT) )

Voor Robin.
  maandag 23 juli 2012 @ 21:53:57 #117
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114580975
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114581022
quote:
2s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:53 schreef Qunix het volgende:
[ afbeelding ]
(originele: http://i.imgur.com/vk1Hr.jpg)

[ afbeelding ]
(originele: http://puu.sh/L26D (psd: http://puu.sh/L2bT) )

Voor Robin.
Nice.

Dat NERV logo is wel heel erg deformed.

Mijn desktop heb ik ook een keertje geëvangeliseerd. :P
  maandag 23 juli 2012 @ 21:55:45 #119
333374 Lithia
Too serious
pi_114581038
quote:
17s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:51 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Pics O+
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:52 schreef 2Happy4U het volgende:

[..]

Leuk :D Foto's? :@
Alleen de kleding. Wil even anoniem blijven. Begin last te hebben van stalkers.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op dinsdag 13 november 2012 21:54 schreef tong80 het volgende:
Ik laat je kreunen en smeken naar genade als ik je achterlangs neem.
:P
  maandag 23 juli 2012 @ 21:56:14 #120
333374 Lithia
Too serious
pi_114581059
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:53 schreef Klipnap het volgende:

[..]

O+ Wel een beetje rare verhouding.
Doe deze.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
:D _O-
Op dinsdag 13 november 2012 21:54 schreef tong80 het volgende:
Ik laat je kreunen en smeken naar genade als ik je achterlangs neem.
:P
  maandag 23 juli 2012 @ 21:56:45 #121
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114581085
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:55 schreef Lithia het volgende:

[..]

[..]

Alleen de kleding. Wil even anoniem blijven. Begin last te hebben van stalkers.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Leuke kleding :D En serieus? :') Ik denk dat ik het maar geheim blijf houden dat ik toch een meisje ben dan. :@
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
pi_114581096
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:55 schreef Lithia het volgende:

[..]

[..]

Alleen de kleding. Wil even anoniem blijven. Begin last te hebben van stalkers.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Pff. Dat is akelig voor je. :{

Wel vette cosplay. ^O^
  maandag 23 juli 2012 @ 21:58:06 #123
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114581161
haha porno kijken op je zusje dr laptop :')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 23 juli 2012 @ 21:58:20 #124
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114581179
-knip-

[ Bericht 95% gewijzigd door Lithia op 23-07-2012 22:01:36 ]
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  maandag 23 juli 2012 @ 21:58:25 #125
333374 Lithia
Too serious
pi_114581182
*O* dank
Ik wil dit jaar Zelda zijn denk ik. Of Edward Elric.
Op dinsdag 13 november 2012 21:54 schreef tong80 het volgende:
Ik laat je kreunen en smeken naar genade als ik je achterlangs neem.
:P
  maandag 23 juli 2012 @ 21:59:28 #126
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114581227
quote:
6s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:58 schreef 2Happy4U het volgende:
-knip-
/v/
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 5% gewijzigd door Lithia op 23-07-2012 22:01:48 ]
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 23 juli 2012 @ 21:59:54 #127
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114581250
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:58 schreef Lithia het volgende:
*O* dank
Ik wil dit jaar Zelda zijn denk ik. Of Edward Elric.
Als ik zou cosplayen zou het als Commissar Ciaphas Cain zijn :7
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  maandag 23 juli 2012 @ 22:00:26 #128
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114581276
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:59 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

/v/
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
:7
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  maandag 23 juli 2012 @ 22:01:13 #129
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114581313
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:55 schreef Lithia het volgende:

[..]


[..]

Alleen de kleding. Wil even anoniem blijven. Begin last te hebben van stalkers.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Cool! Osaki Nana is soberzo een superieur personage.
Heb je ook die vage schubbenring?
pi_114581349
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:55 schreef Lithia het volgende:

[..]

[..]

Alleen de kleding. Wil even anoniem blijven. Begin last te hebben van stalkers.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nana staat op het "te kijken" lijstje.
  maandag 23 juli 2012 @ 22:01:59 #131
333374 Lithia
Too serious
pi_114581354
Sorry voor die edits, maar dat mag niet. :@
Op dinsdag 13 november 2012 21:54 schreef tong80 het volgende:
Ik laat je kreunen en smeken naar genade als ik je achterlangs neem.
:P
  maandag 23 juli 2012 @ 22:02:06 #132
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114581360
Een screenshot daarvan mag niet Lithia? :@
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  maandag 23 juli 2012 @ 22:02:24 #133
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114581371
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:01 schreef Lithia het volgende:
Sorry voor die edits, maar dat mag niet. :@
Zelfs een screenshot niet? :o Het zijn geen links oid
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  maandag 23 juli 2012 @ 22:02:49 #134
333374 Lithia
Too serious
pi_114581393
quote:
2s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:01 schreef Qunix het volgende:

[..]

Nana staat op het "te kijken" lijstje.
Is een van mijn favo series dankzij nana osaki. Ik vind het meer een vrouwenserie though.
Op dinsdag 13 november 2012 21:54 schreef tong80 het volgende:
Ik laat je kreunen en smeken naar genade als ik je achterlangs neem.
:P
  maandag 23 juli 2012 @ 22:03:03 #135
333374 Lithia
Too serious
pi_114581404
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:02 schreef 2Happy4U het volgende:

[..]

Zelfs een screenshot niet? :o Het zijn geen links oid
klopt :Y zelfs nagevraagd
Op dinsdag 13 november 2012 21:54 schreef tong80 het volgende:
Ik laat je kreunen en smeken naar genade als ik je achterlangs neem.
:P
  maandag 23 juli 2012 @ 22:03:16 #136
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114581423
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:01 schreef Lithia het volgende:
Sorry voor die edits, maar dat mag niet. :@
Maar ik had het netjes in een spoiler ;(
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114581436
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:02 schreef Lithia het volgende:
Ik vind het meer een vrouwenserie though.
Ja maar muziek enzo... Dus moet ik het zien.
  maandag 23 juli 2012 @ 22:03:44 #138
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114581441
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:03 schreef Lithia het volgende:

[..]

klopt :Y zelfs nagevraagd
Kan ik een linkje naar dat topic krijgen voordat ik hier offtopic ga? :@
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:03 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Maar ik had het netjes in een spoiler ;(
Gaat om mijn screenshot :P
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  maandag 23 juli 2012 @ 22:04:04 #139
333374 Lithia
Too serious
pi_114581461
quote:
14s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:03 schreef Qunix het volgende:

[..]

Ja maar muziek enzo... Dus moet ik het zien.
Ja, de muziek is awesome. O+
Op dinsdag 13 november 2012 21:54 schreef tong80 het volgende:
Ik laat je kreunen en smeken naar genade als ik je achterlangs neem.
:P
  maandag 23 juli 2012 @ 22:05:01 #140
333374 Lithia
Too serious
pi_114581502
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:03 schreef 2Happy4U het volgende:

[..]

Kan ik een linkje naar dat topic krijgen voordat ik hier offtopic ga? :@
http://forum.fok.nl/topic/1846085/1/999#114581305
Op dinsdag 13 november 2012 21:54 schreef tong80 het volgende:
Ik laat je kreunen en smeken naar genade als ik je achterlangs neem.
:P
pi_114581508
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:58 schreef De_Dakgoot het volgende:
haha porno kijken op je zusje dr laptop :')
Wtf. :')?
quote:
6s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:58 schreef 2Happy4U het volgende:
[ afbeelding ]
Good.

Als ik mijn torrentlijst laat zien :') :@

knip

Veel heb ik trouwens gecensureerd. :@

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 23-07-2012 22:06:23 ]
  maandag 23 juli 2012 @ 22:05:39 #142
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114581532
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:05 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Wtf. :')?

[..]

Good.

Als ik mijn torrentlijst laat zien :') :@

-knip-

Veel heb ik trouwens gecensureerd. :@
Imouto dinges
en je mag geen torrents laten zien
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 23 juli 2012 @ 22:06:09 #143
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114581561
quote:
14s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:03 schreef Qunix het volgende:

[..]

Ja maar muziek enzo... Dus moet ik het zien.
Muziek is cool, langharige Nana/Hachi is een zeikwijf.
  maandag 23 juli 2012 @ 22:06:16 #144
114455 Frag_adder
Maar ik lieg niet
pi_114581569
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:05 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Wtf. :')?

[..]

Good.

Als ik mijn torrentlijst laat zien :') :@

[ afbeelding ]

Veel heb ik trouwens gecensureerd. :@
je hebt je porno eruit gecensureerd hoe schattig :D
Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
  maandag 23 juli 2012 @ 22:06:39 #145
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114581581
quote:
:(

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  maandag 23 juli 2012 @ 22:07:15 #146
333374 Lithia
Too serious
pi_114581608
Nee. Kan het over iets anders gaan nu?
Op dinsdag 13 november 2012 21:54 schreef tong80 het volgende:
Ik laat je kreunen en smeken naar genade als ik je achterlangs neem.
:P
  maandag 23 juli 2012 @ 22:07:38 #147
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114581620
Je porno eruit knippen en dan wel Artifical Academy erin laten staan :')
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  maandag 23 juli 2012 @ 22:07:40 #148
333374 Lithia
Too serious
pi_114581623
quote:
14s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:06 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Muziek is cool, langharige Nana/Hachi is een zeikwijf.
Zij is awesome. O+ Iemand die irritant is, maar je toch leuk blijft vinden.
Ik iig wel.
Op dinsdag 13 november 2012 21:54 schreef tong80 het volgende:
Ik laat je kreunen en smeken naar genade als ik je achterlangs neem.
:P
  maandag 23 juli 2012 @ 22:07:48 #149
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114581631
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:07 schreef Lithia het volgende:
Nee. Kan het over iets anders gaan nu?
sry :@
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  maandag 23 juli 2012 @ 22:07:51 #150
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114581633
Hoe groot is de kans op een K-ON!!!?
aangezien de manga wel doorgaat
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114581690
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:07 schreef De_Dakgoot het volgende:
Hoe groot is de kans op een K-ON!!!?
aangezien de manga wel doorgaat
De manga is gestopt volgens mij?
  maandag 23 juli 2012 @ 22:09:16 #152
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114581705
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:07 schreef De_Dakgoot het volgende:
Hoe groot is de kans op een K-ON!!!?
aangezien de manga wel doorgaat
Van NANA ging de manga ook door :N
Ik hoop wel op K-ON!!!, ondanks het uitgemolken concept wil ik meer!
pi_114581716
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:07 schreef 2Happy4U het volgende:
Je porno eruit knippen en dan wel Artifical Academy erin laten staan :')
Vergeten :@

En ander onderwerp he :(
  maandag 23 juli 2012 @ 22:09:33 #154
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114581727
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:09 schreef robin007bond het volgende:

[..]

De manga is gestopt volgens mij?
Het ging toch door in de college?
want ik heb wel een keer een linkje aan klipnap laten zien.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114581756
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:09 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Het ging toch door in de college?
want ik heb wel een keer een linkje aan klipnap laten zien.
"Original run May 2007 – August 2012"

bron:

http://en.wikipedia.org/wiki/K-On!
  maandag 23 juli 2012 @ 22:10:43 #156
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114581787
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:09 schreef robin007bond het volgende:

[..]

De manga is gestopt volgens mij?
Na afronding van de Azunyan-arc ja.
Er kwam ook een rozeharig meisje met tuba erin geloof ik?
  maandag 23 juli 2012 @ 22:12:08 #158
333374 Lithia
Too serious
pi_114581877
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:07 schreef De_Dakgoot het volgende:
Hoe groot is de kans op een K-ON!!!?
aangezien de manga wel doorgaat
het verbaast me dat de manga nog steeds door gaat
of dat er uberhaupt een k-on manga is :@
Op dinsdag 13 november 2012 21:54 schreef tong80 het volgende:
Ik laat je kreunen en smeken naar genade als ik je achterlangs neem.
:P
pi_114581887
quote:
Stom om er FLAC bij te zetten in je titel. Youtube converteert het toch weer naar AAC :P
pi_114581916
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:12 schreef Lithia het volgende:

[..]

het verbaast me dat de manga nog steeds door gaat
of dat er uberhaupt een k-on manga is :@
Daar begon het mee.

En het verbaast me vooral dat KyoAni hier een anime van wilde maken. De manga is nog slechter dan de anime.
  maandag 23 juli 2012 @ 22:13:15 #161
333374 Lithia
Too serious
pi_114581933
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:12 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Daar begon het mee.

En het verbaast me vooral dat KyoAni hier een anime van wilde maken. De manga is nog slechter dan de anime.
:D :'( :D
Op dinsdag 13 november 2012 21:54 schreef tong80 het volgende:
Ik laat je kreunen en smeken naar genade als ik je achterlangs neem.
:P
pi_114581952
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:12 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Stom om er FLAC bij te zetten in je titel. Youtube converteert het toch weer naar AAC :P
Tsja.
pi_114581956
quote:
14s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:13 schreef Lithia het volgende:

[..]

:D :'( :D
Het is ook 4-panel. Leest echt strontirritant.

Het doet me denken aan een kinderboek waarvan je alleen plaatjes kijkt.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 23-07-2012 22:14:35 ]
  maandag 23 juli 2012 @ 22:14:38 #164
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114582006
Daarom ben ik nooit aan een manga begonnen :P
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 23 juli 2012 @ 22:17:05 #165
333374 Lithia
Too serious
pi_114582134
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:13 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Het is ook 4-panel. Leest echt strontirritant.

Het doet me denken aan een kinderboek waarvan je alleen plaatjes kijkt.
hmm even kijken
Op dinsdag 13 november 2012 21:54 schreef tong80 het volgende:
Ik laat je kreunen en smeken naar genade als ik je achterlangs neem.
:P
pi_114582146
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:14 schreef De_Dakgoot het volgende:
Daarom ben ik nooit aan een manga begonnen :P
Ik heb volume 1 en 2 in de kast liggen :') :'(

Er zit ook veel meer fanservice in.
pi_114582176
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:17 schreef Lithia het volgende:

[..]

hmm even kijken
Nu overdrijf ik hoor. Er zit wel tekst bij, maar het leest van boven naar onder letterlijk. Dus je begint niet steeds van rechts naar links en dan naar onder, maar je leest de hele tijd van boven naar onder. :P
  maandag 23 juli 2012 @ 22:18:50 #169
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114582231
quote:
doet me denken aan die CoD reclames :') overhypte bullshit etc
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  maandag 23 juli 2012 @ 22:19:19 #170
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114582260
WUBWUBWUB
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
pi_114582266
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:18 schreef 2Happy4U het volgende:

[..]

doet me denken aan die CoD reclames :') overhypte bullshit etc
Toch is Steins;Gate echt wel tof. :P
pi_114582273
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:18 schreef 2Happy4U het volgende:

[..]

doet me denken aan die CoD reclames :') overhypte bullshit etc
Echt zonde. De anime is steengoed. Maar dit is echt slecht :r
  maandag 23 juli 2012 @ 22:20:17 #173
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114582332
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:19 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Toch is Steins;Gate echt wel tof. :P
zegt me niets eigenlijk, maar eens proberen na death note mss, 40% trouwens
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
pi_114582510
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:20 schreef 2Happy4U het volgende:

[..]

zegt me niets eigenlijk, maar eens proberen na death note mss, 40% trouwens
Ik had een moment dat Death Note bij mij op #1 stond als beste anime, maar Steins;Gate staat boven Death Note. Lijstje is inmiddels wel anders dan toen...
  maandag 23 juli 2012 @ 22:26:48 #175
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114582720
Azunyan
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 23 juli 2012 @ 22:27:53 #176
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114582793
quote:
14s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:23 schreef Qunix het volgende:

[..]

Ik had een moment dat Death Note bij mij op #1 stond als beste anime, maar Steins;Gate staat boven Death Note. Lijstje is inmiddels wel anders dan toen...
Hoop dat het zo goed is als men zegt dat het is :)
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
pi_114582894
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:27 schreef 2Happy4U het volgende:

[..]

Hoop dat het zo goed is als men zegt dat het is :)
Als je een keer Neon Genesis Evangelion kijkt kun je met zowel /v/ als /a/ praten :P

Op /v/ wordt de serie ook vaak besproken volgens mij.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 23-07-2012 22:29:37 ]
pi_114582912
Tekkon Kinkreet ziet er erg tof uit!!!

  maandag 23 juli 2012 @ 22:30:44 #179
333374 Lithia
Too serious
pi_114582989
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:17 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Nu overdrijf ik hoor. Er zit wel tekst bij, maar het leest van boven naar onder letterlijk. Dus je begint niet steeds van rechts naar links en dan naar onder, maar je leest de hele tijd van boven naar onder. :P
hebbie een voorbeeld? browser doet raar tijdens het surfen, behalve op FOK! :?
rot pc
Op dinsdag 13 november 2012 21:54 schreef tong80 het volgende:
Ik laat je kreunen en smeken naar genade als ik je achterlangs neem.
:P
  maandag 23 juli 2012 @ 22:31:09 #180
333374 Lithia
Too serious
pi_114583009
quote:
11s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:29 schreef Qunix het volgende:
Tekkon Kinkreet ziet er erg tof uit!!!

[ afbeelding ]
Wow, mooie stijl inderdaad.
Op dinsdag 13 november 2012 21:54 schreef tong80 het volgende:
Ik laat je kreunen en smeken naar genade als ik je achterlangs neem.
:P
  maandag 23 juli 2012 @ 22:32:09 #182
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114583057
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:29 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Als je een keer Neon Genesis Evangelion kijkt kun je met zowel /v/ als /a/ praten :P

Op /v/ wordt de serie ook vaak besproken volgens mij.
Doe ik het wel op /v/ :') Je moet nooit over een onderwerp praten waar een bepaalde board voor is gemaakt, die Animé discussies op /v/ _O_
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
pi_114583060
series als One Piece, suggesties graag
pi_114583089
piraten en ninja's heb ik wel gezien, kans op cowboys?
pi_114583097
zombies mag ook
pi_114583173
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:30 schreef Lithia het volgende:

[..]

hebbie een voorbeeld? browser doet raar tijdens het surfen, behalve op FOK! :?
rot pc




Je moet dus eerst rechts binnen. Dan van boven naar onder helemaal lezen. En dan weer naar de volgende kolom.
pi_114583188
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:32 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
piraten en ninja's heb ik wel gezien, kans op cowboys?
Cowboy Bebop!
pi_114583251
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:34 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Cowboy Bebop!
De film heb ik gezien, dat trok mij niet. Of is dat ook een wild west-serie?
pi_114583315
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:35 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:

[..]

De film heb ik gezien, dat trok mij niet. Of is dat ook een wild west-serie?
Je moet ook eerst de serie hebben gezien voordat je de film kijkt he :P

Hmm, wild-west niet echt. Meer sci-fi cowboy. NGE al gezien (mecha)?

Of wacht. Deze ga je gegarandeerd leuk vinden:

Detroit Metal City.

Heel erg komisch.
  maandag 23 juli 2012 @ 22:37:09 #191
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114583390
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114583398
quote:
1s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:34 schreef Klipnap het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Iedereen moet inderdaad een Mugi hebben O+
pi_114583415
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:36 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Je moet ook eerst de serie hebben gezien voordat je de film kijkt he :P

Hmm, wild-west niet echt. Meer sci-fi cowboy. NGE al gezien (mecha)?

Of wacht. Deze ga je gegarandeerd leuk vinden:

Detroit Metal City.

Heel erg komisch.
Dees?

pi_114583467
quote:
Dat is de live action adaptatie. Die zuigt ballen, maar is ook wel komisch.

Er is niet echt een trailer voor de anime. De episodes duren 10 minuten, dus gewoon een episode kijken en je weet wel of je het leuk vindt.
pi_114583506
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:38 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Dat is de live action adaptatie. Die zuigt ballen, maar is ook wel komisch.

Er is niet echt een trailer voor de anime. De episodes duren 10 minuten, dus gewoon een episode kijken en je weet wel of je het leuk vindt.
Doe ik dat, heb dank!
  maandag 23 juli 2012 @ 22:39:39 #196
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114583545
Mugi zonder wenkbrouwen :D
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114583607
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:39 schreef De_Dakgoot het volgende:
Mugi zonder wenkbrouwen :D
Jij hebt Detroit Metal City toch nog niet gezien? Raad ik je echt aan. Je komt niet meer bij van het lachen.
pi_114583851
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:39 schreef De_Dakgoot het volgende:
Mugi zonder wenkbrouwen :D
GO TO DMC! GO TO DMC! GO TO DMC! GO TO DMC! GO TO DMC! GO TO DMC! GO TO DMC!
  maandag 23 juli 2012 @ 22:44:53 #199
246140 Klipnap
Petrowh <3
  maandag 23 juli 2012 @ 22:45:37 #200
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114583904
quote:
1s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:44 schreef Klipnap het volgende:

Steins;Gate ga je echt goed vinden Happy! :)
Even een goed linkje zoeken dan :)
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  maandag 23 juli 2012 @ 22:47:12 #201
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114583992
quote:
Hentai
STEINS;GATE 初回版
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  maandag 23 juli 2012 @ 22:48:04 #202
246140 Klipnap
Petrowh <3
  maandag 23 juli 2012 @ 22:51:24 #204
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114584255
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  maandag 23 juli 2012 @ 22:55:31 #205
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114584467
Wat wordt er gezocht?
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 23 juli 2012 @ 22:56:53 #206
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114584538
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:55 schreef De_Dakgoot het volgende:
Wat wordt er gezocht?
Stein's Gate, maar wist niet welke ik nou precies moest hebben.
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  maandag 23 juli 2012 @ 22:57:28 #207
353544 omelette
du fromage
  maandag 23 juli 2012 @ 23:00:24 #208
268911 Repelsteeltju
Sousou da ze.
  maandag 23 juli 2012 @ 23:01:24 #209
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_114584804
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:32 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
series als One Piece, suggesties graag
Fairy Tail!

Luister niet naar Robin, zijn suggesties zijn helemaal niet als One Piece.
pi_114584953
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 23:01 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Fairy Tail!

Luister niet naar Robin, zijn suggesties zijn helemaal niet als One Piece.
Maar wel beter.
  maandag 23 juli 2012 @ 23:04:37 #211
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114585013
Fairy tail was te doen totdat ik bij de eindeloze fillers ben aangekomen en ik nu wacht tot die afgelopen zijn
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 23 juli 2012 @ 23:06:18 #212
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_114585136
quote:
6s.gif Op maandag 23 juli 2012 23:03 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Maar wel beter.
Zegt een persoon die beide series nog niet gezien heeft. Wil niet zeggen dat NGE en Cowboy Bebop niet beter zijn hoor :P.
pi_114585239
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 23:06 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Zegt een persoon die beide series nog niet gezien heeft. Wil niet zeggen dat NGE en Cowboy Bebop niet beter zijn hoor :P.
Fairy Tail ben ik ooit een episode mee begonnen.

En aan One Piece moet ik nog beginnen. Alleen is het weer zo vreselijk lang :P
pi_114585271
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 23:06 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Zegt een persoon die beide series nog niet gezien heeft. Wil niet zeggen dat NGE en Cowboy Bebop niet beter zijn hoor :P.
Dat.
  maandag 23 juli 2012 @ 23:09:58 #215
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114585373
Bij one piece ben ik bij ep 550 :P
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 23 juli 2012 @ 23:16:43 #216
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_114585707
Zo, dat was weer anderhalf topic over piemels en weet ik veel wat allemaal. Ik kap vanaf nu met bij lezen :P
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
  maandag 23 juli 2012 @ 23:20:24 #217
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_114585891
quote:
11s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:47 schreef Qunix het volgende:
[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
Yuko

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
Mio

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
Mai
Yuko :D

Geweldige character, net zo'n Donald Duck.
  maandag 23 juli 2012 @ 23:20:29 #218
268911 Repelsteeltju
Sousou da ze.
pi_114585894
quote:
Dit is dus de trailer voor de eerste Madoka film.
quote:
6s.gif Op maandag 23 juli 2012 23:03 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Maar wel beter.
24 minuten kijken hoe een hondendrol in het Oosterpark wegrot is een betere tijdsbesteding dan een aflevering van One Piece uitkijken.
“An interesting thing is a good thing.”
  maandag 23 juli 2012 @ 23:21:28 #219
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114585952
ben wel blij dat ik met OP en Naruto ben gestopt
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 23 juli 2012 @ 23:21:43 #220
246140 Klipnap
Petrowh <3
  maandag 23 juli 2012 @ 23:22:04 #221
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_114585984
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 23:21 schreef De_Dakgoot het volgende:
ben wel blij dat ik met OP en Naruto ben gestopt
Manga.
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
  maandag 23 juli 2012 @ 23:23:36 #222
333374 Lithia
Too serious
pi_114586051
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:34 schreef robin007bond het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

Je moet dus eerst rechts binnen. Dan van boven naar onder helemaal lezen. En dan weer naar de volgende kolom.
Erg verwarrend. :? Alsof ik moet gaan puzzelen om iets te gaan lezen. -O-
Op dinsdag 13 november 2012 21:54 schreef tong80 het volgende:
Ik laat je kreunen en smeken naar genade als ik je achterlangs neem.
:P
  maandag 23 juli 2012 @ 23:25:34 #223
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114586141
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 23:23 schreef Lithia het volgende:

[..]

Erg verwarrend. :? Alsof ik moet gaan puzzelen om iets te gaan lezen. -O-
Niets mis mee, Azumanga is ook 4koma.
  maandag 23 juli 2012 @ 23:26:06 #224
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_114586167
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 23:23 schreef Lithia het volgende:

[..]

Erg verwarrend. :? Alsof ik moet gaan puzzelen om iets te gaan lezen. -O-
Je leest gewoon eerst de rij aan de rechterkant van boven naar beneden, en daarna de linker rij van boven naar beneden.

Links | Rechts
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
  maandag 23 juli 2012 @ 23:26:59 #225
333374 Lithia
Too serious
pi_114586210
quote:
14s.gif Op maandag 23 juli 2012 23:25 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Niets mis mee, Azumanga is ook 4koma.
Genoeg mis mee. Omschakelen naar manga/mahwa/westerse strips is al een gedoe genoeg. Dan wil ik liever een kinderboek lezen.
Op dinsdag 13 november 2012 21:54 schreef tong80 het volgende:
Ik laat je kreunen en smeken naar genade als ik je achterlangs neem.
:P
  maandag 23 juli 2012 @ 23:27:26 #226
333374 Lithia
Too serious
pi_114586230
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 23:26 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Je leest gewoon eerst de rij aan de rechterkant van boven naar beneden, en daarna de linker rij van boven naar beneden.

Links | Rechts

snap ik
Op dinsdag 13 november 2012 21:54 schreef tong80 het volgende:
Ik laat je kreunen en smeken naar genade als ik je achterlangs neem.
:P
pi_114586241
quote:
14s.gif Op maandag 23 juli 2012 23:25 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Niets mis mee, Azumanga is ook 4koma.
Vooral luchtige en simpele manga hebben dat. :P

[ Bericht 13% gewijzigd door #ANONIEM op 23-07-2012 23:28:50 ]
  maandag 23 juli 2012 @ 23:36:08 #228
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114586642
quote:
1s.gif Op maandag 23 juli 2012 23:27 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Vooral luchtige en simpele manga hebben dat. :P
Vandaar dat ik hem kocht, ondanks Duits. Vervolgens begreep ik er nog niets van :')

Een 4koma speciaal voor Lithia:

pi_114586653
Ik snap echt niet waarom een 4koka geschikter zou zijn voor gag manga. Wat maakt het formaat beter?

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 23-07-2012 23:36:45 ]
  maandag 23 juli 2012 @ 23:38:44 #230
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114586750
quote:
1s.gif Op maandag 23 juli 2012 23:36 schreef robin007bond het volgende:
Ik snap echt niet waaro een 4koka geschikter zou zijn voor gag manga. Wat maakt het formaat beter?
2 per bladzijde.
Dirkjan is een 3koma.


pi_114586781
quote:
1s.gif Op maandag 23 juli 2012 23:38 schreef Klipnap het volgende:

[..]

2 per bladzijde.
Dirkjan is een 3koma.


[ afbeelding ]
Dan nog. Ik snap het echte voordeel niet. :P
  maandag 23 juli 2012 @ 23:41:06 #232
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114586881
Ik ga slapen en morgen drie weekjes op vakantie.
Niet teveel m'n site gebruiken Klipnap :P

Oh ik heb wel internet dus de henk's blijven gemaakt worden denk ik
pi_114586946
quote:
14s.gif Op maandag 23 juli 2012 23:41 schreef AnimeFan het volgende:
Ik ga slapen en morgen drie weekjes op vakantie.
Niet teveel m'n site gebruiken Klipnap :P

Oh ik heb wel internet dus de henk's blijven gemaakt worden denk ik
Je site? :o
  maandag 23 juli 2012 @ 23:44:08 #235
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114586979
quote:
14s.gif Op maandag 23 juli 2012 23:41 schreef AnimeFan het volgende:
Ik ga slapen en morgen drie weekjes op vakantie.
Niet teveel m'n site gebruiken Klipnap :P

Oh ik heb wel internet dus de henk's blijven gemaakt worden denk ik
Ierland was het toch?
Fijne vakantie :P
pi_114586989
Fijne vakantie trouwens
  maandag 23 juli 2012 @ 23:45:15 #237
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_114587033
Fijne vakantie AnimeFan, wel goed je weed opbergen he :@
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_114587127
quote:
1s.gif Op maandag 23 juli 2012 23:43 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Je site? :o
Tja vage dingen
quote:
14s.gif Op maandag 23 juli 2012 23:44 schreef robin007bond het volgende:
Fijne vakantie trouwens
Dankje :P
quote:
1s.gif Op maandag 23 juli 2012 23:44 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ierland was het toch?
Fijne vakantie :P
Ja :) Dankje
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 23:45 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Fijne vakantie AnimeFan, wel goed je weed opbergen he :@
Bedankt, zal ik doen :') :P
  dinsdag 24 juli 2012 @ 00:01:16 #239
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_114587640
Betere reclame voor Steins;Gate - itt dat gare filmpje van eerder - vind ik deze AMV:

= Pas op, bevat wel enkele spoilers voor de latere afleveringen! =

ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  dinsdag 24 juli 2012 @ 02:09:58 #240
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114591863
quote:
11s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 02:09 schreef Klipnap het volgende:
Mijn horloge doet het opeens niet meer...
Dat is vreemd!
Hoezo?
pi_114593968
quote:
11s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 02:09 schreef Klipnap het volgende:
Mijn horloge doet het opeens niet meer...
Dat is vreemd!
:'(
pi_114594242
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 06:55 schreef robin007bond het volgende:

[..]

:'(
Sorry Robert...mijn wekker een uur te laat ingesteld :')!
pi_114594266
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 07:45 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Sorry Robert...mijn wekker een uur te laat ingesteld :')!
Kan gebeuren.. :P

Je hebt trouwens wat gemist gister. Iets met Nagisa.
pi_114594316
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 07:47 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Kan gebeuren.. :P

Je hebt trouwens wat gemist gister. Iets met Nagisa.
Ach, die ken ik toch niet echt :P (inb4 ga Clannad kijken)
pi_114594330
*hoi*
pi_114594336
Hallo.
pi_114595024
http://www.araki-jojo.com
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Fuck,Part 1-3 in kleur,wil ik zeker hebben. :9




[ Bericht 22% gewijzigd door Blue_Panther_Ninja op 24-07-2012 09:08:39 ]
pi_114595246
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 08:57 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
http://www.araki-jojo.com
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Fuck,Part 1-3 in kleur,wil ik zeker hebben. :9

[ afbeelding ]
Hm... not sure if want. Ziet er wel grappig uit.
  dinsdag 24 juli 2012 @ 09:13:09 #250
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114595337
hoi
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114595379
quote:
7s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 09:09 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Hm... not sure if want. Ziet er wel grappig uit.
Part 1-3 was van April 1987 tot Mei/Juni 1992(28 volumes en 265 hoofdstukken) :P
  dinsdag 24 juli 2012 @ 09:16:43 #252
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114595400
FF Versus is niet gecanceld *O*
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114595536
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 09:16 schreef De_Dakgoot het volgende:
FF Versus is niet gecanceld *O*
Goh! :+
  dinsdag 24 juli 2012 @ 10:05:40 #254
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114596496
Nee, ik ben ontdekt ;(
http://forum.sekswoordenboek.nl/index.php?topic=250595.15

Ontopic:
Ik denk dat ik voorlopig zo min mogelijk anime ga kijken. Het is echt een verslaving geworden.
pi_114596788
quote:
10s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 10:05 schreef Klipnap het volgende:
Nee, ik ben ontdekt ;(
http://forum.sekswoordenboek.nl/index.php?topic=250595.15

Ontopic:
Ik denk dat ik voorlopig zo min mogelijk anime ga kijken. Het is echt een verslaving geworden.
Dit. Meen. Je. Niet. :')

Verder:
quote:
Bloodplay is een vorm van 'edgeplay' waarbij je, als je niet uit kijkt, gruwelijk ziek of nog erger kan worden (infecties, HIV, Hepatitis B, bloedvergiftiging). Indien je niet weet wat je doet, laat het je dan uitleggen door iemand die er verstand van heeft.

Of dit topic helemaal serieus is weet ik niet zeker, maar indien dat wel zo is, mag de TS mij per PM duidelijkheid verschaffen, dan gaat het topic (wellicht in aangepaste vorm) verder.
ooooh shit 8)7
  dinsdag 24 juli 2012 @ 10:19:42 #256
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114596812
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 10:18 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Dit. Meen. Je. Niet. :')

Verder:

[..]

ooooh shit 8)7
Er zijn dus echt mensen die dat doen :')

Ik bedoel te minderen met anime. Ik voer geen flikker uit behalve anime kijken.
pi_114596861
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 10:19 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Er zijn dus echt mensen die dat doen :')

Ik bedoel te minderen met anime. Ik voer geen flikker uit behalve anime kijken.
Oh, dat. Tja... ik weet niet. Wat wil je zo graag doen dan?
  dinsdag 24 juli 2012 @ 10:25:47 #258
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114596946
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 10:21 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Oh, dat. Tja... ik weet niet. Wat wil je zo graag doen dan?
Euhm... Weet ik niet :')
pi_114597019
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 10:25 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Euhm... Weet ik niet :')
Ga je kana leren. Nu.
  dinsdag 24 juli 2012 @ 10:31:11 #260
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114597075
quote:
10s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 10:05 schreef Klipnap het volgende:
Nee, ik ben ontdekt ;(
http://forum.sekswoordenboek.nl/index.php?topic=250595.15

Ontopic:
Ik denk dat ik voorlopig zo min mogelijk anime ga kijken. Het is echt een verslaving geworden.
:')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  dinsdag 24 juli 2012 @ 10:33:54 #261
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114597413
quote:
9s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 10:33 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Oke meneer
Hihi. Goed zo :Y
  dinsdag 24 juli 2012 @ 10:45:44 #263
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114597442
is kana niet hetzelfde als kanji?
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114597562
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 10:45 schreef De_Dakgoot het volgende:
is kana niet hetzelfde als kanji?
Het fonetische schrift bestaat uit Hiragana en Katakana, waardoor met deze twee tekensets in principe alles geschreven kan worden. In de praktijk wordt het voornamelijk voor connecties en uitgangen gebruikt. Ligt er ook een beetje aan voor wie de tekst geschreven is. In een manga als Yotsuba zul je geloof ik bijna alleen maar kana tegenkomen. Wanneer je voor een woord nou kanji of kana gebruikt, daar zijn geloof ik niet echt vaste regels voor.
  dinsdag 24 juli 2012 @ 10:50:20 #265
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114597752
Overigens:
O+ O+ O+ O+

戦艦大和主砲46サンチ砲発射音
Het geluid van Slagschip Yamato's primaire 46cm geschut. (oid)
Natuurlijk baggere opname, maar wellicht de enige.

(niet te veel van verwachten)
  dinsdag 24 juli 2012 @ 10:57:33 #267
246140 Klipnap
Petrowh <3
  dinsdag 24 juli 2012 @ 10:58:30 #268
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114597792
Alles door de translator gooien :D
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114597805
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 10:58 schreef De_Dakgoot het volgende:
Alles door de translator gooien :D
Zkanji is je beste vriend.
Translator zuigt zwaar.

[ Bericht 2% gewijzigd door Arashimashou op 24-07-2012 11:04:30 ]
  dinsdag 24 juli 2012 @ 11:22:38 #270
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_114598447
quote:
10s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 10:05 schreef Klipnap het volgende:
Nee, ik ben ontdekt ;(
http://forum.sekswoordenboek.nl/index.php?topic=250595.15

Ontopic:
Ik denk dat ik voorlopig zo min mogelijk anime ga kijken. Het is echt een verslaving geworden.
Awww, maar het was een beetje te obvious. Je had gewoon naar de fetish pagina moeten gaan posten, want daar kan je bijna alles kwijt.

[ Bericht 6% gewijzigd door Easymodo op 24-07-2012 11:36:08 ]
  dinsdag 24 juli 2012 @ 11:48:08 #271
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114599207
quote:
9s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 11:22 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Awww, maar het was een beetje te obvious. Je had gewoon naar de fetish pagina moeten gaan posten, want daar kan je bijna alles kwijt.
Gesloten voor buitenstaanders :P
  dinsdag 24 juli 2012 @ 11:51:49 #272
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_114599311
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 11:48 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Gesloten voor buitenstaanders :P
Ik bedoel die kinky forum, waar je wel toegang hebt. Jeweetwel, die gozer die de panties van kennissen aandoet.
  dinsdag 24 juli 2012 @ 12:04:31 #273
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114599702
hey easy je ui is veranderd :P
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  dinsdag 24 juli 2012 @ 12:08:18 #274
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114599805
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 12:04 schreef De_Dakgoot het volgende:
hey easy je ui is veranderd :P
Maar goed ook want Homu O+
En jij hebt hem weer terug ;(
  dinsdag 24 juli 2012 @ 12:11:26 #275
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114599902
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 12:08 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Maar goed ook want Homu O+
En jij hebt hem weer terug ;(
Ik kan gewoon geen leuke gif van K-ON vinden
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114599967
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 12:11 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Ik kan gewoon geen leuke gif van K-ON vinden
Deze is ook wel iets leuker.

En hihi, Klipnap is ontmaskerd. Wel jammer, maar het lag er inderdaad een beetje dik bovenop.

Oh, en als je mindert met anime kijken heb je wel weer een andere hobby waar je te veel tijd aan besteed. MMORPG's of zo. Dus echt minderen is denk ik niet nodig.
  dinsdag 24 juli 2012 @ 12:14:40 #277
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114599978
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 12:11 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Ik kan gewoon geen leuke gif van K-ON vinden
Als er een anime is met leuke gifs is het wel K-ON :N
  dinsdag 24 juli 2012 @ 12:14:49 #278
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114599983
Ik begin naarmate ik de 18 jaar nader steeds minder te gamen :P
en die tijd wordt weer in beslag genomen door anime :')
nu weer mijn verhaal af typen :P
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  dinsdag 24 juli 2012 @ 12:17:33 #279
246140 Klipnap
Petrowh <3
  dinsdag 24 juli 2012 @ 12:20:16 #280
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114600125
Kzal vanavond eventjes kijken :P
heb geen CS op mijn pc staan.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  dinsdag 24 juli 2012 @ 12:59:27 #281
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114601220
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 12:53 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Klipnap, ben jij dat?
Ik heb ook zon gevoel dat het klipnap is
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114601521
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 12:53 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Klipnap, ben jij dat?
Nee. Ik ben het.
  dinsdag 24 juli 2012 @ 13:10:25 #283
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114601596
quote:
10s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 10:05 schreef Klipnap het volgende:
Nee, ik ben ontdekt ;(
http://forum.sekswoordenboek.nl/index.php?topic=250595.15

Ontopic:
Ik denk dat ik voorlopig zo min mogelijk anime ga kijken. Het is echt een verslaving geworden.
Keeser, wat? :')

Vandaag maar beginnen met Death Note :@
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
pi_114602426
*pijn*

* Blue_Panther_Ninja heeft zich bloed laten prikken
  dinsdag 24 juli 2012 @ 13:36:49 #285
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114602482
Prikken zijn kut vooral verdovings prikken
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  dinsdag 24 juli 2012 @ 13:49:49 #286
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114602834
Volgens Zetsubou-sensei lijd ik aan een schuldigheidscomplex :X

Reverse Toradora/Angel Densetsu? _O-

[ Bericht 66% gewijzigd door Klipnap op 24-07-2012 13:57:44 ]
pi_114603354
MIjn 2.5" 320 gig harddisk is binnen. *O*

Alleen even kijken hoe ik gegevens moet overzetten van mijn PS3 hdd(40 gig)!! 8)7
pi_114603410
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 14:02 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
MIjn 2.5" 320 gig harddisk is binnen. *O*

Alleen even kijken hoe ik gegevens moet overzetten van mijn PS3 hdd(40 gig)!! 8)7
Tja, veel succes :P Behalve als de PS3 daar een speciale functie voor heeft zul je toch wel een pc moeten gebruiken.
pi_114603524
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 14:04 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Tja, veel succes :P Behalve als de PS3 daar een speciale functie voor heeft zul je toch wel een pc moeten gebruiken.
Heeft die wel!denk ik! :P

Alleen kijken in welke bestand formaat.

[ Bericht 1% gewijzigd door Blue_Panther_Ninja op 24-07-2012 14:17:19 ]
  dinsdag 24 juli 2012 @ 14:33:59 #290
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114604296
http://img507.imageshack.us/img507/6448/snapshot20071222100435gp4.jpg (copy/paste deze link)
Shinji en Kaworu in Zetsubou?
Geweldige anime, 9/10. Morgen beginnen aan seizoen 2.

Oja, stomme imageshack maar mobiel enzo.
  dinsdag 24 juli 2012 @ 14:35:27 #291
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114604351
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 14:33 schreef Klipnap het volgende:
[ http://img507.imageshack.us/img507/6448/snapshot20071222100435gp4.jpg (copy/paste deze link) ]
Shinji en Kaworu in Zetsubou?
Geweldige anime, 9/10. Morgen beginnen aan seizoen 2.

Oja, stomme imageshack maar mobiel enzo.
waarom is shinji gecensoord :')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  dinsdag 24 juli 2012 @ 14:36:49 #292
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114604398
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 14:35 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

waarom is shinji gecensoord :')
Ja weet niet, iets met copyrights denk ik :') veel referenties naar andere anime worden half weggebliept.
Of gewoon aparte humor.
  dinsdag 24 juli 2012 @ 14:51:31 #293
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114604862
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 14:36 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ja weet niet, iets met copyrights denk ik :') veel referenties naar andere anime worden half weggebliept.
Of gewoon aparte humor.
:')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114605408
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 14:33 schreef Klipnap het volgende:
[ http://img507.imageshack.us/img507/6448/snapshot20071222100435gp4.jpg (copy/paste deze link) ]
Shinji en Kaworu in Zetsubou?
Geweldige anime, 9/10. Morgen beginnen aan seizoen 2.

Oja, stomme imageshack maar mobiel enzo.
Ik zie ook een FMA poster.

Hmmm.. :P
  dinsdag 24 juli 2012 @ 15:19:01 #295
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114605658
Dcht :p
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')