Nee man. Ik zou dat echt niet kunnen.quote:Op donderdag 21 juni 2012 21:02 schreef Helpmefok het volgende:
Serieus als man ben je gewoon best slim als je een guppie van 15 pakt vanaf 24-jarige leeftijd. Lekker kankerstrak, zo dom als een everzwijn dus je hebt nooit ruzie, en haar biologische klok loopt lekker achter op de jouwe dus geen stress niets.
zelfs dan, is niet direct strafbaar (en in de praktijk nooit). Maar voor de zekerheid een 16 jarige nemen kan ookquote:Op donderdag 21 juni 2012 21:03 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Vooral slim als de cops erachter komen.
PRECIES daarover heeft ze geschreven! Hoe belachelijk die inval wel niet was, en dat er NIETS gevonden werdquote:Op donderdag 21 juni 2012 21:02 schreef Adames het volgende:
[..]
Nou ja, het hoerenpleintje waar ik naast woon ziet er behoorlijk netjes en goed uit, maar toch gebeurt daar ook weer eens wat
http://www.brabantsdagbla(...)panden-Eindhoven.ece
oh, ff lezen danquote:Op donderdag 21 juni 2012 21:04 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
PRECIES daarover heeft ze geschreven! Hoe belachelijk die inval wel niet was, en dat er NIETS gevonden werd.
Ja maar man shit, ik ben 24 en ineens hoor ik mijn vriendin wauwelen over kinderen binnen een jaar of 5. Dat betekent dat ik over 5 jaar vader zou zijn. Godverdomme hé.quote:Op donderdag 21 juni 2012 21:03 schreef Typisch het volgende:
[..]
Nee man. Ik zou dat echt niet kunnen.
Ik ben 19 en moet er niet aan denken aan zowel kinderen zelf als neuken met een kind (want dat is het als ze 15 zijn). Al moet ik zeggen dat ik sowieso bijna nooit chicks heb die jonger zijn dan ikzelf, op de een of andere manier diggen oudere mij wel en jongere mij minder. Maar vind ik prima.quote:Op donderdag 21 juni 2012 21:05 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Ja maar man shit, ik ben 24 en ineens hoor ik mijn vriendin wauwelen over kinderen binnen een jaar of 5. Dat betekent dat ik over 5 jaar vader zou zijn. Godverdomme hé.
Met een 15-jarige kan ik dat proces pas over 12 jaar ofzo doen, dat is gewoon 7 jaar uitstel.
maar ja. Niet dat ik het overweeg, ik heb de perfectste chick aller tijden. Het was alleen mooi geweest als ik een paar jaartjes ouder was dan der.
Ik neuk nu gewoon een chick van 19 zonder enig gezeik erbij, beter kan haast niet.quote:Op donderdag 21 juni 2012 21:05 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Ja maar man shit, ik ben 24 en ineens hoor ik mijn vriendin wauwelen over kinderen binnen een jaar of 5. Dat betekent dat ik over 5 jaar vader zou zijn. Godverdomme hé.
Met een 15-jarige kan ik dat proces pas over 12 jaar ofzo doen, dat is gewoon 7 jaar uitstel.
maar ja. Niet dat ik het overweeg, ik heb de perfectste chick aller tijden. Het was alleen mooi geweest als ik een paar jaartjes ouder was dan der.
Gewoon laten steriliseren ik kan jou maar net aan. Doe het onder het mom 'dat scheelt de pil weer'quote:Op donderdag 21 juni 2012 21:05 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Ja maar man shit, ik ben 24 en ineens hoor ik mijn vriendin wauwelen over kinderen binnen een jaar of 5. Dat betekent dat ik over 5 jaar vader zou zijn. Godverdomme hé.
Met een 15-jarige kan ik dat proces pas over 12 jaar ofzo doen, dat is gewoon 7 jaar uitstel.
maar ja. Niet dat ik het overweeg, ik heb de perfectste chick aller tijden. Het was alleen mooi geweest als ik een paar jaartjes ouder was dan der.
15quote:Op donderdag 21 juni 2012 20:48 schreef Helpmefok het volgende:
Ik was 14 bij mijn eerste wip, met een 18-jarige. Jullie?
Ik ook. Realiseer me net dat ik al 16 was toen.quote:Op donderdag 21 juni 2012 20:50 schreef SjaakBauer het volgende:
Ik 16 met mijn 15 jarige vriendinnetje, how sweet
Ik zal je iig zeggen dat je ze nooit meer zo strak krijgt als bij je eerste vriendinnetje hoor.quote:Op donderdag 21 juni 2012 20:51 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Ik heb nooit iemand onder de 18 gehad. Kankerzooi.
Dit dusquote:Op donderdag 21 juni 2012 21:08 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik zal je iig zeggen dat je ze nooit meer zo strak krijgt als bij je eerste vriendinnetje hoor.
Als je 24 bent krijgt dat ineens hele vervelende bijwerkingen. Dan zou je willen dat het de 19-jarige grietjes zijn die het bij je doenquote:Op donderdag 21 juni 2012 21:06 schreef Typisch het volgende:
[..]
Ik ben 19 en moet er niet aan denken aan zowel kinderen zelf als neuken met een kind (want dat is het als ze 15 zijn). Al moet ik zeggen dat ik sowieso bijna nooit chicks heb die jonger zijn dan ikzelf, op de een of andere manier diggen oudere mij wel en jongere mij minder. Maar vind ik prima.
Fuck nee man. Ik wil wel kinderen, alleen niet zo snel. Mijn genen moeten vanzelfsprekend wel doorgegeven worden. Al heb ik sowieso 2 broers die dat zullen doen.quote:Op donderdag 21 juni 2012 21:06 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Gewoon laten steriliseren ik kan jou maar net aan. Doe het onder het mom 'dat scheelt de pil weer'
Mijn huidige vriendin was de strakste van allemaalquote:Op donderdag 21 juni 2012 21:08 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik zal je iig zeggen dat je ze nooit meer zo strak krijgt als bij je eerste vriendinnetje hoor.
Haha maakte ze je kapot?quote:Op donderdag 21 juni 2012 21:10 schreef Helpmefok het volgende:
Hoewel er een Marokkaanse was, die was ook wel bikkelstrak gek. Maar toen die er eenmaal opzat, nou je weet dan niet wat er gebeurt.
.
quote:Op donderdag 21 juni 2012 21:12 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Haar broer kwam binnenlopen vandaar de soms wat moeilijk te volgen posts.
Gast dat was echt gekkenhuis. Ik was al dagenlang in die kont bezig, maar op een bepaald moment willen ze toch maar over op het kutgaatje.quote:
Haha, als je echt wil moet je na de zomervakantie maar eens DM'en.quote:Op donderdag 21 juni 2012 21:12 schreef Helpmefok het volgende:
Ik krijg net te horen dat ik er bij zit als een platgeslagen vogelEn dat ik kreungeluiden maak als een schildpad bij het hebben van seks.
Typisch, hossel eens een 16-jarige voor me.
Ze wou serieus alleen maar anaal genomen worden omdat ze anders geen maagd was? Kankerachterlijke shit zijn die geloven toch ookquote:Op donderdag 21 juni 2012 21:14 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Gast dat was echt gekkenhuis. Ik was al dagenlang in die kont bezig, maar op een bepaald moment willen ze toch maar over op het kutgaatje.
Dus eerst al huilende gepenetreerd worden omdat Allah does not agree. Maar toen hij erin zat, kaaaaaaanker gek wat een gekte. Alsof er 25-jaar opgekropte seks-frustratie uitkwam. Niet normaal jongen.
quote:Op donderdag 21 juni 2012 21:14 schreef Helpmefok het volgende:
Echt briljant man. DIe kon gewoon uren doorneuken in een ranzig hotelkamertje, en als ze dan 6 keer gekomen was in der kut ofzo nog op der knieën gaan zitten "en nou neuk je men anus zo wijd open"!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |