Druk met afmoppen.quote:Op donderdag 7 juni 2012 21:10 schreef Norrage het volgende:
[..]
WAAR WAS JIJ DE HELE WEEK? We hebben je gemist?
Niet gevaarlijker dan Ferrer? Dat kan ik me niet voorstellen. Ferrer heeft geen wapens (geen winnende slag).quote:
Dat dus. Ik geloof ook niet dat hij een schijn van kans heeft, maar als ie er zelf al niet in gelooft, wordt het helemaal nooit wat. Je moet altijd op de baan stappen met de gedachte dat je kunt winnen anders kun je net zo goed een WO geven.quote:Op donderdag 7 juni 2012 22:10 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Nee, maar het klinkt niet erg strijdlustig.
Mooi ik heb er zin aanquote:Op donderdag 7 juni 2012 22:19 schreef Federer-fan het volgende:
Hier een vooruitblik op de halve finales.
Roland Garros 2010quote:Op donderdag 7 juni 2012 22:23 schreef Federer-fan het volgende:
Ligt het aan mij of is het lang geleden dat de favoriet bij een GS zo overduidelijk is als dit jaar?
Alleen Novumquote:Errani hoefde niet eens spectaculair te spelen om de finale te bereiken. Ze leunde op haar solide service, getuige een eerste servicepercentage van 86 procent,
Hey, hij gaat vaak in, dan moet hij wel solide zijn.quote:
lucky nadalquote:Op donderdag 7 juni 2012 22:13 schreef Federer-fan het volgende:
Zelfs in de halve finale heeft Nadal geen echte toptegenstander (oftewel geen Murray, Djokovic of Federer).
Precies.quote:Op donderdag 7 juni 2012 22:39 schreef Angelof9 het volgende:
[..]
Dat dus. Ik geloof ook niet dat hij een schijn van kans heeft, maar als ie er zelf al niet in gelooft, wordt het helemaal nooit wat. Je moet altijd op de baan stappen met de gedachte dat je kunt winnen anders kun je net zo goed een WO geven.
Dat denk ik ook. Murray heeft meer klasse dan Ferrer en kan meespelen op het niveau van de Big 3.quote:Op donderdag 7 juni 2012 23:00 schreef Norrage het volgende:
Murray zou een riskantere tegenstander geweest zijn dan Ferrer. Als het bij Murray eenmaal echt hartstikke goed loopt kan het hard gaan. Rafa weet wat ie van Ferrer kan verwachten, en dat hij dat gewoon in straights wint. Ik denk dat Rafa banger voor Murray zou zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |