Of dat ze eindelijk inzien dat met sommige spelers onderhandelen kansloos is. Die Aissati denkt al jaren dat hij de topper de toppers is voor mijn gevoel, het is gewoon een koekenbakker die het leuk bij Vitesse zou doen en daar heb je het wel helemaal mee gehad. Beetje de Zwaanswijk van Utreg een paar jaar terug, bij elke goede bal belde Barcelona dacht iequote:Op woensdag 27 juni 2012 07:36 schreef Devv het volgende:
Dat Ajax ineens is afgehaakt bij Aissati kan betekenen dat ze nu eindelijk iets concreets op de korrel hebben.
Lijkt me sowieso een speler die vooral rendeert met ruimte achter de verdediging van de tegenstander. Dat krijgt Ajax nooit, dus komt hij niet uit de verf in Amsterdam.quote:
Heb hem vaak genoeg een man zien passeren, en met Sigthorsson heb je wel een spits die wat met voorzetten kan doen. Denk dat het wel een goede speler is voor ons. Maar als hij denkt dat psv geschikter is (quote:Op woensdag 27 juni 2012 08:55 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Lijkt me sowieso een speler die vooral rendeert met ruimte achter de verdediging van de tegenstander. Dat krijgt Ajax nooit, dus komt hij niet uit de verf in Amsterdam.
Landverrader is 't. Fiks fluitconcert voor die gozer met 1 december of de JCSquote:Op woensdag 27 juni 2012 08:59 schreef Afhaalchinees het volgende:
[..]
Heb hem vaak genoeg een man zien passeren, en met Sigthorsson heb je wel een spits die wat met voorzetten kan doen. Denk dat het wel een goede speler is voor ons. Maar als hij denkt dat psv geschikter is () dan moet hij lekker daar heen gaan.
Ik denk niet dat Narsingh jou hoort fluiten als je weer eens voor de TV zit.quote:Op woensdag 27 juni 2012 09:03 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Landverrader is 't. Fiks fluitconcert voor die gozer met 1 december of de JCS
Ik ga dit seizoen heus wel naar wedstrijden van Ajax hoor. Zeker welquote:Op woensdag 27 juni 2012 09:13 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Ik denk niet dat Narsingh jou hoort fluiten als je weer eens voor de TV zit.
*Thuisquote:Op woensdag 27 juni 2012 09:17 schreef w00h00 het volgende:
Vandaag toch ook presentatie nieuwe uitshirt?
Krijgen we weer elk uur een nieuw detail te zien op een website van adidas vol met reclame en de mogelijkheid om het shirt te bestellen?
Robben bijvoorbeeld, daar is het nooit wat mee geworden. Maar zometeen ga je natuurlijk zeggen dat die gemiste penalty komt doordat 'ie niet bij Ajax gevoetbald heeftquote:Op woensdag 27 juni 2012 09:13 schreef HeatWave het volgende:
Als je voor PSV kiest terwijl je de keuze hebt om naar Ajax te gaan ben je een faalhaas-speler die bang is voor de druk in Amsterdam. Je verkiest het kneuterige bij de boertjes van PSV boven het killer van Ajax.
Dan wordt het nooit wat met je carriere, geen karakter genoeg.
Ik zeg niet dat je nooit wat kan worden als je naar PSV gaat, wel als je tussen Ajax en PSV kan kiezen en je kiest PSV.quote:Op woensdag 27 juni 2012 09:20 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Robben bijvoorbeeld, daar is het nooit wat mee geworden. Maar zometeen ga je natuurlijk zeggen dat die gemiste penalty komt doordat 'ie niet bij Ajax gevoetbald heeft.
De redenen die hier voor PSV worden gegeven hoeven niet de redenen te zijn die Narsingh heeft. Als Ajax hem slecht behandelt, zoals destijds bij Robben, op wat voor manier dan ook, is het begrijpelijk als hij daar geen zin in heeft. Sowieso, deze transfer had al lang rond kunnen zijn maar Ajax is totaal niet slagvaardig. Ik blijf erbij dat het een grote fout is om hem te laten lopen (en dat is echt niet de keuze van Narsingh, die gaf vaak al aan naar Ajax te willen. Dus ergens in het proces heeft Ajax fouten gemaakt).
Robben kon kiezen tussen PSV en Ajax.quote:Op woensdag 27 juni 2012 09:22 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat je nooit wat kan worden als je naar PSV gaat, wel als je tussen Ajax en PSV kan kiezen en je kiest PSV.
Dat kan volgend jaar weer anders zijn.quote:Waarom zou ie dat doen? Geen CL,
Hoe weet je dit? In het bericht staat in ieder geval het tegenovergestelde.quote:betaalt minder
Dat is het enige aan je verhaal dat klopt, maar pas sinds de laatste jaren. Kan ook toeval zijn, en kan ook weer veranderen als het wat beter gaat met PSV.quote:, spelers van Ajax gaan vaker naar grotere clubs etc etc.
Sterke conclusie.quote:Dus hij weet zelf al dat ie niet zo goed is waarschijnlijk.
quote:Aissati draagt komend seizoen niet het Ajaxshirt
NIEUWS DOOR: REDACTIE OP 27 JUN 2012
Ismaïl Aissati vertrekt transfervrij bij Ajax. Dat is nu zeker, schrijft De Telegraaf. Aissati en Ajax kunnen het niet eens worden over een nieuw contract. De speler kijkt verder dan Amsterdam en gaat weg bij de landskampioen.
Duidelijkheid
Aissati meldde zich deze week vanwege de onzekerheid rond hem nog niet op De Toekomst voor de eerste trainingen en zou wegblijven tot er duidelijkheid was over zijn contract. Die duidelijkheid is er nu, alleen levert dit op dat hij vertrekt bij Ajax.
De 23-jarige middenvelder, die ook als linksbuiten wordt gebruikt, knokte zich vorig seizoen vanuit Jong Ajax terug in de basis. Zijn spel werd zo gewaardeerd dat Frank de Boer alsnog langer door wilde met Aissati. Club en speler spraken met elkaar, maar werden het niet eens.
De Telegraaf schrijft dat Aissati teleurgesteld is omdat Ajax plotseling toch niet met hem verder wilde, maar aangezien het nieuws over Aissati altijd in die krant staat, is het aardig even te wachten op een tegengeluid voor het complete plaatje kan worden geschetst.
Vitesse liet recent al weten dat het Aissati graag wil inlijven. De komende weken wordt vanzelf duidelijk wat de volgende carrièremove wordt. Aissati kwam in 2008 van PSV naar Ajax en werd tussentijds al verhuurd aan Vitesse.
Knap dat jij de beweegredenen van Narsingh weet. Misschien heeft hij bij PSV gewoon een beter gevoel. Beetje makkelijk om hem meteen faalhaas speler te noemen.quote:Op woensdag 27 juni 2012 09:13 schreef HeatWave het volgende:
Als je voor PSV kiest terwijl je de keuze hebt om naar Ajax te gaan ben je een faalhaas-speler die bang is voor de druk in Amsterdam. Je verkiest het kneuterige bij de boertjes van PSV boven het killer van Ajax.
Dan wordt het nooit wat met je carriere, geen karakter genoeg.
Ja he? Dat idee krijg je er gewoon bij, wie gaat er met zijn volle verstand nou bij die typhusclub spelen?quote:Op woensdag 27 juni 2012 09:32 schreef tja77 het volgende:
[..]
Knap dat jij de beweegredenen van Narsingh weet. Misschien heeft hij bij PSV gewoon een beter gevoel. Beetje makkelijk om hem meteen faalhaas speler te noemen.
Dat jij dat idee er bij krijgt zegt misschien meer over jou, dan over hem. Hij heeft toch tijdens zijn jeugd bij Ajax gespeeld? Misschien beviel de sfeer hem niet, en prefereert hij daarom PSV.quote:Op woensdag 27 juni 2012 09:33 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja he? Dat idee krijg je er gewoon bij, wie gaat er met zijn volle verstand nou bij die typhusclub spelen?.
ja dat was 12 jaar geleden ofzoietsquote:Op woensdag 27 juni 2012 09:35 schreef tja77 het volgende:
[..]
Dat jij dat idee er bij krijgt zegt misschien meer over jou, dan over hem. Hij heeft toch tijdens zijn jeugd bij Ajax gespeeld? Misschien beviel de sfeer hem niet, en prefereert hij daarom PSV.
Ja, dat kan, en dan ben je dus een faalhaas die niet tegen Amsterdamse mentaliteit kan, een boertje dusquote:Op woensdag 27 juni 2012 09:35 schreef tja77 het volgende:
[..]
Dat jij dat idee er bij krijgt zegt misschien meer over jou, dan over hem. Hij heeft toch tijdens zijn jeugd bij Ajax gespeeld? Misschien beviel de sfeer hem niet, en prefereert hij daarom PSV.
Erge boyquote:Op woensdag 27 juni 2012 09:17 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik ga dit seizoen heus wel naar wedstrijden van Ajax hoor. Zeker wel
Je maakt jezelf, naast het Eriksen-verhaal, weer belachelijk he. Wij zien PSV als een kutclub, voetballers zien dat toch anders. Misschien ziet hij er voetballend meer opties dan bij Ajax, of denkt hij dat PSV hoger gaat eindigen dit seizoen. Weet jij veel?quote:Op woensdag 27 juni 2012 09:55 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, dat kan, en dan ben je dus een faalhaas die niet tegen Amsterdamse mentaliteit kan, een boertje dus.
Iedereen die een andere club in Nederland dan Ajax prefereert is dus een faalhaas en een boertje. Ik snap best dat het frustrerend is dat een speler als Narsingh liever naar PSV gaat dan naar Ajax, maar om nou meteen zo gefrustreerd te gaan doen, is wel heel kinderachtig.quote:Op woensdag 27 juni 2012 09:55 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, dat kan, en dan ben je dus een faalhaas die niet tegen Amsterdamse mentaliteit kan, een boertje dus.
Dit gaat om het principe AJA v PSVquote:Op woensdag 27 juni 2012 10:15 schreef tja77 het volgende:
[..]
Iedereen die een andere club in Nederland dan Ajax prefereert is dus een faalhaas en een boertje. Ik snap best dat het frustrerend is dat een speler als Narsingh liever naar PSV gaat dan naar Ajax, maar om nou meteen zo gefrustreerd te gaan doen, is wel heel kinderachtig.
Ach, al 10 jaar roepen ze hier dat ik me belachelijk maak, en elke keer krijg ik altijd weer gelijkquote:Op woensdag 27 juni 2012 09:59 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Je maakt jezelf, naast het Eriksen-verhaal, weer belachelijk he. Wij zien PSV als een kutclub, voetballers zien dat toch anders. Misschien ziet hij er voetballend meer opties dan bij Ajax, of denkt hij dat PSV hoger gaat eindigen dit seizoen. Weet jij veel?
Hier wel ja, maar HW voert als eventuele beweegredenen dingen als angst voor de druk in Amsterdam. Terwijl je helemaal niet weet wat er in die jongen zijn hoofd omgaat. Bij een ploeg spelen waarvan ze al 4 jaar op een landstitel zitten te wachten, en hij misschien het verschil kan maken, is natuurlijk ook een uitdaging.quote:Op woensdag 27 juni 2012 10:17 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dit gaat om het principe AJA v PSV
Niet alles is puur rationeel natuurlijkquote:Op woensdag 27 juni 2012 10:27 schreef tja77 het volgende:
[..]
Hier wel ja, maar HW voert als eventuele beweegredenen dingen als angst voor de druk in Amsterdam. Terwijl je helemaal niet weet wat er in die jongen zijn hoofd omgaat. Bij een ploeg spelen waarvan ze al 4 jaar op een landstitel zitten te wachten, en hij misschien het verschil kan maken, is natuurlijk ook een uitdaging.
Wat versta je onder afbraakvoetbal?quote:Op woensdag 27 juni 2012 10:29 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Niet alles is puur rationeel natuurlijk.
Maar ik vind het serieus een vreemde keuze. Ik kan me er niets en dan ook niets bij voorstellen, willen spelen bij PSV met hun afbraakvoetbal etc.
De speelwijze van PSVquote:
87 doelpunten voor, er zijn zat ploegen die er minder hebben gemaakt.quote:Op woensdag 27 juni 2012 10:33 schreef HeatWave het volgende:
[..]
De speelwijze van PSV.
1-0 thuis tegen de graafschap op zaterdagavond, en maar de polonaise in in je clownspak.
Je kan het proberen wat je wil met je proviciaalse propaganda, PSV zal altijd een neppe kutclub blijvenquote:Op woensdag 27 juni 2012 10:35 schreef tja77 het volgende:
[..]
87 doelpunten voor, er zijn zat ploegen die er minder hebben gemaakt.
Is jouw mening, en aangezien ik daar weinig waarde aan hecht, zal het me een worst wezen. Schijnbaar zit de haat hoog bij je, praat er eens over met iemand, misschien lucht het op. Ik bespeur enige vorm van frustratie bij je, en die zal er ongetwijfeld niet zijn geweest, als PSV stelselmatig onder Ajax zou eindigen.quote:Op woensdag 27 juni 2012 10:36 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Je kan het proberen wat je wil met je proviciaalse propaganda, PSV zal altijd een neppe kutclub blijven.
Haat? jegens zo'n provincieclubje? Nee hoor, minachtig hooguit.quote:Op woensdag 27 juni 2012 10:41 schreef tja77 het volgende:
[..]
Is jouw mening, en aangezien ik daar weinig waarde aan hecht, zal het me een worst wezen. Schijnbaar zit de haat hoog bij je, praat er eens over met iemand, misschien lucht het op. Ik bespeur enige vorm van frustratie bij je, en die zal er ongetwijfeld niet zijn geweest, als PSV stelselmatig onder Ajax zou eindigen.
De laatste 4 jaar is PSV onder Ajax geëindigd. Dat is toch al best stelselmatig.quote:Op woensdag 27 juni 2012 10:41 schreef tja77 het volgende:
[..]
Is jouw mening, en aangezien ik daar weinig waarde aan hecht, zal het me een worst wezen. Schijnbaar zit de haat hoog bij je, praat er eens over met iemand, misschien lucht het op. Ik bespeur enige vorm van frustratie bij je, en die zal er ongetwijfeld niet zijn geweest, als PSV stelselmatig onder Ajax zou eindigen.
Je bent een baggeruser maar. ZOVEEL WAARHEIDquote:Op woensdag 27 juni 2012 10:36 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Je kan het proberen wat je wil met je proviciaalse propaganda, PSV zal altijd een neppe kutclub blijven.
Aanhang hoef ik niet, maar elke keer dat schelden? Je laat alleen maar je onvermogen eruit blijken.quote:Op woensdag 27 juni 2012 10:43 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Haat? jegens zo'n provincieclubje? Nee hoor, minachtig hooguit.
Maar ga lekker je propaganda in je PSV topicje verkondigen, hier ga je geen aanhang vinden.
Sowieso zijn er maar twee 'echte' clubs in Nederland.quote:Op woensdag 27 juni 2012 10:44 schreef HeatWave het volgende:
Ik heb de magere jaren bij Ajax ook gewoon meegemaakt, en toen vond ik precies hetzelfde. Dat je van Ajax kan winnen maakt je nog steeds geen echte club.
Je vindt kutclub al schelden? Dat is in de voetbalwereld bijna een koosnaampje manquote:Op woensdag 27 juni 2012 10:47 schreef tja77 het volgende:
[..]
Aanhang hoef ik niet, maar elke keer dat schelden? Je laat alleen maar je onvermogen eruit blijken.
Wat een echte club is verschilt van persoon tot persoon.quote:Op woensdag 27 juni 2012 10:44 schreef HeatWave het volgende:
Ik heb de magere jaren bij Ajax ook gewoon meegemaakt, en toen vond ik precies hetzelfde. Dat je van Ajax kan winnen maakt je nog steeds geen echte club.
HW, je weet wel dat je niet met geestelijk gehandicapten moet fucken toch?quote:Op woensdag 27 juni 2012 10:48 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Je vindt kutclub al schelden? Dat is in de voetbalwereld bijna een koosnaampje man.
Ik gok dat je ronaldofan bent.
Jij vindt het geen schelden, maar een normale manier van communiceren? Zegt ook iets over jou natuurlijk.quote:Op woensdag 27 juni 2012 10:48 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Je vindt kutclub al schelden? Dat is in de voetbalwereld bijna een koosnaampje man.
Ik gok dat je ronaldofan bent.
Klopt. Als je houdt van gekken in wortelpakken en clownsoutfits, witte zakdoekjes zwaaien in de eerste helft en met een boerenaccent de herdgang op als je nog steeds landskampioen kan worden, O en competitievervalsing door even 50 miljoen subsidie te pakken, dan is PSV je """""""club"""""""quote:Op woensdag 27 juni 2012 10:49 schreef tja77 het volgende:
[..]
Wat een echte club is verschilt van persoon tot persoon.
Je spreekt uit ervaring klapjostie?quote:Op woensdag 27 juni 2012 10:49 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
HW, je weet wel dat je niet met geestelijk gehandicapten moet fucken toch?.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |