Fijn om te horen dat een aantal dingen al geregeld zijn en dat het weer wat beter gaat.quote:Op maandag 9 juli 2012 02:17 schreef billie1985 het volgende:
Zo. Heb even 15 cm aan papieren ingescand. Houdt wat makkelijker overzicht, vandaar. Nu even wat vragen beantwoorden
Het gaat inmiddels weer wat beter met me. Ik heb afgelopen week alles op alles moeten zetten, maar ik behoud m'n uitkering. Sinds afgelopen vrijdag heeft m´n klantmanager 3 weken vakantie, en zij is de enige die de "uitkerings-stop" kon terugdraaien. Ik moest dus uiterlijk donderdag bewijsstukken van maatschappelijk werk, antidepressiva en een verslag van mn psycholoog inleveren. Dat is gelukkig gelukt binnen die tijd.
Zoals ik al zei, het gaat nu gelukkig weer wat beter dan afgelopen week. Misschien omdat er nu een last wegvalt. Regelmatig heb ik momenten (of dagen) dat ik moeite heb met concentreren, me focussen op iets specifieks.
Ik ben sinds een paar dagen weer begonnen met AD, iets waar ik al een tijdje zwaar tegenop zag. En zie. Omdat ik weet dat de eerste 3 weken je in een dal gesleurd wordt, maar nu probeer ik extra te "genieten" nu dat moment nog niet gekomen is.
Met het eten gaat het goed, al moet ik bekennen dat ik heel soms nog wel eens "vals speel" door even een patatje te halen
Verder ben ik nu echt begonnen met lopen. Elke dag even een uurtje. In de weekenden ben ik "vrij", maar morgenavond ga ik rond een uurtje of 9 weer een stuk lopen.
Wat betreft maatschappelijk werk, ik had deze week even een kort gesprek met iemand waar ik de intake mee had, die vertelde dat ik 3e op de wachtlijst sta. Toen achteraf bleek dat mijn psycholoog ook gebeld had om te vragen hoe het er nu mee was, werd hem verteld dat ik bovenaan de lijst sta. Geen idee wat ik nu moet geloven...
Ik geloof dat ik nu iedereen antwoord gegeven heb, als dat niet zo is laat het me dan even weten.
Tot snel
De tv kast die ik heb is een kast waar je de tv in kunt zetten, er zit een dvd ladebak onder en ook plek voor 3 losse apparaten (dvd speler, cd speler, mediaspeler etc). Boven heb je ook vakken beschikbaar voor boeken of kleine leuke spulletjes om de kast in te richten.quote:Op maandag 9 juli 2012 02:25 schreef billie1985 het volgende:
Ik begrijp alleen niet goed wat er de bedoeling is van de tv kast, kan iemand dat (via pm?) even uitleggen?
+1quote:Op donderdag 12 juli 2012 11:19 schreef Kluts het volgende:
Wat een geweldig topic dit. Ik heb er niet echt iets aan toe te voegen, maar ik vind het echt gaaf om te lezen dat mensen elkaar zo kunnen helpen.
Doet wel een beetje Amerikaans aan.quote:Op donderdag 12 juli 2012 11:05 schreef dolfina-chica het volgende:
Heej Billie, hier het plaatje waar ik het over had
[ afbeelding ]
klopt.. het kwam ter sprake dinsdag toen yska en ik bij billie waren.. Vandaar nog even het plaatje erbijquote:Op vrijdag 13 juli 2012 15:58 schreef Ridocar het volgende:
[..]
Doet wel een beetje Amerikaans aan.
'If you're not with us, then you are against us...'
ik zeg doen!!!quote:Op zaterdag 21 juli 2012 22:32 schreef Ridocar het volgende:
Billy, nog interesse in een NLP-voor-dummies-boek?
is die tas al boven water?quote:Op zaterdag 21 juli 2012 16:10 schreef Ehhe het volgende:
Blikopener zat in de tas met spulletjes die ik gegeven heb.
ik zal hem ff roepenquote:
Ik ook.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 23:03 schreef tuinfluiter het volgende:
Ben opgelucht om te lezen dat het goed met je gaat.
Eerlijkheidshalve was dat ook een reden om even bij Billie langs te gaan. Even bijpraten enzo. We zouden toch in de buurt zijn, dus die ochtend maar even gebeld.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 23:03 schreef tuinfluiter het volgende:
Ben opgelucht om te lezen dat het goed met je gaat.
Die tas is helaas nergens te vinden.quote:Op woensdag 25 juli 2012 01:18 schreef Kentekenplaat het volgende:
Geen tas van Ehhe en mij? Waar is die tas dan gebleven?Die heeft Ehhe aan Rucky en Vannelle mee gegeven.
Kan ik me voorstellen, ik baal er ook best van.quote:Op woensdag 25 juli 2012 09:49 schreef Ehhe het volgende:
Ja misschien wel, maar ik vind het wel echt heel jammer. Het waren mooie spullen! Ben er gewoon een beetje verdrietig van..
Dat denk ik ook.quote:Op woensdag 25 juli 2012 10:03 schreef Cat22 het volgende:
Fijn dat het goed met je gaat Billy. Met kleine stapjes kom je er ook wel, niet alles hoeft in één keer.
En volgens mij heb je stiekem ook al een paar reuzestappen gezet.![]()
Het was maar één verhuizing.quote:Inderdaad jammer dat de tas van ehhe ergens verloren is geraakt.Rucky en Vannelle, enig idee waar die verzeild zou kunnen zijn geraakt? Jullie hebben zoveel verhuizingen gedaan, misschien ligt hij wel bij een andere fok!ker of zo.
kan het zijn dat die tas wel in assen is gekomen/blijven liggen?quote:Op woensdag 25 juli 2012 09:49 schreef Ehhe het volgende:
Ja misschien wel, maar ik vind het wel echt heel jammer. Het waren mooie spullen! Ben er gewoon een beetje verdrietig van..
Ik heb iedereen en alles afgebeld om te zoeken en ik had gehoopt dat die ergens boven water zou komen drijven.quote:Op woensdag 25 juli 2012 12:18 schreef dolfina-chica het volgende:
[..]
kan het zijn dat die tas wel in assen is gekomen/blijven liggen?
of bij vannelle... die heeft de vrachbak toch terug moeten brengen?
Beste Billie, hoe verliepen de afgelopen twee weken?quote:Op dinsdag 24 juli 2012 22:56 schreef billie1985 het volgende:
Hee lieve mensen! Tijd voor weer een update
De laatste weken blijf ik me gelukkig goed voelen, de "down" blijft vooralsnog uit gelukkig
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |