Disco altijd goed. Bee Gees.quote:Op maandag 16 juli 2012 19:14 schreef trovey het volgende:
Nog wat poppen, mijn teddybeer. Met mijn platenverzameling e.d. van de Bee Gees die ik begonnen ben in die tijd ben ik nog steeds bezig.
Oh ja, ook nog een babytruitje gevonden een aantal jaren terug, die heb ik ingelijst.
Geld waardquote:Op maandag 16 juli 2012 19:29 schreef onzichtbare het volgende:
nederlandse vlag uit 1945 hadden mijn ouders verborgen tijdens de bezetting zelf ben ik van 1944
Oh ja dat soort dingen.quote:Op maandag 16 juli 2012 19:16 schreef Karina het volgende:
Oh ik vergeet nog iets heel belangrijks. Ik heb nog een oude Tinaclub, dat was een maandblad van de Tina, waar een foto van mij in staatSupertrots was ik natuurlijk destijds.
Ik heb nog een compleet fotoalbum van de dag van mijn geboorte tot ongeveer een jaar of 18.quote:Op maandag 16 juli 2012 19:33 schreef Karina het volgende:
Ik bedenk net dat ik ook nog een hele oude foto heb uit De Echo (of iets dergelijks) waar ik in de zandbak zit te spelen in het Westerpark en mijn moeder zit op een bankje te kijken.
Als ik fut heb en mijn camera kan vinden (ik heb geen scanner) zal ik eens kijken of ik een foto ervan kan maken.
quote:
Ik heb mijn geboortekaartje nog ergens liggenquote:Op maandag 16 juli 2012 19:45 schreef trovey het volgende:
[..]
Ik heb nog een compleet fotoalbum van de dag van mijn geboorte tot ongeveer een jaar of 18.
Toen was ik al 25 jaar fan.quote:Op maandag 16 juli 2012 19:47 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Klopt. Ik hoorde hun muziek voor het eerst in '02. Was gelijk verkocht.
Liveconcerten van Bee Gees waren voor mij nooit en te nimmer haalbaar met mijn 22 jaar.quote:Op maandag 16 juli 2012 19:52 schreef trovey het volgende:
[..]
Toen was ik al 25 jaar fan.1977 ben ik begonnen met "Staying Alive". Jammer dat je te laat was voor liveconcerten, die heb ik wel gezien in 1989 en in de jaren 90((diverse plaatsen in Nederland, Duitsland en Belgie) en als laatste concert die in het Wembley in Londen in 1998.
Zoek nog steeds beelden/audioopnamen daarvan....helaas was het net het tijdstip voor de cameratelefoons dus zeldzaam.
Helaas is er nu nog maar eentje over van de groep.
Ze hebben ook nog goede muziek in de tweede helft van de jaren 80 en de gehele jaren 90 gemaaktquote:Op maandag 16 juli 2012 19:54 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Liveconcerten van Bee Gees waren voor mij nooit en te nimmer haalbaar met mijn 22 jaar.Mijn muziek komt vooral uit de eighties and nineties, maar ook Bee Gees uit de seventies is tof.
Tijd, Trovey. Alles gaat een keer voorbij.quote:Op maandag 16 juli 2012 19:59 schreef trovey het volgende:
[..]
Ze hebben ook nog goede muziek in de tweede helft van de jaren 80 en de gehele jaren 90 gemaakt, helaas was het in 2001 afgelopen toen in januari 2003 het noodlot toesloeg.
Niet meteen degene die jij noemtquote:Op maandag 16 juli 2012 20:01 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Tijd, Trovey. Alles gaat een keer voorbij.Ben je ook een beetje te spreken over de muziek van nineties? 2 unlimited, bailando, backstreet boys, coolio etcetera.
Nooit van gehoordquote:Op maandag 16 juli 2012 20:05 schreef gosschalks het volgende:
Oke iets normaals dan:
Platen van Yello! Vooral Stella en One second.. Geweldige muziek.. Lang geleden verliefd geworden op dit duo (en Zwitserland):
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Je bent zo oud als je je voelt trovey.quote:Op maandag 16 juli 2012 20:05 schreef trovey het volgende:
[..]
Niet meteen degene die jij noemtmaar er is best leuke muziek langsgekomen in die tijd....ook alweer 20 jaar terug
....ik ben oud aan het worden.
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 16 juli 2012 20:07 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Je bent zo oud als je je voelt trovey.2 unlimited is wel cool.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.....geest geen probleem
, lijf sputtert wat tegen.
![]()
Optimist tot in de kist
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil
Haha.. Ja ze hebben muziek die gebruikt is in veel films.. Echte 80's synthpop pioniers.quote:Op maandag 16 juli 2012 20:06 schreef Karina het volgende:
[..]
Nooit van gehoordDie linker lijkt wel een beetje op Erik van Muiswinkel. Wel mooie cd-covers. Oh bij nader inzien ken ik ze toch wel, als het dezelfde zijn, even op youtube gekeken, I love You was de eerste die ik vond en die ken ik.
Gelukkig heb ik daar nog geen last van. Wanneer begint je lijf tegen te sputteren?quote:Op maandag 16 juli 2012 20:08 schreef trovey het volgende:
[..]....geest geen probleem
, lijf sputtert wat tegen.
![]()
![]()
De naam kende ik wel, maar die twee mannen zeiden me helemaal niets, vandaar dat ik dacht dat ik ze niet kende.quote:Op maandag 16 juli 2012 20:09 schreef gosschalks het volgende:
[..]
Haha.. Ja ze hebben muziek die gebruikt is in veel films.. Echte 80's synthpop pioniers.
Daar is een ander topic voor Waaraan merk je dat je ouder bent/wordt? deeltje 4quote:Op maandag 16 juli 2012 20:09 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Gelukkig heb ik daar nog geen last van. Wanneer begint je lijf tegen te sputteren?
Ah, ging ik weer offtopic.quote:Op maandag 16 juli 2012 20:10 schreef Karina het volgende:
[..]
Daar is een ander topic voor Waaraan merk je dat je ouder bent/wordt? deeltje 4
Knikkeren ja.. iets wat ook al vele generaties bezighield in hun jeugd. Erg leuk (behalve als je verloor, haha).quote:Op maandag 16 juli 2012 19:37 schreef Jellereppe het volgende:
Ik herinner mij ook de knikkerpartijtjes in mijn jonge jaren. Je verloor potjes en dus je knikkers, daarna durfte je niet meer te knikkeren.
Dat was heel tof. Wij waren er letterlijk hele dagen mee bezig. Knikkeren, thuis wat eten (zo snel mogelijk) en daarna weer knikkeren. Prachtige tijden.quote:Op maandag 16 juli 2012 20:13 schreef gosschalks het volgende:
[..]
Knikkeren ja.. iets wat ook al vele generaties bezighield in hun jeugd. Erg leuk (behalve als je verloor, haha).
Begrijp ik. Was ook maar een grapje. Mooi om zoiets te bezitten.quote:Op maandag 16 juli 2012 19:36 schreef onzichtbare het volgende:
tong 80 doe hem echtttttttt niet weg voor nog geen zilverhihihihihihi wat vmijn kinderen er mee doen weet ik niet maaar mijn dochter zeker niet die wilde hem altijd al hebben moet ze nog even wachten hehihihihihi
En altijd van de oudere kinderenquote:Op maandag 16 juli 2012 19:37 schreef Jellereppe het volgende:
Ik herinner mij ook de knikkerpartijtjes in mijn jonge jaren. Je verloor potjes en dus je knikkers, daarna durfte je niet meer te knikkeren.
De clip en het nummer zelf van The Racequote:Op maandag 16 juli 2012 20:05 schreef gosschalks het volgende:
Oke iets normaals dan:
Platen van Yello! Vooral Stella en One second.. Geweldige muziek.. Lang geleden verliefd geworden op dit duo (en Zwitserland):
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Deden wij ook. Van kranten draaieb. Maar wij schoten ook met witte besjes, die we in een zakje plukten. Als ie per abuis in je mond kwam was het vreselijk smerig.quote:Op maandag 16 juli 2012 23:05 schreef trabant het volgende:
En mijn blaaspijp, waarmee ik vanaf mijn fiets pijltjes, die ik uit de postordercatalogus draaide, wegschoot. Ik weet nog steeds uit welke geopende slaapkamerramen een ijselijke of kwade gil kwam als ik er een pijltje naar binnen schoot terwijl daar een mevrouw het bed aan het opmaken was. Of die vuilniszak vol gemaaid gras die we binnen een kwartier in een egel veranderden. Die man sprong uit zijn vel...![]()
Ook heb ik een paar jongens in de straat (inmiddels ook alweer volwassen) geleerd hoe je pijltjes draait, want deze jongenskunst mag niet verloren gaan.
Die zit bij mij in dat boek. Is ook nog eens een uniek kaartje, want het was getekend door mijn moeder. Mijn zussen en onze hond die in het wiegje staan te kijkenquote:Op maandag 16 juli 2012 19:46 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik heb mijn geboortekaartje nog ergens liggenJa en oude foto's natuurlijk ook, maar ik denk dat iedereen die wel heeft.
En je bent 40+?quote:Op dinsdag 17 juli 2012 11:04 schreef Strawberrystra. het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Lang leve de LP's.. CD's hebben me nooit wat gedaan, haha..quote:Op dinsdag 17 juli 2012 04:55 schreef tong80 het volgende:
Ik heb nog wel singeltjes uit m'n jeugd. Nou ja m'n broer heeft ze ooit van me gekregen.
Herman's Hermits, Dave Berry, Les Poppy's, Dorus, Frances Gall, The Osmonds.
En LP's van Greas en Saturdaynight fever.
Mijn oma had zo een hele oude, een zwarte met van die hele lange (of hoe leg ik dat uit) toetsen die altijd in elkaar kwamen als je zat te typen.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 03:22 schreef Drugshond het volgende:
En een oude typemachine met lint. Olivetti geloof Valentine.
Die doe ik ook nooit never weg.
De furby is van 1998, en jij bent van 1971?quote:Op dinsdag 17 juli 2012 11:30 schreef WRH het volgende:
de Furby!
ik heb de 'opvolger' van dezelfde uitvinder nu thuis, de Pleo.
Natuurlijk een roze meisje en ze heet LeeLoo
Naar huis fietsen tegen de wind in. Je kunt de wapperende LP bijna niet in bedwang houden.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 11:08 schreef gosschalks het volgende:
[..]
Lang leve de LP's.. CD's hebben me nooit wat gedaan, haha..
Het gevoel dat je krijgt als je een plaat nieuw uit de verpakking haalt is superieur aan het opendoen van een CD hoesje.
quote:Op dinsdag 17 juli 2012 19:40 schreef Daffodil31LE het volgende:
[ afbeelding ]
Franoise op mijn potje.
Ik vind het maar onhyginischquote:Op dinsdag 17 juli 2012 19:46 schreef Karina het volgende:
[..]Wat lief en leuk, allebei plassen op hetzelfde potje.
Dat ook. En het is al bijna 40 jaar geleden dat IK dat potje nog had gebruiktquote:Op dinsdag 17 juli 2012 21:29 schreef Karina het volgende:
[..]
Hij zal hem eerst wel omgespoeld hebben hoor
Ik denk (weet het niet zeker) dat dit ook Panini plaatjes waren, ik kan het er niet aan zien verder. Want volgens mij kocht ik de Saturday Night Fever plaatjes ook in een zakje, net zoals je doet met de voetbalplaatjes.quote:Op donderdag 19 juli 2012 08:17 schreef WRH het volgende:
ohja, Karina, die boekjes die je dan zelf moest vullen met plaatjes die je er in plakte, die was ik echt totaal vergeten, maar nu weet ik het weer!
Onze melkboer verkocht die plaatjes (net als kauwgom met plakplaatjes), en de dubbele probeerde je op school te ruilen. Alleen had iedereen dezelfde plaatjes altijd dubbelquote:Op donderdag 19 juli 2012 12:52 schreef WRH het volgende:
ik herken ze absoluut als zulk soort plaatjes. als je dan het boek had (van wat dan ook) dan stond ook in dat vakje van het plaatje welk plaatje erin moest plakken.
ik weet absoluut niet meer hoe je er aan moest komen die pakjes plaatjes, maar wel nog dat je dan echt wekenlang telkens het zelfde pakketje kreeg, dus hetzelfde plaatje 8 x en dan kon je dus niet verder met het boekje, de frustratie!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je loog tegen Mij was wel een leuk nummerquote:Op dinsdag 24 juli 2012 09:34 schreef rechtsedirecte het volgende:
als het goed is staat er bij moeders in de kast nog een jeugdzonde... alle LP's van Drukwerk
was ook geen slechte muziek en paste bij het tijdbeeld van de jaren 80 maar ben sindsdien verandert in een conservatieve Burkeaan, vandaar de jeugdzondequote:Op dinsdag 24 juli 2012 12:12 schreef Karina het volgende:
[..]
Je loog tegen Mij was wel een leuk nummer
Misschien leuk om wat versjes te posten? Poeziealbum versjesquote:
Donequote:Op maandag 6 augustus 2012 21:23 schreef Karina het volgende:
Ik heb ook nog stapels ansichtkaarten, leuk werkje om ze eens uit te zoeken, in de vakantie bijvoorbeeld.
[..]
Misschien leuk om wat versjes te posten? Poeziealbum versjes
Daar heb ik er ook nog heel wat van, ook in z'n mooie licht blauwe doos.quote:
Wat ziet hij er lief uit daar !quote:Op zaterdag 1 september 2012 15:57 schreef Karina het volgende:
Bij het opruimen kwam ik nog een oud boek tegen
[ afbeelding ]
Ja dat wel, maar dit is zijn biografiequote:Op zaterdag 1 september 2012 21:46 schreef hellbound72 het volgende:
hahaha, vind hem in pulp fiction toch cooler!
quote:Op dinsdag 17 juli 2012 11:37 schreef WRH het volgende:
ik vind dat altijd heel mooi staan, gewoon als meubelstuk, zo'n hele oude typemachine.
Ik heb deze commodore nog staanquote:Op maandag 23 juli 2012 19:36 schreef Emo het volgende:
Ik heb mijn Commodore 64 met alle toebehoren nog op zolder staan, in een doos. Verder wat babykleertjes, spulletjes van school... Niet teveel bewaren hoor, het is geen museum. Maar deze spulletjes ben ik wel zuinig op.
quote:Op woensdag 19 september 2012 03:07 schreef the-eye het volgende:
[..]
Ik heb deze commodore nog staan
En als je met de fohn de stickertjes los haalt?quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 18:30 schreef Karina het volgende:
Die heb ik ook nog wel ergens liggen volgens mij. Het is me nooit gelukt om het voor elkaar te krijgen
Nee man, valsspelen is niet leukquote:Op zondag 7 oktober 2012 23:53 schreef the-eye het volgende:
[..]
En als je met de fohn de stickertjes los haalt?
Strijd classics! Ze waren compact genoeg om in ander leeswerk zoals biologie- of wiskundeboeken in te vouwen. Zo ben ik menige saaie les doorgekomen.quote:Op maandag 8 oktober 2012 07:34 schreef Drugshond het volgende:
Ik heb nog best een zooi van die WO-II oorlogscomics. Zwart Wit.
Had er vroeger honderden. nu nog slechts tientallen. En soms lees ik ze nog. En sommige verhalen zijn best goed.
Werkt hij ook nog? Lijkt me zo leuk, een scherm ophangen en dan ouderwets een film kijken.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 21:48 schreef the-eye het volgende:
[..]
Nu ga ik effe uitsloverig doen. Ik heb ook deze, tof h
[ afbeelding ]
Ja, het is al een tijd geleden dat hij gedraaid heeft maar ik heb er zelfs nog een nieuwe lamp voor liggen. De filmpjes van mijn eerste levensjaren moeten op deze afgespeeld worden.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 22:10 schreef Karina het volgende:
[..]
Werkt hij ook nog? Lijkt me zo leuk, een scherm ophangen en dan ouderwets een film kijken.
Geweldig en dan hoor je dat geluid van het draaien van de film, leuk hoorquote:Op donderdag 11 oktober 2012 22:44 schreef the-eye het volgende:
[..]
Ja, het is al een tijd geleden dat hij gedraaid heeft maar ik heb er zelfs nog een nieuwe lamp voor liggen. De filmpjes van mijn eerste levensjaren moeten op deze afgespeeld worden.
Het zijn natuurlijk maar filmpjes van een paar minuten. Wat wel grappig is, is dat mensen in die tijd nog helemaal niet gewend waren om gefilmd te worden dus zo'n beetje schichtig richting camera kijken en dan daarna zo'n trotse blik van: "ik wordt gefilmd".quote:Op donderdag 11 oktober 2012 22:47 schreef Karina het volgende:
[..]
Geweldig en dan hoor je dat geluid van het draaien van de film, leuk hoor
Ik moet het doen met inmiddels verbleekte vierkante agfakiekjes, waarbij van de ene helft van de foto's de hoofden zijn afgesneden en van de ander helft een substantieel deel van de lens door vaders vingers werd afgedekt. Het probleem met de afgesneden hoofden werd opgelost door zo'n smalle ritsratsklik, die zulke kleine negatieven had dat vergrotingen boven het formaat ansichtkaart er niet in zaten. Ik heb dat onding dan ook eens gesloopt.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 22:44 schreef the-eye het volgende:
De filmpjes van mijn eerste levensjaren moeten op deze afgespeeld worden.
quote:Op donderdag 11 oktober 2012 23:34 schreef trabant het volgende:
Drie minuten duurde zo'n super 8 film. Samen met de camera en de projector de reden dat mijn ouders het toch een wat te kostbare hobby vonden. Het gehannes met zo'n projectiescherm zal mijn vader ook niet hebben aangesproken. Hij werd altijd narrig van het uitzitten van andermans eindeloos durende vakantiedia's. Die bezorgde blik van mijn moeder, als er meerdere doosjes of carrousels tevoorschijn werden gehaald...
[..]
Ik moet het doen met inmiddels verbleekte vierkante agfakiekjes, waarbij van de ene helft van de foto's de hoofden zijn afgesneden en van de ander helft een substantieel deel van de lens door vaders vingers werd afgedekt. Het probleem met de afgesneden hoofden werd opgelost door zo'n smalle ritsratsklik, die zulke kleine negatieven had dat vergrotingen boven het formaat ansichtkaart er niet in zaten. Ik heb dat onding dan ook eens gesloopt.
Van de krantenwijk en een zomer bordenwassen heb ik toen een Minolta x-500 met een toen revolutionaire 35-200mm lens gekocht. Die werd gejat en de Nikon FE2 die ik daarna van het verzekeringsgeld kocht heb ik nog.
Ik kan me nog herinneren dat we ergens begin jaren '80 ooit eens een projector en een speelfilm gehuurd hadden. Jaws. En dan nog de ingekorte versie...quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 18:36 schreef Karina het volgende:
Ik denk dat mijn beeld van 8mm film OF te geromantiseerd is OF ik weer er gewoon geen fluit van afWaar ik altijd aan moet denken zijn beelden van tv, mensen die een eigen filmzaaltje hebben en dan films gaan kijken, speelfilms.
Als je videocassettes goed bewaart en af en toe eens op- en afspoelt gaan ze langer mee dan je van een gebrand schijfje kan verwachten.quote:Ik las trouwens van de week een artikeltje over het bewaren van films, blijkbaar zijn videobanden kwetsbaarder dan 8mm film en wordt door Beeld en Geluid aangeraden deze te digitaliseren voordat ze uit elkaar vallen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |