Damn, niet eens z'n gordel omquote:Op vrijdag 15 juni 2012 16:35 schreef Esses het volgende:
http://www.flabber.nl/lin(...)-is-gehoorzaam-11552
Geweldig.
Inliggen.quote:Op vrijdag 15 juni 2012 18:13 schreef MaryMouse het volgende:
Ik begrijp dat de Oekraïners en Fransen nu aan het watervoetballen zijn?
Geen dank, we zitten nu op 25quote:
Tegen dus.quote:Ten aanzien van de voors en tegens op een marsban maakt het mij totaal niet uit dus stem voor
Yups. Moet wel als ik naar buiten kijk.quote:Op vrijdag 15 juni 2012 18:13 schreef MaryMouse het volgende:
Ik begrijp dat de Oekraïners en Fransen nu aan het watervoetballen zijn?
Sorry... Maar ze krijgen dik betaald om een achterlijk balletje te trappen. Laat ze het dan ook vooral doen.quote:Op vrijdag 15 juni 2012 18:25 schreef Wijnand_Bierenstein het volgende:
Het is voetbal jongens, niet de MAST. Dus geen modderkruipen enzo
tiihiiiquote:Op vrijdag 15 juni 2012 18:26 schreef thesystem het volgende:
Maar ze krijgen wel een salaris waar je U tegen zegt.....en dan kunnen ze daar even niet voor rennen in de regen!?
Smiled.quote:Op vrijdag 15 juni 2012 18:26 schreef Cobra4 het volgende:
Voor welke ploeg zal hij zijn?
[ afbeelding ]
Als de bal niet eens rolt dan is dat niet leuk om naar te kijken hoorquote:Op vrijdag 15 juni 2012 18:26 schreef thesystem het volgende:
Maar ze krijgen wel een salaris waar je U tegen zegt.....en dan kunnen ze daar even niet voor rennen in de regen!?
Harder schoppen, harder rennen. Damn voor 1,5 ton moeten ze er wel iets van kunnen bouwen.quote:Op vrijdag 15 juni 2012 18:28 schreef thesystem het volgende:
Boeiend, moeten ze maar harder schoppen!
Mooi plaatjequote:Op vrijdag 15 juni 2012 18:28 schreef Wijnand_Bierenstein het volgende:
Ter illustratie:
[ afbeelding ]
Hoe de fuck kun jij niet afgekeurd zijn op je ogen?quote:
Hey, ze worden is moe en vies voor dat geldquote:Op vrijdag 15 juni 2012 18:29 schreef thesystem het volgende:
[..]
2 gaylords die achter een balletje aanrennen en dan gaan janken dat ze nat worden!?![]()
het scheelde niet veel, maarja. Cluster 1 hequote:Op vrijdag 15 juni 2012 18:30 schreef Esses het volgende:
[..]
Hoe de fuck kun jij niet afgekeurd zijn op je ogen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |