Ja, zo'n van Dis, wie is dat nou helemaal?quote:Op maandag 23 juli 2012 18:35 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Wel als je bedenkt dat dit de bekendste van de vijf gasten van dit jaar was.
Ik was even vergeten dat hij dit jaar ook zomergast is, van de overige 4 lijkt Vrienten me met afstand de bekendste.quote:
Ik ken veel mensen die met hem weglopen als maker van de intellectuele grappen, maar ik vond hem tot nu toe niet echt grappig. Maar ik kan me best voorstellen dat hij snobs aanspreekt.quote:Op maandag 23 juli 2012 18:44 schreef Scrutinizer het volgende:
Vooral de mensen die de hele uitzending met Micha Wertheim blijven kijken zijn de ware snobs.
Is dat zo ?quote:Op maandag 23 juli 2012 18:35 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Wel als je bedenkt dat dit de bekendste van de vijf gasten van dit jaar was.
Is dat woord inmiddels niet te mainstream.quote:
Lekker ergeren dusquote:Op maandag 23 juli 2012 19:09 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Ik ken veel mensen die met hem weglopen als maker van de intellectuele grappen, maar ik vond hem tot nu toe niet echt grappig. Maar ik kan me best voorstellen dat hij snobs aanspreekt.
Die Verwaayen zal dan ter compensatie zijn. Ik lees dat hij het verkiezingsprogramma van de VVD uit 2006 heeft geschreven dus dan verwacht ik wel het nodige plat vermaak.
Antisemiet.quote:Op maandag 23 juli 2012 18:44 schreef Scrutinizer het volgende:
Vooral de mensen die de hele uitzending met Micha Wertheim blijven kijken zijn de ware snobs.
Aangenaam, Nederlands Hervormd.quote:
Het is gewoon erger dan je zou kunnen verzinnenquote:Een televisiefragment waar Xander nog steeds erg om moet lachen, is het moment dat Ron Brandsteder in de ‘Showbizzquiz’ wordt aangevallen door een emoe. Ook een blunder van gewichtheffers en een aantal voetbalbloopers zijn hem bijgebleven en wil hij graag delen. Een van Marijke’s favoriete tv-momenten is van ‘Koefnoen’ waarin Yolanthe wordt getypeerd en ze op bezoek gaat bij Khadaffi. Een ander programma dat ze graag ziet, is ‘Animal Crackers’.
Het was dus geen verzonnen grap van tong80?quote:Op dinsdag 24 juli 2012 00:10 schreef Tijn het volgende:
Uit het persbericht:
Het is gewoon erger dan je zou kunnen verzinnen
Het is al uitgezonden in januari, begrijp ik uit het persbericht.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 00:23 schreef golfer het volgende:
[..]
Het was dus geen verzonnen grap van tong80?
Ze gaan echt zoiets walgelijks uitzenden bij die campingzender?
Postte in het andere topic al dat dat het geval is iddquote:Op dinsdag 24 juli 2012 00:33 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Het is al uitgezonden in januari, begrijp ik uit het persbericht.
Ah, oud nieuws opgeduikeld door tong?quote:Op dinsdag 24 juli 2012 00:33 schreef Scrutinizer het volgende:
Het is al uitgezonden in januari, begrijp ik uit het persbericht.
Geweldig. Je moet echt een briljante geest zijn om zoiets te verzinnenquote:Op dinsdag 24 juli 2012 00:36 schreef Specularium het volgende:
Nee, dit dan:
{SBS6] Schoonspringen met Sterren: Gerard Joling als host!
Lees je eerst in opa. Kwam niet van mij. En het is Tong en tong80. Zit je weer aan de fles ?quote:
Aan wie vraag je dat ?quote:Op dinsdag 24 juli 2012 00:23 schreef golfer het volgende:
[..]
Het was dus geen verzonnen grap van tong80?
Zomergasten 2012 #4quote:Op dinsdag 24 juli 2012 00:55 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Maar wordt dat dan nog herhaald, komt het binnenkort op t.v.?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |