quote:Op zondag 8 juli 2012 11:32 schreef Kadafi het volgende:
De stand, met punten erbij.
[b]1. Robdriessen 32
Je krijgt hem straksquote:Op zondag 8 juli 2012 09:46 schreef Kadafi het volgende:
Ik zet je op de maaklijst, maar onder een voorwaarde, dat je een lijst met antwoorden op deze Raaddeplaat17 PMt naar mij. Maar maken is leuker dan meedoen ben ik nu ook achter gekomen.
Gezien de hoeveelheid nummers die je tot je beschikking hebt kun je best een aantal lastige nummers erin stoppen natuurlijk, het zit denk ik ook vooral genre-technisch wat het lastig maakt voor een breder publiek. Niemand luistert naar precies dezelfde muziek, maar een paar klassiekers of deuntjes die veel mensen kennen is altijd leukquote:Tot slot zou ik willen verzoeken om de volgende edities wat makkelijker en toegankelijker te maken voor een breder publiek. Het is verrekte lastig heb ik gemerkt, maar probeer het in ieder geval, ik dacht dat sommige 'albumtracks' wel te doen waren, maar ik kies de volgende keer toch voor bekende singles.
Heel veel breder hoeft het niet ik vind lijstjes eigenlijk perfect geslaagd als de winnaaar zo rond de 50 punten heeft. Het is ook niet leuk als noobie altijd 80 heeftquote:Op zondag 8 juli 2012 09:46 schreef Kadafi het volgende:
Tot slot zou ik willen verzoeken om de volgende edities wat makkelijker en toegankelijker te maken voor een breder publiek. Het is verrekte lastig heb ik gemerkt, maar probeer het in ieder geval, ik dacht dat sommige 'albumtracks' wel te doen waren, maar ik kies de volgende keer toch voor bekende singles.
De komende quiz sluit daar perfect op aan.quote:Op zondag 8 juli 2012 09:46 schreef Kadafi het volgende:
Tot slot zou ik willen verzoeken om de volgende edities wat makkelijker en toegankelijker te maken voor een breder publiek.
Mooie barmevrouw daar.quote:Op zondag 8 juli 2012 18:26 schreef Kadafi het volgende:
Ben nu naar 'n concertje Sum41 in 013. morgen de nieuwe tussenstand!
quote:Op zondag 8 juli 2012 18:36 schreef MyTiredFeet het volgende:
[..]
De komende quiz sluit daar perfect op aan.
Bezet zekerquote:
D'r zijn daar zoveel barvrouwen, maar ik telde gisteren één mooie. Sum41 was leuk man.quote:
veel geluk, je zal het nodig hebbenquote:Op donderdag 12 juli 2012 11:07 schreef Blogman het volgende:
Hij klinkt wel mooi: top 10 moet te doen zijn.
Linkerrijtje wordt een uitdaging..
quote:Op donderdag 12 juli 2012 12:05 schreef Gehenna het volgende:
Even gas erbij om Bosbeetle van de 2e plek te krijgen
WAT GAAN WE GVD NOU KRIJGEN!?quote:Op donderdag 12 juli 2012 13:10 schreef Gehenna het volgende:
oh damn, gedeeld eerste, dat had ik niet verwacht
een puntje erbij moet lukken
quote:
Ah, in de oude post ! 12quote:Op vrijdag 13 juli 2012 13:36 schreef Kadafi het volgende:
Ja hoor je staat er al tussen. Ik had vannacht een update gedaan
Goed om te lezen. Dan is deze editie wat mij betreft geslaagd voor jouquote:Op vrijdag 13 juli 2012 13:48 schreef Berkery het volgende:
Die van mij moet ik ook nog insturen. Er zaten dit keer wel erg veel peeveedeetee's bij
De poes had gisteren mijn laptoplader kapot geknabbeld dus dat ging niet werkenquote:
quote:Op vrijdag 13 juli 2012 16:46 schreef MaJo het volgende:
[..]
De poes had gisteren mijn laptoplader kapot geknabbeld dus dat ging niet werkenvriendlief heeft vandaag een nieuwe lader gekocht dus ik ga het vanavond proberen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |