Regels:quote:Op zondag 1 april 2012 02:09 schreef FRseezu het volgende:
Beste fok forumnisten.
Zoveelste topic over Facebook, ik weet het. Maar ik wil toch met jullie mijn 10 ergernissen laten lezen.en ben benieuwd of jullie je erin kunnen vinden
Mijn 10 ergernissen van facebook:
1. Facebook is geen dagboek. Een samenvatting van heel je dag schrijf je maar in een dagboek. Elke uur van de dag iedereen laten weten wat je doet, doe je maar op Twitter.
2. Denk niet dat je een soort Dr. Phil bent als je filosofische oneliners kopieert van het Internet.
3. Waarom foto's maken van flessen drank dat je consumeert, we weten toch dat je een zuipschuit bent. Dat hoef je niet te accentueren.
4. Iedereen laten weten dat jij je rot voelt, who dafaq cares! Slik liever een zak Xanax, helpt veel beter.
5. Leuk dat je je kookkunsten laat zien, open een restaurant zou ik zeggen.
6. Facebook is geen Twitter, # << dit werkt niet hoor.
7. Als je niet kan slapen, who cares!? Als je niet kan slapen dan moet je vooral naar het licht van je telefoon kijken, en Facebook is geen valium.
8. Niet iedereen hoeft te weten dat je over je ex bent. Juist als je iets erover plaatst ben je er duidelijk niet overheen.
9. Denk je dat ik spelletjes als Farmville wilt spelen? NEE. Als ik een spelletje wil spelen dan doe ik wel mijn Xbox aan.
10. Met 1 like help je echt niet de honger de wereld uit. Niet denken dat 1 like knop al je schuldgevoelens wegneemt.
Verders is Facebook wel lachen om te kijken naar andermans belachelijke statussen, foto's of whatever
Ja, kansloos.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 02:20 schreef Opoefiets het volgende:
[ afbeelding ]
Wat een diepgang, wat een mysterie...
Dit inderdaad, of gewoon van die wijven waar je wel eens mee flirt die dan ineens een vriend hebben. Kuthoeren.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 11:08 schreef anusmega het volgende:
Ik haat het pas als het lekkerste wijf uit je vriendenlijst haar vrijgezellen status in "in een relatie" verandert.
Lekkere broer. Wat is dat voor volk?quote:Op zaterdag 7 juli 2012 13:32 schreef -Willempie- het volgende:
In mijn vriendenlijst nu, iemand die gaat badderen in een vijver (naakt) en zijn broer die de foto op fb zet. En de foto spreekt niet echt in zijn voordeel..![]()
Niet echt snugger nee.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 11:16 schreef ejiraM het volgende:
Postcodeloterij hier in de buurt, dus ik weet precies wat er nu bij wie te halen isIk zou noooooit het precieze bedrag vermelden, maar echt ook niet..
Ik zou niet eens vermelden dat je iets gewonnen hebt, hebben ze niks mee te maken.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 11:16 schreef ejiraM het volgende:
Postcodeloterij hier in de buurt, dus ik weet precies wat er nu bij wie te halen isIk zou noooooit het precieze bedrag vermelden, maar echt ook niet..
Zijn toffe lui, posten ook meestal leuke dingen op fb, maar dit was too much.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 14:49 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Lekkere broer. Wat is dat voor volk?
quote:Hallo allen, Die foto.... Daar was ik niet zo blij mee. Wel het moment, dat was heel gezellig. De foto is weg maar mocht je hem nog ergens tegenkomen verwijder hem of meld het!
F*ck social media
Wat>quote:Op zaterdag 7 juli 2012 23:25 schreef Chai het volgende:
Niet echt een ergernis, maar wel gênant.
[ afbeelding ]
BrEeZaH dan wel heaquote:Op zondag 8 juli 2012 00:07 schreef Paul het volgende:
Facebook is het nieuwe hyves aan het worden. Lekker bR¤¤zAaH
Facebook wordt hier natuurlijk gebruikt als bijvoeglijk naamwoordquote:Op zondag 8 juli 2012 00:06 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Even ergeren: het is Facebookergernissen, of Facebook-ergernissen. Dus zonder spatie
Sowieso een kerel die zijn zinnen eindigt met '...'quote:Op zaterdag 7 juli 2012 23:25 schreef Chai het volgende:
Niet echt een ergernis, maar wel gênant.
[ afbeelding ]
En dus met een 'r'.quote:Op zondag 8 juli 2012 00:06 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Even ergeren: het is Facebookergernissen, of Facebook-ergernissen. Dus zonder spatie
En dat ook nog ja.quote:
Serieus?quote:Op zaterdag 7 juli 2012 23:48 schreef Irritatie100 het volgende:
De echte ergernis lijkt me dat ze Rollercoaster Tycoon 3 wil hebben, 1 en 2 zijn 3254235445377987654321345367867543 keer zo goed.
Klopt helemaal.quote:Op zondag 8 juli 2012 00:06 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Even ergeren: het is Facebookergernissen, of Facebook-ergernissen. Dus zonder spatie
Zo zeg. Zulke berichten neerzetten terwijl de klant ook alles kan zien. Als het dan per se moet, kun je het beste 2 facebook accounts hebben: eentje voor privemeuk en een zakelijke waar je geen onzin in neerzet.quote:
quote:Goedemiddag iedereen
iedereen beetje goed geslapen , ike wel![]()
gaan we nog wat doen vandaag ??
Een man jaquote:Op zondag 8 juli 2012 00:05 schreef wolferl het volgende:
Zwaar irritant.
@ en #, terwijl er geen sporen zijn van Twitter berichten.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nuff Said right?
Ik heb ooit kritiek geleverd op zijn #'s en @'s...
Taalkundig is die uitspraak misschien niet helemaal juist, maar ze heeft wel in de gaten waar het om gaat in het leven.quote:Op zondag 8 juli 2012 16:08 schreef Daniane het volgende:
[ afbeelding ]
Ze is 19. Als ik zoiets lees he....
Pfffquote:Op zaterdag 7 juli 2012 23:25 schreef Chai het volgende:
Niet echt een ergernis, maar wel gênant.
[ afbeelding ]
En de dokter bij een HIV uitslag dan?quote:Op zondag 8 juli 2012 16:08 schreef Daniane het volgende:
[ afbeelding ]
Ze is 19. Als ik zoiets lees he....
Mag hij nog steeds geen waardeoordeel aan hangenquote:
Verbieden en een waardeoordeel hebben zijn twee heel verschillende dingen.quote:Op zondag 8 juli 2012 16:28 schreef ejiraM het volgende:
[..]
Mag hij nog steeds geen waardeoordeel aan hangenHij kan je niet verbieden blij te zijn met een seropositieve uitslag of vice versa
Gast wtfquote:Op zondag 8 juli 2012 13:24 schreef SuperChips het volgende:
rct 1 is gwn slecht rct 2 en 3 zijn even goed ;-)
De arts beoordeelt toch of het "postetief" of "negetief" is.quote:Op zondag 8 juli 2012 16:28 schreef ejiraM het volgende:
[..]
Mag hij nog steeds geen waardeoordeel aan hangenHij kan je niet verbieden blij te zijn met een seropositieve uitslag of vice versa
quote:Op zondag 8 juli 2012 13:24 schreef SuperChips het volgende:
rct 1 is gwn slecht rct 2 en 3 zijn even goed ;-)
quote:Op zondag 8 juli 2012 16:28 schreef ejiraM het volgende:
[..]
Mag hij nog steeds geen waardeoordeel aan hangenHij kan je niet verbieden blij te zijn met een seropositieve uitslag of vice versa
Wat erg zeg. Altijd maar die dikke vrouwen die zeggen "Wil je dan zo'n magere lat?" Alsof er niks tussen dik en graatmager zit.quote:Op zondag 8 juli 2012 21:43 schreef einschtein het volgende:
[ afbeelding ]
Dan vind ik mijn eigen picture nog leuker..
Precies! Het moet altijd van het ene uiterste naar het andere gaan.quote:Op zondag 8 juli 2012 22:43 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Wat erg zeg. Altijd maar die dikke vrouwen die zeggen "Wil je dan zo'n magere lat?" Alsof er niks tussen dik en graatmager zit.
share this photo to show respect.quote:Op zondag 8 juli 2012 22:49 schreef 2Happy4U het volgende:
[ afbeelding ]
WOEDE VAN EEN DUIZEND BRANDENDE ZONNEN
Serieus wat is dit voor een onzinquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |