Aldus Mollemaquote:Na het telefoontje van Jane naar Van Houwelingen pakt hij een vlucht eerder naar Nederland, waardoor hij ruim op tijd is om Julien geboren te zien worden. In Nederland wordt hij ook geconfronteerd met de kritiek op de Nederlanders. Ze zouden, althans volgens Johan Derksen 'renners van B-garnituur' zijn. "Ach, ik snap de kritiek wel. De verwachtingen waren heel hoog en tot nu toe komt het er helemaal niet uit. Niet het klassement en ook niet om een ritzege. Dat er kritiek komt snap ik wel, maar soms is het ook wel makkelijk om zomaar iets te roepen. Op basis van één wedstrijd. Over de begeleiding van Rabobank bijvoorbeeld. Kijk, als we nou fit waren en werden weggereden, dan was het anders geweest."
Maar Mollema kan zich er geen moment druk om maken. Sterker nog: hij zapt zo af en toe om half elf 's avonds wel eens naar Tour du Jour. "Hilarisch als je ziet wie er zitten en wat er dan geroepen wordt. Ik denk dat de échte wielervolger meer verstandige dingen hoort bij de Avondetappe."
Dat willen we ook weer niet, dan kan ze beter tour du jour kijken. Of het is een echte drama queen natuurlijk, dat kan ook.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 18:02 schreef Specularium het volgende:
[..]
Hoop tranen erbij, Karina met een zakdoekje op de bank, alles.
Ze komt later nog wel langs met het etenquote:Op zaterdag 21 juli 2012 17:15 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Dat kun je niet maken, we moeten toch weten of de rondemiss goed gekleed is
Dit keer wel, het is volgens mij een "hoe gaat het met" aflevering.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 17:19 schreef Specularium het volgende:
[..]
Je weet toch al hoe dat gaat eindigen?
@rtl4tourdujour: Wijziging in de lineup vanavond: Steven Rooks en Maxim Hartman schuiven aan bij #tourdujourquote:
alweer rooks?quote:Op zaterdag 21 juli 2012 19:01 schreef vanBoeschoten het volgende:
[..]
@rtl4tourdujour: Wijziging in de lineup vanavond: Steven Rooks en Maxim Hartman schuiven aan bij #tourdujour
Ik moet altijd lachen wanneer de mensen heel verbaasd zijn als de aannemer zijn afspraken niet nakomt.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 17:19 schreef Specularium het volgende:
[..]
Je weet toch al hoe dat gaat eindigen?
Wel die van de sponsor toch?quote:Op zaterdag 21 juli 2012 22:20 schreef RemcoW23 het volgende:
Nog een kwartier. Tijd om de pizzabroodjes in de oven te doen
Nope, die heb ik nog niet kunnen bemachtigen.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 22:20 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Wel die van de sponsor toch?
Ik zet de frituupan ff aanquote:Op zaterdag 21 juli 2012 22:20 schreef RemcoW23 het volgende:
Nog een kwartier. Tijd om de pizzabroodjes in de oven te doen
[ afbeelding ]
Ik doe gewoon hotdokkies maken.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 22:20 schreef RemcoW23 het volgende:
Nog een kwartier. Tijd om de pizzabroodjes in de oven te doen
[ afbeelding ]
Het eerste stel is redelijk terecht gekomen op het eind. Deze nu gaan een emigratiebureau beginnenquote:Op zaterdag 21 juli 2012 22:33 schreef Specularium het volgende:
[..]
Kun je ons even updaten hoe die topshow op 1 afloopt.
Tomorrow will be mine. Startpagina op internet hier.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 22:34 schreef heywoodu het volgende:
Precies op tijd voor het begin van Danny Vera
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |