Disco altijd goed. Bee Gees.quote:Op maandag 16 juli 2012 19:14 schreef trovey het volgende:
Nog wat poppen, mijn teddybeer. Met mijn platenverzameling e.d. van de Bee Gees die ik begonnen ben in die tijd ben ik nog steeds bezig.
Oh ja, ook nog een babytruitje gevonden een aantal jaren terug, die heb ik ingelijst.
Geld waardquote:Op maandag 16 juli 2012 19:29 schreef onzichtbare het volgende:
nederlandse vlag uit 1945 hadden mijn ouders verborgen tijdens de bezetting zelf ben ik van 1944
Oh ja dat soort dingen.quote:Op maandag 16 juli 2012 19:16 schreef Karina het volgende:
Oh ik vergeet nog iets heel belangrijks. Ik heb nog een oude Tinaclub, dat was een maandblad van de Tina, waar een foto van mij in staatSupertrots was ik natuurlijk destijds.
Ik heb nog een compleet fotoalbum van de dag van mijn geboorte tot ongeveer een jaar of 18.quote:Op maandag 16 juli 2012 19:33 schreef Karina het volgende:
Ik bedenk net dat ik ook nog een hele oude foto heb uit De Echo (of iets dergelijks) waar ik in de zandbak zit te spelen in het Westerpark en mijn moeder zit op een bankje te kijken.
Als ik fut heb en mijn camera kan vinden (ik heb geen scanner) zal ik eens kijken of ik een foto ervan kan maken.
quote:
Ik heb mijn geboortekaartje nog ergens liggenquote:Op maandag 16 juli 2012 19:45 schreef trovey het volgende:
[..]
Ik heb nog een compleet fotoalbum van de dag van mijn geboorte tot ongeveer een jaar of 18.
Toen was ik al 25 jaar fan.quote:Op maandag 16 juli 2012 19:47 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Klopt. Ik hoorde hun muziek voor het eerst in '02. Was gelijk verkocht.
Liveconcerten van Bee Gees waren voor mij nooit en te nimmer haalbaar met mijn 22 jaar.quote:Op maandag 16 juli 2012 19:52 schreef trovey het volgende:
[..]
Toen was ik al 25 jaar fan.1977 ben ik begonnen met "Staying Alive". Jammer dat je te laat was voor liveconcerten, die heb ik wel gezien in 1989 en in de jaren 90((diverse plaatsen in Nederland, Duitsland en Belgie) en als laatste concert die in het Wembley in Londen in 1998.
Zoek nog steeds beelden/audioopnamen daarvan....helaas was het net het tijdstip voor de cameratelefoons dus zeldzaam.
Helaas is er nu nog maar eentje over van de groep.
Ze hebben ook nog goede muziek in de tweede helft van de jaren 80 en de gehele jaren 90 gemaaktquote:Op maandag 16 juli 2012 19:54 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Liveconcerten van Bee Gees waren voor mij nooit en te nimmer haalbaar met mijn 22 jaar.Mijn muziek komt vooral uit de eighties and nineties, maar ook Bee Gees uit de seventies is tof.
Tijd, Trovey. Alles gaat een keer voorbij.quote:Op maandag 16 juli 2012 19:59 schreef trovey het volgende:
[..]
Ze hebben ook nog goede muziek in de tweede helft van de jaren 80 en de gehele jaren 90 gemaakt, helaas was het in 2001 afgelopen toen in januari 2003 het noodlot toesloeg.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |