Daar hebben we in het vorige deel over gehad: GAM FAQ en Feedback Topic - Voor al uw vragen, klachten & opmerkingen!quote:Op zaterdag 7 juli 2012 12:38 schreef Snowbells het volgende:
Zou er een eigen SC voor de Skyrimmers kunnen komen?Aangezien sc zogenaamd het topic verziekt lijkt het mij wel leuk.
NB? Ik snap wat je bedoelt, de ene groep voel je je in thuis, de ander niet.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 12:53 schreef 2Happy4U het volgende:
Maar mensen klagen toch wel. En mochten we naar die SC gaan komt er weer verdeling tussen users, wij die niet met hen praten en zij die niet met ons praten. Kijk maar naar het NB topic, UDOWO komt daarin posten, NB posters voelen zich er niet meer thuis en komen niet meer.
Nachtbagger in B&H.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 12:57 schreef STING het volgende:
[..]
NB? Ik snap wat je bedoelt, de ene groep voel je je in thuis, de ander niet.
Maar als ik het zo lees af en toe, GAM SC is toch niet veel anders qua sfeer en type groep?
Nee, dat is niet toegestaan.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 11:19 schreef mschol het volgende:
vraagje: mogen we op fok sites bespreken die gamekeys verkopen? (voor uitwisseling van ervaringen e.d.)
Beide topics gaan over hetzelfde spel?quote:Op maandag 23 juli 2012 21:36 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Heren?
Graag die twee reeksen:
Paradox Interactive #2
aan
Europa Universalis 3
Omdat er een warez luchtje aan zit imo.quote:
Eh, bespreken lijkt mij niet zo erg toch? Zolang je geen linkjes stuurt. We hebben zelfs topics op FOK! die over XTC gaan, hoe je er mee om moet gaan, waar je voor moet oppassen etc. Daar staan natuurlijk ook geen contactinfo bij voor mensen die XTC verkopen.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 09:05 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Omdat er een warez luchtje aan zit imo.
Omdat je als je 'ervaringen' deelt over bepaalde sites, automatisch ook die sites bespreekt, en we willen hier weerhouden dat er over die zaken wordt gesproken. Over dat onderwerp hebben we een tijd geleden besloten om het in plaats van soms wel en soms niet toestaan, helemaal niet toe te staan. Een lijn/grens vinden is soms moeilijk en dat was niet echt in toom te houden.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 18:45 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Eh, bespreken lijkt mij niet zo erg toch? Zolang je geen linkjes stuurt. We hebben zelfs topics op FOK! die over XTC gaan, hoe je er mee om moet gaan, waar je voor moet oppassen etc. Daar staan natuurlijk ook geen contactinfo bij voor mensen die XTC verkopen.
De discussie over die sites interesseert mij niet zo veel maar dit waren mij 2 centen.
Goeien idee welquote:Op dinsdag 7 augustus 2012 15:10 schreef Snowbells het volgende:
Hoi, kan Elder Scrolls: Skyrim, veranderd worden in 'The Elder Scrolls'? Het lijkt me handiger, zodat we ook over Morrowind en Oblivion kunnen praten en het niet alleen op Skyrim gericht is. En zo hoef je ook geen topics te kicken waar al maanden niks in gezegd is
Doe dan ook Daggerfall. Nee, doe gewoon de hele Elder Scrolls-serie.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 15:10 schreef Snowbells het volgende:
Hoi, kan Elder Scrolls: Skyrim, veranderd worden in 'The Elder Scrolls'? Het lijkt me handiger, zodat we ook over Morrowind en Oblivion kunnen praten en het niet alleen op Skyrim gericht is. En zo hoef je ook geen topics te kicken waar al maanden niks in gezegd is
Da's de bedoeling.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 15:19 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Doe dan ook Daggerfall. Nee, doe gewoon de hele Elder Scrolls-serie.
Dude, doe eens relax. Sowieso, het was duidelijk zat zoquote:Op dinsdag 7 augustus 2012 15:33 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Hey toe dan maar, als je uitkijkt dat het niet meer voorkomt is het goed. Maar in het vervolg dus even nadenken over wat je schrijft.
WAAROM SNAPT MIJ GODVERDOMME NIEMAND ALS IK SARCASTISCH BEN.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 15:36 schreef STING het volgende:
[..]
Dude, doe eens relax. Sowieso, het was duidelijk zat zo
Wat betreft de vraag, zo op het eerste oog klinkt het niet als een slecht idee, ik zal eens overleggen.
Emoticons & PI's, use themquote:Op dinsdag 7 augustus 2012 15:39 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
WAAROM SNAPT MIJ GODVERDOMME NIEMAND ALS IK SARCASTISCH BEN.
Maar inderdaad een strak plan, met Fallout misschien hetzelfde?
Dan zou je net zo goed een algemeen bethesda topic kunnen hebben met FO/TES.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 15:42 schreef STING het volgende:
[..]
Emoticons & PI's, use them
Als het met Oblivion & Skyrim kan, kan het met Fallout zeker, gezien de leeftijd.
Maar zal het er dus eens over hebben.
Inderdaad te verschillend denk ik, ook omdat beide series volgens mij nog gewoon "leven" en t.z.t. een vervolg zullen krijgen dat ongetwijfeld populair zal worden.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 16:01 schreef De_Dakgoot het volgende:
[..]
Dan zou je net zo goed een algemeen bethesda topic kunnen hebben met FO/TES.
Edit: nee past niet met de lore
Ja inderdaad, dus het beste is opzich een The elder scrolls topic en een Fallout topic.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 16:03 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Inderdaad te verschillend denk ik, ook omdat beide series volgens mij nog gewoon "leven" en t.z.t. een vervolg zullen krijgen dat ongetwijfeld populair zal worden.
En dan niet met fallout.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 15:36 schreef STING het volgende:
[..]
Dude, doe eens relax. Sowieso, het was duidelijk zat zo
Wat betreft de vraag, zo op het eerste oog klinkt het niet als een slecht idee, ik zal eens overleggen.
Johquote:Op dinsdag 7 augustus 2012 16:55 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Da's de bedoeling.
Aangepast en opgeschoond.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 21:42 schreef Karina het volgende:
Misschien kunnen jullie de OP van [MMORPG] Guild Wars 2 #13 - Genoegen moeten nemen met stresstests aanpassen en de releasedatum erin zetten, 28 augustus? Er staat nu nog:
Release datum: Nog onbekend.
en dit stukje:
In iedergeval als ik in mijn glazenbol ga kijken denk ik zo dat de bèta van GW2 plaats zal vinden eind dit jaar en dat de release datum zo rond maart/april is.
Er zijn ook mensen die denken dat eind dit jaar al de game uitgegeven word. Ik heb mijn twijfels.
Goed idee, done!quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 10:23 schreef Godtje het volgende:
Call of Duty Black Ops 2
Call of Duty Black Ops 2 (#2) Waar we gelekte informatie hebben.
Kunnen jullie hier een reeks van maken?
Er komen vast nog meer topics.
Kan gewoon in het centrale topicquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 21:03 schreef aspirantspierbundel het volgende:
Is er al een centraal topic voor nieuwe Starheads in FIFA 13? Of lijkt dit niet echt nodig?
Donequote:Op woensdag 12 september 2012 17:10 schreef SosuaCafe het volgende:
Mag de minecraft tt: Sesquipedalophobia
Thx
Lijkt me niet. Zijn 2 verschillende games..quote:Op donderdag 13 september 2012 17:49 schreef The_Substitute het volgende:
Suggestie: zouden de Fallout3 en Fallout: New Vegas topics vervangen kunnen worden door een allesomvattend Fallout-topic?
quote:Fallout: New Vegas is een role-playing game in de Fallout-serie, ontwikkeld door Obsidian Entertainment. Het spel is vanaf 19 oktober 2010 in Noord-Amerika verkrijgbaar. En vanaf 22 oktober 2010 ligt hij ook in Europa in de winkels. Fallout: New Vegas is geen direct vervolg op Fallout 3 en bevat een nieuwe verhaallijn. Het verhaal speelt zich af drie jaar na het verhaal van Fallout 3 en biedt een soortgelijke role-playing ervaring.
De rechten van Fallout liggen nu wel bij Bethesda, maar Fallout: New Vegas is van een groot deel van dezelfde makers als Fallout 1 en 2, dus het is geen verre sprong.quote:Op donderdag 13 september 2012 17:55 schreef Morpheus2002 het volgende:
Lijkt me niet. Zijn 2 verschillende games..
[..]
Ik heb het besproken met mijn collega's en je mag het topic openen.quote:Op donderdag 13 september 2012 18:19 schreef The_Substitute het volgende:
[..]
De rechten van Fallout liggen nu wel bij Bethesda, maar Fallout: New Vegas is van een groot deel van dezelfde makers als Fallout 1 en 2, dus het is geen verre sprong.
En de reden waarom ik het vraag, is omdat het Fallout 3 topic zo goed als stilligt en bij beide topics veel dezelfde users komen. En aangezien er geen reden meer is dat het er ooit nog storm zal lopen, het misschien overzichtelijker is om er 1 topic van te maken. Want zoals je in je quote al ziet, is het ook hetzelfde soort speelervaring en universum.
Zal vandaag beginnen met het maken van een OP.quote:Op maandag 17 september 2012 09:00 schreef Morpheus2002 het volgende:
Ik heb het besproken met mijn collega's en je mag het topic openen.
Wat is volgens jullie handiger? Moet ik het nieuwe topic linken aan een van die andere topics, of de topicreeksen bijvoorbeeld alleen als link vermelden in de nieuwe OP?quote:Op maandag 17 september 2012 09:00 schreef Morpheus2002 het volgende:
Ik heb het besproken met mijn collega's en je mag het topic openen.
Kun je doen maar je mag het ook als een gehele nieuwe reeks zien. Als je de links plaatst laat je de users zelf kiezen waar ze over Fallout willen posten.quote:Op maandag 17 september 2012 12:31 schreef The_Substitute het volgende:
[..]
Wat is volgens jullie handiger? Moet ik het nieuwe topic linken aan een van die andere topics, of de topicreeksen bijvoorbeeld alleen als link vermelden in de nieuwe OP?
Dus jullie willen die afzonderlijke topics gewoon open houden?quote:Op maandag 17 september 2012 12:33 schreef Morpheus2002 het volgende:
Kun je doen maar je mag het ook als een gehele nieuwe reeks zien. Als je de links plaatst laat je de users zelf kiezen waar ze over Fallout willen posten.
Laten we eerst aankijken of het nieuwe topic succesvol wordt, pas dan kunnen we eventueel de andere topics sluiten. Je zit namelijk niet alleen met de vaste kliek maar mogelijk ook met nieuwe users.quote:Op maandag 17 september 2012 12:39 schreef The_Substitute het volgende:
[..]
Dus jullie willen die afzonderlijke topics gewoon open houden?
Zo ja, dan ga ik het eerst maar even voorleggen aan die andere users voordat ik dit nieuwe topic open. Want het heeft geen zin als de anderen in het NV- of F3-topic blijven posten. Ik zag het namelijk meer als 1 topic, ongeacht welke falloutgame. Puur omdat het geen actuele games meer zijn.
Prima.quote:Op maandag 17 september 2012 13:12 schreef Morpheus2002 het volgende:
Laten we eerst aankijken of het nieuwe topic succesvol wordt, pas dan kunnen we eventueel de andere topics sluiten. Je zit namelijk niet alleen met de vaste kliek maar mogelijk ook met nieuwe users.
[GAM SC #1] Weet geen TTquote:Op donderdag 20 september 2012 13:16 schreef Iwanius het volgende:
Misschien overheen gekeken,misschien ook niet maar ik mis een algemeen SC topic waar je gewoon slap kunt ouwehoeren over games,je ervaringen en misvattingen.
Of beter nog: "stomme soos vertikt het om mee te werken"quote:Op donderdag 27 september 2012 10:41 schreef SosuaCafe het volgende:
Svp tt minecraft sc: oktoberfeest.
Done, sort of.quote:Op donderdag 27 september 2012 10:41 schreef SosuaCafe het volgende:
Svp tt minecraft sc: oktoberfeest.
---> [GAM SC #2] Groetjes vanuit Londen!quote:Op woensdag 3 oktober 2012 13:19 schreef Iwanius het volgende:
Misschien overheen gekeken maar is er een algemeen SC topic van games die over van alles en nog wat gaat en niet specifiek over 1 bepaalde game?
Ik wilde namelijk een ontdekking melden en wel dat ene Michiel Mol de uitvinder was van een spelletje dat ik vroeger tot in den treure speelde te weten Helicopter waarbij je met een heli mensen moest oppikken en neer zetten en onderweg allerlei obstakels moest zien te vermijden.
Wat mij betreft niet.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 17:28 schreef DutchErrorist het volgende:
Als ik een (centraal) Indie Games topic ga openen word ik dan afgeschoten?
Ik zou wel iets meer in je OP zetten als "post hier je toffe indie games".quote:Op donderdag 4 oktober 2012 18:43 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Moet ik nog een voorbeeld laten zien?
Dat heb ik.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 18:48 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Ik zou wel iets meer in je OP zetten als "post hier je toffe indie games".
Thanks.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 13:47 schreef drumstickNL het volgende:
[Minecraft SC #136] POEPIES user TJV blijft lapo's pakken. Zie zelfde TT ook.
Done.quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 21:02 schreef Madame_Paon het volgende:
Kan de TT van Pokémon #9 - Gary was here! Ash is a loser! veranderd worden in "Gary was here! Ash is a loser!"? (maar dan zonder de aanhalingstekens)
My bad. Verplaatst naar Algemeen.quote:Op zondag 14 oktober 2012 15:18 schreef 2Happy4U het volgende:
XCOM: Enemy Unknown
Hoezo staat dit enkel onder 'xbox'?
Tof.quote:
Donequote:Op woensdag 17 oktober 2012 10:42 schreef Lon3 het volgende:
Rocksmith #2
Kan iemand die de prulenbak in knallen? Had Niet gezien dat er al eene gemaakt was.
Is al gefixt. Dat topic valt buiten de reeks.quote:Op woensdag 17 oktober 2012 12:14 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Overigens hebben we liever een nieuwe dan dat die opengaat, dan kan de OP aangepast worden
Done. Heb #2 aan de TT toegevoegd.quote:Op woensdag 17 oktober 2012 12:51 schreef The_Substitute het volgende:
Kan deze in een reeks gezet worden? En #2 erbij, o.i.d.
[Het grote FALLOUT-topic] #2 Waar victor zelfmoord pleegde
Geen idee. Moet je in het topic voor FOK!games zijn, niet van het GAM forum.quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 09:48 schreef SpankmasterC het volgende:
http://games.fok.nl/review/567976/1/1/50/xcom-enemy-unknown.html
Wie heeft deze review geschreven? Ik zie alleen "Redactie" staan?
quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 11:29 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Geen idee. Moet je in het topic voor FOK!games zijn, niet van het GAM forum.
hihiquote:Op vrijdag 19 oktober 2012 13:00 schreef SpankmasterC het volgende:
[..]oh shit, te snel geklikt. My bad!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |