Voor gelegd aan het FOK! Develop team, we hopen begin 2013 users te kunnen slaan via het internetquote:
Topquote:Op zondag 1 juli 2012 14:22 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Voor gelegd aan het FOK! Develop team, we hopen begin 2013 users te kunnen slaan via het internet
quote:Op zondag 1 juli 2012 14:22 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Voor gelegd aan het FOK! Develop team, we hopen begin 2013 users te kunnen slaan via het internet
We hebben overleg gehad met je dagboek en we hebben unaniem besloten dat je je verzonnen verhalen maar tegen een blinde muur gaat vertellen, werkt in Jeruzalem ook.quote:
quote:Op zondag 1 juli 2012 19:40 schreef Pharkus het volgende:
[..]
We hebben overleg gehad met je dagboek en we hebben unaniem besloten dat je je verzonnen verhalen maar tegen een blinde muur gaat vertellen, werkt in Jeruzalem ook.
Grgr
Ze maakt wel veel topics jaquote:Op zondag 1 juli 2012 15:12 schreef Nikmans het volgende:
De duizendste sanasoufi kloon met verhalen over bollywood-acteurs en 'ik ben bang'
quote:
ik verzin geen verhalen, halve haan.quote:Op zondag 1 juli 2012 19:40 schreef Pharkus het volgende:
[..]
We hebben overleg gehad met je dagboek en we hebben unaniem besloten dat je je verzonnen verhalen maar tegen een blinde muur gaat vertellen, werkt in Jeruzalem ook.
Grgr
Het is ook geen speeltuin he dat fbquote:Op maandag 2 juli 2012 19:34 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
Het is nu allemaal weg volgens mij.
niet ?quote:Op maandag 2 juli 2012 19:35 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Het is ook geen speeltuin he dat fb
* Lithia aaitquote:Op maandag 2 juli 2012 20:35 schreef Blester het volgende:
In General chat ook, had even een TR gemaakt.
Ik zou het niet weten. Het is een uitstekende klacht, wel geformuleerd in korte krachtige termen waardoor de klacht overzichtelijk blijft; je weidt niet uit over onnoemelijk veel onnodige details. Ik zal dit achter de schermen eens bespreken met de betreffende mod.quote:
Het was een reactie op mijn sluitpost uit dat ander topic toch? TS klaagt over iets wat de ander zou moeten hebben terwijl hij het zelf niet doet. Vandaar mijn 'advies', neem er zelf eentje.quote:
Jij begint een goede mod te wordenquote:Op woensdag 4 juli 2012 07:43 schreef Lithia het volgende:
[..]
Het was een reactie op mijn sluitpost uit dat ander topic toch? TS klaagt over iets wat de ander zou moeten hebben terwijl hij het zelf niet doet. Vandaar mijn 'advies', neem er zelf eentje.
Bovendien is KLB geen vraagbaak, dus jouw geniale topic kon dicht.
Die 5 klachten waren gewoon terecht, of moet ik voor ieder klacht met bewijs komen door een foto te trekken, Of heb je liever dat ik voor alle vijf klachten een apart topic aanmaak.quote:Op woensdag 4 juli 2012 18:32 schreef Lithia het volgende:
Welk gedeelte begreep je niet aan mijn sluitpost? Dan zal ik het duidelijker uitleggen voor je.
Alle 5 klachten konden hierin: [Centraal] Kleine Klachten Topic #9quote:Op woensdag 4 juli 2012 18:42 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Die 5 klachten waren gewoon terecht, of moet ik voor ieder klacht met bewijs komen door een foto te trekken, Of heb je liever dat ik voor alle vijf klachten een apart topic aanmaak.
Dat topic opende je redelijk laat, en er was blijkbaar geen mod online op dat moment. Iedere moderator op het forum heeft zijn/haar eigen manier van werken, de ene vind dit goed, de andere dat. Als jij het niet eens bent met een beslissing van een moderator meld je dat in het Feedback topic van het desbetreffende fora zoals je nu deed/doet, of je vraagt om uitleg via DM/PM. Ga geen tig DM's sturen naar de mod's omdat ze niet reageren, dit komt omdat je niet de enigste bent die dat doet.quote:Op woensdag 4 juli 2012 18:31 schreef capuchon_jongen het volgende:
Wat voor een raar forum is dit?
Gisteren opende ik een van de meeste onzinnige topics en had in een uurtje 13 paginas
open ik een terechte klacht is hij gesloten
Srry hoor
Maar klinkt belachelijk
Klacht: Mods die rare beslissingen nemen
Neuh, ik liet het open, want soms hebben users behoefte om een beetje te baggeren 's nachts. Niet zo consequent van mij dus. Ik sluit voortaan zijn topics die hij zelf bagger vindt dan maar.quote:Op woensdag 4 juli 2012 19:48 schreef plopkweker het volgende:
[..]
Dat topic opende je redelijk laat, en er was blijkbaar geen mod online op dat moment.
Oke tante Liquote:Op woensdag 4 juli 2012 19:53 schreef Lithia het volgende:
[..]
Neuh, ik liet het open, want soms hebben users behoefte om een beetje te baggeren 's nachts. Niet zo consequent van mij dus. Ik sluit voortaan zijn topics die hij zelf bagger vindt dan maar.
Ik ben belg en noemt FOK! gewoon "forum". Want FOK! is niet de grootste forum van België. Ik post op FOK! omdat ik me verveel en eens andere dingen wil beleven.quote:Op woensdag 4 juli 2012 19:48 schreef plopkweker het volgende:
[..]
Dat topic opende je redelijk laat, en er was blijkbaar geen mod online op dat moment. Iedere moderator op het forum heeft zijn/haar eigen manier van werken, de ene vind dit goed, de andere dat. Als jij het niet eens bent met een beslissing van een moderator meld je dat in het Feedback topic van het desbetreffende fora zoals je nu deed/doet, of je vraagt om uitleg via DM/PM. Ga geen tig DM's sturen naar de mod's omdat ze niet reageren, dit komt omdat je niet de enigste bent die dat doet.
Doe je het toch, zorg dan dat het gegrond is met een duidelijke uitleg i.p.v 6 zinnen met in de eerste zin niets meer dan het grootste forum van Nederland met al haar subfora's onder 1 dak te gooien.
KLB is de laatste jaren ietwat verbasterd, maar er zijn genoeg serieuzere fora. Voor iedereen wel wat, dus er zal vast en zeker een andere subfora hier zijn op FOK! Waar jij wel tussen past. Het blijkt dat KLB dat (jammergenoeg) niet is als ik jou zo hoor praten.
Welkomquote:Op donderdag 5 juli 2012 01:01 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Ik ben belg en noemt FOK! gewoon "forum". Want FOK! is niet de grootste forum van België. Ik post op FOK! omdat ik me verveel en eens andere dingen wil beleven.
Er zijn genoeg Nederlanders die FOK! Ook gewoon "forum" noemen, maar dat terzijde.quote:Op donderdag 5 juli 2012 01:01 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Ik ben belg en noemt FOK! gewoon "forum". Want FOK! is niet de grootste forum van Belgie. Ik post op FOK! omdat ik me verveel en eens andere dingen wil beleven.
Je weet dat ze eind Juli de sollicitaties pas dichtgooien? Dus ik denk dat ze ook wat bedenktijd nodig hebben na deze tijdquote:
Jezus, wie had er niets te doen in zijn vrijetijd zegquote:Op donderdag 5 juli 2012 13:28 schreef Nikmans het volgende:
[ afbeelding ]
Dit hebben we nu wel gezien
Mensen die films overgraded maken
Kijk mij eens in het buitenland zijn + screenshot
quote:Op donderdag 5 juli 2012 13:34 schreef Blester het volgende:
Kijk mij eens in het buitenland zijn + screenshot
Daar staat hij ook, veroorzaakt een beetje lagg
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Alright, ik haal dat ook weg.
Op dinsdag 13 november 2012 21:54 schreef tong80 het volgende:
Ik laat je kreunen en smeken naar genade als ik je achterlangs neem.
:P
quote:Op donderdag 5 juli 2012 13:37 schreef Lithia het volgende:
[..]Niets mis met mijn computer hoor, zit mobiel en die heeft niet veel geheugen vrij, dus al snel laggSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Alright, ik haal dat ook weg.
~ Love comes unseen; we only see it go
Ah, zo.quote:Op donderdag 5 juli 2012 13:40 schreef Blester het volgende:
[..]
Niets mis met mijn computer hoor, zit mobiel en die heeft niet veel geheugen vrij, dus al snel lagg
Niets met geheugen te maken. Je processor is gewoon traag.quote:Op donderdag 5 juli 2012 13:40 schreef Blester het volgende:
[..]
Niets mis met mijn computer hoor, zit mobiel en die heeft niet veel geheugen vrij, dus al snel lagg
Of je zet gewoon de GIF animaties uit bij je browserinstellingen zoals ik doe. FOK! Gaat 5x zo snel danquote:Op donderdag 5 juli 2012 14:21 schreef Dimens het volgende:
[..]
Niets met geheugen te maken. Je processor is gewoon traag.
Als ik geen ruimte heb om tijdelijke bestanden op te slaan die de browser aanmaakt gaat het wel degelijk langzamer. Maargoed, daar is dit topic helemaal niet voorquote:Op donderdag 5 juli 2012 14:21 schreef Dimens het volgende:
[..]
Niets met geheugen te maken. Je processor is gewoon traag.
Mjah, serieus, serieus..quote:Op donderdag 5 juli 2012 23:26 schreef slangpie het volgende:
Ben ik een keer serieus, wordt mijn topic gesloten,
Waarom?
Hij leeft nog.quote:Op donderdag 5 juli 2012 23:47 schreef de_boswachter het volgende:
Ben jij nou weer mod Bio?
Damn bro. Jij gaat maar door hè?
Ben nooit weggeweest mang! Ik hang rond als een balzak.quote:Op donderdag 5 juli 2012 23:47 schreef de_boswachter het volgende:
Ben jij nou weer mod Bio?
Damn bro. Jij gaat maar door hè?
7e jaar. Ik word er soms emotioneel van.quote:Op donderdag 5 juli 2012 23:51 schreef de_boswachter het volgende:
Respect hoe je het volhoudt, ouwe gek.
Volgens mij refresh jij tijdens het ballen nog Fok op je iphone he?
quote:Op donderdag 5 juli 2012 23:43 schreef Dimens het volgende:
[..]
Dat gedoe rond een nieuwe mod vacature altijd
Heb je de foto's gemist? Ze kwam ze onlangs droppen.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:00 schreef de_boswachter het volgende:
Ik vroeg me pasgeleden nog af he..... wellicht dat ik nu een beetje afwijk van de KLB procedure.... maar hoe is het toch met;
http://seriousrequest.3fm(...)nu-alvast-11111-euro
Wat een licht ontvlambaar type was me dat zeg....
Stuur een mailtje naar forum@fok.nl met een verzoek om je topic te verwijderen.quote:Op donderdag 5 juli 2012 23:54 schreef capuchon_jongen het volgende:
Mag deze topic verwijderd worden?
capuchon veel te breed
er staat teveel persoonlijke info + de quotes tonen ook info
Linkquote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:01 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Heb je de foto's gemist? Ze kwam ze onlangs droppen.
Als ze dan ook nog van je weten dat je van wurgseks houdt op de LBO ..... ik kan me er iets bij voorstellen ja.quote:Op donderdag 5 juli 2012 23:54 schreef capuchon_jongen het volgende:
Mag deze topic verwijderd worden?
capuchon veel te breed
er staat teveel persoonlijke info + de quotes tonen ook info
Verwijderd.quote:Op donderdag 5 juli 2012 23:54 schreef capuchon_jongen het volgende:
Mag deze topic verwijderd worden?
http://forum.fok.nl/topic/1839583
er staat teveel persoonlijke info + de quotes tonen ook info
Hoi bowaquote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:40 schreef de_boswachter het volgende:
OMFG.
En Bio en Yvonne in een topic waarin ik post. Was ein fest
Ook verwijderd.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:44 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Dank je, wil je deze ook verwijderen aub
http://forum.fok.nl/topic/1838358/1/50#113632868
ayequote:Op vrijdag 6 juli 2012 11:56 schreef Outlined het volgende:
alsjeblieft verplaatsen naar GC en alle kut reacties verwijderen
gemiddelde fiets is duurder dan een iPhone
quote:Op vrijdag 6 juli 2012 15:47 schreef BORRREETJEEE het volgende:
Poep en pies topics worden niet zo gewaardeerd, ze eindigen eigenlijk altijd shit.
No shit.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 15:47 schreef BORRREETJEEE het volgende:
Poep en pies topics worden niet zo gewaardeerd, ze eindigen eigenlijk altijd shit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |