Thuis heeft Sofie ook geen zwemluier aan, maar in het zwembad zal het wel moeten.quote:Op zondag 3 juni 2012 21:57 schreef Juud79 het volgende:
Ben ik dan de enige die geen zwemluiers gebruikt?![]()
Ik doe daar niet aan, ik ben van blote billen in de tuin en in elders een badpak of zwembroek.
Ook geen bikini totdat het noodzakelijk is om iets te bedekken.
jammer dat is te groot voor Lientje...quote:Op zondag 3 juni 2012 22:05 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Er staat maat Large 18 maanden op het kaartje er aan volgens mij BJ
en happy nappy is er niet in badpakjes? ik vind dat gewoon mooier voor mijn mupke...quote:Op zondag 3 juni 2012 22:12 schreef mefke79 het volgende:
eh, ik heb heel lang geen zwemluiers gebruikt, maar een happy nappy. Dat is een zwembroekje van wetsuitmateriaal dat strak om de benen en de buik zit. Poep blijft daar dus in, plas niet, maar dat is bij een zwemluier ook zo. Driekus heeft een tijdje tijdens de zwemles consequent in zijn luier gepoept. Toen hebben we wel zwemluiers gepakt, want dan heb je het sneller vervangen. Dan ging de luier en het broekje snel uit, broekje was nog schoon en dus weer aan, klaar.
Hier in het zwembad hoeft het niet trouwens en thuis doen we soms bloot, dan weer de broekjes en soms een luier. En zelf heb ik altijd alleen broekjes aangehad totdat er echt iets te bedekken viel.
Ik heb hem in M-L maar mijn zoon is 7 maanden en 8kgquote:Op maandag 4 juni 2012 12:15 schreef Lamb29 het volgende:
Faitz in welke maat heb jij hem? Ik ken ze van mijn werk.... kids met handicap en dus grote maten... echt een verschrikking om uit te krijgen.. zeker wanneer er gepoept is...
Denk het, stond geen reden bij. Het was een rompertje waar ik maar 1,10 voor moest betalen.quote:Op maandag 4 juni 2012 13:41 schreef Marrije het volgende:
Waarom kreeg jij de kleren niet? Ook ivm verzendkosten?
]quote:Op maandag 4 juni 2012 13:47 schreef loeszie het volgende:
Vind er niks netjes aan. Ben zaterdag even langs geweest en ze had mijn bestelling niet klaar liggen. Haar dichter beloofde mij het langs te brengen kater in de middag. Maar ze kwam niet. Ook reageert ze niet op mijn mails. Ik heb net nog een mail gestuurd met het aanbod om zaterdag langs te komen met mijn dikke buik ( ben inmiddels 37 wekenzwanger) op de fiets of dat ze het langs komt brengen. Wordt voor mij inmiddels een principe kwestie en ik ben best boos.
Als ze direct anders had gehandeld dan ging ik wel akkoord met restitutie maar nu wil ik gewoon mijn bestelling ontvangen.
Tis een katoenenbroekje dus zwempakje naar keuze kan er over.quote:Op zondag 3 juni 2012 22:14 schreef Beessie-Jen het volgende:
[..]
en happy nappy is er niet in badpakjes? ik vind dat gewoon mooier voor mijn mupke...
(dan kan je tenminste ergens aan zien dat het een meisje is haha)
Dan kies is toch wel voor 'helaas'quote:Op maandag 4 juni 2012 22:01 schreef Lamb29 het volgende:
Noops Zara in utrecht heeft geen kinderafdeling! (Gelukkig/helaas... invullen wat van toepassing is)
ehm, het gaat dus juist om dat overbroekje, dat is de truc, dat wetsuitspul met strakke pijpjes. Maar...er zijn tegenwoordig leuke bovenstukjes bij! Speciaal voor meisjes.quote:Op maandag 4 juni 2012 20:55 schreef Faithz het volgende:
[..]
Tis een katoenenbroekje dus zwempakje naar keuze kan er over.
Goeie naamquote:Op maandag 4 juni 2012 22:25 schreef Lamb29 het volgende:
http://www.noahs.nl/noahs-utrecht.php
Deze zit er wel... daar hebben ze wellicht ook wel nette blousjes e.d.. alleen zijn ze niet goedkoop
quote:Op dinsdag 5 juni 2012 06:52 schreef vrouwtje-theelepel het volgende:
Erg mooi! Alleen bij dat model van dat badpak doet me aan mijn oma denken.
Thanks! Ik verwacht een klein ukkie met korte beentjes, grote kans dat een jumpsuit niet gaat passen dan (rondom de geboorte). En als er niet redelijk snel geleverd kan worden schiet het ook niet opquote:Op dinsdag 5 juni 2012 21:48 schreef mefke79 het volgende:
Phaidra vrij groot en breed vind ik GMK. Maar, bij de kleinere maten moet vooral de jumpsuit maar net goed uitvallen. Mijn eerste paste er prima in, de tweede heeft em amper aangehad want die had andere verhoudingen.
en dan breek me de bek niet open over nooit op voorraad zijnde kleuren en maten... Als het je gaat om bedrukken dan kan je net zo goed uitwijken naar Rainbowbabys of SimplyColours.
Weet ik wel, maar na 3 groei-echo's met ongeveer hetzelfde beeld (2 weken achter op groei, net nog binnen de marges) zal het vast niet opeens een 8-9 ponder worden. Hoop ik.quote:Op dinsdag 5 juni 2012 22:04 schreef Kyara het volgende:
pin je ook niet teveel vast op wat ze "verwachten" qua grootte....
Jup, ik vind het bizar, zo zit je met een pasgeboren baby en zo is er een jaar voorbij gevlogen....quote:Op dinsdag 5 juni 2012 22:33 schreef Phaidra het volgende:
Wat schattig Juud! Jeetje, wordt jouw meisje alweer 1?!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |