Soms wel, soms niet...Soms levert het me ook wel nieuwe inzichten opquote:Op maandag 18 juni 2012 11:55 schreef Charcot het volgende:
Ligt het aan mij of voelen jullie je ook slechter wanneer jullie hier posten?
Meerdere malen gehad, ook kort (week) na een breuk... En daar dan via via achter komen terwijl je je ex gewoon nagenoeg dagelijks ziet na de breukquote:
Ditquote:Op maandag 18 juni 2012 11:56 schreef QEX het volgende:
Hangt er vanaf hoe je dat bedoelt; post ik hier omdat ik me slecht voel; ja.
voel ik me slecht omdat ik hier post; nee
Ik post hier om mijn ex te verwerken op een constructieve manier, zelf na te denken over relaties. Door te sparren met jullie en jullie situaties kom ik soms op nieuwe inzichten.quote:Op maandag 18 juni 2012 11:55 schreef Charcot het volgende:
Ligt het aan mij of voelen jullie je ook slechter wanneer jullie hier posten?
Dat is een goeie. Waarschijnlijk verwerk ik het anders of ben ik er nog niet echt klaar voor. Weet het niet.quote:Op maandag 18 juni 2012 12:12 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Ik post hier om mijn ex te verwerken op een constructieve manier, zelf na te denken over relaties. Door te sparren met jullie en jullie situaties kom ik soms op nieuwe inzichten.
Alleen het kunnen uiten van alle boosheid en verdriet. Lucht op. Helpt ook daadwerkelijk los te kunnen laten.quote:Op maandag 18 juni 2012 12:18 schreef Charcot het volgende:
[..]
Dat is een goeie. Waarschijnlijk verwerk ik het anders of ben ik er nog niet echt klaar voor. Weet het niet.
Ik zie mijn ex vrouw( de scheiding is nog niet uitgesproken) dus 2 deuren verderop zitten...ook prettig. Ik weet dat het maar een vlucht is, een vergeetneukertje...maar doet toch pijn.quote:Op maandag 18 juni 2012 12:07 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Meerdere malen gehad, ook kort (week) na een breuk... En daar dan via via achter komen terwijl je je ex gewoon nagenoeg dagelijks ziet na de breuk
Rips your heart out. Ik troost me dan met het idee dat die mensen niet alleen kunnen/willen zijn.
Ik ben er nog nooit geweest, heb vrijdag de eerste sessie. Ben benieuwd! Voel me wel goed, maar merk, dat ik hoop dat ze me mist...maf allemaalquote:Op zondag 17 juni 2012 21:56 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Ik kan meestal redelijk goed de vinger op de zere plek leggen bij anderen, maar bij mijzelf zie ik vaak dan geen uitweg meer. Terwijl ik het echt wel weet
Zoals ik op dit moment goed met mijn zelfbeeld in de knoop zit, weet ik echt wel dat ik niet hondslelijk ben, niet slecht in bed en dat ik best wel charme heb. Alleen mijn gevoel is die connectie nu gewoon even kwijt
Mijn ex zegt dat hij mij mist, maar brengt me tot nu toe nergens... Maakt dus.niet uit of je gemist word, je moet aan je eigen gevoel werken. Je eigen zelfbeeld, zelf verder gaan. Wat zij voelt of denkt doet er niet toe, pas als ze aangeeft iets te willen veranderen aan de situatie, eerder niet.quote:Op maandag 18 juni 2012 15:20 schreef kleineik het volgende:
[..]
Ik ben er nog nooit geweest, heb vrijdag de eerste sessie. Ben benieuwd! Voel me wel goed, maar merk, dat ik hoop dat ze me mist...maf allemaal
Tip: verberg niets maar pleur alles op tafel, analyseer jezelf mee maar kijk naar jezelf alsof je naar een ander kijkt.quote:Op maandag 18 juni 2012 15:20 schreef kleineik het volgende:
[..]
Ik ben er nog nooit geweest, heb vrijdag de eerste sessie. Ben benieuwd! Voel me wel goed, maar merk, dat ik hoop dat ze me mist...maf allemaal
Verstandig. Ga je nog contact houden na 'afsluiting'? Vind het wel raar, een half jaar voorbij en nog steeds geen gesprek? Of waren de antwoorden niet bevredigend?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 12:11 schreef dennisje182 het volgende:
Zoals ik al zei, ik zie dat het een beetje kinderachtig is van mij, het voelt gewoon weer als extra afstand die ik niet wil.....en das kut. Vind het gewoon laf dat ze er nu pas over begint als we een beetje normaal doen. Net als dat het hele voorverhaal laf van haar was. Heb maar gezegd dat het wel goed komt met die spulletjes
Dat klopt.. Daarom is het ook een afknapper. Ik heb nu eerdee verdriet om wat ik heb verloren. Niet zozeer meer om hem, dat voert nu gelukkig niet meer de boventoon.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 12:57 schreef LaLouchi het volgende:
Charcot, dat zegt alles over hem, niks over jou.
Heb je gelijk in. Nu het ook nog voelenquote:Op dinsdag 19 juni 2012 13:12 schreef LaLouchi het volgende:
Gelukkig. Zuur is het altijd, maar wie weet wat voor niruwe kansrn je in het leven door deze breuk krijgt
Herkenbaarquote:Op dinsdag 19 juni 2012 13:03 schreef Charcot het volgende:
[..]
Dat klopt.. Daarom is het ook een afknapper. Ik heb nu eerdee verdriet om wat ik heb verloren. Niet zozeer meer om hem, dat voert nu gelukkig niet meer de boventoon.
Gevoel is herkenbaar. Ik hoop dat het doorgaat. Dat je ook hoort, wat je hart wil horen..dat je er wat aan hebtquote:Op dinsdag 19 juni 2012 18:36 schreef LaLouchi het volgende:
Ex en ik gaan.zondag wat drinken.. Ben nerveus, zit nu al te stressen wat ik aanmoet, wat ik ga zeggen enz. pff..
Eigenlijk weet ik niet wat mijn hart wil horen. Aan de ene kant wil ik graag dat het goedkomt, aan de andere kant weet ik niet of ik dat nog kan. Hij heeft mij erg veel pijn gedaan. Ik hem ook, maar goed vanuit mijn beleving, was dit niet nodig geweest.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 20:54 schreef kleineik het volgende:
[..]
Gevoel is herkenbaar. Ik hoop dat het doorgaat. Dat je ook hoort, wat je hart wil horen..dat je er wat aan hebt
Gooi het er gewoon uit. Of het onsamenhangend is maakt nu niets uitquote:Op woensdag 20 juni 2012 03:15 schreef CyberJesus het volgende:
Fuck it, probeer al een half uur mijn verhaal hier te droppen maar het lukt me gewoon niet
Je houdt het ook steeds volledig open voor jezelf... Dan blijf je in zon staat hangen dat je hoop gevoed blijft worden, maak je jezelf helemaal gek mee... I feel for you, want ik weet hoe kut dat kan zijn.quote:Op woensdag 20 juni 2012 07:05 schreef LaLouchi het volgende:
Ben weer doodmoe, slaap weer amper sinds we hebben afgesproken te gaan praten. En als ik slaap droom ik over hem..
Ja ikweet het, gaat niet express. Weet niet hoe ik het kan tegen houden. Steeds denk ik oh ja en dan ga ik het zo en zo oplossen en dan op die manier verder. Dan moet ik mezelf echt tot de orde roepen en in mezelf zeggen niet aan denken je gaat waarschijnlijker scheiden! En dan is het kringetje weer rond..quote:Op woensdag 20 juni 2012 09:41 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Je houdt het ook steeds volledig open voor jezelf... Dan blijf je in zon staat hangen dat je hoop gevoed blijft worden, maak je jezelf helemaal gek mee... I feel for you, want ik weet hoe kut dat kan zijn.
Ik in 4 wil niet alleen zijn. Wil met haar praten over domme dingen. Hoop snel iemand tegen te komen. Wel heel herkenbaar jaquote:Op woensdag 20 juni 2012 11:42 schreef Skv het volgende:
Zo herkenbaar.Ik zit in fase 3. Hoewel niet 'bij elkaar'.
Ik snap niet waarom ze dat dan zei. Zocht ze aandacht ofzo? Erg onnadenkend en egoistisch imo. En nu? Ben je qua gevoel weer terug bij af? Erg zuur dit.quote:Op woensdag 20 juni 2012 11:02 schreef sawadie het volgende:
Klopt. Totdat ze letterlijk zei dat ze wel terug wilde en me teveel miste.. Toen heb ik mn muren laten zakken en wilde ik het gesprek aangaan.
Voorspelbaar genoeg bleek een week later dat ze dat opeens niet meer wilde. Stond ik dan met mn goede gedrag.. Ik heb me mee laten slepen door hoop, terwijl zij dat nooit zo heeft gezien..
Daar ben ik vrij pissig over geworden (lees afgeknapt) maar het veranderd er niets aan. Tot gisteren af en toe smsjes hierover gestuurd, maar krijg alleen maar koetjes en kalfjes terug..Hoop is de grootste valkuil waar je in kan vallen, met de pijnlijkste stekels Onderin
Probeer het toch maar...ik probeerde het een half jaar te doen...quote:Op woensdag 20 juni 2012 03:15 schreef CyberJesus het volgende:
Fuck it, probeer al een half uur mijn verhaal hier te droppen maar het lukt me gewoon niet
Ben bang dat het alleen maar aandacht zoeken was.. Ben qua gevoel wel weer teruggezakt, maar niet helemaal naar beneden.. Het heeft me laten zien hoe ze is, dat had ik mss wel even nodigquote:Op woensdag 20 juni 2012 12:39 schreef LaLouchi het volgende:
[..]
Ik snap niet waarom ze dat dan zei. Zocht ze aandacht ofzo? Erg onnadenkend en egoistisch imo. En nu? Ben je qua gevoel weer terug bij af? Erg zuur dit.
@skull, je hebt wel veel zelfinzicht. Komt dat door de psych? Je klinkt heel sterk, bent je bewust van je valkuilen, erg goed
Hij blijft volhouden dat dat niet het geval is. Waarom dan liegen... Ik hoop dat die gesprekken hem iig wakker schudden, dat er andere redenen zijn waarom hij niet meer wil. Schept duidelijkheid. Met ik hou van je maar ik.kan niet meer schiet ik niks mee op. Maakt me enkel in de war. Ik.ga zondag met hem.praten, hoe moet ik dat voorbereiden. Denk dat ik alles even opschrijf wat ik wil vragen / zeggen en daar dan in de loop vd week nog even naar kijk, en zo nodig aanvul of weghaal. Jammer genoeg kan ik pas dinsdag terecht bij maatschappelijk werk, had het er graag even van te voren nog mrt hem over gehad. Vriend gaf me als tip mee ge beginnen met alles wat ik verkeerd heb gedaan, maar dat voelt zo.als kruipen.. Hij deed ook zat fout. Naja afwachten i guess maar ben zo nerveus!quote:Op woensdag 20 juni 2012 12:52 schreef Skull-splitter het volgende:
Op volgorde:
Nee.
Nee, nee, ja.
Heb je geen grip op, net als liefde komt gaat het soms ook ineens over. Kennelijk vind hij het de moeite niet waard of is hij onzeker over van alles, maar hij wil het niet met jou.
Vervelend voot je zeg. Het ging juist wat beter met je.quote:Op woensdag 20 juni 2012 13:00 schreef sawadie het volgende:
[..]
Ben bang dat het alleen maar aandacht zoeken was.. Ben qua gevoel wel weer teruggezakt, maar niet helemaal naar beneden.. Het heeft me laten zien hoe ze is, dat had ik mss wel even nodig
Voor jou; wat je had komt sws niet terug, maar mss kunnen jullie nog wel iets nieuws beginnen.. Hoop dat hij het iig meent...
Omdat hij het ook niet meer weet en dit de enige zekerheid is die hij kan bieden...quote:Op woensdag 20 juni 2012 13:01 schreef LaLouchi het volgende:
[..]
Hij blijft volhouden dat dat niet het geval is. Waarom dan liegen...
Niks alles wat jij verkeerd hebt gedaan! Hij zette jou aan de kant, niet andersom!quote:Ik hoop dat die gesprekken hem iig wakker schudden, dat er andere redenen zijn waarom hij niet meer wil. Schept duidelijkheid. Met ik hou van je maar ik.kan niet meer schiet ik niks mee op. Maakt me enkel in de war. Ik.ga zondag met hem.praten, hoe moet ik dat voorbereiden. Denk dat ik alles even opschrijf wat ik wil vragen / zeggen en daar dan in de loop vd week nog even naar kijk, en zo nodig aanvul of weghaal. Jammer genoeg kan ik pas dinsdag terecht bij maatschappelijk werk, had het er graag even van te voren nog mrt hem over gehad. Vriend gaf me als tip mee ge beginnen met alles wat ik verkeerd heb gedaan, maar dat voelt zo.als kruipen.. Hij deed ook zat fout. Naja afwachten i guess maar ben zo nerveus!
Natuurlijk kun je daar wat van zeggen. Het hoeft niet heel hard en grof, maar je kunt toch gewoon melden dat je het een relaxte kerel vindt, met name zonder zijn vriendin. Want in plaats van woordjes fluisteren met zijn vriendin gaat ie dan grappen maken met zijn maten. Dat is al de belangrijkste reden om je vriendengroep en je vriendin redelijk gescheiden te houden.quote:Op woensdag 20 juni 2012 14:55 schreef JiggyJ het volgende:
Klein vraagje:
Regelmatig gaan we met wat vrienden even naar de kroeg/een terras/even varen/film kijken noem maar op...
Nu neemt een van die gasten altijd zijn vriendin mee, overal mee naartoe.. Dat het sowieso al een beetje awkward is dat dit mens er altijd bijzit als we gewoon met 5/6 gasten een pot voetbal kijken is tot daar aan toe, maar ze socialiseert ook totaal niet met ons..
Afgelopen week gingen we bij mij voetbal kijken en dat mens zit wel de hele tijd wijn/chips/snacks te eten, maar een woord wisselen of even dankjewel zeggen bij het naar huisgaan zit er niet bij![]()
Ze zit er wel altijd bij, maar gaat dan helemaal aan de kant met haar telefoon zitten spelen. Verder zitten ze altijd in elkaars oor te fluisteren/te kleffen/ bij elkaar op schoot/geile woordjes in elkanders oor te fluisteren...
Kun je daar wat van zeggen? Iedereen moet doen wat ze zelf willen maarja dat wijf interesseert zich verder in niemand van ons en iedereen van ons irriteert zich mateloos aan dat mens...
Mee eens.quote:Op woensdag 20 juni 2012 15:19 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Natuurlijk kun je daar wat van zeggen. Het hoeft niet heel hard en grof, maar je kunt toch gewoon melden dat je het een relaxte kerel vindt, met name zonder zijn vriendin. Want in plaats van woordjes fluisteren met zijn vriendin gaat ie dan grappen maken met zijn maten. Dat is al de belangrijkste reden om je vriendengroep en je vriendin redelijk gescheiden te houden.
Zaterdag 12.00 in Utrecht ben ik wel voor eigenlijkquote:
Been there, done that, sucks...quote:Op donderdag 21 juni 2012 00:50 schreef SunTzu het volgende:
Ik wil zeggen dat ik het liefst met haar tegen me aan zit in een restaurant maarja, fuckkkkk we zitten nu gewoon te praten maar het is zo oppervlakkig.
hier komt het indd op neer..quote:Op donderdag 21 juni 2012 01:41 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Been there, done that, sucks...
Dit wilde ik, en wil ik, ook horen van mijn ex...dat het over is. Ik denk dat wij hier zelf overheen moeten stappen. Als ik het zo lees, nemen onze exen niet echt een beslissing, maar proberen ze zelf wel door te gaan. Zoek afleiding. Ook legt hij het uit, dan zal je er nog geen begrip voor hebben...waarom niet? Omdat je van hem houdt, en bij hem wil zijn. Hoopt dat het goedkomt. Dan wil je niet horen dat hij niet bij je wil zijn, en zeker de redenen waarom nietquote:Op woensdag 20 juni 2012 14:00 schreef LaLouchi het volgende:
@skull, alsik hem kwijt ben zou ik dat graag horen van hem. Met de redenen waarom. Nu is wat hij zegt en doet niet hetzrlfde en dat is juist wat me gek maakt.
En tuurlijk heb ik ook fouten gemaakt, ben geen engeltje, maar idd dit is wel xijn keus, en daar kan ik pas begrip voor hebben als ik weet waarom.
Ik word er gewoon zo moe van al dat geannaliseer en die constante gedachtestroming. Ik dacht dat hey betet ging, maar wat heb ik meElf in de zeik genomen zeg..
Ja das goed! Leukquote:Op donderdag 21 juni 2012 00:44 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Zaterdag 12.00 in Utrecht ben ik wel voor eigenlijk
Doen we later die thee in Scheveningenquote:Op donderdag 21 juni 2012 12:18 schreef QEX het volgende:
@ Skull en Lalou; ik kan aankomende twee zaterdagen niet helaas. wel jammer.
Ok, jammer.quote:Op donderdag 21 juni 2012 12:23 schreef Mickeys het volgende:
Ik heb besloten niet mee te gaan. Ook geen andere keer.
Ga ik ook niet meer op in. Heb besloten deze topicreeks niet meer te volgen. Vind het deprimerend en vol met herhalingen (niet persoonlijk opvatten hoor). Ik ga het op eigen kracht verder doenquote:
Ok. Succes.quote:Op donderdag 21 juni 2012 12:26 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Ga ik ook niet meer op in. Heb besloten deze topicreeks niet meer te volgen. Vind het deprimerend en vol met herhalingen (niet persoonlijk opvatten hoor). Ik ga het op eigen kracht verder doen
Sterkte, en de herhaling en herkenbaarheid zullen wel blijven denk ik idd... Ieder voor zich wat hij/zij daarmee gaat doen.quote:Op donderdag 21 juni 2012 12:26 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Ga ik ook niet meer op in. Heb besloten deze topicreeks niet meer te volgen. Vind het deprimerend en vol met herhalingen (niet persoonlijk opvatten hoor). Ik ga het op eigen kracht verder doen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |