Ik ken die vent niet, maar klinkt wel als mijn man als ik het zo bekijkquote:I side with Jimmy McMillan on 85% of the issues in the 2012 Presidential election.
quote:Op zaterdag 21 juli 2012 19:03 schreef Tanin het volgende:
[..]
Ik ken die vent niet, maar klinkt wel als mijn man als ik het zo bekijk
Fox is net als de drones. Technieken die initieel ontwikkeld zijn voor inzet tegen de vijand en slagvelden ver buiten de VS worden uiteindelijk op de Amerikanen zelf losgelaten. Of het nu propagandatechnieken of UAV's zijn, same difference.quote:
Prachtigquote:
Het wezenlijke verschil is dat obama een president is die op koers ligt de verkiezingen te winnen terwijl paul een figuur is die nooit in de buurt is gekomen om ook maar verkozen te worden tot kandidaat voor zijn partij.. die hoeft niet actief bestreden te worden, maar hij verdient ook niet bijster veel aandacht.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 18:40 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Dus je hebt wel een mening, maar hebt geen items bekeken?
Wat nu gebeurt is wezenlijk echt niet anders hoor. Wat mij betreft dus gewoon een incident (wanneer ik de gangbare maatstaven gebruik in dit topic)
Gewoon een incident, niks aan de hand!quote:Op zaterdag 21 juli 2012 21:38 schreef noruas_ het volgende:
[..]
Het wezenlijke verschil is dat obama een president is die op koers ligt de verkiezingen te winnen terwijl paul een figuur is die nooit in de buurt is gekomen om ook maar verkozen te worden tot kandidaat voor zijn partij.. die hoeft niet actief bestreden te worden, maar hij verdient ook niet bijster veel aandacht.
Geen idee waar je het over hebt, met incidenten heeft het niks te maken. Niet bij Obama, niet bij Paul.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 22:10 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Gewoon een incident, niks aan de hand!
Vreemd, je bent dan waarschijnlijk de eerste die toegeeft dat de media niet objectief handelt.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 22:16 schreef noruas_ het volgende:
[..]
Geen idee waar je het over hebt, met incidenten heeft het niks te maken. Niet bij Obama, niet bij Paul.
Ik denk niet dat er iemand is hier die gelooft in de objectiviteit van Fox. Sowieso zijn de grote nieuwszenders in Amerika nogal gesubjectiveerd. Fox wordt wakker als ze op Obama in kunnen hakken en MSNBC springt op als Romney weer eens iets onhandigs zegt. Een massaal complot tegen Ron Paul is er echter dan weer niet..quote:Op zaterdag 21 juli 2012 22:18 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Vreemd, je bent dan waarschijnlijk de eerste die toegeeft dat de media niet objectief handelt.
Ik weet niet hoe vaak men al heeft geroepen dat de media zulke dingen helemaal niet doet en dat het slechts een incident zou zijn mocht het wel gebeuren.
Nou nee. En dan kun je een filmpje posten met fragmenten die ik allemaal al eerder gezien heb in deze topics maar dat verandert niet zo veel. We zouden al die fragmenten wéér af kunnen gaan, maar laten we het niet doen. Ik blijf er bij dat voor al die dingen veel logischer verklaringen zijn (de manier waarop Paul te werk gaat, de manier waarop de media te werk gaan, de aard van de populariteit van Paul, etc) dan een geheim complot van alle nieuwsnetwerken om een man te stoppen die toch veel te weinig stemmen binnensleept elke 4 jaar.quote:
Wat heeft de populariteit van een politicus te maken met het feit dat hij genegeerd en beschimpt werd door de media?quote:Op zaterdag 21 juli 2012 23:23 schreef noruas_ het volgende:
[..]
Nou nee. En dan kun je een filmpje posten met fragmenten die ik allemaal al eerder gezien heb in deze topics maar dat verandert niet zo veel. We zouden al die fragmenten wéér af kunnen gaan, maar laten we het niet doen. Ik blijf er bij dat voor al die dingen veel logischer verklaringen zijn (de manier waarop Paul te werk gaat, de manier waarop de media te werk gaan, de aard van de populariteit van Paul, etc) dan een geheim complot van alle nieuwsnetwerken om een man te stoppen die toch veel te weinig stemmen binnensleept elke 4 jaar.
Nu weet ik dat in de Paul hoek gedacht wordt dat hij weinig stemmen haalt omdát hij weinig aandacht krijgt, maar dat is echt een enorm zwaktebod. Een politicus die een boodschap heeft die massaal aanslaat bij de bevolking haalt ook massaal stemmen bij enige aandacht (zie bv Fortuyn, die ook zwartgemaakt werd). En met spotjes, debatten, interviews, etc heeft Paul wel degelijk zijn standpunten over kunnen brengen.
Dan kun je hoogstens nog beweren dat er naast een massal mediacomplot ook nog massale verkiezingsfraude is gepleegd waarbij de bevolking in werkelijkheid eigenlijk in grote meerderheid voor Paul heeft gestemd, maar dat soort wilde fantasie-theorieën horen hoogstens in BNW thuis.
Santorum, Bachmann, Cain, zijn allemaal figuren die op een bepaald moment in de peilingen hoog stonden of waarvan verwacht werd dat ze evt in staat waren hoog te eindigen.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 23:45 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Wat heeft de populariteit van een politicus te maken met het feit dat hij genegeerd en beschimpt werd door de media?
En als dat de normale gang van zaken is waarom gebeurde dat niet bij bijvoorbeeld Santorum, Bachmann of Cain?
Ik weet dat deze discussie al vaak gevoerd is maar het is zo overduidelijk dat deze man benadeelt word door de media dat het eigenlijk niet eens een discussie waard is.
Maar toen hij gelijk stond met Bachmann in Iowa toen werd zijn naam stelselmatig niet genoemd en kwam hij op geen enkel lijstje voor, dat is dan weer wel heel normaal volgens jou beredenering?quote:Op zaterdag 21 juli 2012 23:54 schreef noruas_ het volgende:
[..]
Santorum, Bachmann, Cain, zijn allemaal figuren die op een bepaald moment in de peilingen hoog stonden of waarvan verwacht werd dat ze evt in staat waren hoog te eindigen.
Ik heb al eerder gezegd, je kunt best een discussie voeren over hoe de Amerikaanse media te werk gaan en of het eerlijk is dat kandidaten die kansloos geacht worden weinig aandacht krijgen. Maar als zo'n kandidaat vervolgens ook amper stemmen binnenhaalt hebben ze in dat specifieke geval achteraf wel gelijk gekregen.
Normaal volgens de beredenering van de media dat we hier te maken hebben met een kansloze kandidaat. Nationwide heeft Paul nooit een deuk in een pakje boter geslagen in de peilingen. Dat bv Fox dat verder ook niet zo erg vindt moge duidelijk zijn trouwens.quote:Op zondag 22 juli 2012 00:00 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Maar toen hij gelijk stond met Bachmann in Iowa toen werd zijn naam stelselmatig niet genoemd en kwam hij op geen enkel lijstje voor, dat is dan weer wel heel normaal volgens jou beredenering?
Overigens zijn we het allemaal we over eens dat zaken die te maken hebben met het leger vaak in het nieuws komen, behalve wanneer veteranen een mars houden naar het witte huis om hun steun te betuigen naar Ron Paul. Als ze aan het marcheren waren voor Gingrich, Bachmann, Romney of wie dan ook dan werd het uiteraard helemaal gecovered door de media. Nee deze mars heb ik moeten bekijken via RT en ik heb helemaal niets gehoord op een paar kleine artikeltjes na van deze mars.
er is wel degelijk een serieuze onderwaardering in de media voor Paul. Niet dat dat een of ander complot is (dat zijn jouw woorden) maar best logisch te verklaren. Paul is de enige kandidaat die ageert tegen de belangen van de mainstream media, en die pikken dat natuurlijk niet. De overige kandidaten (bachmann, cain, santorum etc) zijn alles establishement kandidaten die precies prediken in lijn met de belangen van de media, en dus krijgen zij wel afdoende media-aandacht.quote:Op zondag 22 juli 2012 00:18 schreef noruas_ het volgende:
[..]
Normaal volgens de beredenering van de media dat we hier te maken hebben met een kansloze kandidaat. Nationwide heeft Paul nooit een deuk in een pakje boter geslagen in de peilingen. Dat bv Fox dat verder ook niet zo erg vindt moge duidelijk zijn trouwens.
Wat die mars betreft, geen idee of het op tv is langsgekomen, ik heb er wel een stukje over gelezen via de grotere nieuwsbronnen. Ik zou me wel kunnen voorstellen dat men voorzichtig is met het in beeld brengen van militairen die roepen dat er geen oorlog meer gevoerd moet worden. Maar het is redelijk algemeen bekend dat Paul veel steun heeft bij het leger. Of het uitgebreider in het nieuws was geweest bij een andere kandidaat kun je natuurlijk nooit met zekerheid zeggen.
Niet perse mijn woorden, eerder die van sommige van zijn aanhangers hier, maar dat terzijde.quote:Op zondag 22 juli 2012 15:26 schreef Homey het volgende:
[..]
er is wel degelijk een serieuze onderwaardering in de media voor Paul. Niet dat dat een of ander complot is (dat zijn jouw woorden) maar best logisch te verklaren. Paul is de enige kandidaat die ageert tegen de belangen van de mainstream media, en die pikken dat natuurlijk niet. De overige kandidaten (bachmann, cain, santorum etc) zijn alles establishement kandidaten die precies prediken in lijn met de belangen van de media, en dus krijgen zij wel afdoende media-aandacht.
ander goed voorbeeld zijn de massale bijeenkomsten bij Paul zijn speeches, kwamen net zoveel mensen als destijds bij Obama. Heb jij daar iets over gezien in de media? Obama werd toen overladen met aandacht. Het is ook een beetje kip-en-ei discussie. Omdat je geen aandacht krijgt kun je moeilijk stijgen in de peilingen, en omdat je laag pollt krijg je geen media-aandacht. Tja wat is het nou?
De PVV en SP leveren wat dat betreft natuurlijk een prima bijdrage. Simpel populisme voor mensen die niet al te veel na willen denken over het effect van de voorstellen die hun partij wel doet. Dat moet voor Ron Paul fans toch heel prettig en bekend aanvoelen?quote:Op maandag 16 juli 2012 18:27 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Hadden we hier maar zo iemand in de tweede kamer.
Hollande heeft er ook mee gewonnen van Sarkozyquote:Op donderdag 19 juli 2012 15:37 schreef maartena het volgende:
Ik denk dat de meeste mensen die voor Mitt Romney gaan stemmen, dat niet doen omdat ze Romney zo'n geschikte peer vinden, maar puur en alleen omdat ze anti-Obama zijn.
Geen pro-Romney stemmers dus, maar anti-Obama stemmers. Mensen die dus alleen maar klagen over hoe slecht Obama wel niet is, maar eigenlijk helemaal niets goeds over Romney hebben te zeggen.
Tja, het is ook een manier van denken.
Ron Paul beschuldigen van populisme tussen de democraten en alle republikeinen is nogal wat stupide vind je zelf ook niet?quote:Op zondag 22 juli 2012 17:13 schreef 99.999 het volgende:
[..]
De PVV en SP leveren wat dat betreft natuurlijk een prima bijdrage. Simpel populisme voor mensen die niet al te veel na willen denken over het effect van de voorstellen die hun partij wel doet. Dat moet voor Ron Paul fans toch heel prettig en bekend aanvoelen?
Ik zeg nergens dat die het niet doenquote:Op zondag 22 juli 2012 17:15 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ron Paul beschuldigen van populisme tussen de democraten en alle republikeinen is nogal wat stupide vind je zelf ook niet?
Het is daar natuurlijk 1 grote populistische bende, maar hij staat allerlei dingen voor die juist niet populistische zijn, zoals geen oorlogen enzo. Daar maak je in de VS. weinig vrienden mee.quote:
De VS staan op iets van plek 39 qua persvrijheid wereldwijd, niet echt best. In elk geval, Paul doet het fantastisch op internet en alternatieve tv kanalen zoals RT. Dat compenseert weer wat.quote:Op zondag 22 juli 2012 15:49 schreef noruas_ het volgende:
[..]
Niet perse mijn woorden, eerder die van sommige van zijn aanhangers hier, maar dat terzijde.
Wat zijn dan precies die belangen van de media en welke standpunten van Paul gaan er tegenin? In zijn wereld is vrijheid van meningsuiting juist nog meer een absoluut recht. Lijkt me dat journalisten daar weinig moeite mee hebben.
De kip of het ei discussie kun je soms idd krijgen bij onbekende kandidaten. Maar Paul is dat allang niet meer. Hij heeft z'n zegje gedaan in debatten en interviews, was er vier jaar geleden ook al van A tot Z bij. Zeker bij voorverkiezingen waar kiezers soms echt wanhopig op zoek waren naar een alternatief voor Romney denk ik dat er weinigen waren die niet bekend waren met Paul. Als zijn standpunten populair waren geweest hadden ze allang aan moeten slaan.
26 topics verder en de diarree spuit nog even hard uit je bekquote:Op zondag 22 juli 2012 17:13 schreef 99.999 het volgende:
[..]
De PVV en SP leveren wat dat betreft natuurlijk een prima bijdrage. Simpel populisme voor mensen die niet al te veel na willen denken over het effect van de voorstellen die hun partij wel doet. Dat moet voor Ron Paul fans toch heel prettig en bekend aanvoelen?
Door met een flinke voorraad onhaalbare en vaak zeer onverstandige voorstellen te komen? Dat associeer ik dan toch echt meer met SP/PVV gedrag.quote:Op zondag 22 juli 2012 17:43 schreef Refragmental het volgende:
[..]
26 topics verder en de diarree spuit nog even hard uit je bek
Als er juist 1 persoon was die nadacht van alle kandidaten, vooral op langere termijn, dan was het wel Ron Paul.
Je kunt veel van Ron Paul zeggen, maar puur omdat zijn ideologie van de status quo afwijkt maakt het geen populistquote:Op zondag 22 juli 2012 18:02 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Door met een flinke voorraad onhaalbare en vaak zeer onverstandige voorstellen te komen? Dat associeer ik dan toch echt meer met SP/PVV gedrag.
Maar het huidige systeem getuigd natuurlijk wel van visie en realisme?quote:Op zondag 22 juli 2012 18:02 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Door met een flinke voorraad onhaalbare en vaak zeer onverstandige voorstellen te komen? Dat associeer ik dan toch echt meer met SP/PVV gedrag.
hier zijn de Democraten en Groenen redelijk favoriet bij mij, bij Democraten wel op veel meer terreinenquote:I side with Barack Obama on most issues in the 2012 Presidential Election.
Candidates you side with...
77%
Barack Obama
on economic, foreign policy, social, science, and environmental issues.
73%
Jill Stein
on economic, social, and healthcare issues.
62%
Stewart Alexander
on domestic policy, social, and healthcare issues.
39%
Gary Johnson
on immigration and environmental issues.
16%
Ron Paul
on environmental issues.
11%
Mitt Romney
on environmental issues.
7%
Jimmy McMillan
no major issues.
0%
Virgil Goode
no major issues.
11%
American Voters
Who you side with by party...
77%
Democratic
73%
Green
25%
Libertarian
11%
Republican
Claim ik iets dergelijks? ik geef enkel aan dat libertariers een wat raar type zijn volgens mij. Erg vergelijkbaar met communisten. Alles benaderen vanuit enkel de ideologie. Dat soort grappen leidt vooral tot veel ellende...quote:Op zondag 22 juli 2012 18:05 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Maar het huidige systeem getuigd natuurlijk wel van visie en realisme?
Ik zie jou vooral ageren tegen andere stromingen maar ik krijg totaal geen hoogte waar jij een voorstander van bent.quote:Op zondag 22 juli 2012 18:16 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Claim ik iets dergelijks? ik geef enkel aan dat libertariers een wat raar type zijn volgens mij. Erg vergelijkbaar met communisten. Alles benaderen vanuit enkel de ideologie. Dat soort grappen leidt vooral tot veel ellende...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |