Ik heb al plantenquote:Op dinsdag 26 juni 2012 16:33 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik wil voor Steven z'n bestwil dat hij niet teveel op Fok! zit maar geld gaat verdienen. Daarom kan hij beter geen mod worden.
Daarom solliciteren.quote:Op dinsdag 26 juni 2012 16:33 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik wil voor Steven z'n bestwil dat hij niet teveel op Fok! zit maar geld gaat verdienen. Daarom kan hij beter geen mod worden.
quote:Op dinsdag 26 juni 2012 16:33 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
ooooooooo nou snap ik waarom je om 13:00 al je "planten" water moest geven..........
te laat danquote:Op dinsdag 26 juni 2012 16:36 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik wil niet dat je voor galg en rad opgroeit steven.
Ik heb respect voor je studie uitstel technieken.quote:Op dinsdag 26 juni 2012 16:37 schreef kapiteintje het volgende:
Waarom is die rechterbovenhoek zo slecht afgewerkt als je je venster om je reactie aan te passen wegklikt?Ik eis een verklaring!
Hee snotjongquote:
Je scoort voor Basis Nederlands, 12 van de 12quote:Op dinsdag 26 juni 2012 16:31 schreef Helpmefok het volgende:
http://www.eur.nl/ttc/studenten/taaltoets/nl/
Iedereen even deze taaltoets maken
Wtf ik had exact hetzelfde.quote:Op dinsdag 26 juni 2012 16:40 schreef GGMM het volgende:
[..]
Je scoort voor Basis Nederlands, 12 van de 12
Je scoort voor Stijl, 9 van de 12
Je scoort voor Grammatica, 10 van de 12
Je scoort voor Spelling, 11 van de 12
Hey, je bent weer vrijgelatenquote:
Waar kan je de antwoorden zien dan? Ik zag niet wat ik fout had,maar als deze fout wordt gerekend heb ik die ook fout jaquote:Op dinsdag 26 juni 2012 16:43 schreef Helpmefok het volgende:
Je moet het ijzer smeden als het gloeit.
Ze zeggen dat deze klopt, maar de uitdrukking is toch echt dat je het ijzer moet smeden als het HEET IS
Als je 'vorige' klikt kan je je antwoorden wijzigen en er zo achterkomen.quote:Op dinsdag 26 juni 2012 16:44 schreef GGMM het volgende:
[..]
Waar kan je de antwoorden zien dan? Ik zag niet wat ik fout had,maar als deze fout wordt gerekend heb ik die ook fout ja
Door koos ik alleen maar voor omdat er 'veel gemaakte fouten' bovenstond, ik ging er vanuit dat het met een q was, maar toen ik dat zag staan dacht ik; dan zal het wel met een c zijnquote:
Je hoeft niet te komen als je het zo naar vindt.quote:Op dinsdag 26 juni 2012 16:31 schreef Helpmefok het volgende:
http://www.eur.nl/ttc/studenten/taaltoets/nl/
Iedereen even deze taaltoets maken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |