Fijne dag Billie, veel plezier met woning gezellig maken en voor vanavond : eet smakelijk.quote:Op zondag 24 juni 2012 10:33 schreef Lucky_Strike het volgende:
Even een berichtje namens Billie. De accu van zijn laptop ligt nog bij zijn baas. Hierdoor heeft hij alleen beschikking over wifi op zijn telefoon. Het is nogal lastig om daarmee op iedereen te reageren dus dat doet hij maandag of dinsdag als zijn accu weer terug is.
En zo'n doos kost nog net geen ¤10,- . Zit geloof ik 8 kilo waspoeder in.quote:Op dinsdag 26 juni 2012 10:34 schreef Ehhe het volgende:
Bij de Lidl hebben ze goede waspoeder! Wij hebben zo'n 8 maanden met 1 doos gedaan.
Heerlijk, ik ruik de was.quote:Op dinsdag 26 juni 2012 07:34 schreef Ridocar het volgende:
Zo, gisteren de was-droog-combi afgeleverd bij Billie. Omhoog gesjouwd, aangesloten, en hij werkte....
Nog een wasje proefgedraaid. Perfect.
Billie is nu een machine rijker.
quote:Op dinsdag 26 juni 2012 17:15 schreef scrub_nurse het volgende:
vlg mij is billie zo onderhand voorzien van alles. hij moet nog even de tv kast kiezen en dan ga ik maandag op transport.
Dat klinkt wel erg naar iets wat ze 70 jaar geleden ook deden...quote:
Jij zegt het, ik dacht het.quote:Op dinsdag 26 juni 2012 18:18 schreef Ridocar het volgende:
[..]
Dat klinkt wel erg naar iets wat ze 70 jaar geleden ook deden...
een mand van 3e bij IKEA en voila een sokkenmand/onderbroekenmand/whatever zo heb ik dat ook op mn slaapkamerquote:Op woensdag 27 juni 2012 22:13 schreef Lucky_Strike het volgende:
Volgens mij is Billy een heel eind inmiddels. In mijn ogen zou hij in ieder geval nog pannen en een wasrek kunnen gebruiken qua basics. Hij heeft alleen een hapjespan en een wok, geen normale pannen en koekenpannen. Een stuk waslijn zou ook van pas komen. Hij heeft namelijk zowel voor als achter een mooi balkon waar haakjes hangen voor waslijnen.
Er lijkt door de 5 Billies, kledingkast en een Expedit genoeg kastruimte te zijn. Misschien zou een ladeblok voor sokken, onderbroeken en eigenlijk alles wat je niet open en bloot in een deurloze kast legt van pas kunnen komen.
Dingen als een oven en vriezer zijn niet strikt noodzakelijk maar natuurlijk wel prettig om te hebben. Ik kan me geen leven zonder voorstellen eigenlijk.
Toen ik net op mezelf woonde had ik een lijstje in huis houden waar ik op schreef wat ik nog miste. Misschien kan Billy dat ook doen zodat we weten wat er nog ontbreekt. Behalve de laptoplader
Niet teveel willen doen op 1 dag.. dat helpt mij... als ik merk dat ik bergje af ga...quote:Op maandag 2 juli 2012 19:58 schreef billie1985 het volgende:
Ja dat weet ik, maar ik merk dat ik mezelf aan het verwaarlozen ben, de laatste tijd moet ik mezelf echt "dwingen" om stappen te ondernemen, en dat is niet goed en ik vraag mezelf af waar dat door komt, das 1 gedachte bijvoorbeeld van de velen
Hoi, ik denk dat je iemand heel erg blij kunt maken met de eettafel, want mn huiskamer is daar te klein voor en ik vind het helemaal niet erg om met bord op schoot te eten hoor, misschien een topic openen een ideetje?quote:Op dinsdag 3 juli 2012 13:00 schreef MiesieNL het volgende:
Wat een mooi onderdeel van fok dit zeg. Anyway: ik heb hier nog een relatief wat kleinere eettafel staan. Moet alleen nog wel geschuurd worden ivm vlekken. Heeft iemand hier misschien nog wat aan? Wel ophalen in lelystad want ik zit zelf een beetje met vervoer en zelf hebben we het ook nog niet al te breed.
Is ook zo... Heb vanmiddag contact gehad met de Sociale Dienst en mn uitkering is nu per eind juni gestopt werd me verteld. Dat IS nog terug te draaien, maar daarvoor moet ik aantonen dat ik momenteel niet in staat ben om te werken / leren. Dat wil zeggen, doosje van AD aantonen, bewijzen dat ik thuiszorg ga ontvangen en een verslag van de psycholoog aantonen. Dit alles moet vóór vrijdag gebeurd zijn, aangezien mn contactpersoon bij de sociale dienst na vrijdag 3 weken op vakantie is, en zij de tijd nodig heeft om het geheel terug te draaien. Positief nieuws, maar met een flinke tijdsdruk. En als ik iets nu even níet kan gebruikenquote:Op dinsdag 3 juli 2012 23:15 schreef dolfina-chica het volgende:
[..]
Niet teveel willen doen op 1 dag.. dat helpt mij... als ik merk dat ik bergje af ga...
En probeer mensen uit te nodigen... dan "moet" je...
Dat doe ik vaak als ik merk, dat het niet goed gaat...
Merendeel van de huisraad heb ik inderdaad gekregen dankzij dit topic. Heb meerdere verzoeken en hoger beroep ingediend bij de sociale dienst om me te helpen met de noodzakelijke dingen (vloer, bankstel en zulke dingen). Daar hoor je voor te reserveren voordat je uit huis gaat kreeg ik te horen. Vrij hard. Ik heb van andere mensen gehoord dat dat vroeger wel makkelijker ging, maar tis 2012 nu he? Vroeger had je dinsdag en donderdag als vaste uitbetaaldagen voor als je een voorschot wilde, nu moet je maar zelf oplossen hoe je aan je eten komt als je net voor het einde van de maand geen geld meer hebt...quote:Op woensdag 4 juli 2012 00:51 schreef Ziba het volgende:
Je hebt gewoon letterlijk alles gekregen of geleend. Ik wist niet eens dat zoiets bestond, dat je helemaal niets zelf kan kopen en dan geen hulp krijgt van instanties. Ik dacht dat zodra het dusdanig ernstig is dat je zelf niets kan permitteren, de sociale dienst wel helpt met de spullen die echt nodig zijn. Ik ben echt wereldvreemd op bepaalde gebieden, volgens mij.
Het lijkt mij wel belangrijk dat je dit zo snel mogelijk oppakt en hiermee verder gaat...quote:Op woensdag 4 juli 2012 00:47 schreef billie1985 het volgende:
[..]
Is ook zo... Heb vanmiddag contact gehad met de Sociale Dienst en mn uitkering is nu per eind juni gestopt werd me verteld. Dat IS nog terug te draaien, maar daarvoor moet ik aantonen dat ik momenteel niet in staat ben om te werken / leren. Dat wil zeggen, doosje van AD aantonen, bewijzen dat ik thuiszorg ga ontvangen en een verslag van de psycholoog aantonen. Dit alles moet vóór vrijdag gebeurd zijn, aangezien mn contactpersoon bij de sociale dienst na vrijdag 3 weken op vakantie is, en zij de tijd nodig heeft om het geheel terug te draaien. Positief nieuws, maar met een flinke tijdsdruk. En als ik iets nu even níet kan gebruiken
Verder gaat het nu inmiddels weer wat beter dan gisteren, had vanmorgen nog een flinke dip. Lamp kapot gevallen tijdens het schoonmaken dat was écht even de druppel... Maar nu gaat het inmiddels weer iets beter
Die staat hier idd, maar mijn auto is total loss dus ik kan voorlopig niet komen...quote:Op donderdag 5 juli 2012 09:09 schreef muhahaha het volgende:
Billie, hoe zit het met deze:
Wat heb ik nog niet:
TV meubel - Krijg ik van zwartedoos
Ik heb namelijk nog een IKEA meubel staan waar ik graag vanaf wil
Hm vervoer zal bij mij ook een probleem zijn, de kast is vrij fors. Dat of helemaal uit elkaar halen. Los moet ie net passenquote:Op donderdag 5 juli 2012 12:48 schreef zwartedoos het volgende:
[..]
Die staat hier idd, maar mijn auto is total loss dus ik kan voorlopig niet komen...
Het probleem is de breedte van het bovenste gedeelte, dit krijg je niet in een persoonswagenquote:Op vrijdag 6 juli 2012 14:46 schreef Leandra het volgende:
Hij staat hier ook, en ik ben blij er zo makkelijk (via jouw topic) een montagehandleiding van te vinden, maar ik zou persoonlijk het bovendeel er even afhalen voor transport, wat zo te zien een kwestie van 4 schroefjes is, dus dat mag geen probleem zijn.
Jup, die heb ik dusquote:Op vrijdag 6 juli 2012 14:50 schreef Leandra het volgende:
Ik neem aan dat jij ook de versie hebt met nog 8 (2 keer4) vakken boven die 3 vakken hebt?
Dan is het idd erg lastig, dat zul je of met een bus of gedemonteerd moeten doen, dat is gewoon een probleem van de breedte icm de hoogte.
Hoe gaat het Billie? Heb je de papieren en bewijsstukken kunnen opvragen?quote:Op woensdag 4 juli 2012 01:00 schreef billie1985 het volgende:
Merendeel van de huisraad heb ik inderdaad gekregen dankzij dit topic.
check pmquote:Op woensdag 4 juli 2012 22:48 schreef Nezhi het volgende:
Ik zag dat je nog kleine dingen nodig had zoals garde, theelepels, blikopener en kookwekker. Ik wil die wel naar je toe sturen, ik heb er nog een paar volgens mij.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |