Inderdaad.quote:Op woensdag 27 juni 2012 12:51 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
Dat elke burger direct als verdachte gezien wordt. Om over de straling van die bodyscans nog maar te zwijgen.
Nu mogen ze je op basis van diezelfde wetgeving al betasten..quote:Op woensdag 27 juni 2012 12:48 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Gewoon, dat een agentje op straat je naakt ziet. Moet dat echt nog verder worden uitgelegd?
Niet zonder dat daar een aanleiding voor is! Als ik over straat loop zonder een overtreding te begaan of in een gebied te lopen waar afwijkende APV's gelden mogen ze dat niet. Maar goed, die APV's worden in de toekomst ongetwijfeld ook wel weer aangepast, zoveel vertrouwen heb ik dan wel weer in de Teevens van vandaag.quote:Op woensdag 27 juni 2012 13:34 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Nu mogen ze je op basis van diezelfde wetgeving al betasten..![]()
Een despoot die daarvoor eerst een militaire invasie nodig had..quote:Op woensdag 27 juni 2012 13:40 schreef polderturk het volgende:
En de macht van de overheid over de burgers neemt weer een beetje toe.
Wat als de overheid totale controle over ons heeft en er komt een despoot aan de macht? Wie kan hem dan tegenhouden? Het is pas 67 jaar geleden dat er in ons land een despoot aan de macht was.
De kans op een succesvolle revolutie als een despoot aan de macht komt wordt echter steeds kleiner.quote:Op woensdag 27 juni 2012 13:47 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Een despoot die daarvoor eerst een militaire invasie nodig had..Alles wat de Nazi's deden, oa mbt de jodenvervolging etc, en het puike Nederlandse ambtenarenapparaat en openbare registraties welke dat vergemakkelijkt zouden hebben, is al tientallen jaren mogelijk, door de vele databases die her en der in den lande in gebruik zijn. Daar voegt dit niks nieuws aan toe.
Zo zie ik er helemaal niet uit.quote:Op woensdag 27 juni 2012 12:50 schreef Hephaistos. het volgende:
En voor de beeldvorming, zo ziet de buurtagent je straks dus:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Grappig, nou ben ik recent door zo'n bodyscanner op Schiphol geweest, en het beeld wat de marechaussee zag op de monitor, zag er toch echt wel wat anders uit dan dit..quote:Op woensdag 27 juni 2012 12:50 schreef Hephaistos. het volgende:
En voor de beeldvorming, zo ziet de buurtagent je straks dus:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Huh waar is de penis?quote:Op woensdag 27 juni 2012 12:50 schreef Hephaistos. het volgende:
En voor de beeldvorming, zo ziet de buurtagent je straks dus:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
He spreek voor jezelf wil je?quote:Op woensdag 27 juni 2012 12:13 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Mensen stappen er blind in op schiphol, om te kunnen smeren en keren in Lloret en Chersonissos, maar als het voor de publieke veiligheid is, de omgeving waar ze veruit de meeste tijd rondbrengen, is het ineens een probleem?
Of is het een reactie op de toenemende steek en schietpartijen door invloed van nieuwe culturen in het eens vredige en westerse Nederland waar geweld iets heel sporadisch was?quote:Op woensdag 27 juni 2012 13:03 schreef Gitank2 het volgende:
[..]
Inderdaad.
Ooit was Nederland een vrij en vooruitstrevend land waarin veel kon, zolang je maar niet de vrijheid en veiligheid van anderen in gevaar bracht.
Nu is het steeds meer een betuttelend, bang, bekrompen landje aan het worden waarin alles wordt gecontroleerd en steeds meer verboden wordt.
Is zo'n beetje begonnen met 9/11 heb ik het idee, toen we in de westerse wereld wakker schrokken, maar al gauw tever gingen doorschieten in de voorzichtigheid en waakzaamheid door iedereen te gaan verdenken van mogelijke criminele/terroristische dingen.
Tien jaar? Die dingen staan goed een paar jaar opgesteld op schiphol..quote:Op woensdag 27 juni 2012 14:49 schreef FemacampSurvivor het volgende:
[..]
He spreek voor jezelf wil je?
Door die pornoscanner heb ik al 10 jaar niet meer gevlogen.
Dat mensen toch graag naar het buitenland willen en op het vliegveld geen stennis gaan schoppen wil natuurlijk niet zeggen dat ze geen problemen hebben met die apparaten he?quote:Op woensdag 27 juni 2012 12:43 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Hoezo een probleem? Ik zag 5 weken geleden mijn ~150 mede-passagiers er zonder morren doorheen lopen, voor een vlucht naar Mrarrakech. Dat is niet statistisch representatief te noemen, maar gezien jouw stelligheid zou ik dan toch wel iets moeten merken bij de 148 overige passagiers?
Nee, over het algemeen neemt de criminaliteit af (ook in de VS), terwijl incidenten steeds groter worden uitgemeten in alle "bangmaakmedia" als Foxnews, de Telegraaf en Hart van Nederland.quote:Op woensdag 27 juni 2012 14:52 schreef FemacampSurvivor het volgende:
Of is het een reactie op de toenemende steek en schietpartijen door invloed van nieuwe culturen in het eens vredige en westerse Nederland waar geweld iets heel sporadisch was?
Niets te verbergen? Ok, geef mij jouw echte naam dan maar even. En wat is jouw adres? Je hebt toch niets te verbergen toch????quote:Op woensdag 27 juni 2012 12:10 schreef SuperPanda het volgende:
[..]
Nou dat wordt nog wat
maar als je niks duivels te verbergen hebt hoef je je toch ook geen zorgen te maken vind ik.
Doe maar gelijk naaktfoto's, dan weten we tenminste zeker dat ie niks te verbergen heeft.quote:Op woensdag 27 juni 2012 15:54 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Niets te verbergen? Ok, geef mij jouw echte naam dan maar even. En wat is jouw adres? Je hebt toch niets te verbergen toch????
Volgens mij heeft die iets in zijn kont verborgen.quote:Op woensdag 27 juni 2012 16:00 schreef Grumpey het volgende:
[..]
Doe maar gelijk naaktfoto's, dan weten we tenminste zeker dat ie niks te verbergen heeft.
Niet iedereen. Ik vlieg bewust niet omdat ik principieel dit soort toestanden wil vermijden.quote:Op woensdag 27 juni 2012 12:13 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Mensen stappen er blind in op schiphol, om te kunnen smeren en keren in Lloret en Chersonissos, maar als het voor de publieke veiligheid is, de omgeving waar ze veruit de meeste tijd rondbrengen, is het ineens een probleem?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |