Duh! Niet gezien, maar ik was al bang dat zij bedoeld werd, maar ik herkende haar niet echt.quote:Op zaterdag 23 juni 2012 14:46 schreef Ole het volgende:
Staat op de foto: Jessica Simpson. Vooral bekend van haar RLS Newlyweds
Bijna onherkenbaar idd.quote:Op zaterdag 23 juni 2012 14:50 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Duh! Niet gezien, maar ik was al bang dat zij bedoeld werd, maar ik herkende haar niet echt.
Schoolvoorbeeld van een jojo-erquote:Op zaterdag 23 juni 2012 15:02 schreef hexje het volgende:
Voor haar zwangerschap was ze al geen size zero meer hè.
No way. Totaal onherkenbaar.quote:Op zaterdag 23 juni 2012 14:46 schreef Ole het volgende:
Staat op de foto: Jessica Simpson. Vooral bekend van haar RLS Newlyweds
Ach ja, baby's krijgen doet de meeste vrouwen geen goed.quote:Op vrijdag 22 juni 2012 22:39 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Op die foto's wel, ja. Maar in Mad Men is ze ook heel mooi.
Dit.quote:Op zaterdag 16 juni 2012 00:38 schreef Jurk het volgende:
[..]
Echt? Ik vind hem zelfs zo zat als een aap nog onweerstaanbaar
Kan ze niet perse zelf iets aan doen. Ik kwam ook 30 kg aan bij de 2e.quote:Op zaterdag 23 juni 2012 14:20 schreef scrub_nurse het volgende:
boh totaal onherkenbaar....ze heeft zich echt laten gaan zeg...zonde, wat zal ze het moeilijk hebben
Ze was de laatste jaren al redelijk stevig, in verhouding met wat ze 10 jaar geleden was...quote:Op zaterdag 23 juni 2012 16:04 schreef lily het volgende:
De foto's van Jessica zijn inderdaad wel even schrikken (tegenover wat ze was)
Zeker op zo'n kort rompje. Die deal met dat afvalproduct, ze zal wel een jaar de tijd hebben gekregenquote:Op zaterdag 23 juni 2012 16:09 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
Ik snap echt wel dat het kan gebeuren hoor, begrijp me niet verkeerd, maar het is gewoon wel écht veel om 25 of 30kg bij een zwangerschap aan te komen. En daarbij ook niet gezond.
Helaas gaat zij het binnen korte tijd proberen met Weight Watchers.quote:Op zaterdag 23 juni 2012 15:33 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Kan ze niet perse zelf iets aan doen. Ik kwam ook 30 kg aan bij de 2e.
Met wat tijd en sport komt het wel weer goed.
Ze kleedt zich daar ook wel enorm ongunstig.quote:Op zaterdag 23 juni 2012 16:24 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ze was de laatste jaren al redelijk stevig, in verhouding met wat ze 10 jaar geleden was...
[ afbeelding ]
Net Christina Aguilera, altijd superslank en nu al een tijd niet meer...
Ja daar heb je helemaal gelijk in! Maar ook met gewone 'goeie' outfits was het echt het dubbele van wat ze vroeger was.quote:Op zaterdag 23 juni 2012 16:26 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ze kleedt zich daar ook wel enorm ongunstig.
dikke zeug gewordenquote:Op zaterdag 23 juni 2012 14:14 schreef bloempje-moi het volgende:
Jessica
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Tweet: 'Just taking a walk around the block... Street legal???'
[ afbeelding ]
Ja, maar aangezien ze een contract heeft getekend en toch redelijk vlot weer haar oude figuur terug moet hebben zou ik dat een knappe prestatie vinden .quote:Op zaterdag 23 juni 2012 14:37 schreef Ole het volgende:
Het is zomaar een gewone vrouw![]()
Tjeemig, mag ze even? Je hoeft toch niet binnen 2 weken weer maatje nul te hebben?
Maar kan je nagaan over dit topic Sterren op de bres voor dikke Jessica Simpson. toen viel het nog reuze meequote:Op zaterdag 23 juni 2012 17:33 schreef Madame_Paon het volgende:
Ja, ze is te dik, maar wat is er onflatteus aan die foto's?
Dan kun je elke foto van bijv. Beth Ditto ook wel onflatteus noemen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |