quote:'Uma Thurman bevallen van dochter'
AMSTERDAM - Uma Thurman is zondag bevallen van een dochter.
Dat zegt een ingewijde maandag tegen het Amerikaanse tijdschrijft Us Weekly. Het meisje is het derde kind voor de 42-jarige actrice en het eerste met haar vriend Arpad Busson.
Hoe het met moeder en dochter gaat is onduidelijk. Ook de naam van het kind is nog niet bekendgemaakt.
Thurman heeft al twee kinderen uit haar huwelijk met acteur Ethan Hawke, de 13-jarige Maya en de 10-jarige Levon. Thurman en Hawke gingen in 2003 uit elkaar, waarna de actrice een relatie kreeg met Busson.
In 2008 vroeg Busson Thurman ten huwelijk, maar de bruiloft werd op het laatste moment afgeblazen. Later kwamen de twee toch weer bij elkaar. Volgens de bron was het niet de bedoeling dat het paar een kind zou krijgen. "Het was een verrassing. Maar ze is in de wolken."
Door: Novum
Hopelijk doet hij het beter dan bij Lindsay, maar ik vrees het ergste ....quote:Op maandag 16 juli 2012 16:22 schreef Markeerstift het volgende:
Pa van Lindsey Lohan krijgt een kind. hij is zelf ook bekend van o.a. Celebrity Rehab
[..]
Bron
Ahhw wat leuk voor haarquote:
Bijna de buurvrouw van Moniquequote:Op maandag 16 juli 2012 19:44 schreef ejiraM het volgende:
Shownieuws heeft het over babynieuws in Volendam, en de Jan Smit clan die wordt uitgebreid, dus misschien gaat het bevestigd worden!
Of heel Volendam hoort bij de Jan Smit clan en het is de buurvrouw van Monique Smit oid
Bronquote:Jenny Smit zwanger
Jan Smits zus Jenny is zwanger. Dit heeft ze bekend gemaakt via Facebook.
Het is nog erg pril, namelijk 10 weken. Jenny en haar man hebben al een zoontje van twee jaar genaamd Jur.
Ja, ik hoor hetquote:Op maandag 16 juli 2012 19:49 schreef Leandra het volgende:
[..]
Bijna de buurvrouw van Monique
[..]
Bron
quote:AMSTERDAM - Nadja Hüpscher is weer in verwachting. Dat heeft haar management dinsdag bevestigd. Hüpscher verwelkomde haar eerste zoon vorig jaar, Rein Freek kwam op 10 juli ter wereld.
Foto: ANP
Volgens Shownieuws is de 40-jarige actrice opnieuw zwanger van een jongetje. Ze zou 22 weken in verwachting zijn. Ze bekende vorig jaar dat ze eerder een buitenbaarmoederlijke zwangerschap en een miskraam had gehad.
Hüpscher werd in 2008 genomineerd voor een Gouden Kalf voor haar rol in de film Dennis P. Ook was de actrice te zien in onder meer de series Deadline en Levenslied en de film Simon.
Oh ja dat zou kunnen. Nou dan mag het wel. Maar nu wel weer gauw naar huis, Uma!quote:Op woensdag 18 juli 2012 10:07 schreef miss_dynastie het volgende:
Misschien onderweg naar huis vanuit het ziekenhuis en even ergens een tussenstop gemaakt?
láát ze lekker! Wat boeit jou dat nouquote:Op woensdag 18 juli 2012 10:00 schreef flowerbox het volgende:
wow, die is al snel weer op pad. W'rom niet even lekker thuis genieten van dat kleine nieuwe wondertje?
Daar zijn celebs toch voor? Om je lekker druk over hun leven en keuzes te makenquote:Op woensdag 18 juli 2012 12:30 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
láát ze lekker! Wat boeit jou dat nou
Mij boeit het vooral voor het kindje. Pasgeboren kindertjes horen nog niet buiten te zijn, en al helemaal niet in een publieke gelegenheid. Bacillen enzo...quote:Op woensdag 18 juli 2012 12:30 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
láát ze lekker! Wat boeit jou dat nou
Nopequote:Op woensdag 18 juli 2012 16:00 schreef Skaai het volgende:
Misschien is het wel een chique koffiecorner aan het ziekenhuis, ofzo.
quote:Just one day after giving birth, supermom Uma Thurman was already out and about in public holding her newborn daughter at a cafe in upstate New York.
With her one-day-old bundle of joy safely in her arms, the 42-year-old was spotted at Press and Blend in Woodstock, New York. We're told Uma is a regular at the shop and ordered cold pressed juices. A new mom needs her nourishment!
On Sunday, Uma gave birth to her first child -- whose name has yet to be announced -- with boyfriend Arpad Busson. She has two children with ex-husband Ethan Hawke, while Arpad has two children from his previous relationship with supermodel Elle Macpherson
Volgens mij zit ze op een zwembandquote:Op woensdag 18 juli 2012 16:38 schreef Aventura het volgende:
Zal wel een reden voor zijn. Ze kijkt er ook wat ongemakkelijk bij. Zo te zien doet dr doos ook nog zeer.
bronquote:She can’t wait to have babies: “I want to be a mom someday. I’m upset that my nieces and nephews aren’t my own children,” she sighed. “It’s something I can’t wait for and I’m so excited about.”
Ik ken haar niet van JS, alleen sinds dat ze zwanger bleek te zijn en mensen vergelijkingen gingen maken met oude foto's van haar. Ik ben dus niet bevooroordeeldquote:Op vrijdag 20 juli 2012 13:54 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
Haha... Nou ik vind 'r nog steeds zo'n marktsletje om te zien maar goed, misschien kan ik daar ook gewoon niet meer doorheen kijken ...
Wat een onzin. Pasgeboren baby's hebben nog antistoffen van de moeder via de placenta en moedermelk, dus dat zal wel loslopen.quote:Op woensdag 18 juli 2012 16:36 schreef Poeke het volgende:
[..]
Mij boeit het vooral voor het kindje. Pasgeboren kindertjes horen nog niet buiten te zijn, en al helemaal niet in een publieke gelegenheid. Bacillen enzo...
http://www.nu.nl/achterkl(...)n-vooral-moeder.htmlquote:Nikkie Plessen is vooral moeder
HILVERSUM - Nikkie Plessen heeft een eigen kledinglijn, presenteerklussen, een vriend en is moeder van de tweejarige Jolie. Voor de presentatrice is dat laatste veruit het belangrijkste.
Foto: Alphons Nieuwenhuis
"Ik wil vooral een goede moeder zijn. Misschien zelfs van een tweede kindje. Eens kijken of dat gaat lukken", vertelt ze woensdag aan het AD.
Ondanks haar drukke bestaan, heeft ze een 'truc' om rust te pakken in haar vluchtige leven. "Ik ontbijt 's ochtends altijd met mijn kind. Het is mijn ultieme zen-moment. Tot Jolies bedtijd gaat mijn telefoon uit en ben ik alleen maar bezig met huizen bouwen, zandbak spelen en stoepkrijten."
Tegenwoordig moet ze haar leven in een schema indelen, maar werken maakt haar volgens eigen zeggen leuker als mens én als moeder.
"Natuurlijk, je gaat 's avonds niet meer veel stappen. En tussen de middag lunchen met wat vriendinnen en over koetjes en kalfjes praten, zit er ook niet meer in. Ik mis het wel eens ja. Juist door Jolie kan ik het allemaal aan. Hoe waardeloos je je soms ook voelt, zo'n kind zet alles weer in het juiste perspectief."
Wie weet, in dit jurkje zou ze best wel eens wat kunnen verbergenquote:Op woensdag 25 juli 2012 09:24 schreef Pisces29 het volgende:
Gevalletje 'ik ben al zwanger'?
[..]
http://www.nu.nl/achterkl(...)n-vooral-moeder.html
Foto 2; preggersquote:Op woensdag 25 juli 2012 13:51 schreef Mariposas het volgende:
[..]
Wie weet, in dit jurkje zou ze best wel eens wat kunnen verbergen
http://www.vrouwmetstijl.(...)-plessen-600x369.jpg
http://www.ilovefashionne(...)s-nikkie-plessen.jpg
http://static.fashionchic(...)ssen_modefabriek.jpg
Idd, cute dog! En mooi zwangerquote:
Markkkkk.quote:Op woensdag 25 juli 2012 16:29 schreef mascara-klodder het volgende:
Marc Owen (Take That) is gisteren vader geworden van een meisje: Fox India.
(Bron: Take That facebookpage...in vredesnaam waarom krijg ik daar berichten van)
Laat het maar aan Gisele over om zelfs tijdens de zwangerschappen mooi slank te blijven.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |