abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_113861018



Welkom in het FOK! anime en manga topic!

Laat je niet afschrikken door de slowchat, als je vragen hebt kun je die hier altijd kwijt. ;)



Anime(aa-ni-mee) is de Japanse variant (dus Japanse uitspraak op het Engels animation) op onze Westerse tekenfilm. Het mag dan wel getekend zijn, maar anime gaan vaak veel dieper dan de tekenfilms die je hier op TV ziet. Hetzelfde geldt voor Manga (wat o.a. "onbeheerste of willekeurige kwaststreken" betekend).
Door veel mensen die niet bekend worden deze termen echter in verband gebracht met seksueel getinte onderwerpen(hentai, wat eigenlijk pervers betekent in het Japans) of onze (kinderlijke, dus kodomo) series.
Hierdoor heeft dit onderwerp een slechte reputatie bij een aantal mensen.

Anime en manga kun je onderverdelen in verschillende leeftijd categorie. De twee grootste zijn "Shonen" en "Shoujo".
Hiernaast heb je meerdere kleine (sub-)genres, zoals "Josei", "Seinen". Elk (sub-)genre snijd een ander onderwerp aan, dus er zou in principe voor iedereen iets tussen moeten zitten.

Gericht op jonge jongens (Shonen,leeftijd ~12-20/25 jaar): dit is over het algemeen het meest bekeken genre. De meeste mensen beginnen met de bekende series uit dit gedeelte.
De series zijn meestal gericht op actie en humor. De bekende series Bleach, Naruto en Fullmetal Alchemist vallen bijvoorbeeld in dit gedeelte.

Gericht op jonge meisjes (Shoujo,leeftijd ~12-20/25 jaar): dit onderdeel behandelt meestal het (meer) dramatische gedeelte, en bevat veel romantiek.
Meestal is het hoofdpersoon in een van deze series een vrouw (of meisje natuurlijk). Een aantal voorbeelden zijn Sailor Moon, Cardcaptor Sakura en Fruits Basket.

Gericht op de volwassen vrouw (Josei,leeftijd ~20/23/25-70/80+ jaar): deze bevatten globaal dezelfde thema's als de "Shoujo"-series, maar dan iets serieuzer en realistischer uitgevoerd.
Onder andere de series Nana, Paradise Kiss en Honey and Clover zijn voorbeelden hiervan

Gericht op de volwassen man (Seinen,leeftijd ~20/23/25-70/80+ jaar): dit genre is heel divers en er zit veel afwisseling in, van avant-garde tot erotiek. Deze series hebben vaak een serieuze ondertoon.
Een aantal populaire series zijn Elfen Lied, Ghost in the Shell en Black Lagoon.

Gericht op jonge kinderen (Kodomo,leeftijd 0-12 jaar): Hello Kitty, Pokemon en Hamtaro - dit spreekt voor zich.

Gericht op de jong volwassen vrouw (Yaoi/shounen-ai): dit genre gaat over homoseksuele relaties tussen mannelijke figuren. Een aantal voorbeelden hiervan zijn Junjou Romantica en Gravitation.



De makkelijkste manier is de taal leren door middel van een cursus of ervaring. Als je daar geen zin in hebt (of daartoe niet in staat bent) kun je fansubs kijken. Fansub-groepen (zoals Dattebayo) nemen "raw"-versies op van de Japanse TV, vertalen deze en voegen ondertitelingen toe. Vaak geven de groepen extra informatie zodat het voor de kijker beter te begrijpen is (typische Japanse dingen worden uitgelegd).

Er zijn verschillende soorten groepen die animes ondertitelen, daarom zijn er verschillende in de gebruikte lettertypen, tekstopmaak of vertalingen. Verder zijn er twee soorten, de "speedsubbers" en de "qualitysubbers".
Zoals de namen doen vermoeden brengen de "speedsubbers" snel hun aflevering (of hoofdstuk) uit (waardoor het kan zijn dat deze van mindere kwaliteit is), en de "quality-subbers" nemen de tijd en leveren vaak beter werk af.

Het verschil tussen speedsubbers en qualitysubbers wordt steeds kleiner. Vaak hebben de meeste speedsubbers ook kwaliteit die niet onder doet voor die van qualitysubbers. Dit onderscheid is eigenlijk meer iets van vroeger en wordt tegenwoordig niet meer zo gemaakt.



Fansubs worden uitgebracht op verschillende sites, om deze te vinden kun je altijd even Googelen of op (de grotere) P2P-sites zoeken. Ook kun je via IRC downloaden. Een guide daarvoor is gemaakt door Robin007bond en kun je hier vinden.

Links vragen doen we niet in dit topic (omdat het niet in alle gevallen legaal is), maar als je er echt niet uit komt kun je altijd een van de mensen hier een PM/DM sturen.

Waarom zijn (sommige) fansubs illegaal?
Anime worden steeds populairder in andere landen, waardoor er vaker licenties opgekocht worden. Dit betekent dat de afleveringen officieel niet verspreid mogen worden (zonder toestemming).
Dit gebeurt niet bij alle series, maar meestal bij series die bekendheid verkrijgen in het westen waardoor een westerse uitgever de licentie koopt om hieraan te verdienen.

Ik kan de fansubs niet afspelen, wat moet ik doen?
Waarschijnlijk heb je niet de goede codes die nodig zijn om de formaten af te spelen. Het CCCP-Project is een (gratis) pakket speciaal ontwikkeld voor anime, probeer deze eerst te downloaden.
VLC speelt ook nog eens alles af(ook Blu-Ray Disk/BD)! :D
Let er wel op dat deze speler achterloopt op het CCCP Codec Pack en niet speciaal is ontwikkeld met anime in het achterhoofd.



Huidig seizoen
Klik voor de vergroting!
Zomer 2012



2007 | Winter | Spring | Summer | Fall
2008 | Winter | Spring | Summer | Fall
2009 | Winter | Spring | Summer | Fall
2010 | Winter | Spring | Summer | Fall
2011 | Winter | Spring | Summer | Fall
2012 | Winter | Spring | Summer | Fall



Aziatische drama's Deel 2
Een topic over Aziatische drama series, voornamelijk over J-drama. Als je een keer geen zin hebt in anime moet je het hier een keer proberen.

Japans. [Deel 2]
Altijd al een beetje Japans willen leren? Dan is dit hét topic voor jou

Japanse cultuur enzo :D
Vragen over de Japanse Cultuur? Stel ze hier!

Japan #24
Dingen die je echt moet doen (mocht je naar Japan gaan).

Zelf sushi maken deel VII
Gerechten

[Animé] Meld hier dat er een nieuwe EP uit is 3
Hier word het gemeld als er nieuwe afleveringen uitgebracht worden.

Anime/mangaseries verkiezingstopic 2008 - Deel 4
Je wil iets nieuws zien maar weet niet wat? In dit topic vind je welke series het populairst waren op FOK!

Het grote anime/manga Meet topic 2012
Een anime/manga meet.

[Anime] Bleach #9: Bankai. Senbonzakura Kageyoshi
[Anime&Manga] Naruto #19
[ANIME] One Piece



Animees
Nederlandstalig blog met reviews over lopende animeseries en (soms) meer!

Anime News Network (ANN)
Nieuws over anime, hier staan ook beschrijvingen van series en handige lijstjes van goede anime.

Animeinfo.com
Hier vind je alle informatie over een anime die jij zoekt.

Anidb.net
De anime-database.

Anime Planet
Hier kun je een aantal aanraders zoeken (anime).

Anime Recommendations
Een wiki vol met aanraders. Er zit altijd wel wat tussen!

My Anime List (MAL)
Houd je eigen anime- en mangalijst bij! Bekijk andere lijsten en geef je oordeel over anime en manga! Er is zelfs een FOK! groep op MAL, deze vind je hier!

Sommige topicmeubels hebben hun eigen MyAnimeLists (MALs), waar je kunt zien wat zij gekeken hebben en wat ze leuk vinden! De links staan hieronder:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wil jij je eigen MAL er ook bij? Verander de wiki of post het even in het topic, er is vast wel iemand die het voor je kan doen :)

Voorgaande delen

Topicreeks: Het grote anime/manga topic

------------------------------------------------------------

Veel mensen plaatsen lukraak afbeeldingen en illustraties in dit topic om hun powerlevel te tonen. Aangezien dit de laatste tijd nogal wat problemen oplevert hier een kleine guide, waarvan de basis is ontsprongen aan het intellect van outcast_within.

1. Plak niet zomaar lukraak de directe URL van de afbeelding. Dit heet hotlinking en kost bandbreedte aan de kant van de host. Sommige sites als Random Curiosity worden veel gehotlinked en hebben besloten om dit tegen te gaan. Het gevolg voor jouw afbeelding is dat wij slechts een placeholder te zien krijgen met de boodschap dat hotlinken niet toegestaan is.

2. Om ons wel jouw gevatheid te tonen is het beter om de afbeelding te rehosten. Dat wil zoveel zeggen als upload jouw afbeelding naar een andere site of database en link vanaf die locatie. Kost de originele host van de afbeelding minder bandbreedte en garandeert dat wij jouw afbeelding kunnen zien. Er bestaan een aantal van dergelijke sites, zoals Imgur of Photobucket. Als je een eigen site hebt kan je natuurlijk ook vanaf die locatie rehosten.

------------------------------------------------------------

Degene die het laatst post in dit topic moet een nieuw topic aanmaken, en deze (als dat kan) bijhouden zolang deze open is.
De OP is hier te vinden.
Klik boven op de tab 'Bewerken' en kopiëer deze versie in verband met incorrecte weergave!
  vrijdag 6 juli 2012 @ 18:27:21 #2
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_113861032
Fipjo
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  vrijdag 6 juli 2012 @ 18:28:04 #3
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_113861057
Maar de mercurius en de vayeate waren Dolls die tevens van afstand bestuurd konden worden dankzij het zero systeem.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_113861094
Gundam Wing?
gaat niets teruglezen.
“An interesting thing is a good thing.”
  vrijdag 6 juli 2012 @ 18:29:50 #5
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_113861099
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 18:29 schreef Repelsteeltju het volgende:
Gundam Wing?
gaat niets teruglezen.
ja
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_113861104
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 18:29 schreef Repelsteeltju het volgende:
Gundam Wing?
gaat niets teruglezen.
Robert heeft plannen voor een nieuwe anime. Het teruglezen wel waard.
pi_113861183
Een slice-of-life over een groep animeïsten (wij, gegenderbend natuurlijk) die samen een band beginnen?
“An interesting thing is a good thing.”
pi_113861214
quote:
10s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 18:32 schreef Repelsteeltju het volgende:
Een slice-of-life over een groep animeïsten (wij, gegenderbend natuurlijk) die samen een band beginnen?
Dat zou beter bij de naam FAMC passen ja... maar het gaat eigenlijk over aliens, mecha's, kwade overheden en het omzetten van poep in energie.
pi_113861216
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 18:30 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Robert heeft plannen voor een nieuwe anime. Het teruglezen wel waard.
Hihi. Ik ga het toch ergens opslaan. Misschien kan ik er nog een hele slechte Flash-animatie van maken.
pi_113861230
quote:
10s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 18:32 schreef Repelsteeltju het volgende:
Een slice-of-life over een groep animeïsten (wij, gegenderbend natuurlijk) die samen een band beginnen?
Nee. Het is veel beter.

De genres zijn: drama, mecha, sci-fi, romance, action, psychological. En misschien wordt het ook een deconstructie.

[ Bericht 10% gewijzigd door #ANONIEM op 06-07-2012 18:37:30 ]
  vrijdag 6 juli 2012 @ 18:37:47 #11
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_113861318
geen war :D?
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_113861353
quote:
7s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 18:37 schreef De_Dakgoot het volgende:
geen war :D?
FULL SCALE INTERGALACTIC BATTLE JE WEET ZELF.
  vrijdag 6 juli 2012 @ 18:39:32 #13
268911 Repelsteeltju
Sousou da ze.
pi_113861378
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 18:33 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Dat zou beter bij de naam FAMC passen ja... maar het gaat eigenlijk over aliens, mecha's, kwade overheden en het omzetten van poep in energie.
Dat klinkt origineel. Anime zijn niet origineel. We moeten iets hebben dat de gemiddelde Japnner herkent. Dus een protagonist met zo min mogelijk eigenschappen en meisjes heel veel meisjes. Ik dacht aan de voorzitter van de leerlingenraad, een tsundere, een zusje, een jeugdvriendin en dan natuurlijk ook nog gewoon een tweede viool zodat de protagonist niet vriendeloos lijkt.
“An interesting thing is a good thing.”
pi_113861424
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 18:38 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

FULL SCALE INTERGALACTIC BATTLE JE WEET ZELF.
Ja. Inderdaad.

En de oorlog tussen overheden natuurlijk.
pi_113861434
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 18:39 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Dat klinkt origineel. Anime zijn niet origineel. We moeten iets hebben dat de gemiddelde Japnner herkent. Dus een protagonist met zo min mogelijk eigenschappen en meisjes heel veel meisjes. Ik dacht aan de voorzitter van de leerlingenraad, een tsundere, een zusje, een jeugdvriendin en dan natuurlijk ook nog gewoon een tweede viool zodat de protagonist niet vriendeloos lijkt.
Ik vind dat er mecha's in voor moeten komen die lijken op diclonii in dat ze ook een variabel aantal onzichtbare armen/ledematen hebben met verschillende kracht, en dat het uiteindelijk aan de bestuurder is deze zo effectief mogelijk te gebruiken.
  vrijdag 6 juli 2012 @ 18:46:43 #16
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113861585
quote:
10s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 18:32 schreef Repelsteeltju het volgende:
Een slice-of-life over een groep animeïsten (wij, gegenderbend natuurlijk) die samen een band beginnen?
Als het maar niet op een meisjesschool is, want dan kan ik niet meedoen ;(
pi_113861608
quote:
1s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 18:46 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Als het maar niet op een meisjesschool is, want dan kan ik niet meedoen ;(
Wat is deze.
pi_113861644
:( Sankarea had zoveel potentie.. en dan eindigd die serie zo? ;(
beter komt er dan nog een 2de seizoen :(
en dan ook nog eens te bedenken dat het een ecchi serie is, totaal niks van gemerkt (which is a good point, dan is het er niet storend in verwerkt)
  vrijdag 6 juli 2012 @ 18:49:12 #19
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113861656
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 18:47 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Wat is deze.
Anders wil ik wel de tsundere spelen. N-niet voor jullie maar omdat ik niet kan weigeren, baka!
pi_113861711
quote:
1s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 18:49 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Anders wil ik wel de tsundere spelen. N-niet voor jullie maar omdat ik niet kan weigeren, baka!
Wil je niet in mijn anime spelen? :'(
pi_113861739
quote:
7s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 18:37 schreef De_Dakgoot het volgende:
geen war :D?
a la trench war ?
pi_113861741
Tsun tsun Klipnap? Kweenie :') Niet beter een yandere? :+
pi_113861761
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 18:51 schreef Arashimashou het volgende:
Tsun tsun Klipnap? Kweenie :') Niet beter een yandere? :+
Hmm, ze is denk ik toch wel een beetje tsundere. Yandere in ieder geval niet. :P
  vrijdag 6 juli 2012 @ 18:53:18 #24
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_113861791
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 13:33 schreef robin007bond het volgende:
En deze epicness _O_

Ik kan niet wachten.


Gaat dit de serie worden die we gezamenlijk gaan volgen?
Geen idee. Je kan er nog op stemmen op Animees, het is mogelijk dat dit de derde serie wordt. ;)

* .Cake. gaat na het weekend kijken welke series verkozen zijn.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  vrijdag 6 juli 2012 @ 18:59:06 #25
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_113861975
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 18:51 schreef mschol het volgende:

[..]

a la trench war ?
ala gundam
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_113862130
quote:
7s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 18:59 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

ala gundam
:r 13-in-een-dozijn anime wordt et dan
pi_113862226
Intergalactic trench warfare it is.
pi_113862235
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 19:03 schreef mschol het volgende:

[..]

:r 13-in-een-dozijn anime wordt et dan
Heb jij mijn concept op de vorige pagina gelezen, mschol? Je zult zien dat het echt niet dertien in een dozijn is.

Ik hoop echt dat Anno dan op een of ander filmfestival mijn anime gaat ophemelen. _O_
  vrijdag 6 juli 2012 @ 19:11:48 #29
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_113862453
quote:
1s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 19:06 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Heb jij mijn concept op de vorige pagina gelezen, mschol? Je zult zien dat het echt niet dertien in een dozijn is.

Ik hoop echt dat Anno dan op een of ander filmfestival mijn anime gaat ophemelen. _O_
Wie is Anno?
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_113862694
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 19:11 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Wie is Anno?
Moet haast deze knakker wel zijn.
http://en.wikipedia.org/wiki/Hideaki_Anno
  vrijdag 6 juli 2012 @ 19:29:56 #31
268911 Repelsteeltju
Sousou da ze.
pi_113863123
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 18:48 schreef mschol het volgende:
:( Sankarea had zoveel potentie.. en dan eindigd die serie zo? ;(
beter komt er dan nog een 2de seizoen :(
en dan ook nog eens te bedenken dat het een ecchi serie is, totaal niks van gemerkt (which is a good point, dan is het er niet storend in verwerkt)
Eigenlijk wel omdat ecchi titulerend moet werken. Al snap ik niet hoe je de close-ups van Wanko's borsten, Rea's veelvuldige naaktheid en Aria's... sexy alcoholisme gemist kunt hebben. In aflevering 11 droeg Wanko niet eens ondergoed.

quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 18:53 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Geen idee. Je kan er nog op stemmen op Animees, het is mogelijk dat dit de derde serie wordt. ;)

* .Cake. gaat na het weekend kijken welke series verkozen zijn.
* Repelsteeltju hoopt stiekem dat Joshiraku de derde serie gaat worden.
Ik kan natuurlijk altijd nog stemmen om de kans daarop te vergroten maar dat zou een poll een beetje nutteloos maken.

Link naar Robin's concept? Omdat mijn aanpassingen verworpen zijn...
“An interesting thing is a good thing.”
pi_113863339
Het grote anime/manga topic #273: Klipnap aan de Kvass

Hier Repelsteeltju. En dan mijn tweede post en de daaropvolgende.
pi_113863497
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 19:29 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Eigenlijk wel omdat ecchi titulerend moet werken. Al snap ik niet hoe je de close-ups van Wanko's borsten, Rea's veelvuldige naaktheid en Aria's... sexy alcoholisme gemist kunt hebben. In aflevering 11 droeg Wanko niet eens ondergoed.

[..]

* Repelsteeltju hoopt stiekem dat Joshiraku de derde serie gaat worden.
Ik kan natuurlijk altijd nog stemmen om de kans daarop te vergroten maar dat zou een poll een beetje nutteloos maken.

Link naar Robin's concept? Omdat mijn aanpassingen verworpen zijn...
Hup stem erop. Heb ik ook gedaan :(
pi_113863619
Ik heb voor Klipnap toendertijd op Kokoro Connect gestemd. Daar heb ik nu spijt van. ;(
pi_113863720
en geen JJBA??
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
spuitelf ts o|O
pi_113863754
quote:
1s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 19:42 schreef robin007bond het volgende:
Ik heb voor Klipnap toendertijd op Kokoro Connect gestemd. Daar heb ik nu spijt van. ;(
Spijt? Waarom?
pi_113863953
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 19:45 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Spijt? Waarom?
Sword Art Online is beter.

Oh, die Anno toch:

quote:
Anno became disenchanted with the Japanese "otaku" lifestyle, considering it a form of forced autism.
;(
  vrijdag 6 juli 2012 @ 20:02:47 #38
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_113864604
2 episodes te gaan en dan al weer E7 afgekeken
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_113864720
quote:
7s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 20:02 schreef De_Dakgoot het volgende:
2 episodes te gaan en dan al weer E7 afgekeken
Vette anime he?
  vrijdag 6 juli 2012 @ 20:06:01 #40
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_113864781
quote:
1s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 20:04 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Vette anime he?
Klopt en best makkelijk te volgen :D
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_113864837
Pff wat een gelul met die machinetaal in steins;gate tot nu toe, maar wel leuk :P
  vrijdag 6 juli 2012 @ 20:38:57 #42
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_113866289
Busted !!11!1!1!
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_113866528
quote:
7s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 20:38 schreef De_Dakgoot het volgende:
Busted !!11!1!1!
[ afbeelding ]
Je kijkt hem nog een keer? _O_
  vrijdag 6 juli 2012 @ 21:02:40 #44
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113867345
quote:
1s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 19:42 schreef robin007bond het volgende:
Ik heb voor Klipnap toendertijd op Kokoro Connect gestemd. Daar heb ik nu spijt van. ;(
Hihaho :P
  vrijdag 6 juli 2012 @ 21:06:22 #45
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_113867535
quote:
1s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 20:43 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Je kijkt hem nog een keer? _O_
dat ga ik wel doen ja :D
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_113867766
quote:
7s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 21:06 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

dat ga ik wel doen ja :D
Cool. :P
pi_113868322
E7?
  vrijdag 6 juli 2012 @ 21:23:15 #48
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_113868351
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 21:22 schreef -Strawberry- het volgende:
E7?
Eureka seven
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_113868466
quote:
7s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 21:23 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Eureka seven
Ah. Dan had ik het toch goed.
pi_113868587
Waar is je avatar eigenlijk van, aardbei?
  vrijdag 6 juli 2012 @ 21:58:05 #51
246140 Klipnap
Petrowh <3
  vrijdag 6 juli 2012 @ 22:16:30 #52
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_113871053
Nou dat was E7 goede serie
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  vrijdag 6 juli 2012 @ 22:21:22 #53
268911 Repelsteeltju
Sousou da ze.
pi_113871293
quote:
1s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 21:28 schreef robin007bond het volgende:
Waar is je avatar eigenlijk van, aardbei?
Het is Zooey Deschanel, ik zou zeggen in haar rol Jess uit the New Girl. Een leuke serie als je het mij vraagt jammer dat ik 'm niet bijgehouden heb.

quote:
7s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:16 schreef De_Dakgoot het volgende:
Nou dat was E7 goede serie
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Geen idee, ik snap het niet helemaal. Kijk AO, daar is Eureka ook in betrokken, denk ik zoals ik al zei: ik snap het niet helemaal.
“An interesting thing is a good thing.”
  vrijdag 6 juli 2012 @ 22:22:21 #54
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_113871342
Als ik jullie een manga moest aanraden, dan was dat oyasumi punpun.

10/10
pi_113871402
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:22 schreef Easymodo het volgende:
Als ik jullie een manga moest aanraden, dan was dat oyasumi punpun.

10/10
Hij staat al in m'n "plan to read".
pi_113871431
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 21:58 schreef Klipnap het volgende:

[..]

In elk geval lekker vrolijk :P
Uhu. :P
quote:
7s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:16 schreef De_Dakgoot het volgende:
Nou dat was E7 goede serie
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
I know man. :)
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:21 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Het is Zooey Deschanel, ik zou zeggen in haar rol Jess uit the New Girl. Een leuke serie als je het mij vraagt jammer dat ik 'm niet bijgehouden heb.

Thanks!
  vrijdag 6 juli 2012 @ 22:34:43 #57
246140 Klipnap
Petrowh <3
  vrijdag 6 juli 2012 @ 22:35:32 #58
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_113871994
nou begin ik opnieuw met eva erger me gelijk al aan shinji :')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  vrijdag 6 juli 2012 @ 22:37:49 #59
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113872104
Ik vraag me steeds af waarom ik überhaupt nog Accel World kijk :') Maar toch blijf ik kijken.
pi_113872201
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:34 schreef Klipnap het volgende:
Heeft iemand hier verder al Battle Royale gelezen? :P
Nee. Volgens mij ben je de enige.

Of Frag_Adder, maar die had volgens mij alleen de film gezien.
quote:
7s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:35 schreef De_Dakgoot het volgende:
nou begin ik opnieuw met eva erger me gelijk al aan shinji :')
Haten op Shinji :')

Toffe gozer.

Het schijnt trouwens dat veel mensen zich ergeren aan Shinji omdat ze zichzelf er in kunnen herkennen. Dat het ze te confronterend wordt, zeg maar. :P
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:37 schreef Klipnap het volgende:
Ik vraag me steeds af waarom ik überhaupt nog Accel World kijk :') Maar toch blijf ik kijken.
Dat hebben veel mensen ook met Guilty Crown gehad. Stiekem ben je toch benieuwd naar hoe het verder gaat ;(

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 06-07-2012 22:40:26 ]
pi_113872291
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:34 schreef Klipnap het volgende:
Heeft iemand hier verder al Battle Royale gelezen? :P
Tuurlijk. Jaren geleden. De film, ik ken alleen de film.
  vrijdag 6 juli 2012 @ 22:40:52 #62
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_113872299
nog goede aanraders robin?
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  vrijdag 6 juli 2012 @ 22:42:17 #63
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113872367
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:40 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Tuurlijk. Jaren geleden. De film, ik ken alleen de film.
Lezen! Nu!
quote:
7s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:40 schreef De_Dakgoot het volgende:
nog goede aanraders robin?
Inb4 boku no pico
pi_113872423
quote:
8s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:42 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Lezen! Nu!

[..]

Inb4 boku no pico
Je weet hoe ik denk over manga en novels en dergelijke.
  vrijdag 6 juli 2012 @ 22:44:38 #65
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113872533
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:44 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Nee. Vertel.
Als ik strips wil lezen neem ik de donald duck. Ik kan geen moonspeak namelijk.
pi_113872543
quote:
7s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:40 schreef De_Dakgoot het volgende:
nog goede aanraders robin?
Ja.

Je kent me langer dan vandaag he. 8-)

Ik weet niet of het echt iets voor jou is, maar Welcome to the NHK vond ik erg tof. Detroit Metal City laat je gegarandeerd heel vaak lachen. Kaiji is ook erg tof.
pi_113872554
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:45 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Als ik strips wil lezen neem ik de donald duck.
tgaerghae4ormgaeromgkoaermgkopaemg :')!

Nee joh. Moet je zelf weten.

Maar waarom wil je het per se in de originele taal kunnen lezen? Je kijkt toch ook gewoon fansubs?

[ Bericht 11% gewijzigd door #ANONIEM op 06-07-2012 22:46:19 ]
  vrijdag 6 juli 2012 @ 22:46:08 #69
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_113872575
quote:
8s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:42 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Inb4 boku no pico
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  vrijdag 6 juli 2012 @ 22:46:20 #70
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113872587
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:45 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Als ik strips wil lezen neem ik de donald duck. Ik kan geen moonspeak namelijk.
Scanlations?
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:45 schreef robin007bond het volgende:

[..]

tgaerghae4ormgaeromgkoaermgkopaemg :')!
Nee, niet weer Welsch Afrikaans :')
pi_113872590
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:45 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Als ik strips wil lezen neem ik de donald duck.
deze man _O_
pi_113872624
quote:
7s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:46 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Scanlations?

[..]

Nee, niet weer Welsch :')
Ik wil alleen origineel.
quote:
7s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:46 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Ach ja...
pi_113872657
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:47 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Ik wil alleen origineel.
Waarom? En waarom kijk je dan wel fansubs? Dat is een beetje tegenstrijdig :P
pi_113872712
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:21 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Het is Zooey Deschanel, ik zou zeggen in haar rol Jess uit the New Girl. Een leuke serie als je het mij vraagt jammer dat ik 'm niet bijgehouden heb.
Klopt. Bijgehouden? Het is maar 1 seizoen tot dusver. De moeite waard al zeg ik het zelf. :)
pi_113872725
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:47 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Waarom? En waarom kijk je dan wel fansubs? Dat is een beetje tegenstrijdig :P
Niet echt :P Fansubs omdat ik het anders niet kan volgen, maar verder is het uiterlijk precies hetzelfde. Natuurlijk niet ideaal, maar goed.
pi_113872765
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:49 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Niet echt :P Fansubs omdat ik het anders niet kan volgen, maar verder is het uiterlijk precies hetzelfde. Natuurlijk niet ideaal, maar goed.
Maar bij scanlations is dat ook..

Het enige verschil is dat de Japanse tekstballontjes worden weggeveegd en daar Engelse tekst wordt geplaatst. Af en toe een translation note, maar dat is het wel.
pi_113872834
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:50 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Maar bij scanlations is dat ook..

Het enige verschil is dat de Japanse tekstballontjes worden weggeveegd en daar Engelse tekst wordt geplaatst. Af en toe een translation note, maar dat is het wel.
Ja. Nee wil ik niet :P
pi_113872891
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:52 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Ja. Nee wil ik niet :P
Ok... :P
  vrijdag 6 juli 2012 @ 22:53:26 #79
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_113872896
PenPen is wel echt de baas.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  vrijdag 6 juli 2012 @ 22:55:57 #80
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113873099
quote:
1s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:55 schreef Klipnap het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Ik ben teleurstel.
Memes letterlijk vertalen :')!
pi_113873135
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:57 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Memes letterlijk vertalen :')!
Niet zo moeilijk doen :')
  vrijdag 6 juli 2012 @ 22:58:53 #83
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113873166
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:57 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Memes letterlijk vertalen :')!
Le jij kunt niet zomaar le Mordor binnenlopen.
pi_113873183
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:58 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Niet zo moeilijk doen :')
Bepaal ik zelf wel.

[/pubermodus]

Sorry Arashi.
quote:
9s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:58 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Le jij kunt niet zomaar le Mordor binnenlopen.
;(
  vrijdag 6 juli 2012 @ 23:01:13 #85
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113873290
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:59 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Bepaal ik zelf wel.

[/pubermodus]

Sorry Arashi.

[..]

;(
Ik was een fan van EVA zoals jij, maar toen kreeg ik een lans van Longinus in mijn gezicht.
  vrijdag 6 juli 2012 @ 23:02:12 #86
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_113873341
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_113873362
quote:
10s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:01 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ik was een fan van EVA zoals jij, maar toen kreeg ik een lans van Longinus in mijn gezicht.
_O-

Soms kunnen ze wel grappig zijn.

Uhmm. Voor de rest zijn de memes niet echt grappig om te vertalen ;(. Althans, mijn creativiteit schiet tekort op dit moment.
quote:
7s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:02 schreef De_Dakgoot het volgende:
[ afbeelding ]
_O-

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 06-07-2012 23:02:49 ]
  vrijdag 6 juli 2012 @ 23:06:39 #88
246140 Klipnap
Petrowh <3
  vrijdag 6 juli 2012 @ 23:08:03 #89
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_113873695
quote:
10s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:01 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ik was een fan van EVA zoals jij, maar toen kreeg ik een lans van Longinus in mijn gezicht.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_113873791
quote:
7s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:08 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Plaatje stuk.
pi_113873793
puripuripuri.... nee faal.
Zo ziet 't plaatje eruit:
pi_113873850
Fuck. Ik kan gewoon niet wachten op Sword Art Online _O_

Als ze deze meuk verpesten, dan weet ik het niet meer.
  vrijdag 6 juli 2012 @ 23:13:15 #93
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_113873943
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:10 schreef Arashimashou het volgende:
puripuripuri.... nee faal.
Zo ziet 't plaatje eruit:
[ afbeelding ]
Nee het is pi piri pi piri pi :+
Luister maar ->

Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  vrijdag 6 juli 2012 @ 23:13:35 #94
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_113873962
ik ga het zowiezo kijken alleen jammer dat het in stage periode is ;(
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  vrijdag 6 juli 2012 @ 23:13:52 #95
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113874021
quote:
7s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:13 schreef De_Dakgoot het volgende:
ik ga het zowiezo kijken alleen jammer dat het in stage periode is ;(
*sowieso :@

En tja, je hebt denk ik wel tijd voor een episode per week toch? :P
  vrijdag 6 juli 2012 @ 23:14:51 #97
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113874036
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:14 schreef robin007bond het volgende:

[..]

*sowieso :@

En tja, je hebt denk ik wel tijd voor een episode per week toch? :P
*soberzo :(
  vrijdag 6 juli 2012 @ 23:15:15 #98
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_113874053
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:13 schreef Klipnap het volgende:
[ afbeelding ]
Nee, je bent al dik genoeg.
demo sore tte BOKU no "ai" na no *O*
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_113874075
quote:
8s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:14 schreef Klipnap het volgende:

[..]

*soberzo :(
Sorry. :@

gr gr

Gino
pi_113874131
ik ben te lui om de releases van kazo no kanojo x te downloaden via gotspeed... maar baka heeft batch nog niet geapproved :(
pi_113874160
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:16 schreef mschol het volgende:
ik ben te lui om de releases van kazo no kanojo x te downloaden via gotspeed... maar baka heeft batch nog niet geapproved :(
xdcc dan? :P
  vrijdag 6 juli 2012 @ 23:17:41 #102
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_113874173
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:11 schreef robin007bond het volgende:
Fuck. Ik kan gewoon niet wachten op Sword Art Online _O_

Als ze deze meuk verpesten, dan weet ik het niet meer.
Ik had die wel al online verwacht :(
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_113874202
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:17 schreef wdn het volgende:

[..]

Ik had die wel al online verwacht :(
Subbers nemen waarschijnlijk de tijd om dit pareltje te subben. Snap ik ook wel.

En door het gebrek aan porno spelen er echt vaak cumshot compilaties af in mijn hoofd. Is denk ik een afkickverschijnsel.

[ Bericht 9% gewijzigd door #ANONIEM op 06-07-2012 23:18:57 ]
pi_113874248
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:17 schreef robin007bond het volgende:

[..]

xdcc dan? :P
mja.. daar zat ik ook al aan te denken :P
  vrijdag 6 juli 2012 @ 23:21:00 #105
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_113874355
Iemand Moyashimon al gezien?
Is bijna binnen *O*
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  vrijdag 6 juli 2012 @ 23:23:07 #106
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113874455
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:16 schreef mschol het volgende:
ik ben te lui om de releases van kazo no kanojo x te downloaden via gotspeed... maar baka heeft batch nog niet geapproved :(
Nazo no kanojo? :r
DOE HET NIET :'(
pi_113874538
quote:
10s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:23 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Nazo no kanojo? :r
DOE HET NIET :'(
Je moet je angsten confronteren. :{w

En .. Het is niet heel anders dan tongen. Dus ik snap niet waarom mensen het speeksel uitwisselen via de vinger in eens super ranzig vinden.
  vrijdag 6 juli 2012 @ 23:25:25 #108
268911 Repelsteeltju
Sousou da ze.
pi_113874574
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:49 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Klopt. Bijgehouden? Het is maar 1 seizoen tot dusver. De moeite waard al zeg ik het zelf. :)
Ja, ik heb de eerste drie... misschien vier afleveringen op tv gezien en daarna heb ik het om de een of andere reden niet meer gevolgd.

quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 22:37 schreef Klipnap het volgende:
Ik vraag me steeds af waarom ik überhaupt nog Accel World kijk :') Maar toch blijf ik kijken.
Het is raar maar ik wil weer dat Accel World weer meer zoals Sankarea wordt, belachelijk.
“An interesting thing is a good thing.”
  vrijdag 6 juli 2012 @ 23:27:05 #109
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113874668
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:24 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Je moet je angsten confronteren. :{w

En .. Het is niet heel anders dan tongen. Dus ik snap niet waarom mensen het speeksel uitwisselen via de vinger in eens super ranzig vinden.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Lekker inderdaad.
pi_113874681
quote:
1s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:27 schreef Klipnap het volgende:

[..]

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Lekker inderdaad.
Lekker is het natuurlijk niet, maar het is in wezen toch niet heel anders dan zoenen?
pi_113874710
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:27 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Lekker is het natuurlijk niet, maar het is in wezen toch niet heel anders dan zoenen?
Dat is het zeker wel.
  vrijdag 6 juli 2012 @ 23:28:37 #112
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113874736
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:27 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Lekker is het natuurlijk niet, maar het is in wezen toch niet heel anders dan zoenen?
Zoenen? Bah dat is vies
Gr gino
pi_113874786
quote:
10s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:23 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Nazo no kanojo? :r
DOE HET NIET :'(

:9~
pi_113874829
quote:
1s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:28 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Zoenen? Bah dat is vies
Gr gino
MAAR IK BEN GINO :(!
  vrijdag 6 juli 2012 @ 23:31:18 #115
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_113874886
tongen zoenen bij allebij gaat het naar binnen :')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_113874944
De handeling is helemaal anders. Er is geen contact tussen de li... wacht even hier ga ik niet serieus op reageren :')
pi_113874988
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:32 schreef Arashimashou het volgende:
De handeling is helemaal anders. Er is geen contact tussen de li... wacht even hier ga ik niet serieus op reageren :')
Ik snap het probleem echt niet. Goed, ik zoen natuurlijk ook liever en op die manier de liefde delen doe ik ook niet graag.

Maar toch. Er zit voor de rest geen verschil tussen tongen en op deze manier speeksel uitwisselen. Prove me wrong.
  vrijdag 6 juli 2012 @ 23:34:36 #118
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113875137
quote:
1s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:34 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Nee liever niet :r
:{w

Wat is dan het echte verschil?

Jullie bekijken het niet rationeel genoeg :P

[ Bericht 10% gewijzigd door #ANONIEM op 06-07-2012 23:37:22 ]
pi_113875257
Nee, jij probeert het té rationeel te bekijken.

Iets rationeel bekijken is schijtsimpel, je moet alleen weten wanneer het genoeg is.

In dit geval hebben wij het over algemene fatsoens- en gedragsregels.
pi_113875259
Oke, ik weet niet of ik dit helemaal goed volg... Wat uitwisseling van speeksel betreft is het grotendeels gelijk, hoewel ik weinig kan zeggen over de hoeveelheid. De uitwisseling van speeksel is naar mijn mening echter slechts een bijproduct, en niet datgene wat een tongzoen goed zou maken.

Niet dat ik enige ervaring heb met een van beide methodes :')
  vrijdag 6 juli 2012 @ 23:39:29 #122
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113875286
Zou er een subgroep zijn met Comic Sans? :P ik zou alleen daarom al een anime kijken als hij gesubt is met comic sans.
pi_113875382
Man, ben nu bij episode 12 van steins;gate. Het begint iets meer freaky te worden ;(
pi_113875390
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:38 schreef Arashimashou het volgende:
Oke, ik weet niet of ik dit helemaal goed volg... Wat uitwisseling van speeksel betreft is het grotendeels gelijk, hoewel ik weinig kan zeggen over de hoeveelheid. De uitwisseling van speeksel is naar mijn mening echter slechts een bijproduct, en niet datgene wat een tongzoen goed zou maken.

Niet dat ik enige ervaring heb met een van beide methodes :')
Dat weet ik.

Het speeksel uitwisselen is inderdaad een bijproduct, maar toch gebeurt het. Wat is er dan zo anders aan? Als dat ontzettend rare koppel er op deze manier toch een romantische touch aan kan geven, dan laat ik ze lekker.

Overigens ben ik alleen op de mond gekust. Voor de rest nooit getongzoend of zo, dus misschien heb ik te weinig ervaring om er wat over te zeggen.
quote:
11s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:38 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Nee, jij probeert het té rationeel te bekijken.

Iets rationeel bekijken is schijtsimpel, je moet alleen weten wanneer het genoeg is.

In dit geval hebben wij het over algemene fatsoens- en gedragsregels.
Maar waarom is tongen minder ranzig dan via de vinger speeksel uitwisselen? Alleen omdat het volgens fatsoens- en gedragsregels minder aanvaardbaar wordt geacht?

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 06-07-2012 23:42:32 ]
pi_113875430
quote:
1s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:39 schreef Klipnap het volgende:
Zou er een subgroep zijn met Comic Sans? :P ik zou alleen daarom al een anime kijken als hij gesubt is met comic sans.
;(
Ik hoop het niet zeg.
pi_113875483
Er zijn genoeg mensen die elkaar gewoon in de bek spugen ja. Voor veel mensen echter zal dit geen acceptabel alternatief zijn. Leuk dat er mensen zijn die dat willen, maar ik heb er weinig mee te maken.
pi_113875517
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:43 schreef Arashimashou het volgende:
Er zijn genoeg mensen die elkaar gewoon in de bek spugen ja. Voor veel mensen echter zal dit geen acceptabel alternatief zijn. Leuk dat er mensen zijn die dat willen, maar ik heb er weinig mee te maken.
Oké, hier ben ik het mee eens.

Maar!~ Of ik het nou echt ranzig vind. Tja, ik vind het niet fatsoenlijk, maar ik lig niet kostend over de gootsteen.
pi_113875573
Prriep, bliep proooooeeeeppp, priepp.
pi_113875576
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:44 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Oké, hier ben ik het mee eens.

Maar!~ Of ik het nou echt ranzig vind. Tja, ik vind het niet fatsoenlijk, maar ik lig niet kostend over de gootsteen.
Ik wil niet weten wat voor puur beeldmateriaal (dus zonder dat het echt voor onze neus gebeurt met geur en al) er nodig is om jou en ik kotsend over de gootsteen te krijgen.
pi_113875605
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:46 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Ik wil niet weten wat voor puur beeldmateriaal (dus zonder dat het echt voor onze neus gebeurt met geur en al) er nodig is om jou en ik kotsend over de gootsteen te krijgen.
Oké, onze grenzen liggen wat hoger. Dat klopt :P
  vrijdag 6 juli 2012 @ 23:56:07 #131
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_113876033
Ik ga al die bagger niet terug lezen, dus bij deze; hallo leute.
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_113876058
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:46 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Ik wil niet weten wat voor puur beeldmateriaal (dus zonder dat het echt voor onze neus gebeurt met geur en al) er nodig is om jou en ik kotsend over de gootsteen te krijgen.
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:47 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Oké, onze grenzen liggen wat hoger. Dat klopt :P
Oh, maar ik heb nog wel leuke linkjes voor je anders. Geef een gil en je hebt genoeg in DM om een weekje te spugen.
  vrijdag 6 juli 2012 @ 23:56:55 #133
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_113876064
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:21 schreef wdn het volgende:
Iemand Moyashimon al gezien?
Is bijna binnen *O*
'Nog niet die van dit seizoen, heb laatst wel (in voorbereiding) de eerste serie gekeken! _O_
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_113876127
quote:
14s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:56 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:

[..]

[..]

Oh, maar ik heb nog wel leuke linkjes voor je anders. Geef een gil en je hebt genoeg in DM om een weekje te spugen.
Is het legaal?

quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:56 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Ik ga al die bagger niet terug lezen, dus bij deze; hallo leute.
joooohoi
  vrijdag 6 juli 2012 @ 23:58:39 #135
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_113876133
Moyashimon returns is leuk :D :D :D
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_113876184
quote:
14s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:56 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:

[..]

[..]

Oh, maar ik heb nog wel leuke linkjes voor je anders. Geef een gil en je hebt genoeg in DM om een weekje te spugen.
Ok. Ik geef een gil. Laat mij maar kotsen :P

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 07-07-2012 00:00:15 ]
  zaterdag 7 juli 2012 @ 00:07:44 #137
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_113876451
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:58 schreef wdn het volgende:
Moyashimon returns is leuk :D :D :D
Koel!

Morgen ga ik tijd hebben om weer eens een anime avondje te houden. Moet zondag toch weer werken dus kan niet stappen. Ga ik ook die kijken.

Moyashimon eindigde voor mij nog wel met een aantal vragen, dus ik ben erg benieuwd!
O+

(Omdat het zonder subs is kleine samenvatting van wat jullie net gezien hebben. Groene microbe ontmoet de gele microben. Gele microben zijn gistmicroben, gebruikt om oa misosoep, sojasaus en sake te maken. Gistmicroben vragen wat de groene dude is. Hij zegt dat hij een groene schimmel is. "IIEEEUUW!!" Hilariteit alom.)
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  zaterdag 7 juli 2012 @ 00:25:12 #138
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_113877103
Campione *O* fantasy anime *O*
ook leuk!

Gaat goed dit seizoen: 2 gezien. 2 leuk
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  zaterdag 7 juli 2012 @ 00:31:44 #139
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_113877345
Al gezien:

Jinrui wa Suitai Shimashita
La Storia della Famiglia Arcana (ofzo)
Tari tari

Allemaal wel oké, nog niets wat mijn brein deed exploderen van grootsheid, hoewel Jinrui wel bijzonder is. Storia is mwoah en Tari tari lijkt teveel op Hanasaku Iroha, gebaseerd op deze eerste aflevering.

Klaar heb ik staan:
Muv luv
Binbougami ga!
Moyashimon Returns
Dakara boku wa, H ga dekinai
Derde OVA van Danshi Koukousei no Nichijou.

Ik ben benieuwd!
Verder heeft nog niets mij kunnen interesseren om het te downloaden. Of ik heb een release gemist. Uta Koi denk ik. En Joshiraku is nog niet uit of???
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_113877466
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:13 schreef Klipnap het volgende:
[ afbeelding ]
Nee, je bent al dik genoeg.
fuck_off_vetzak.png _O-

Aww. Waar is dat van?
pi_113877567
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 00:31 schreef .Cake. het volgende:
[...]
Maar wat vond je van het lijstje wat ik je stuurde? Moet ik nog doorgaan?
pi_113877611
Genoeg gates voor vandaag. Morgen ga ik met steins weer verder.
Trusten.
pi_113877644
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 00:35 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

fuck_off_vetzak.png _O-

Aww. Waar is dat van?
Axel's World. :P
pi_113877685
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juli 2012 23:24 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Je moet je angsten confronteren. :{w

En .. Het is niet heel anders dan tongen. Dus ik snap niet waarom mensen het speeksel uitwisselen via de vinger in eens super ranzig vinden.
Bij zoenen is speeksel een bijkomstigheid. :9
pi_113877700
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 00:39 schreef Arashimashou het volgende:
Genoeg gates voor vandaag. Morgen ga ik met steins weer verder.
Trusten.
Welterusten. Morgen ga ik naar een AniWay meet. :@ :P
pi_113877748
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 00:41 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Bij zoenen is speeksel een bijkomstigheid. :9
Dat had ik ook bevestigd.

Maar in principe gebeurt er wel hetzelfde. Dus ik snap niet dat mensen het dan in eens vies gaan vinden. :P

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 07-07-2012 00:51:17 ]
  zaterdag 7 juli 2012 @ 01:17:20 #147
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_113878883
Yeaaah, over een kleine 15 uurtjes gaat onze lan party weer van start :D
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_113878942
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 00:42 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Dat had ik ook bevestigd.

Maar in principe gebeurt er wel hetzelfde. Dus ik snap niet dat mensen het dan in eens vies gaan vinden. :P
Gaat allemaal om associatie. :P
pi_113879016
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 01:19 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Gaat allemaal om associatie. :P
Ik snap dat niet. ;(

Wat voel ik me een autist op dit soort momenten. ;(
  zaterdag 7 juli 2012 @ 01:22:42 #150
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113879095
Ah, Nichibros moet ik ook nog kijken.

Te veel om te kijken? Waaah!
pi_113879237
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 01:19 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Gaat allemaal om associatie. :P
om verder te gaan waar het allemaal mee begon:
i just saw some girl-on-girl action
pi_113879268
Ik raad trouwens iedere man hier aan om af te bouwen met porno.

Ik voel me clean.

Schoner geweten ook. Vrouwen als lustobject zien is niet goed, maar in porno is dat heel normaal.

[ Bericht 36% gewijzigd door #ANONIEM op 07-07-2012 01:31:00 ]
pi_113879321
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 01:29 schreef robin007bond het volgende:
Ik raad trouwens iedere man hier aan om af te bouwen met porno.

Ik voel me clean.
nu nog wel ja... :+
  † In Memoriam † zaterdag 7 juli 2012 @ 01:31:02 #155
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_113879328
Iemand een goeie loli hentai :@?
:')
pi_113879390
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 01:30 schreef mschol het volgende:

[..]

nu nog wel ja... :+
Zie edit.

Overigens:

Spoiler voor mensen die liever niks over gerelateerde zaken willen lezen:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_113879431
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 01:31 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Iemand een goeie loli hentai :@?
de bovenste?
pi_113879469
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 01:31 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Iemand een goeie loli hentai :@?
Ik ken er geen. Sorry bro. :P
  zaterdag 7 juli 2012 @ 01:37:51 #159
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113879525
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 01:31 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Iemand een goeie loli hentai :@?
Ik ken wel shota hentai
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_113879942
Boku no Pico is wel erg diep.

Veel filosofie en vooral ook psychologie.
pi_113879960
Een aanrader volgens vele.
  zaterdag 7 juli 2012 @ 01:56:59 #162
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113880185
quote:
quote:
His personality is childish, for the most part, except for when he is buttfucking another boy, in which case he acts like a naggy housewife who doesn't feel like she gets enough out of the relationship. He doesn't have any friends, sans two other boys and a grown man who only use him for sex.
:')
pi_113882966
Ik kan weer niet slapen door EVA.

Elke keer blijf ik er maar over denken. Het houdt me wakker. :{

En morgen moet ik nog vroeg op ook. ;(
  zaterdag 7 juli 2012 @ 08:52:42 #166
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_113883660
quote:
7s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 00:38 schreef Qunix het volgende:

[..]

Maar wat vond je van het lijstje wat ik je stuurde? Moet ik nog doorgaan?
Ik heb nog geen tijd gehad om er naar te luisteren, maar ik ga er zeker mee bezig! Vanmiddag heb ik pas een beetje tijd om er aan te besteden.
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 01:22 schreef Klipnap het volgende:
Wat? Zijn er OVA's van Nichibro's?
Die moet ik nog kijken dus :P
Yup, dit is de derde, van de week uitgekomen. Zijn losse sketches, best grappig. De eerste bevat zelfs Ringo! <3


Ringo O+
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  zaterdag 7 juli 2012 @ 09:16:44 #167
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_113883898
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 01:29 schreef robin007bond het volgende:
Ik raad trouwens iedere man hier aan om af te bouwen met porno.

Ik voel me clean.

Schoner geweten ook. Vrouwen als lustobject zien is niet goed, maar in porno is dat heel normaal.
al lang gedaan :')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  zaterdag 7 juli 2012 @ 09:17:54 #168
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_113883913
4 uur slaap is wel lekker overigens
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  zaterdag 7 juli 2012 @ 10:19:03 #169
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_113884629
Gezien
Muv Luv
Campione
Famiglia Arcana
Moyashimon Returns

- ga ik allemaal volgen :+

Aan het downloaden

Joshiraku (nog niet gevonden :( )
Danshi Koukousei no Nichijou
Jinrui wa Suitai Shimashita
Tari tari
Binbougami ga!
Dakara boku wa, H ga dekinai
Koi to Senkyo to Chocolate

(bedankt Cake. scheelde mij zoeken :+ )

[ Bericht 6% gewijzigd door wdn op 07-07-2012 10:54:14 ]
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  zaterdag 7 juli 2012 @ 10:45:37 #170
268911 Repelsteeltju
Sousou da ze.
pi_113885041
Al gezien:

7 - Jinrui wa Suitai Shimashita
6,3 - La Storia della Famiglia Arcana
6,8 - Tari tari
7,45 - Binbougami ga!
7,6 -Uta Koi
6,9 - Koi to Senkyo to Chocolate

Het leukste wat ik op dit moment kijk is Space Brothers. Het leukste van het seizoen is Uta Koi, hoewel ik denk dat alle series behalve Famiglia Arcana meer potentieel hebben. Uta Koi heeft nu al duidelijk gemaakt wat het gaat doen en mijn score daarvan zal waarschijnlijk niet veel hoger of lager worden dan het nu is.

Wil ik nog zien:
Joshiraku
De OVA's van Danshi Koukousei no Nichijou. (dankje Cake)
Onder hen is mijn Zusje (beter bekend als 'Who is Imouto of Kono Naki ni Hitori, Imouto ga Iru')
Kokoro Connect (de pre-air telt niet)
Sword Art Online
Aruvu Rezuru: Mechanised Fairies
“An interesting thing is a good thing.”
  zaterdag 7 juli 2012 @ 10:50:43 #171
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_113885137
onder hen is mijn zusje :') :D
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  zaterdag 7 juli 2012 @ 10:59:27 #172
268911 Repelsteeltju
Sousou da ze.
pi_113885299
quote:
Abiding by his father's will, Shougo was transferred into an academy where many young girls attend. It appears as though his younger sister (separated from him at birth) also attends this academy, and that she is trying to get closer to him without letting him know who she actually is. Problem is, Shougo seems to be popular with the other girls as well! Can Shougo "properly" reunite with his little sister and while making a girlfriend at the same time?!
Belachelijk. :)
“An interesting thing is a good thing.”
pi_113885313
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 01:17 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Yeaaah, over een kleine 15 uurtjes gaat onze lan party weer van start :D
Haast jaloers is :(

quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 01:31 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Iemand een goeie loli hentai :@?
:')
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 1% gewijzigd door Arashimashou op 07-07-2012 11:08:36 ]
  zaterdag 7 juli 2012 @ 11:16:39 #174
268911 Repelsteeltju
Sousou da ze.
pi_113885639
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 11:00 schreef Arashimashou het volgende:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Happy Birthday. :')

Die gast plaatst alleen links naar 4chan (loli threads) en torrents.
“An interesting thing is a good thing.”
pi_113885752
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 11:16 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Happy Birthday. :')

Die gast plaatst alleen links naar 4chan (loli threads) en torrents.
Ja, hij zal wel niet op twitter zelf iets plaatsen :') Ik dacht dat hij die threads zelf maakte. Een keer via torrent de zip 'More Loli.rar' gehaald. Zaten best wel wat comics bij.
  zaterdag 7 juli 2012 @ 11:27:47 #176
268911 Repelsteeltju
Sousou da ze.
pi_113885883
Gezien zijn achtergrond verwachtte ik dat wel een beetje eigenlijk.
“An interesting thing is a good thing.”
pi_113885894
quote:
9s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 11:27 schreef Repelsteeltju het volgende:
Gezien zijn achtergrond verwachtte ik dat wel een beetje eigenlijk.
Haha :')
  zaterdag 7 juli 2012 @ 12:09:54 #178
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_113886924
Rahxephon aan het downloaden ben benieuwd of het wat is
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  zaterdag 7 juli 2012 @ 12:34:53 #179
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_113887666
quote:
7s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 12:09 schreef De_Dakgoot het volgende:
Rahxephon aan het downloaden ben benieuwd of het wat is
Die was goed! :)
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  zaterdag 7 juli 2012 @ 12:50:47 #180
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_113888118
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 12:34 schreef wdn het volgende:

[..]

Die was goed! :)
:D
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  zaterdag 7 juli 2012 @ 13:06:04 #181
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_113888562
HOI, ik ben net wakker :@
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_113888659
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 13:06 schreef Mauskoekwaus het volgende:
HOI, ik ben net wakker :@
HOI, gelijk heb je hoor ;)
  zaterdag 7 juli 2012 @ 13:19:57 #183
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_113889038
Nou, eigenlijk niet. Moet alles nog inpakken voor de lan party straks :')
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
  zaterdag 7 juli 2012 @ 13:21:46 #184
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113889089
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 13:19 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Nou, eigenlijk niet. Moet alles nog inpakken voor de lan party straks :')
Wat gaan jullie allemaal doen?
  zaterdag 7 juli 2012 @ 13:24:17 #185
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_113889141
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 13:21 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Wat gaan jullie allemaal doen?
Een kameraad van mij moet Death Note nog kijken, dus die zetten we achter een laptop met Death Note. Ik ga denk ik als een ekte nerd proberen wat games uit te spelen die ik nog heb liggen :P Oja, en we gaan pizza bestellen uiteraard. EN, waarschijnlijk wat Battlefield 3 spelen :) Gelukkig doen we dit maar 2x per jaar, want ik houd het meestal niet langer dan 35 uur vol :')
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
  zaterdag 7 juli 2012 @ 13:26:22 #186
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113889178
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 13:24 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Een kameraad van mij moet Death Note nog kijken, dus die zetten we achter een laptop met Death Note. Ik ga denk ik als een ekte nerd proberen wat games uit te spelen die ik nog heb liggen :P Oja, en we gaan pizza bestellen uiteraard. EN, waarschijnlijk wat Battlefield 3 spelen :) Gelukkig doen we dit maar 2x per jaar, want ik houd het meestal niet langer dan 35 uur vol :')
Oh ik moet ook nog eens Death Note kijken :X
Succes met vierkante ogen krijgen :P

En trouwens: :')
  zaterdag 7 juli 2012 @ 13:28:37 #187
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_113889226
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 13:26 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Oh ik moet ook nog eens Death Note kijken :X
Succes met vierkante ogen krijgen :P

En trouwens: :') [ afbeelding ]
Death Note = obligatory. 37 episodes volgens mij? Ben je zo doorheen :D
En ik zal proberen tussen door wat te FOK!'en :D
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
  zaterdag 7 juli 2012 @ 13:32:23 #188
246140 Klipnap
Petrowh <3
  zaterdag 7 juli 2012 @ 13:34:17 #189
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_113889397
Nyu nyu nyu
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  zaterdag 7 juli 2012 @ 13:34:34 #190
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_113889408
NYAN NYAN NYAN
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
  zaterdag 7 juli 2012 @ 13:35:21 #191
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113889480
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 13:32 schreef Klipnap het volgende:
Nee niet haar vingers :r :'(
En benen :r
En armen :r
Ben je daar nu pas :')
  zaterdag 7 juli 2012 @ 13:42:17 #193
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113889831
quote:
7s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 13:42 schreef Klipnap het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Klopt. Ze worden gewoon eraf gerukt.
  zaterdag 7 juli 2012 @ 13:59:48 #195
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_113890064
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 13:32 schreef Klipnap het volgende:
Nee niet haar vingers :r :'(
En benen :r
En armen :r
_O_ _O_

Genieten he? :)
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_113890369
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 13:59 schreef wdn het volgende:

[..]

_O_ _O_

Genieten he? :)
Ergens is klipnap stiekem gewoon een enorme gurofreak.
  zaterdag 7 juli 2012 @ 14:45:42 #197
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113891347
quote:
11s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 14:11 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Ergens is klipnap stiekem gewoon een enorme gurofreak.
Ja stiekem wel. Ik houd van rondvliegende ledematen en de geluiden die ze maken!
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_113891642
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 14:45 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ja stiekem wel. Ik houd van rondvliegende ledematen en de geluiden die ze maken!
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
als je het wat milder (naja, geen gore iig, wel wat anders :+) zoekt:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  zaterdag 7 juli 2012 @ 14:57:01 #199
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113891746
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 14:54 schreef mschol het volgende:

[..]

als je het wat milder (naja, geen gore iig, wel wat anders :+) zoekt:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Geen gore, wel goor :P
pi_113891807
quote:
10s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 14:57 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Geen gore, wel goor :P
ach... ik vond de serie over het algemeen behoorlijk mild (en tevens teleurstellend, had meer development verwacht eigenlijk).
  zaterdag 7 juli 2012 @ 15:02:54 #201
246140 Klipnap
Petrowh <3
  zaterdag 7 juli 2012 @ 15:15:21 #202
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_113892357
quote:
7s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 12:09 schreef De_Dakgoot het volgende:
Rahxephon aan het downloaden ben benieuwd of het wat is
Die is goed ja! Eigenlijk vond ik hem leuker dan NGE toendertijd, al kan ik mij het plot niet helemaal meer voor de geest halen. Misschien moet ik hem nog maar eens zien.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  zaterdag 7 juli 2012 @ 15:29:34 #203
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113892856
Leuke meet. Zit nu in een arcade
pi_113892878
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 15:15 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Die is goed ja! Eigenlijk vond ik hem leuker dan NGE toendertijd, al kan ik mij het plot niet helemaal meer voor de geest halen. Misschien moet ik hem nog maar eens zien.
Ik heb er ook veel van gehoord. Ik ben benieuwd wat ik er van ga vinden.
pi_113892912
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 13:37 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Ben je daar nu pas :')
Ze doet aan multitasking. Meerdere dingen tegelijk dus. :P
  zaterdag 7 juli 2012 @ 15:35:08 #207
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113893184
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 15:35 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Wat voor arcade? :P
Carrousel Vlissingen.


Dance Dance Revolution jeweetz :P
pi_113893187
quote:
17s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 15:02 schreef Klipnap het volgende:
Niemand hier heeft IJsbeer Cafe afgekeken toch? :')
never heard of it.. :D
pi_113893767
In de altijd interessante serie van 'Arashimashou eet', deze keer heerlijke Hollandse kersen.

:9 :9 :9


Wat me natuurlijk meteen hieraan doet denken :')

Ik zal nooit een kers kunnen eten zonder HERROW CHERRY te horen.
  zaterdag 7 juli 2012 @ 16:23:32 #211
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113894324
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 16:03 schreef Arashimashou het volgende:
In de altijd interessante serie van 'Arashimashou eet', deze keer heerlijke Hollandse kersen.

:9 :9 :9
[ afbeelding ]

Wat me natuurlijk meteen hieraan doet denken :')

Ik zal nooit een kers kunnen eten zonder HERROW CHERRY te horen.
Patricia Martin O+
pi_113894435
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 16:23 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Patricia Martin O+
[ afbeelding ]
:Y :Y :Y
Hoe ver ben je met nyuu?
  zaterdag 7 juli 2012 @ 16:28:34 #213
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_113894462
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 16:27 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

:Y :Y :Y
Hoe ver ben je met nyuu?
nyuuu
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  zaterdag 7 juli 2012 @ 16:49:07 #214
268911 Repelsteeltju
Sousou da ze.
pi_113895137
quote:
17s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 15:02 schreef Klipnap het volgende:
Niemand hier heeft IJsbeer Cafe afgekeken toch? :')
Na één aflevering gestopt. :@ Het was toch niet helemaal wat ik er van gehoopt had.

Is IJsbeer Café nu trouwens al afgelopen? :o
“An interesting thing is a good thing.”
  zaterdag 7 juli 2012 @ 17:17:59 #215
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113896278
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 16:49 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Na één aflevering gestopt. :@ Het was toch niet helemaal wat ik er van gehoopt had.

Is IJsbeer Café nu trouwens al afgelopen? :o
Ik denk het.

Morgen begin ik aan ep 5 van Elfen Lied :P ik ga zo met ouders naar Intouchables.
pi_113896785
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 17:17 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ik denk het.

Morgen begin ik aan ep 5 van Elfen Lied :P ik ga zo met ouders naar Intouchables.
goeie film ^O^
mijn ouders zijn geen bioscoopgangers _O-
pi_113899016
http://jjba.wikia.com/wiki/Main_Page
http://jjba.wikia.com/wik(...)e_Adventure_chapters
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
*O* 8)7

Word dus heel wat anime afleveringen zonder fillers(ze beginnen vanaf Part 1 natuurlijk,komende in Oktober 2012!OVA telt even niet!) _O_

Part 2 lezen :9

[ Bericht 8% gewijzigd door Blue_Panther_Ninja op 07-07-2012 18:46:50 ]
  zaterdag 7 juli 2012 @ 19:04:44 #218
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113899734
Ik heb weer iemand overgehaald Madoka te kijken *O* Maar ze heeft nog nooit een anime gezien dus ik weet niet wat het wordt :P
pi_113899907
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:04 schreef Klipnap het volgende:
Ik heb weer iemand overgehaald Madoka te kijken *O* Maar ze heeft nog nooit een anime gezien dus ik weet niet wat het wordt :P
Hou ons op de hoogte :') :7
  zaterdag 7 juli 2012 @ 19:12:15 #220
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113899947
In de eerste ep dacht ik dat Hitomi een groene Mahou Shoujo zou worden :P
En die krantenknipsels waren eng :X
pi_113899985
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:12 schreef Klipnap het volgende:
In de eerste ep dacht ik dat Hitomi een groene Mahou Shoujo zou worden :P
En die krantenknipsels waren eng :X
Ik dacht... wat hebben ze gesmoked...en: mwa, niet zo heel bijzonder. Maar het draaide bij.
  zaterdag 7 juli 2012 @ 19:17:12 #222
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113900078
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:14 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Ik dacht... wat hebben ze gesmoked...en: mwa, niet zo heel bijzonder. Maar het draaide bij.
Hoe ver ben je met Steins;?
pi_113900168
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:04 schreef Klipnap het volgende:
Ik heb weer iemand overgehaald Madoka te kijken *O* Maar ze heeft nog nooit een anime gezien dus ik weet niet wat het wordt :P
_O_
pi_113900174
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:17 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Hoe ver ben je met Steins;?
Eind van 17.
  zaterdag 7 juli 2012 @ 19:20:14 #225
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_113900176
Sword Art Online - 01 [1080p].mkv

*O*
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_113900209
Sommige mensen geilen op anime die zijn zielig en anime is gay
  zaterdag 7 juli 2012 @ 19:22:12 #227
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113900246
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:21 schreef Roypsv het volgende:
Sommige mensen geilen op anime die zijn zielig en anime is gay
hihi
  zaterdag 7 juli 2012 @ 19:22:39 #229
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_113900255
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:21 schreef Roypsv het volgende:
Sommige mensen geilen op anime die zijn zielig en anime is gay
Ach jij neemt het op voor pis vee dus zoveel waarde hoeven we niet te hechten aan jouw mening :+
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_113900260
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:20 schreef wdn het volgende:
Sword Art Online - 01 [1080p].mkv

*O*
_O_
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:21 schreef Roypsv het volgende:
Sommige mensen geilen op anime die zijn zielig en anime is gay
:')
Ok.
pi_113900300
Hoeft ook niet maar even jullie laten beseffen hoe gay het is
pi_113900336
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:24 schreef Roypsv het volgende:
Hoeft ook niet maar even jullie laten beseffen hoe gay het is
Boku no Pico.
pi_113900355
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:24 schreef Roypsv het volgende:
Hoeft ook niet maar even jullie laten beseffen hoe gay het is
* robin007bond checkt postgeschiedenis.

Fifa 2012 en voetbalfan :')

Pleb.
pi_113900364
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:20 schreef wdn het volgende:
Sword Art Online - 01 [1080p].mkv

*O*
Ik weet nog niet of ik ga kijken... maar hij zit in de buis. :P
pi_113900380
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:25 schreef robin007bond het volgende:

[..]

* robin007bond checkt postgeschiedenis.

Fifa 2012 en voetbalfan :')

Pleb.
Ja maar voetbal is totally not gay... al die mannelijke zwetende semi-pubers.
pi_113900405
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:25 schreef robin007bond het volgende:

[..]

* robin007bond checkt postgeschiedenis.

Fifa 2012 en voetbalfan :')

Pleb.

Jij? Computerverslaafd en fappen op anime?
pi_113900437
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:27 schreef Roypsv het volgende:

[..]

Jij? Computerverslaafd en fappen op anime?
Compters en fappen > FIFA

Maar goed laten we eerlijk zijn... zelfs bolsjewisme > FIFA is correct.
Ik hou wel van voetbal hoor, maar de FIFA is wel zo gigantisch slecht :')
pi_113900488
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:26 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Ja maar voetbal is totally not gay... al die mannelijke zwetende semi-pubers.
Precies.

En dan nog. Als je zo erg de drang voelt om in een topic te posten om te zeggen dat iets gay is, dan ben je gewoon een vieze tokkie die zijn frustraties moet botvieren op een willekeurige groep.

Ik zie de beste man al met al zijn genetisch inferieure tokkievrienden bier drinken :r BAH :r
pi_113900518
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:30 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Precies.

En dan nog. Als je zo erg de drang voelt om in een topic te posten om te zeggen dat iets gay is, dan ben je gewoon een vieze tokkie die zijn frustraties moet botvieren op een willekeurige groep.

Ik zie de beste man al met al zijn genetisch inferieure tokkievrienden bier drinken :r BAH :r
Leuk toch dit :D *)
pi_113900559
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:31 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Leuk toch dit :D *) [ afbeelding ]
Hij zal ooit wel misbruikt zijn of is zo'n psychiatrisch wondertje. Leuk voor de wetenschap, maar niet voor het internet. Dit topic moet rein blijven van dergelijke plebejers.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 07-07-2012 19:32:42 ]
  zaterdag 7 juli 2012 @ 19:32:57 #241
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_113900568
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:26 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Ja maar voetbal is totally not gay... al die mannelijke zwetende semi-pubers.
Voetbal is niks mis mee.
Maar hij heeft het niet over voetbal want dan had hij het wel over Ajax :+
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_113900593
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:32 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Hij zal ooit wel misbruikt zijn of is zo'n psychiatrisch wondertje. Leuk voor de wetenschap, maar niet voor het internet. Dit topic moet rein blijven van dergelijke plebejers.
Dus de TT 'Roypsv houdt van Boku no Pico' gaat niet door? :(
pi_113900613
quote:
8s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:33 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Dus de TT 'Roypsv houdt van Boku no Pico' gaat niet door? :(
Nah. Dat lokt uit. ;(

En straks krijgen we dan nog een heel VoetbalSC hierheen.

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 07-07-2012 19:35:27 ]
  zaterdag 7 juli 2012 @ 19:35:56 #244
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_113900645
quote:
8s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:33 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Dus de TT 'Roypsv houdt van Boku no Pico' gaat niet door? :(
Ik zeg doen! :=
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_113900653
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:23 schreef Roypsv het volgende:
Flamen is het animetopic omdat ze gay zijn
:')!!!

Stoer doen tegenover zijn virtuele matties. Aaaight kkstoer jeweetz XD XD XD XD
pi_113900659
Nog goede aangerade zomer shounen animes?
pi_113900671
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:36 schreef De_Ilias het volgende:
Nog goede aangerade zomer shounen animes?
Sword Art Online.

Ik weet niet of het shounen is. :)

Trailer:



[ Bericht 27% gewijzigd door #ANONIEM op 07-07-2012 19:37:14 ]
pi_113900707
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:36 schreef robin007bond het volgende:

[..]

:')!!!

Stoer doen tegenover zijn virtuele matties. Aaaight kkstoer jeweetz XD XD XD XD
Ik dacht dat het een gewoon voetbaltopic was.... maar het gaat om het SPEL Fifa? oooooh dat is wel heel slecht.
  zaterdag 7 juli 2012 @ 19:37:57 #249
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_113900713
Nee SAO is geen shonen.
Accel world wel ;)
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  zaterdag 7 juli 2012 @ 19:38:08 #250
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113900738
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:30 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Precies.

En dan nog. Als je zo erg de drang voelt om in een topic te posten om te zeggen dat iets gay is, dan ben je gewoon een vieze tokkie die zijn frustraties moet botvieren op een willekeurige groep.

Ik zie de beste man al met al zijn genetisch inferieure tokkievrienden bier drinken :r BAH :r
Klopt !! :D
pi_113900760
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:38 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Vanmiddag even binnenhengelen dus ;)
Zit nu op 10.4%....aaah morgen episode 2 van Lasagne, Kale, Uil en Been.
pi_113900773
Ik heb een trauma aan HorribleSubs.

Ik wacht dus liever even :P
pi_113900785
quote:
14s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:38 schreef GeeftJeEnergie het volgende:

[..]

Ja, we noemen hem Roykkbal :)
Wat was er dan? :D
Zo... daar is ie ook bekend als... naja wie hij is.
  zaterdag 7 juli 2012 @ 19:40:28 #255
246140 Klipnap
Petrowh <3
  zaterdag 7 juli 2012 @ 19:41:28 #256
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_113900825
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:39 schreef robin007bond het volgende:
Ik heb een trauma aan HorribleSubs.

Ik wacht dus liever even :P
CR was eerder dan HS ;)
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_113900834
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:40 schreef Klipnap het volgende:
*Kristalkind gespot in dit topic*
Wat is een kristalkind?
  zaterdag 7 juli 2012 @ 19:41:51 #258
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113900874
Heeft er iemand nog een mooie naam voor een SS panzer divisie? Alleen serieuze inzendingen alstublieft. En geen echte.
pi_113900885
quote:
10s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:41 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Tell me more...
Nou...

Ik vind de typesetting meestal niet zo goed. Dan wacht ik liever tot Commie het script heeft verbeterd. :P
  zaterdag 7 juli 2012 @ 19:43:51 #261
246140 Klipnap
Petrowh <3
  zaterdag 7 juli 2012 @ 19:44:12 #262
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113900916
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:42 schreef Arashimashou het volgende:
Heeft er iemand nog een mooie naam voor een SS panzer divisie? Alleen serieuze inzendingen alstublieft. En geen echte.
Roypsv
  zaterdag 7 juli 2012 @ 19:44:24 #263
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_113900920
vanavond beginnen met rahxephon
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  zaterdag 7 juli 2012 @ 19:44:42 #264
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_113900930
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:42 schreef Arashimashou het volgende:
Heeft er iemand nog een mooie naam voor een SS panzer divisie? Alleen serieuze inzendingen alstublieft. En geen echte.
Panzerabteilung stug
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_113900933
quote:
7s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:44 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Roypsv
GOVVERSLEGNIEDOEZEGGADO.... nee
pi_113900962
quote:
7s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:44 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Panzerabteilung stug
Hmmm... deze eenheid bestaat voornamelijk uit Tiger tanks...maar ik zal zien.
Update: SS Panzer Division Stug is opweg naar Bratsk, waarna het verdere orders af zal wachten. Waarschijnlijk zal ik ze gebruiken in een aanval op Reinovo.
pi_113900978
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:43 schreef Toefjes het volgende:

[..]

Roy staat niet bekend als de meest intelligente
Ik wist het.

Hahahaha. Hemeltje lief.
  zaterdag 7 juli 2012 @ 19:46:49 #268
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113900997
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:44 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

GOVVERSLEGNIEDOEZEGGADO.... nee
Doe gewoon een van de beroemde Welsche uitspraken/vloeken van Robin.
pi_113901013
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:46 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ik wist het.

Hahahaha. Hemeltje lief.
Het is een grote debiel, helaas voor jullie is hij erachter gekomen hoe je ook in andere topics komt. Sorry namens de rest van FUT denk ik :P
pi_113901018
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:46 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Doe gewoon een van de beroemde Welsche uitspraken/vloeken van Robin.
Het zijn geen Welsche uitspraken. Ik communiceer met de vierde dimensie :(
  zaterdag 7 juli 2012 @ 19:47:31 #271
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_113901019
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:45 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Hmmm... deze eenheid bestaat voornamelijk uit Tiger tanks...maar ik zal zien.
(random nummer) battlion/Pz Lehr
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_113901024
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:46 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Doe gewoon een van de beroemde Welsche uitspraken/vloeken van Robin.
Ik moet wel iets enigszins origineels hebben ;(
pi_113901028
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:47 schreef Thorb het volgende:

[..]

Het is een grote debiel, helaas voor jullie is hij erachter gekomen hoe je ook in andere topics komt. Sorry namens de rest van FUT denk ik :P
Het is al goed man. :7
pi_113901044
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:47 schreef Thorb het volgende:

[..]

Het is een grote debiel, helaas voor jullie is hij erachter gekomen hoe je ook in andere topics komt. Sorry namens de rest van FUT denk ik :P
Ik vind het wel gezellig... maar goed ik ben dan ook gek.
  zaterdag 7 juli 2012 @ 19:49:08 #275
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113901078
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:47 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Het zijn geen Welsche uitspraken. Ik communiceer met de vierde dimensie :(
:') kristalkind?
pi_113901079
quote:
7s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:47 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

(random nummer) battlion/Pz Lehr
De naam Lehr bewaar ik nog even totdat ik de Königstiger kan bouwen. ^O^
  zaterdag 7 juli 2012 @ 19:49:12 #277
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_113901081
of maak er van Panzerabteilung Nyuu
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  zaterdag 7 juli 2012 @ 19:49:26 #278
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_113901086
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:49 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

De naam Lehr bewaar ik nog even totdat ik de Königstiger kan bouwen. ^O^
:D
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  zaterdag 7 juli 2012 @ 19:51:32 #279
246140 Klipnap
Petrowh <3
  zaterdag 7 juli 2012 @ 19:51:36 #280
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_113901189
In 2022, humanity has finally ...
created a complete virtual reality

... het is net accell world _O-
oh wacht zelfde makers :D

SAO <3
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_113901200
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:51 schreef wdn het volgende:
In 2022, humanity has finally ...
created a complete virtual reality

... het is net accell world _O-
oh wacht zelfde makers :D

SAO <3
Deze is wel beter dan Accel World hoop ik? ;(

En Accel World was toch van Gainax?
  zaterdag 7 juli 2012 @ 19:52:06 #282
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_113901201
quote:
10s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:51 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Of Panserabteilung Langley Soryu
panzer

gr gr
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_113901248
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:36 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Sword Art Online.

Ik weet niet of het shounen is. :)

Trailer:

thx ziet er goeduit.

btw


Dreamersfight part 2 is uit.
  zaterdag 7 juli 2012 @ 19:54:50 #284
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113901298
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:51 schreef wdn het volgende:
In 2022, humanity has finally ...
created a complete virtual reality

... het is net accell world _O-
oh wacht zelfde makers :D

SAO <3
NEEEEEEEEE
Hopelijk heeft deze wél een verhaal ;(
pi_113901332
quote:
10s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:51 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Of Panserabteilung Langley Soryu
Nee :(
Hmmm. sword dinges is klaar met downen. Kijken of niet?
pi_113901354
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:54 schreef Klipnap het volgende:

[..]

NEEEEEEEEE
Hopelijk heeft deze wél een verhaal ;(
Hmm. Deze ziet er ook echt wel veel beter uit.

En Gainax maakt de laatste tijd alleen prutanime. Waar zijn de tijden van Gurren Lagann, NGE, FLCL :(!?

Sinds Anno weg is gaat het mis. ;(

Accel World is wel van dezelfde schrijver, maar deze adaptatie wordt door een andere studio gedaan.

[ Bericht 5% gewijzigd door #ANONIEM op 07-07-2012 19:57:35 ]
  zaterdag 7 juli 2012 @ 19:56:58 #287
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_113901395
oh man man man man
Het begint echt met een gevecht tegen een low level beest _O-
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  zaterdag 7 juli 2012 @ 19:57:55 #288
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_113901432
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:52 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Deze is wel beter dan Accel World hoop ik? ;(

En Accel World was toch van Gainax?
Medieval setting! _O_

en oh dacht dat ik ergens zag dat het dezelfde was.
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  zaterdag 7 juli 2012 @ 20:00:15 #289
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113901532
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:56 schreef wdn het volgende:
oh man man man man
Het begint echt met een gevecht tegen een low level beest _O-
Nee he :(
Als de protagonist maar niet zo'n moraalridderjankerd is als Haruyuki.
  zaterdag 7 juli 2012 @ 20:01:03 #290
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_113901556
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 20:00 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Nee he :(


:D
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_113901573
Man zo'n game is niet gezond :')
  zaterdag 7 juli 2012 @ 20:01:47 #292
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113901656
Ik was voor het zwijntje :(
  zaterdag 7 juli 2012 @ 20:04:49 #294
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_113901677
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 20:04 schreef Arashimashou het volgende:
Ik was voor het zwijntje :(
IK OOK!

Het zwijntje moet altijd een keer winnen! Al is het 1 keer.
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_113901782
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 20:04 schreef wdn het volgende:

[..]

IK OOK!

Het zwijntje moet altijd een keer winnen! Al is het 1 keer.
Ik moet nu eerst even bellen, daarna ga ik verder :P
  zaterdag 7 juli 2012 @ 20:08:06 #296
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_113901793
omg ze hebben de logout button vergeten :D
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  zaterdag 7 juli 2012 @ 20:09:52 #297
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113901846
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 20:08 schreef wdn het volgende:
omg ze hebben de logout button vergeten :D
Niet het plot verraden jij :P vanavond/morgen ga ik kijken.
pi_113901853
Ik heb wel een paar kritiekpuntjes op Madoka trouwens. Als een echte Madoka-fan ze kan weerleggen, graag.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  zaterdag 7 juli 2012 @ 20:11:50 #299
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113901904
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 20:10 schreef robin007bond het volgende:
Ik heb wel een paar kritiekpuntjes op Madoka trouwens. Als een echte Madoka-fan ze kan weerleggen, graag.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wees blij dat het duidelijk eindigt en niet in een trip van Shinji.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_113901912
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 20:10 schreef robin007bond het volgende:
Ik heb wel een paar kritiekpuntjes op Madoka trouwens. Als een echte Madoka-fan ze kan weerleggen, graag.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik hou wel van een beetje duidelijkheid op z'n tijd :P
pi_113901919
Shinji is gay.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')