Nice! Gooi hem even in de OPquote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:39 schreef CaptainObvious39 het volgende:
Website
https://www.microsoft.com/surface/en/us/default.aspx
Specsheet
https://www.microsoft.com(...)surfacespecsheet.pdf
Ziet er slick uit, Windows 8 + full office, mooi voor school.
Ben benieuwd hoeveel het kost.
Want je wil graag een zwaarder, dikkere ultrapad? Ik vind alleen die cover een leuke toevoeging, voor de rest is het logger en zwaarder dan de concurrent. Ik zou het amper een tablet willen noemen. Bijna een kilo en 13,x cm dik. Mwoa. Ach, het brengt weer wat concurrentie, eens kijken wat Android-tabletmakers en Apple er weer tegenin brengen.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 07:36 schreef __Saviour__ het volgende:
Ok, stieken toch wel interessant zeg ik als iPad eigenaar
Haten op Steve Ballmerquote:Op dinsdag 19 juni 2012 02:22 schreef TigerXtrm het volgende:
Die foto van die gast... mijn god zeg. Zet er een jonge vlotte kerel neer die weet waar ie over lult. Deze gast lijkt alsof ie regelrecht uit het bejaardentehuis is gelopen
Als je de specsheet goed had gelezen had je gezien dat er 13,5 mm stond - niet cm.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 07:42 schreef Pheno het volgende:
[..]
Want je wil graag een zwaarder, dikkere ultrapad? Ik vind alleen die cover een leuke toevoeging, voor de rest is het logger en zwaarder dan de concurrent. Ik zou het amper een tablet willen noemen. Bijna een kilo en 13,x cm dik. Mwoa. Ach, het brengt weer wat concurrentie, eens kijken wat Android-tabletmakers en Apple er weer tegenin brengen.
Obvious typo is obvious. 13cm zou dikker dan welke laptop dan ook zijnquote:Op dinsdag 19 juni 2012 08:24 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Als je de specsheet goed had gelezen had je gezien dat er 13,5 mm stond - niet cm.
Hoewel ik als MacBook-gebruiker niet echt geweldig enthousiast ben over de iPad kan dit apparaat me echt wel bekoren! Mede dankzij het smartcover-toetsenbord komt dit al een heel stuk dichter in de buurt van een volwaardige vervanger voor je desktop of notebook.
Voor een aardige prijs kan dit zeker potentieel hebben, en ik vind de Mini DisplayPort ook een goede toevoeging. Een stuk compacter dan een aparte VGA/DVI/HDMI aansluiting.
Daarom, ik dacht al "dat moet wel heel erg dik zijn dan"quote:Op dinsdag 19 juni 2012 08:45 schreef Pheno het volgende:
[..]
Obvious typo is obvious. 13cm zou dikker dan welke laptop dan ook zijn
Inderdaad. Ik vind de iPad toch nog steeds niet krachtig genoeg om 'm als vervanger voor je computer te gebruiken, maar de Surface heeft in dit geval meer mogelijkheden vanwege het volwaardige Windows-systeem.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 08:49 schreef speknek het volgende:
Vind de Asus Transformer Book er vooralsnog beter uit zien, maar de toetsenbord cover is slim. De kracht van MS Windows is toch dat je het ook als volwaardig netbook kunt gebruiken, dus ik voorzie een groot succes voor deze tablet hybrids.
Ouch, dat is wel stevig aan de prijs. Voor dat geld heb je ook een extreem degelijke computer (ultrabook?).quote:Op dinsdag 19 juni 2012 09:38 schreef xminator het volgende:
Verwachting:
Die met full windows circa 1000 eypo, die met windows rt circa 500 eypo.
Ze hebben al zelf toegegeven dat de Pro versie een soortgelijke prijs heeft als de ultrabooks. Dan kan je inderdaad net zo goed een ultrabook kopenquote:Op dinsdag 19 juni 2012 10:00 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Ouch, dat is wel stevig aan de prijs. Voor dat geld heb je ook een extreem degelijke computer (ultrabook?).
Bron: http://www.dutchcowboys.nl/microsoft/25007quote:Update: Microsoft heeft aangegeven dat de Surface tussen de 350 en 500 dollar gaat kosten, de Surface Pro zal voor een prijs tussen de 800 en 1300 dollar in de winkel komen te liggen.
dat is weer zeer jammer, als van die hoogste prijzen nou eens een derde af zou gaan...quote:Op dinsdag 19 juni 2012 10:53 schreef spenky het volgende:
Volgens stylecowboys:
[..]
Bron: http://www.dutchcowboys.nl/microsoft/25007
Ik vind de prijzen van de ARM Versies best wel meevallen.. Die pro, is ook wel uitgebreider, beter hardware ed.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 11:02 schreef mschol het volgende:
[..]
dat is weer zeer jammer, als van die hoogste prijzen nou eens een derde af zou gaan...
ik doelde op de surface pro prijzen, die zijn niet aantrekkelijk, want voor dat geld haal je een echte ultrabook in huis die nauwelijks groter zal zijn en een HDMI poort heeft (en dus op elke tv aan te sluiten is)quote:Op dinsdag 19 juni 2012 11:05 schreef spenky het volgende:
[..]
Ik vind de prijzen van de ARM Versies best wel meevallen.. Die pro, is ook wel uitgebreider, beter hardware ed.
die is hernoemd naar PixelSensequote:Op dinsdag 19 juni 2012 11:11 schreef Tijn het volgende:
Bizar dat dit niks te maken heeft met Microsofts Surface tafel, terwijl het wel dezelfde naam heeft.
de surface tafel heeft nu een andere naam.. kan ff nie vinden hoe die heet..quote:Op dinsdag 19 juni 2012 11:11 schreef Tijn het volgende:
Bizar dat dit niks te maken heeft met Microsofts Surface tafel, terwijl het wel dezelfde naam heeft.
deze hebben ook een sort of hdmi uitgang?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 11:08 schreef mschol het volgende:
[..]
ik doelde op de surface pro prijzen, die zijn niet aantrekkelijk, want voor dat geld haal je een echte ultrabook in huis die nauwelijks groter zal zijn en een HDMI poort heeft (en dus op elke tv aan te sluiten is)
mini displayport zie ik staan in de specs, moet je dus een converter bij kopen..quote:Op dinsdag 19 juni 2012 11:19 schreef spenky het volgende:
[..]
deze hebben ook een sort of hdmi uitgang?
jaa, maar dit ding kan je dan wel eenvoudig mee opzak nemen zonder dat je extra (zware toetsenbord ed.) hoeft mee te slepen?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 11:20 schreef mschol het volgende:
[..]
mini displayport zie ik staan in de specs, moet je dus een converter bij kopen..
dan moet je of DLNA (wel matig support) hebben of een goeie media streamer in je tv.. dat zie ik niet gebeuren...quote:Op dinsdag 19 juni 2012 11:36 schreef Tijn het volgende:
Video kijken vanaf je tablet op een TV is sowieso pas echt handig wanneer je draadloos naar je TV streamt. Met kabels aan je tablet haal je het hele concept onderuit.
en daar is xbox surface voor toch?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 11:36 schreef Tijn het volgende:
Video kijken vanaf je tablet op een TV is sowieso pas echt handig wanneer je draadloos naar je TV streamt. Met kabels aan je tablet haal je het hele concept onderuit.
Ja, bijvoorbeeld. Zoiets is imho vele malen beter dan je tablet met een draadje aan je TV hangen.quote:
De Pro versie lijkt me interessant vanwege de combinatie van Metro en een volledige desktop.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 07:42 schreef Pheno het volgende:
[..]
Want je wil graag een zwaarder, dikkere ultrapad? Ik vind alleen die cover een leuke toevoeging, voor de rest is het logger en zwaarder dan de concurrent. Ik zou het amper een tablet willen noemen. Bijna een kilo en 13,x cm dik. Mwoa. Ach, het brengt weer wat concurrentie, eens kijken wat Android-tabletmakers en Apple er weer tegenin brengen.
dan de acer iconia W510quote:Op dinsdag 19 juni 2012 20:23 schreef speknek het volgende:
Zijn er mensen die geinteresseerder zijn in de Surface Pro dan in de Transformer book?
[ afbeelding ]
Die laatste is misschien iets duurder, maar lijkt me eigenlijk in alle opzichten beter. Discrete graphics card, betere optionele keyboard en trackpad met extra batterij, micro hdmi out etc. Alleen zit de usb in de keyboard dock en niet in de tablet zelf (maar daardoor is ie ook weer iets dunner).
oja, gewoon apps idd, zou die processor van RT ('k geloof quelcomm quadcore?) dat soepel kunnen draaien of heb je dan echt zo'n i5 nodig? want als je 600 bestanden van ca. 20mb hebtquote:Op dinsdag 19 juni 2012 21:51 schreef __Saviour__ het volgende:
Windows RT is echt helemaal gericht op Metro en bijbehorende apps uit de Windows Store. De ARM-processor kan geen normale 'oude' Windows desktop-programma's draaien. Als je volledige Windows-functionaliteit wilt, heb je dus de Pro nodig.
Overigens is het natuurlijk best mogelijk en aannemelijk dat er in de Store straks ook gewoon apps gaan verschijnen die met raw overweg kunnen.
ze hebben er net eentje uitgebracht?quote:Op woensdag 20 juni 2012 11:42 schreef Netsplitter het volgende:
Geruchten gaan nu dat Ms helemaal niet van plan is om tablets te gaan uitbrengen.
Dit zegt Acer.
http://www.nu.nl/gadgets/(...)van-tabletmarkt.html
Ho ho, laten zien he.quote:Op woensdag 20 juni 2012 11:46 schreef andreas612 het volgende:
[..]
ze hebben er net eentje uitgebracht?
Of niet.quote:
haten op steve ballmerquote:Op woensdag 20 juni 2012 11:50 schreef Self-Catering het volgende:
Steve Ballmer wordt al 3 jaar achter elkaar slechtse CEO genoemt (niet gek, Microsoft is overal te laat mee)..
Verder is de tablet
Ik heb ergens gelezen dat 't duurste model (Intel i5, 128 GB SSD) zo'n 1300 euro gaat kosten. Dat lijkt me niet echt des Microsoft, maar zó goedkoop kan m.i. ook niet rendabel zijn.quote:Op woensdag 20 juni 2012 11:39 schreef Klonk het volgende:
Denk idd dat de prijzen aan de lage kant zijn, maar als het klopt dan denk ik dat een bepaald bedrijfn Cupertino wel eens ongerust kon gaan worden.
waaronder ook ikquote:Op woensdag 20 juni 2012 13:34 schreef MPC60 het volgende:
Je kan er wel om lachen maar ik denk dat MS veel van deze tablet gaat verkopen.
Ja maar asus > acer.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 21:44 schreef andreas612 het volgende:
dan de acer iconia W510
[ afbeelding ]
accuduur van 18 uur incl keyboard
Mwah, dat zou hooguit mogelijk zijn als ze een evenzeer succesvolle strategie als de Xbox toepassen.... en daarvoor hebben ze toen verdomd diep moeten gaan (in europa werden de verkoopprijzen voor het eerste model na 6 weken gehalveerd)..quote:Op woensdag 20 juni 2012 13:34 schreef MPC60 het volgende:
Je kan er wel om lachen maar ik denk dat MS veel van deze tablet gaat verkopen.
dollar, haal er van beide 100 af en je hebt de euro prijs denk? tja, misschien eerder afwachten waar hp, dell en toshiba mee komen misschien.. dat zal de prijs nog wel drukken neem ik aan.. als ik voor 500eu een 64gb ssd, full HD scherm, core i5 win8Pro kan hosselen ben ik verkochtquote:Op woensdag 20 juni 2012 12:52 schreef spenky het volgende:
Dit zijn de prijzen volgens de Digitimes?
De prijzen gaan (waarschijnlijk) liggen rond de $ 599 voor de RT en $799 voor de Pro
http://microsoft-news.com...o-be-599-surface-pro-799/
quote:
dat is ook wel weer zo, desalniettemin hadden die acers wel sicke bouwkwaliteitquote:
het is nog altijd zo dat veelal de prijs in dollar ook die in euro is...quote:Op woensdag 20 juni 2012 16:03 schreef andreas612 het volgende:
[..]
dollar, haal er van beide 100 af en je hebt de euro prijs denk?
dat denken ze en weten ze totaal niet zekerquote:Op woensdag 20 juni 2012 17:12 schreef J.Appleseed het volgende:
De lancering van de Surface is alleen maar een promotiestunt voor Windows 8 gebleken als ik het goed begrijp...
Het zou wel verklaren waarom er nog geen release date / prijsindicatie is vrijgegeven. Zelfs duidelijke specs ontbreken.quote:Op woensdag 20 juni 2012 17:15 schreef mschol het volgende:
[..]
dat denken ze en weten ze totaal niet zeker
Nope.quote:Op woensdag 20 juni 2012 17:36 schreef spenky het volgende:
http://www.microsoft.com/surface/en/us/about.aspx
was dat onderaan deze pagina altijd al zo, ook die email lijst?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |